Het aantal supporters dat hun seizoenkaart heeft verlengd, is vandaag de grens van 20.000 gepasseerd. Vanaf maandag 7 juni was het voor hen mogelijk hun vaste plek ook voor komend seizoen vast te leggen. Het verlengen en het bestellen van een seizoenkaart gaat de komende tijd in vier fases.
Na de eerste fase, de voorrangsperiode voor seizoenkaarthouders die loopt t/m 8 juli, volgt de tweede fase. Hierin krijgen seizoenkaarthouders voorrang op een nieuwe stoel en kunnen zij eventueel bijkopen. In fase drie krijgen leden van Het Legioen en alle Junioren van de Feyenoord Juniorclub Kameraadjes zonder seizoenkaart voorrang op het bestellen van een seizoenkaart. In de vierde en laatste fase kunnen alle supporters een seizoenkaart bestellen.
Feyenoord liet eerder weten tevreden te zijn met het aantal verkochte seizoenkaarten en hoopt eind juli op 30.000 verkochte seizoenkaarten te zitten. ''De buitenwacht kijkt altijd direct naar getallen, maar wij moeten nog beginnen met de campagnes en vooralsnog hebben supporters alleen nog maar hun kaart kunnen verlengen", aldus een persvoorlichter tegenover RTV Rijnmond. "Nu het seizoen officieel is begonnen met de eerste training en er straks oefenwedstrijden komen zie je altijd dat het ook weer meer gaat leven bij supporters.''
Plaats reactie
ron1872 +8209
Wij laten ons niet chanteren met een prik en testen, dus niet verlengd. Feyenoorders in hart en nieren sinds ruim 40 jaar.
stukkierijden +121
verlengd!
Ratfield +3566
20.000 Feyenoorders verlengden seizoenkaart
oftewel: meer dan een derde verlengt niet!
FR12rut +45
Eerste seizoenskaart in m'n leven gehaald
howie2307 +377
Hoe dan als er alleen nog maar verlengd kan worden?
Richard van Heerde +50
mag er denk ik nie in zonder bewijs maar dan maar verlengd om plaats te behouden. hopen dat het naar een jaar ofzo weer mag
UnaPalomaBlanca +10
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
fluub +8850
20.001
halfjebrood +439
Als je volledig gevaccineerd bent of in het bezit van de corona check hoef je niet te gaan testen je krijg dan op deze twee bewijzen toegang tot de kuip.
alexnultien +6116
Had mooi geweest als we met zn allen een statement hadden gemaakt tegen de testsamenleving.
Nu stemt iedereen in met een digitale jodenster echt bizar.
1234567890 +177767
Kijk je lekker de wedstrijden op tv.
alexnultien +6116
Lekker veilig thuis, stel je voor dat ik een griepje oploop
Ricardo.L +2913
als vaccineren echt de oplossing was hadden ze alle regels kunnen laten vallen na een bepaalde vaccinatiegraad
het laat zien dat ze zelf niet heel overtuigt zijn dat vaccineren de uitweg is
FC_Tatabanya +1810
Die vaccinatiegraad is nog niet bereikt. Ik verwacht dat het testen met een maand of 2 stopt
ernst H +4998
De cijfers zijn zeker ook niet gezakt na het vaccineren?
Oh ja, toch wel, wat raar....
TijnFR1990 +1137
Toch fijn dat jij ervoor gestudeerd hebt en ons kan uitleggen wat de beredenering hierachter is. Het is geen schande om geen mening te hebben als je iets niet begrijpt.
Ricardo.L +2913
Vorig jaar zakte de cijfers ook het weer is hierin gewoon een belangerijk factor
tonyrocks +184
Vorig jaar om deze tijd zonder "vaccineren"zaten we op hetzelfde niveau en zakten de cijfers sneller dan nu.Oh nee toch niet,wat raar.....
tonyrocks +184
Die vaccinatiegraad moet omhoog daarom gaan ze nu gezonde kinderen prikken,het is gewoon misdadig.
ron1872 +8209
Omdat de R in de maand is, was vorig jaar ook. Heeft niks met de prik te maken.
1234567890 +177767
Eerst een statement maken en later posten ,ik denk dat ik niet ga .
TijnFR1990 +1137
Blijf je toch lekker weg man. Hebben wij allemaal 1 zorg minder.
dutchrulez +365
Heb wel mijn 2 kaarten verlengd maar ga niet meedoen aan test maatschappij!! Feyenoord moet daar snel afstand van nemen.
alexnultien +6116
Ik verleng ook maar ik ga niet denk ik
jeremy.v +752
dan moet je je lekker laten vaccineren dan is dat echt niet meer nodig💪🏻
TijnFR1990 +1137
Top dat je verlengt hebt - club heeft het keihard nodig.
Zelf ben ik half augustus volledige gevaccineerd en kan niet wachten om weer te gaan. Die oefenpotjes moet ik nog ff kijken. Geen zin om een stokkie in mn neus te laten steken.
ron1872 +8209
je neemt wel een gezondheids risico door een vaccin te nemen, eenmaal erin is nooit meer eruit. Succes ;)
TijnFR1990 +1137
Een risico dat ik graag neem tbv de wereldgezondheid.
Toktok +2226
Gelijk al seizoenkaart verlengd en was ook keurig met het bedrag iedereen word wel gecompenseerd. Stond 345 eu en ging bestellen en op mn reken nog stond 240. Netjes toch
hethaantje +479
die fases slaan ook nergens op net of er wachtrij is open verkoop voor iedereen
FRaquila +21
Vreemd , ik heb in de eerste fase gewoon een extra stoel gekocht. Niks hoeven wachten tot de 2e fase
Copr +1701
Hangt wellicht van het vak af waar je zit. genummerde stoelen blijven tot 7 juli gereserveerd voor de huidige koper. Pas als die niet verlengen kan je die bijkopen. Ik hoef bv geen stoel erbij 5 rijen bij m'n huidige stoelen vandaan.
Dommeloempia1 +20105
Dan was het vak vorige seizoen niet vol
JDJ +18240
Iedereen die nog geen seizoenskaart heeft en twijfelt gewoon doen. Er wordt in jaren straks weer superleuk gevoetbald en de jeugd krijgt de ruimte om zich te ontwikkelen. Het. nieuwe Feyenoord verdient een volle kuip. Stuk gezelliger ook.
hethaantje +479
neem wel kaart maar ga niet lopen testen en die ongein krijg de pleuris
ron1872 +8209
gelijk heb je man, de meesten laten zich chanteren.
Damian Maszycki +533
Chris Woerts - , a lot of confusion, and he doesn't really know anything. Mr. imaginary news. What a guy.
feyen00rd23 +5233
8 miljoen is toch gewoon een top bedrag voor een speler van bijna 30
lauwersfr +889
Ik gok op net geen 30000.
Er zullen mensen zijn die door de Corona zullen afwachten of door al die klote maatregelen.
Maar elk jaar komt het traag op gang, om uiteindelijk toch rond die 30000 te zitten.
Het is nu niet dat we een top seizoen hadden, dus ik verwacht geen wonderen.
RickFR010 +327
Verlengen godverdomme
MSgif +15
Wanneer weer gifjes als ava ?
Kesi77 +13714
die woerts met zijn slisbek, gadverdamme. Hij begintver gewoon van te sputteren, zo graag wil hii vertellen wat hij weet. droeftoeter
ferdi30 +5338
Heb het 2x teruggekeken en weet nog steeds niet wat het "nieuws" is wat hij brengt......
RickFR010 +327
echt he
Kesi77 +13714
precies dat, hij zegt niets nieuws. sensatie zoekertje is het bah
Cena +556
Alle 20.000 mensen die hebben verlengd: Jullie zijn Legends!!!
willem-feyenoord +2753
U.
TijnFR1990 +1137
Danku
Spijksupporter +6674
In de bijbel staat al : wij zijn het legioen, wij zijn met velen.
ferdi30 +5338
'ajax bereid om 6 miljoen te betalen voor Berghuis'
Valentijn
Spiderpig +177051
moeten we nu ajax gaan bedanken , ofzo??
Moos89 +130
Oprotten met bergneus.
Laten we hopen dat die ze enkel breekt en nooit meer kan lopen!!!!
TijnFR1990 +1137
Zou toch prachtig zijn als Feyenoord gewoon voet bij stuk houd - 8 miljoen. Niet betalen? Prima .. houden we hem aan zijn contact en magtie lekker bij Jong Feyenoord ballen.
Spijksupporter +6674
Ja prachtig als Feyenoord zich 6 miljoen plus 2 miljoen salariskosten door de neus boort. We zwemmen toch in het geld.......of ...
Spiderpig +177051
Ja gek he Woerts dat er een onwerkbare situatie is voor Berghuis.... Die heeft hijzelf gecreëerd
Solida +38129
Ik like dat je 1000 likes hebt
DonBianc +2594
idd, daar heeft hij het er zelf naar gemaakt. die idioot doet overkomen alsof Feyenoord de schuldige is. 18 miljoen eisen van die smerige joden
Spiderpig +177051
daar gaat je bloed toch van koken ja
DonBianc +2594
Nou en of…
Frankyvn +1844
Sinds 2008 een kaart met mijn vriendin en beide goldcard(op 2 punten na geen diamond) stoppen met onze kaart te verlengen ivm komst van kind afgelopen jaar en geen zin om mij iedere wedstrijd te laten testen.
beppie172 +66581
QR code na een prik is veel eenvoudiger. Maar uiteraard jullie keuze.
Geniet lekker van je kind. Over een tijdje weer samen naar je cluppie.
Frankyvn +1844
Zodra hij kan en wil uiteraard met zn 3e naar de kuip….
KeessieWonderboy88 +180
Jullie hoeven nooit meer te komen
RdamNoord +217671
Keessie, zelf al wel eens in De Kuip geweest? Vraag t mij oprecht af.
ferdi30 +5338
Kijktip 23.00 uur SBS : Woerts met nieuws
MYfr12 +515
Wanneer start de kaartenverkoop voor het thuisduel voor de conference league?
JDN1987 +23442
Kan niet wachten on weer op mij rode stoel te zitten. Op de hoogste rij met een Feyenoord sticker achter me kop.
svanw84 +11182
20.000 helden!
hethaantje +479
waar blijf nieuw uitshirt
ferdi30 +5338
Goede vraag.....dacht begin Juli
FRQQ93 +20403
Full support toch
beppie172 +66581
Verwacht volgende week bij eerste oefenwedstrijd in de Kuip.
Houd ook de openingstijden van de fanshops in de gaten. Als ze op vrijdag (eerder) sluiten is dat voor nieuwe collectie die op zaterdag wordt verkocht en dat kan na training en thuisshirt nu alleen nog uitshirt zijn.
Afgelopen weekenden was het training en thuisshirt.
tussenjaar +6274
respect
f-e-ij-e-n-o-o-r-d +11119
Droeftoeters die hier zeggen dat ze (al jaren) een seizoenskaart hebben
Aros +6892
Ik heb komend seizoen mijn eerste
Ballenjongen2 +6469
Ik heb al jaren 2 seizoenskaarten
FR12John +3166 editor
Ik heb (al jaren) een seizoenskaart
MarcoG +11383
Ik heb er een sinds de opening van De Kuip.
Solida +38129
Ik zit willen dat ik in de gelegenheid was...
Benijdenswaardig
ferdi30 +5338
23.00 Woerts met nieuws
bradley_aap +6523
Bron?
ferdi30 +5338
Vertelde hij in 20.00 uur uitzending.
nieuws bij Feyenoord en ADo
beppie172 +66581
Hij zei geen Feyenoord en ADO, hij zei Rotterdam en Den Haag,
hethaantje +479
bergrat weer zeker of dat we geld nodig hebben
jazekert54 +1029
Woerts is publiciteits geil
Danny 91 +61987
Jaaa helden.
Janjaapie010 +3083
Laf aantal tot nu toe. Maar in ieder geval mooi dat je kan zien dat dat die groep gloryhunters van na het kampioensjaar lekker aan het slinken is. Uiteindelijk blijven alleen de ekte ekte over.
Opzouten met die dagjesmensen
FR-JJN +12880
Komt de sfeer ten goede waarschijnlijk
Rotterdammert +6062
Vermoed dat het hele testen voor toegang ook een aardige invloed heeft.
beppie172 +66581
Je hoeft niet te testen als je die prikken gaat halen en die QR code activeert.
Ballenjongen2 +6469
Opzouten met die zelfbenoemde ekte ekte
Luck1989 +987
Hoezo laf? Misschien willen mensen verplaatsen of zijn er andere redenen om (nog) niet te verlengen. Pas als het voor iedereen mogelijk is en het aantal komt niet boven de 25.000 dan zou je er iets van kunnen zeggen.
FRtmn +382
Als je nu niet verlengt hoef je nooit meer te komen.
mavat +2456
ach jochie toch, eet je brinta
FRtmn +382
Wat loop je nou te lullen met je brinta joh? Gewoon je seizoenkaart verlengen en anders nooit meer komen.
putdeksel +6563
Respect kameraden, zou willen dat ik weer naar de kuip kon maar mijn Heks wil mijn zoon niet iedere keer meegeven. 🤨
MaikelFR12 +1000
Je kan alleen gaan?
Huisman +26217
Sprookjeshuwelijk
IJzerenKees +133941
steek ze in de fik dat ken gewoon met dat soort hoor
Solida +38129
En met haar bezem de as wegvegen
Umpedump123 +6257
Vakkie W2!
Jossa +4458
BB hier!
RemcoFR +27283
BB hier!
FR-Alkmaar +6911
Ik heb ‘hem’ al verlengd. Nu mijn SK nog….
Goofy1973 +3114
Alweer excuses...ook PSV en 020 moeten nog beginnen met hun campagnes, maar zitten al fors hoger....gelukkig hebben we nog geen stadion van 63.000 toeschouwers...dat zou pas een graftombe worden, nog niet halfvol
Bossche Bol +7450
hoeveel fors hoger, zal wel nee vallen. En die 63.000 komt ook vol.
SopLul +712
Als er zo'n bericht komt dat begint met excuses weet je dat er weer een hele lading domme bullshit komt.
Et voila.
beppie172 +66581
PSV 4 mei begonnen, 26 juni de beoogde en maximaal aantal van 27.500 kaarten verkocht. Zijn dus 4 weken eerder begonnen.
Ajax heeft een wachtlijst dus weet sowieso dat ze de sk wel kwijt raken.
Onzin om ons daarmee te gaan vergelijken.
Bossche Bol +7450
net gekeken psv 26.000 dus dat Fors valt wel mee. Die ander is nog niet bekend.
JefCumps +5420
Sterker nog PSV is al uitverkocht 27500!
JDLFEY +1417
Op naar m’n 11e jaar als seizoenkaarthouder!
Julianfeyenoord12 +819
Als je geen seizoenskaart neemt ben je een nep-supporter
Zuidbewonert +416244
Dan ga ik alleen om jouw ongelijk te bewijzen m'n seizoenskaart inleveren.
EensFeyAltijdFey +137927
Wat een bullshit eerste klas is dat. Ik zou ook een seizoenskaart willen maar moet vaak in de weekenden werken. Als ze doordeweeks spelen koop ik gewoon een los kaartje maar ben ik daarom een nepsupporter? Feyenoord zit ook in mijn hart hoor. Ook ik ben pissig bij slechte resultaten en sta te janken als een klein kind bij succes. Wat een eencellige reactie van jou man🙄
lauwersfr +889
Maar in vergelijking met losse kaarten, heb je na 7 wedstrijden wel je geld al terug.
En je bent zeker van een plaatsje bij de topwedstrijden of Europese wedstrijden.
De wedstrijden die je niet kan gaan, kan je altijd nog iemand blij maken (eventueel voor een kleine vergoeding)
EensFeyAltijdFey +137927
Daar heb je een punt. Miss toch een keer over denken al hoop ik liever over een tijdje ander werk te hebben waarbij ik in de weekenden gewoon vrij ben en elke thuiswedstrijd er sowieso kan zijn😉🤝.
mavat +2456
kleuter
svds +33768
20.000 mooi aantal op het begin van de nieuwe maand
beppie172 +66581
Precies. Nog maximaal 14.000 beschikbaar.
jack98 +47592
Nog 10000 te gaan! Een slordige 300 per dag. Dat moet toch wel lukken, neem ik aan?
radikale +6912
Al 30 jaar 3 kaarten! Ik kan er gewoon niet van buiten! Me cluppie, me uitlaatklep, me alles! Seizoen kaart voor t leven? Ik neem m.
tafelblad +15
Ik heb m'n verlenging nog op tafel liggen maar dat komt goed.
Frfan +311
HELDEN, ik heb m al verlengd
Ferdil74 +58
Ga zeker verlengen maar wil naar de overkant en dat kan pas op 10 Juli!
Dommeloempia1 +20105
Welkom
Henny.V +6
ik heb hem al de eerste dag verlengd dus ik ben er ook weer bij
feyeniek +2980
Ben er uiteraard weer bij. Je cluppie support je in goede maar vooral ook in slechte tijden! Feyenoord is geen voetbal het is religie!
RemcoFR +27283
AMEN
Mensini +14669
Met Slot hoop ik toch op betere tijden....
Mensini +14669
De laatste 3 keer dat we wel kampioen zijn geworden zijn we ook niet bepaald als favoriet aan het seizoen begonnen....
Belangrijkste is voorlopig ook om (voorronde) CL te halen...!
Dommeloempia1 +20105
Wholla
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties