Feyenoord had de uitwedstrijd tegen FC Utrecht al beslist, maar Tonny Vilhena vierde zijn treffer, de vijfde in de wedstrijd, uitbundig. De middenvelder snakte naar een doelpunt. Dat geeft hij zelf toe in de Metro.
'Dat was wel lekker dat ik mijn doelpunt ook meepikte. Vooral omdat ik ook wat kansen had gemist', bevestigt de talentvolle jeugdinternational. 'Ik was echt op zoek naar een doelpunt. Dat ik 'm dan nog kan maken op het einde is voor mij heel mooi. Daar krijg ik ook zelfvertrouwen van.'
Aankomende woensdag staat de bekerkraker met Ajax op het programma. De speelstijl zal wellicht iets anders zijn, maar Feyenoord lijkt niet van plan om af te gaan wachten in de hoofdstad. 'Ajax is een andere ploeg die je misschien ook anders moet bespelen. Maar we moeten wel met dezelfde agressiviteit spelen.'
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties