Feyenoord/Excelsior onder 19 heeft zaterdag op bezoek bij FC Den Bosch A1 met 1-2 gewonnen. De wedstrijd leek op een gelijkspel uit te draaien, maar een late treffer van Jean-Paul Boëtius bezorgde de Rotterdammers toch de winst. Het uitduel van Onder 18 bij FC Volendam eindigde in een 0-0 gelijkspel. Ook Onder 17 deelde de punten. Thuis tegen Heerenveen/Emmen B1 werd het 2-2. Onder 15 was op eigen veld met 2-1 te sterk voor VVV/Helmond Sport C1.
ONDER 19 OP VALREEP VOORBIJ DEN BOSCH A1
Feyenoord/Excelsior onder 19 heeft zaterdag FC Den Bosch A1 met 1-2 verslagen. De winnende treffer van Jean-Paul Boëtius viel in de vierde minuut van de blessuretijd. Door de zege blijven de Rotterdammers in het spoor van koploper Ajax. De achterstand op die ploeg bedraagt vijf punten.
‘De eerste helft was heel goed van onze kant’, vertelde trainer Damiën Hertog na afloop. ‘Eigenlijk klopte alles op één ding na: we kregen zeven open kansen, maar scoorden niet. Normaal gesproken had deze wedstrijd al bij rust gespeeld moeten zijn. Maar ik kan niet heel boos worden over het missen van kansen. Dat je zoveel kansen krijgt, betekent dat je goed voetbalt.’
O/19 had vanaf het begin van het duel duidelijk de overhand. Elvis Manu, Joey Sleegers en Anass Achahbar kregen goede kansen, maar de doelman van de Bosschenaren keepte uitstekend.
Vlak na rust was het wel raak voor de Rotterdammers. Nadat Boëtius een afgeslagen voorzet opnieuw inbracht, kopte Sleegers raak: 0-1. Een kwartier voor tijd kwam de thuisploeg redelijk uit het niets op gelijke hoogte uit een vrije trap.
In de slotfase nam Feyenoord/Excelsior veel risico om alsnog de overwinning te pakken. Toen puntenverlies voor O/19 niet meer leek af te wenden, bezorgde Boëtius de ploeg na een combinatie met Achahbar alsnog de volle winst: 1-2.
FC Den Bosch A1 – Feyenoord/Excelsior O/19 1-2
Scoreverloop:
51’ 0-1 Sleegers
75’ 1-1
90’ 1-2 Boëtius
Opstelling Feyenoord/Excelsior O/19: De Jong; Van der Velde (80’ Cornelissens), Van Beek, Rutten, Woudenberg; M. Steenvoorden (60’ Knoester), Van der Laan, Sleegers; Boëtius, Achahbar en Manu (60’ Blij).
ONDER 17 PAKT PUNT TEGEN HEERENVEEN/EMMEN B1
Feyenoord/Excelsior onder 17 heeft zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld tegen titelkandidaat Heerenveen/Emmen B1. De ploeg van trainer Cor Adriaanse maakte op eigen veld een 1-2 achterstand goed.
‘We begonnen niet goed aan de wedstrijd’, vond Adriaanse. ‘Het begin was te slap. Na rust speelden we beter. Toen we risico’s gingen nemen, zag ons spel er ineens erg goed uit. Als de wedstrijd een paar minuten langer had geduurd, hadden we hem misschien nog gewonnen. Maar dit gelijkspel is een terechte uitslag.’
Ondanks het mindere begin van de Rotterdammers, kreeg de nummer twee van de ranglijst Heerenveen/Emmen B1 geen grote kansen. O/17, zelf de nummer vijf, kwam na een halfuur op voorsprong. Rick Dekker bewaarde goed het overzicht en stelde Silgio Thenu in staat de score te openen: 1-0.
Niet lang daarna kwamen de bezoekers vanuit een vrije trap op gelijke hoogte. In de tweede helft leidde onoplettendheid in de defensie van Feyenoord/Excelsior tot een tweede tegengoal.
Vijf minuten voor tijd schoot Randy Elst de Rotterdammers naar een punt, nadat hij met een lange bal goed was bediend door Jeff Hardeveld.
Feyenoord/Excelsior O/17 – Heerenveen/Emmen B1 2-2
Scoreverloop:
31’ 1-0 Thenu
36’ 1-1
48’ 1-2
75’ 2-2 Elst
Opstelling Feyenoord/Excelsior O/17: De Fockert; Ulusoy, Dekker, Lopes Cabral, Hardeveld; Yalamoglu (59’ De Vos), Karsdorp (61’ Knegjens), Kassels (59’ Elst); Thenu, Robinson en Idrissi.
ZEGE FEYENOORD ONDER 15 OP VVV/HELMOND SPORT C1
Feyenoord/Excelsior onder 15 heeft zaterdag de thuiswedstrijd tegen de leeftijdsgenoten van VVV/Helmond Sport met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Jeffrey Oost had, anders dan de nipte zege doet vermoeden, een groot overwicht, maar de Rotterdammers misten een hoop kansen.
O/15 was in de eerste helft de bovenliggende partij en kwam na 24 minuten verdiend op voorsprong; Feyenoord/Excelsior zette VVV/Helmond Sport goed onder druk en het belbezit wat dat opleverde leidde de openingstreffer van Danny van Haaren in: 1-0.
De Rotterdammers startten daarna fel aan de tweede helft. Drie keer kwam een speler oog in oog met de doelman van de bezoekers, maar de inzetten van Van Haaren, Jordy den Hoedt en Ronaldo Deacanu werden gekeerd door de doelman. Na twintig minuten was het toch raak via opnieuw Van Haaren. Een schaarse aanval van de Limburgers leverde na een uur nog de 2-1 op.
‘Het was een lauwe wedstrijd’ vond Oost. ‘Toch kregen we genoeg kansen. Je zag dat de 2-0 bevrijdend werkte. Die had al veel eerder moeten vallen.’
Feyenoord/Excelsior O/15 – VVV/Helmond Sport C1 2-1
Scoreverloop:
24’ 1-0 Van Haaren
56’ 2-0 Van Haaren
60’ 2-1
Opstelling Feyenoord/Excelsior O/15: Fabrie; Hammouti, Koomen, Verdonk, Rietkerk (36’ Schuurman); Korporaal, Van der Meer, Van Haaren; Den Hoedt (45’ Deacanu), El Hankouri (50’ Hamer) en Franse.
Plaats reactie
Danny 91 +61437
Vet jammer niet in FIFA zit..
klompus88 +20272
Schitterend
Roaldinho +1762
Als je ziet, wat een geweldig mooi stadion we hebben. Met zoveel historie, geweldige grasmat. Gewoon een fantastische plek om naartoe te gaan. De thuishaven van ons Feyenoord, bekend in Nederland en ver daarbuiten. We mogen trots zijn op zo’n vesting. Vanavond zijn we er weer.
Snap dat de club verder moet, en dat je soms afscheid moet nemen van wat je dierbaar is, om door te groeien. En dan moet je dat ook gewoon doen.
Maar De Kuip inruilen en een plan doordrukken dat aan alle kanten rammelt, alleen zodat de hoge heren er hun zakken mee kunnen vullen. Dat is toch echt heel wrang...
RvP1908 +3
Ziet er echt goed uit man. Heb vandaag gelijk paar potjes in gespeeld. Wel echt een goede toevoeging voor de Feyenoorders.
king-swerts +505
Echt geweldig tot in detail
delangemuur +11773
Publiek gaat helemaal los bij de opkomst haha
KSFR1908 +9692
Meteen 3-2 tegen de joden met een hattrick van RvP. Schitterend stadion!
Sjeep +16058
Wat is beter, FIFA of pes
klompus88 +20272
PES.
DV-FR1908 +628
Speel al heel lang FIFA dus dat ben ik gewoon zo gewend dat ik niet opnieuw wil beginnen te wennen aan een ander spel dat in hetzelfde soort valt. Maar PES zal ook wel goed zijn.
nlx78 +1758
Wat ook belangrijk is, is het aantal spelers online. Geen ervaring met PES maar ik merk dat in de laatste 3 maanden van een FIFA titel, je online een stuk minder snel tegenstanders vind als je bijvoorbeeld 's ochtends wilt spelen. Na etenstijd wordt het dan drukker maar stel mij dan voor dat dit bij PES in het algemeen al sneller een probleem wordt.
Weet ook niet of PES een vorm van Pro CLubs heeft, dat is al 2 jaar lang mijn meest gespeelde spelmode om samen met vrienden te ballen.
FeyChris +6
heerlijk vooral met mods kan je het spel aanvullen vooral op de pc:P
noahpls +7
Heb jij mods op pc? Zo ja, waar haal jij ze vandaan? :p
Jigsaw +10046
Baco lijkt wel erop... Bijlow helemaal jir
Jigsaw +10046
*Nie....
CROOSWIJKER +14721
Vlaggen op de 2e ring LOL
Pepernoot-FR +971
Gaar dit er staat niemand op de trappen
De-Zuidhaven +9
Eng. Maar ze moeten die shit implementeren in fifa
Roaldinho +1762
Schitterend!!
Fr12Fann +0
Hier doen de licht masten het wel
Dommeloempia1 +19797
Mooi.......
gabelerus12 +163
Heel vet, nu FIFA nog
Krimpen-noord +0
Dat gaat dus niet he, tis FIFA of PES
Job +1
Dat is onzin. De JC-arena zit ook in beide games
Krimpen-noord +0
Dit is zeker geen onzin. Dit zijm afspraken met konami en de club zelf. Dus Feyenoord heeft zelf net zo als barca een afsprak met konami
gabelerus12 +163
Ja daar heb je wel een punt, jammer want speel eigenlijk alleen fifa. Vind t wel echt dik hoe het er uit ziet in zo'n spel
Krimpen-noord +0
Jep ik ook
Job +1
Bron?
Johnguidettiengrazianopelle +11
Genoeg stadions die in allebei de games zitten
Criticus +21921
PES has saved the Kuip!
Criticus +21921
Jammer van de tunnel, voor de rest prachtig!
timoo_fr +1513
Eerste 2 potjes 2-1 tegen de lampies en 5-2 tegen de neuzen, lekker man.
Mrunterwijst +10612
Dat ziet er goed uit zeg
woodfreak +47
Ziet er heel nice uit! Klein detail is die oude wanden onder t uitvak maar verder prima!
RVF +12377
Ziet er sick uit! Alleen jammer van de spelerstunnel, maar verder super
Tens-Joornstra +506
Ik moest een 2e keer kijken toen het stadium veranderde. Maar zit er buiten de tunnel om beat strak uit
joepie +22
Gelijk PES in huis gehaald. 8 jaar zonder PES resulteerde in de volgende uitslag: Feyenoord - VVV 1:2
FactaNonVerba2017 +11
Laten we maar hopen dat t geen voorbode is en jij gewoon een dramatische gamer bent.
noahpls +7
Bij mij 5-2 hahaha gemiddeld 3-2
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties