Feyenoord heeft Bart Schenkeveld (20) laten weten dat hij mag uitzien naar een andere werkgever. De centrale verdediger komt niet langer voor in de plannen van trainer Ronald Koeman.
Vorig seizoen verhuurde Feyenoord Schenkeveld aan Excelsior, maar gaf hem deze voorbereiding opnieuw een kans. 'Maar zoals het ernaar uitziet dreigt Bart op het tweede plan terecht te komen', zegt Feyenoords technisch directeur Martin van Geel in Voetbal International. 'Dat is niet goed voor de club en zeker niet voor Bart zelf.'
'Die jongen heeft lang last gehad van vervelende knieblessures en moet nu gewoon ergens langdurig aan spelen toekomen', meent Van Geel. 'Dat hebben we hem dan ook verteld en Bart had alle begrip. Als zich iets voor hem aandient, zullen wij alle medewerking verlenen.'
Het aanstaande vertrek van Schenkeveld heeft te maken met de ontwikkeling van Terence Kongolo (18) en Matthew Steenvoorden (19). Het duo maakt een goede indruk op Koeman. In principe wilde Feyenoord de twee verdedigers verhuren aan Excelsior, maar dat is nu niet meer zo zeker, ook al met het oog op een eventueel vertrek van aanvoerder Ron Vlaar.
'Daarom hebben we nooit toegezegd dat het zou gaan gebeuren', stelt Van Geel. 'Bewust is daar geen deadline op geplakt. De ontwikkeling van spelers kan snel gaan, terwijl je niet weet wat je na de voorbereiding zelf allemaal nodig hebt.'
Plaats reactie
Olafs +4794
Ik zeg altijd maar zo als ik mooi voetbal wil zien was ik wel voor een andere club geworden. Ik ben Feyenoorder omdat het een club is met karakter. Van in de drup en weer floreren. Van onvoorwaardelijke steun. Van dit had ik als 7 a 8 jarige nog geen sjoege maar de kuip met bruine stoelen en zijn vorm maakte indruk. En dat mijn broer voor de club met TDKshirtjes was werd mijn steun of afzet tegen die club alleen maar groter. Dat zal nooit meer veranderen. Feyenoord betekent naast mijn gezin veel voor mij. Maar is de afzet tegen hunnie niet meer als toen. Dat veranderd bij anderen nooit, ik ben genuanceerder geworden. Maar niks en geen enkele club kan aan Feyenoord tippen....dank u. AMEN!
PindakaasFR +133
Feyenoord heeft de spelers niet om het voetbal van ajax te spelen
timadi +187
Ik snap niet dat er steeds een vergelijk is met ajax. Als je kijkt naar het budget van ajax en dat van Feyenoord, gaar dat vergelijk toch helemaal mank. Dan is het juist knap te noemen dat het verschil niet nog groter is. Hoe vervelend ik dat ook vind.
FRRMS +26294
Az en psv dan? Spelen toch wel beter
lobbie +5038
René moet net al Mark Rutte, zijn bek houden
Lexaanse +0
Verschil zal we liggen aan de portemonnee.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties