Kenneth Vermeer keepte zondag tegen PSV een puike pot. Ook de mannen aan de tafel van Studio Voetbal viel dat op. Volgens Co Adriaanse is Vermeer nog altijd de tweede doelman van Nederland.
"Over een langere periode is Vermeer beter dan Zoet. Ook beter dan Tim Krul. De laatste paar weken maakte hij kleine fouten en daardoor zat hij niet bij Oranje", zo luidde de woorden van de oud-trainer. Kees Jansma heeft een andere mening. "Vermeer is leuk om te zien, maar daar win je geen wedstrijden mee."
Aan de tafel ging het ook over het mindere optreden van Dirk Kuyt. De analytici waren niet mals. "Ik vind dat Kuyt echt iets toevoegt, maar vandaag hebben we dat niet gezien. En vorige week ook niet", zegt Youri Mulder. "In de eerste wedstrijden liet hij het juist wel zien. Het zijn onzichtbare dingen die hem zo krachtig maken."
Plaats reactie
onverzettelijk +145
Kuyt is super belangrijk als leermeester en motivator!
Turnbeutelvergesser +0
Kuyt op de bank en gebruiken als stormram.
amarellovai +3275
Nou snap ik eindelijk wat ze met de twaalfde man bedoelen. Tis niet het legioen, maar Dirkie, the invisible man.....
SinjiOno +12
Kuyt is belangrijk dat zie je aan hoeveel die jongen loopt en werkt als Bilal niet zoon super EGO is dan schiet ie de 2-2 binnen.
Zijn man Arias tja als drie verdedigers naar 1 man gaan moet Kuyt de reddende engel zijn, dat moet niet we lopen al teveel achter backs aan door het zwakke middenveld waar geen bal vast blijft of Kazim die hem ook niet kan vasthouden!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gewoon Kuyt op 1o, met Kramer, Bilal en Elia voetbal is niet zo moeilijk hé
Rovaca +0
Voor mij mag het een tikkie zichtbaarder
alexnultien +6111
Kuyt voegt ook niks op t veld toe maar buiten t veld wel, Gio moet z'n opstelling eens omgooien.
Vermeer
Karsdorp van beek vd heijden kongolo
El Ahmadi Vejinovic
Kuyt
Achabar Kramer Elia
Sinister +13140
Wat doet hij op het veld dan
eMJay +0
Kuyt op 10 ga fifa spelen ofzo
alexnultien +6111
Zowel links of rechts voegt hij niks toe
Mcanna +662
Dan zou ik eerder achabar achter kramer laten spelen
alexnultien +6111
denk eerder juist op de vleugel , die jongen is snel.
Mcanna +662
Creatief klein ratje achter een grote sterke spits
Feyenro +0
Kuyt zou voorlopig niet in aanmerking komen voor de 10 positie.
Zie ik al snel in de tweede helft kuyt op 10 en zelfs even immers linksbuiten, later vervangen door Elia.
Kuyt is gewoon niet bruikbaar op rechts en linksbuiten. Kan het totaal niet meer belopen.
Het jammer voor de vele kuyt fans, maar hij komt op dit moment te kort.
ReapzFR +0
Die man heeft al zijn leven super hard gewerkt. Ik heb nooit onzichtbare dingen aan hem gezien Kuyt is een Held in mijn boek.
ReapzFR +0
Lol wtf Onzichtbare dingen?????
Hahahahahahahahahaahahah
Feyenro +0
Idd, je kan als een drol spelen, maar toch onzichtbaar goede dingen doen vaaag.......
FRvakkieY +0
Hahahahaja geweldige titel voor dit stukje tekst. :)
vinniev +0
Uitgangspunten :
- Niet met vier centrale verdedigers achterin spelen, dan kom je niet aan voetballen toe.
- Immers en Kramer voorlopig als breekijzer laten fungeren.
- Kuyt heeft al zoveel bewezen, er is geen enkele reden om hem na een mindere wedstrijd af te schrijven. Ook hij heeft tijd nodig om zijn maximale waarde te tonen.
- Niet te veel in één keer op zn kop gooien.
- Laat Toornstra / Vilhena en Botteghin / vd Heiden het op de training maar uitvechten voor hun plekken.
Kom je op
Elia - Kazim - Kuyt
Vejinovic - Toornstra/Vilhena - El Ahmadi
Kongolo - Bot/vdH - Van Beek - Karsdorp
Vermeer
Arom +0
Kan ik mee leven als je de rollen van de spitsen omdraait: Kramer in de basis, Achabhar op de bank en Kazim op de tribune.
Feyenro +0
Wanneer heeft kuyt zich bewezen?
BJG +959
Prima nuchtere kijk. Zou echter kazim en kramer net zo goed erom laten vechten als toornstra en vilhena.
Kuyt op rechtsbuiten is een prima plek voor hem. Helemaal mee eens. Vond bilal eerlijk gezegd nog niks bijzonders doen tot dusver.
FR_liam_dg +0
Elia - kramer - bilal(achahbar)
Kuyt
Vilhena Vejinovic/KEA
Kongolo-Heijden-beek-karsdorp
Vermeer
Zie liever een andere rechtsbuiten maar die hebben we volgens mij niet meer in de selectie. Is de enige concurrent voor elia en Bilal nou achahbar? Sleegers, Boetius en Manu zijn vertrokken
FRintelligentsia +2308
Het is heel simpel: we staan 1 punt voor op PSV en moeten nog 2x tegen 020 dus hebben alles gewoon nog in eigen hand. We staan in mei gewoon lekker met z'n allen op de Coolsingel en dan krijgt Kuyt alle lof vanwege zijn inbreng bij dit team!
Sjorszzz +2
Kuyt is meer dan een speler, is mijn mening, hij is ook een voorbeeld voor de jongeren, heeft veel ervaring en is niet zomaar Duracell-Dirkie. Zijn mentaliteit is geweldig, ook in het veld is hij een verlengstukje van Gio, zonodig. Jammer dat er nual kritiek komt op hem, hij stimuleert positiviteit en power. Het is geen eenling, die zich afsluit met dikke koptelefoon, maar een aanspreekpunt.
FRfan67 +6825
Helemaal mee eens Sjorszzz, jij bent tenminste wakker!
Armin +9049
Inderdaad! Het zijn allemaal emotionele lui hier, verlies dan is iedereen negatief.
TheNam3d +20
Haha niet alleen bij verlies.
FRfan67 +6825
Zolang Immers, Kazim, van Geel en Gudde er zitten is het nooit goed voor sommigen hier.
Tielbeke1908 +2047
En terecht
Armin +9049
Ja echt he, ik lees al minder het forum. Altijd die azijnzeikers, ik ben en blijf voor Feyenoord en zal ze stuk voor stuk steunen!
FRthistlefield +1
De keuzes die ik zou maken als ik Gio was op dit moment:
- kijkend naar de huidige basiself zou ik Botteghin toch op de bank houden ten faveure van Karsdorp. Die jongen is misschien nog niet de ideale rechtsback, maar dat is V. Beek ook niet en daarbij voegt Karsdorp aanvallende veel meer toe en heeft meer snelheid. Verder kan V. Beek zich dan blijven ontwikkelen als centrale verdedigen en kan Feyenoord hem volgende zomer voor een leuk bedrag verkopen en dan staat Botteghin er al als directe vervanger;
- op het middenveld is er totaal geen klik tussen El Ahmadi en Vejinovic. Daarom denk ik dat Vejinovic op 10 moet gaan spelen en Vilhena met zijn drive en agressiviteit naast El Ahmadi als linkshalf. Vejinovic kan dan meer bij de 16 spelen en met Vilhena heb je een linkspoot op het middenveld die ook redelijk veel duels wint en diepte in het spel brengt en ook ballen durft op te vragen;
- voorin zou ik Basacikoglu op rechts houden voor zijn snelheid en diepgang, want Feyenoord heeft haast geen vleugelspitsen in huis. Elia natuurlijk linksbuiten zetten en dan heb je nog het probleemgeval Kuyt. Naar mijn mening moet Kramer gewoon in de spits spelen en Kuyt en Kazim moeten het met invalbeurten doen.
FRthistlefield +1
In mijn elftal zal er voorlopig geen plaats zijn voor Kazim, Immers en Kuyt
GioooFR +384
Kuyt wel dom als je die eruit haalt
FRthistlefield +1
Waarom is die man heilig?
Hij loopt alleen maar spelers in de weg die beter op die posities uit de voeten kunnen komen.
Boskamppp +0
Kuyt eruit je bent niet goed...
Mensen zoals jij kijken alleen maar negatief. Analyseer de wedstrijd van gister maar kuyt was nog 1 van de betere in balbezit. Zonder hem blijft er helemaal niets over van dit Feyenoord.
FRthistlefield +1
Kuyt was juist verschrikkelijk slecht in zijn passing. Hij voegt gewoon te weinig toe. Een prima wisselspeler net als Kazim en Immers, maar hij komt tekort als basisspeler.
Kramer, Elia, Basacikoglu is voorlopig de aanval en ik hoop dat Vejinovic op 10 komt te staan en Vilhena linkshalf.
Boskamppp +0
Je hebt echt zand in je ogen als je dat denkt. met kuyt niet in de basis worden we niet eens top 5.. Je beseft niet eens hoe belangrijk die is onder de spelers en voor dit Feyenoord. Triest hoe mensen zoals jij hem afkraken, wat verwachte je dan gister van hem. iedereen kwam tekort, en kuyt bracht nog rust aan de bal
FRthistlefield +1
Naar mijn mening is Kuyt niet goed genoeg meer als basisspeler.
Hij brengt te weinig aan de bal en verloor juist de bal op cruciale momenten. Verder ben ik nooit voorstander geweest van de terugkeer van Kuyt. Eigenlijk was ik in 2003 al geen voorstander van zijn komst.
Verder zijn er nog velen anderen die vinden dat Kuyt tekort komt (check FN).
FRfan67 +6825
Nounounou jij wist in 2003 al dat het niets zou worden met Kuyt, een standbeeld voor jou beste kameraad!
FRthistlefield +1
Jeej begrijpend lezen.
Ik ben gewoon geen fan van de type voetballer Kuyt.
Bal-Bal +5066
En er zijn er ook veel die vinden dat hij nog meekan in deze amateur competitie.
FRthistlefield +1
Tjah hij heeft 1x op goal geschoten en 1 belangrijke pass gegeven in 4 wedstrijden. Niet echt cijfers om over naar huis te schrijven.
Digidre +19
Ik denk dat dit erg gechargeerd is.
Cijfers van gisteren:
Vermeer 7.5
Van Beek 5.9
Botteghin 6.2
Van der Heijden 6.0
Kongolo 6.8
Vejinovic 5.6
El Ahmahdi 6.0
Immers 6.0
Kuyt 6.0
Kazim 6.4
Bilal 7.2
Bron: whoscored.com (zeer hoog aangeschreven)
Kortom, Kuyt was middelmatig, idd. Maar de stelling "niet in de basis" gaat veel te ver.
FRthistlefield +1
Wat een belachelijke hoge cijfers zeg....
Immers een 6? En dan nog hoog aangeschreven staan.....
Digidre +19
Kijk nou eerst maar ff naar de onderlinge verhouding
Fr23 +63
Haha die Kenneth, het is me toch een grappemaker. Als ie geen Kuyt heette zat ie gewoon op de bank gezien zijn prestaties.in het veld. Wordt nog een probleem voor onze jonge onvaren Gio!
R0b3r1 +0
Iets met de beste stuurlui enzo..
-Vermeer: heeft Gio laten staan en laat gisteren zien duidelijk de eerste keeper te zijn.
-Kongolo: linksback, prima ingegrepen beste oplossing voor die positie
-Karsdorp: voorlopig eerste keuze, verdedigend niet het sterkst dus keuze voor van Beek was gewoon logisch tegen PSV
-Van Beek: in het centrum is logisch, en die speelt daar gewoon weer de volgende wedstrijd
-Botteghin/van der heijden: hebben zich beide nog niet bewezen, maar voor allebei valt iets te zeggen als CLV
-Veijinovic: een van je beste spelers, simpele keuze
-El ehmadi: Je verdedigende kracht op het middenveld, en heeft loopvermogen. alternatieven zijn beperkt
-Immers: ook in mijn ogen niet de beste speler, maar wel al 3 seizoenen een basisspeler voor Feyenoord.
-Bilal: je enige echte rechtsbuiten, wil de diepgang houden dan moet hij gewoon een kans krijgen
-Kazim: als je die gelijk vervangt wordt die een probleem, nu heeft Gio aangetoond dat hij niet presteert dus kan hem nu ook vervangen.
-Elia: was niet fit moet worden ingepast, gaat ook heus wel gebeuren
-Kuyt: heeft het nu 2 wedstrijden niet laten zien, gelukkig zijn er nog 28 te gaan
Laat de technische staf nou gewoon eens rustig hun gang gaan en kijk na 10 wedstrijden eens hoe het gesteld is met ons Feyenoord. Mooi spel is ook geen garantie voor succes, zie vorig jaar de eerste seizoenshelft
JS-FR1 +17554
Ben het overal met je eens behalve over Kazim. Ik denk dat hij echt een gelukkig man zal zijn als hij zijn maandelijkse kosten kan betalen inclusief zijn Bentley en op de bank kan een vip uitzicht over het veld. Ik zou kramer er in gooien voor een x aantal wedstrijden. Laat hem wennen en hij scoort er echt op los.
R0b3r1 +0
Begrijp me niet verkeerd, hoe eerder Kazim op de bank zit hoe beter wat mij betreft! Ik denk dat kramer een prima spits gaat zijn bij ons.
Maar er zal wel een idee achter zitten.
FRfan67 +6825
Eindelijk weer ns n normaal verhaal hier!
R0b3r1 +0
9 punten uit 4 wedstrijden is niet slecht.
Psv uit kan je best verliezen.
Alleen het spel ziet er nog niet goed uit, maar dat kan in een week veranderen. En als je geen punten pakt met mooi spel is het ook niet goed.
FRfan67 +6825
Precies, geen reden voor paniek, gewoon rust bewaren en het team en staf hun werk laten doen. Top drie is het doel, niets meer en niets minder.
Bal-Bal +5066
Idd bij psv kan je verliezen. Zoals psv straks in de kuip niet gaat winnen. Het gaat om duels als utrecht thuis en cambuur uit waar je nu gewoon wint. Daar moet je je punten pakken. Niet uit bij psv.
Tijd terug hadden we tegen ajax psv en twente of az gewoon onderling de beste staistieken. Masr tegen de onderste zes clubs lieten we het liggen.
FRfan67 +6825
Kijk, een kenner. Kampioen wordt je tegen de kleintjes. Al was 1 overwinning tegen de snavels ook genoeg geweest tijdje terug. Maad goed, koe en kont, je draait het niet meer terug.
Clasie12 +2436
En bij Immers zeker ook? Ik zie namelijk niet wat al die trainers in hem zien
rowkirs +0
Volgens mij moet je nóóit spelen zoals nu, er stonden 4 centrale verdedigers!!
ericfeduzzi +2
''Het zijn onzichtbare dingen die Kuyt zo krachtig maken''.
Ja..... ziet Mulder ze dan wel?
noldusfr +0
Zou wat zijn als Van Geel nog even Ziyech naar de Kuip haalt vandaag... :P
Southside5314 +0
Had vorig kaar gekend voor een derde van de prijs van nu. Alleen toen moest hij zich richten op rechtsbuiten omdat immers onze onbetwiste nummer 10 is.
noldusfr +0
Haha ja, het is krankzinnig.
adabracadraba +0
Als je het andere probeert te vertellen wijzen ze op hun voorhoofd ha ha ha.
JS-FR1 +17554
Liever arturo Vidal
Burton93 +3
Iedereen geeft kuyt en bilal de achuld van de 2 doelpunten omdat ze niet mee terugkwamen.
want beide goals waren identiek eerst links en dan rechts. .
leek mijvdus een duidelijke aanwijzing als fout in de tactiek want bij beide goals stonden de backs niet aan de buitenkant maar op de binnenzijde van de 16 box te verdedigen. ..
Dus of ze hebben allebei last van heimwee terug naar het midden en dat ze eigenlijk verzaken..
of dat door tactische redenen het systeem daarom vraagt...maar dan moeten kuyt en bilal wel mee terugveren..
ik denk het laatste en dat gio de volgende keer meer keuzes aan die gasten geeft om op tijs in te grijpen en de middenpositie voor de backs juist los te laten
ik snap ook niet dat gio juist bij cocu dingen gaat vragen. ...ala cocu het kwaad wou had ie ewn opstelling doorgegeven met ewn gat erin en daarom kon profiteren van de opstelling
JAN-DIRK +16
Daarom is het ook Gio die heeft gefaald.
noldusfr +0
Van Beek moet ook gewoon centraal. Karsdorp RB en Botteghin naast van Beek. Vd Heijden bankie.
Agh ja, zo kunnen we nog gillen wat we willen. Over 2 weken spelen dezelfde 11 als gister en hebben we geluk dat het Willem II is en geen PSV waardoor we met geluk winnen en Gio denkt dat het gewoon goed gaat en wij genieten van ons Feyenoord...blablabla. Ik ben er wel even klaar mee.
baldjkf +2938
Botteghin heeft aangetoond dit niveau niet aan te kunnen. VdHeijden is een veel slimmere speler, alleen trager.
ggiiss +4
Wat aan kunnen tonen? Die gozer heeft net 2 wedstrijde gespeeld
baldjkf +2938
Met zowel Groningen (2x) als met Feyenoord heeft hij gefaald tegen o.a. De Jong.
Ot29 +5
Maar wel bedelen voor een interview met Kuyt. Stelletje laffe honden.
Ot29 +5
Neen, die kale rotkop van Jansma win je de oorlog mee? Tyfuslul.
Boskamppp +0
We mogen blij zijn met kuyt.. Zonder hem was dit al helemaal een kut seizoen. Echte leider, nu straks op 10 zeker van waarde achter de spitsen. Kuyt speelde bij fener bij een betere ploeg ook basis daar zeiken ze hem teminste niet af. Allemaal haters hier. Niks is goed.
zo´n eerste maand is altijd lastig, als je maar 3 verliespunten hebt sta je er gewoon goed voor na 4 wedstrijden. Komende 4 makkelijke wedstrjiden op papier en je staat op 21 uit 8
JAN-DIRK +16
En daarna 5 moeilijke wedstrijden en dan sta je op 21 uit 13.
FR_Domingo +14960
Oke, lekker kort doen we helemaal niks mee.
JAN-DIRK +16
Die eeuwige positiviteit is gewoon lachwekkend. Sinds 1999 geen landskampioen meer geworden. Structureel wanbeleid, ook onder Gio weer onnodig verloren bij PSV met voetbal dat Achilles 29 ook speelt..en men blijft maar positief.
FR_Domingo +14960
eeuwige positiviteit? Ik noem het eerder realisme, afgelopen 3 seizoenen gepresteerd naar verwachting, PSV en AJAX zijn grote clubs dan feyenoord en dat is een feit. Ik zou het graag anders zien maar wij presteren gewoon naar behoren, en verliezen van PSV is geen drama hoor. De wedstrijd had anders kunnen verlopen, maar dat is helaas niet gebeurd. En ook dit jaar wordt je normaal gesproken geen kampioen, tenzij het goed mee gaat zitten.. Deal with it of wordt supporter van 020
FR_Domingo +14960
Je hebt gelijk maar helemaal een kut seizoen na 1 verlies partij is wat overdreven.. Ik denk dat we echt wel een mooi seizoen tegemoet gaan zien en Kuyt zal zekere in de mindere potjes de ploeg op sleeptouw nemen!
Maluka +0
Nou, onzichtbare dingen. dIe en zo krachtig maakt. Ik heb ze niet gezien, daarom zijn ze ook onzichtbaar. Wat ik zag is een slechte Kuyt.
FR_Domingo +14960
Was je erbij in Eindhoven, wat had jij verwacht dan van Kuyt gister? Was aanspeelbaar, redelijk balvast en had op de 2e goal na (wel cruciaal) weinig fouten. Als jij verwacht dat Kuyt even met kop en schouders boven iedereen uit zou steken dan weet jij niet zoveel van Kuyt z'n voetbal carrière. Vond jij Vejinovic gister goed spelen?
Boskamppp +0
Precies dit was echt balvast en dat nog op de zijkant
FR_Domingo +14960
Oke, met alle respect wat verwacht jij dan van Kuyt?
Boskamppp +0
Leider van het team, heeft op het hoogste niveau gespeeld. Veel slimheid in zijn spel. en kan makkelijk het spel verleggen op de 10 positie. Voor de zijkanten komt die tekort omdatdie snelheid mist
FR_Domingo +14960
In balbezit is het zeker een toegevoegde waarde, maar met balverlies zie ik hem wel tekort komen op 10 tenzij je het anders invult.. Maar juist op de flanken, met een opkomende Karsdorp kan Kuyt goed fungeren. Maar ach iedereen roept dat Kuyt op 10 moet dus laten we dat maar eens proberen dan.. Ik hoop dat het goed uitpakt
elwin-feyenoord +0
Hahahah wat een geluk zo hebben we er 3 lopen je ziet jet niet maar geloof me ze zijn zoo goed whahaha
Boewaka +0
Ah vandaar dat ik het niet zag in kuyt
wimpie707 +0
schaam je niet, sommigen zijn ziende blind
Southside5314 +0
Ziyech 10.000 keer voorbij zien komen al. Iedereen kankeren op doe jongen dat tie niet wilde komen. Hij wilde wel maar moest zich gaan richten op de rechtsbuiten positie net als toornstra omdat immers de onbetwiste nummer 10 is.
Bati +40217
Echt frustrerend had hier gwn kunnen spelen als die gewoon op 10 kon spelen, ongelofelijk!!!
feyenoordfan3 +7
Een middelveld met Vejinovic Ziyech en Vilhena was mogelijk geweest. Puur voetbal op het middenveld. Des te frustrerend is het dat we nu met Veijnovic immers en el ahamadi spelen!
wimpie707 +0
een leuk middenveld tegen de graafschap thuis, alle andere wedstrijden ga je gewoon op je bek
Southside5314 +0
Wat denkie van vilhena en achabar. Ik had men spullen gepakt. Iedereen roepen vilhena moet verlengen waarom dan? Paar jaar geleden werd er gezegd tegen hem dat tie de nummer 10 voor de toekomst was. Halen een berg spelers voor zijn positie en die halve zool staat er elke week in.
Rayven +44
Yo neef helemaal met je eens.
feyenoordfan3 +7
Wat te denken van vBeek en Kongolo? Vorig seizoen het duo die de minste kansen weggaven en worden nu weggezet als back voor subtoppers uit de middenmoot..
Rayven +44
Dat is al helemaal belachelijk
feyenoordfan3 +7
Het jaar ervoor gebeurde hetzelfde met Boetius en Vilhena. De linkerkant met Kongolo Vilhena en Boetius liep goed, Boetius scoorde 11x en gaf 10x een assist. Vilhena scoorde als controleur 6x en gaf 5x een assist. Samen betrokken bij 32 goals en dat is meer dan 35%, dan hebbeh we het over spelers van 20 jaar. Die sliskut komt, haalt ze uit elkaar voor Manu en El Ahmadi en roept vervolgens dat we scorend vermogen tekort komen. Ongelooflijk...
elwin-feyenoord +0
Ja wat een ziek beleid eigenlijk he
wimpie707 +0
GIO blijft gewoon, internetheldjes
JAN-DIRK +16
Stelling: Feyenoord snakt naar een fluwelen-Revolutie.
Eens of oneens
[FR12]Patrick +1185 editor
Een wat?
JAN-DIRK +16
Een Revolutie onder leiding van de Feyenoord-iconen. Wimpie Jansen, WvH etc.
Southside5314 +0
Eens. Grote schoonmaak. Beginnen in maasgebouw.
VakQQback-row +2
Fluwelen Revolutie..? Wat dacht je van Gezond Voetbalverstand..?
[FR12]Patrick +1185 editor
Precies, rationeel denken, niet tot drie keer toe het uitvak verbouwen in twee jaar tijd.
Of het uitvak bij vak G tot de fundering toe afbreken om hem een half jaar later opnieuw te plaatsen met nieuwe fundering.
Of eerst een rij buxussen aanleggen in een grasveld (koekoek), om deze vervolgens weg te halen en er hekwerken te plaatsen met doeken die bij een zuchtje wind weer omwaaien omdat deze niet zijn in te klappen.
Of je trainingsveld inruilen voor parkeerplaatsen, maar bij het nieuwe trainingsveld vergeten veldverwarming aan te leggen en daar vervolgens drie jaar mee wachten.
Of 4 nieuwbouw/verbouwplannen laten sneuvelen.
Moet ik nog even doorgaan?
Er kan zo veel beter binnen de club, maar er moet gezond verstand worden gebruikt.
In mijn gesprekken met de supportersraad met de directie heb ik om eerlijk te zijn niet het idee dat dat vaak gebruikt is, of dan wel gaat worden.
En ik weet niet precies wat je bedoeld met 'fluwelen revolutie'. Is dat een nieuwe term ofzo voor 'optyfen'???
JAN-DIRK +16
lekker belangrijk. feyenoord moet eens beginnen een scouting op te zetten en spelers te halen die niet van het werken zijn, maar van het voetbal. Gogme, goed voetbal. Kan mij die randzaken schelen.
[FR12]Patrick +1185 editor
Als je de randzaken niet op orde hebt, zul je nooit kampioen worden. NOOIT!
En een trainingsveld zonder veldverwarming noem ik geen randzaak, aangezien er dus jaren lang in de winter niet getraind kon worden en uitgeweken moest worden naar Woudenstein.
Alles wat je als club doet, moet met de focus op zondagmiddag half 3 zijn, om daar het beste resultaat te behalen. En dat mis ik.
Vaker dan me lief is.
frDon +404
Netzoals bij die snavels zeker?
Allemaal ventjes van 12 jaar op t veld.
feyenoordfan3 +7
Ventjes van twaalf jaar die wel ieder jaar meedoen om de titel, en ventjes van twaalf jaar die het dubbele opbrengen als die twaalf jarige ventjes bij ons. Kom dan met een goed argument aanzetten..
Southside5314 +0
Wel bijna elk jaar kampioen en nu weer bovenaan zonder goal tegen
wimpie707 +0
ben jij die ouwe duitse hoer waar JC vroeger mee in het zwembad lag ?
JAN-DIRK +16
heette zij ook jan-dirk? Zo ja, dan wel.
thebestsuport12 +0
Dit is denk ik het beste
----------------------- Vermeer -------------------------
Karsdorp - V. Beek - Botteghin - Kongolo
------------- Veijnovic -- Vilhena -------------------
Bilal ----------------- Kuyt --------------------- Elia
----------------------- Kramer ---------------------------
Stel dat het nog haalbaar is om ziyech te halen (zeer wss niet) dan hem op de plek van kuyt en kuyt met bilal laten concurreren
FR_Domingo +14960
Typisch Nederlands om Kuyt zo af te kraken, maar waarom hoor ik niemand over Vejinovic die echt helemaal niks goed deed gister (cruciale plek in het veld) of over Karim die geen potten kon breken... Die 2 kansen van Immers daar had Kuyt op zeker wel meer mee gedaan, en als Bilal die bal op Kuyt had afgespeeld staat het ook op zeker 2-2 (wat onterecht zou zijn, maar dan had die wel z'n waarde kunnen aantonen). Ik ga hier niet alleen een pleidooi voor Kuyt houden hoor, want hij speelde gister zeker niet goed en de 2e goal is hem aan te rekenen. Maar mensen kom op wees realistisch en steun je ploeg. Ik denk dat je nog steeds mee kan doen om het kampioenschap als je maar niet verzaakt tegen de 'kleintjes'. 2 jaar geleden verloor Ajax kansloos van PSV is Eindhoven (4-0) en werd in de Kuip weggespeeld (wel gewonnen (1-2) maar ze werden wel kampioen.. Just saying, en voor alle haters zoek een andere hobby
wimpie707 +0
ach is wel leuk, meeste die hier zitte hebbe de Kuip nog nooit van binnen gezien en ik wel, al 49 jaar !
JAN-DIRK +16
Kuyt had in de tweede helft een cruciale bal kunnen versturen richting Kazim. In de 64e minuut. Hij passte toen echter in de voeten van Guardado. Grote kantelpunt in de wedstrijd. Kuyt speelde zichzelf hiermee uit de wedstrijd.
wimpie707 +0
het kantelpunt was dat Immers dacht dat zijn hoofd groter was dan ie in werkelijkheid is
Lombabomba +0
Die had er ook echt in gemoeten.
kokkiestein +61
Goed geschreven en helemaal met je eens. Het is zo makkelijk om op basis van een paar wedstrijden van alles te gaan roepen, maar in mijn ogen onterecht. Kuyt is gewoon een geweldige voetballer en gaat zijn waarde echt nog wel bewijzen, voor zover die dat nog niet gedaan heeft.
Laten we positief blijven en onze club onvoorwaardelijk steunen, in plaats van allerlei onbeholpen berichten de wereld in te slingeren die de boel alleen maar laten escaleren.
wimpie707 +0
en volgens mij heb ik een uurtje geleden al gepost dat het middenveld het niet aan kan, vejinovic voorop, zowel tegen utrecht als vitesse wqs ons middenveld minder, dus je moet gewoon met 4 middenvelders gaan spelen, alleen de graafschap thuis misschien 3
JAN-DIRK +16
Vejinovic voorop? Je bedoelt Immers. De man die bij elk balcontact de verkeerde keuze maakt en bij balverlies de verkeerde speler opzoekt om te tackelen (voorbeeld: Guardado aan de bal, maar Immers zet druk op Narsingh).
Lombabomba +0
Vejinovic ook echt niks goed gedaan gister, mag Immers een hand geven.
wimpie707 +0
over Immers wil ik het niet meer hebben, dat is klaar, maar Vejinovic zakte gisteren gewoon door het ijs, niet letterlijk, maar zorgde voor chaos met al die kutballen, dus die heeft gewoon de capaciteiten niet om op een driemansmiddenveld met een goeie tegenstander, de lijnen uit te zetten en dat is niet erg, maar dat moet je wel zien
JAN-DIRK +16
wat is je voorstel? 5 mans middenveld? Met Vejinovic, Ahmadi en Vilhena met de punt naar achter
wimpie707 +0
4-4-2, middenveld Ahmadi,Vejinovic,Kuyt en Vilhena, voorin Elia en Kramer
Zen +8
ZIYECH WIL WEG NA ONTSLAG SCHREUDER.
IMMERS EN EL AHMADI IN 1 PAKKET, EN IETS BIJBETALEN.
JAN-DIRK +16
Nee, breedte van selectie is belangrijk. Immers en Ahmadi boven Ziyech. (Van Geel)
Tomasson +47
Dat kan lukken als Fred daar de nieuwe trainer gaat worden. Rutten wilde Ziyech niet op 10 omdat hij Immers beter vond. Hij is ook groot fan van Karim. Dusssss........ :)
feyenoordfan3 +7
Kazim ook erbij doen. Daar loopt toch niks in de spits rond.
the_poznan +0
El amadi zou ik niet weg doen, we hebben zo een man nodig
Snotje3000 +885
Achahbar --- Kramer --- Elia/ Bilal
KEA --- Vilhena/ Veijnovic --- Kuyt
Kongolo --- Vd Heijden --- Van Beek --- Karsdorp
Vermeer
Gregor +5288
Ik mis Immers!
Zen +8
Ik jou als ik je avatar zo eens bekijk.
Anass010 +13
Haha netjes zen
TalkOfSBeek +4074
Het ligt aan kuyt of kazim. Immers moet eruit en karsdorp rb.
FR_Domingo +14960
Sergiofr12 jij hebt voetbal inzicht, hoewel Achabar op 10 niet mijn 1e keus is (zeker verdedigend komt die te kort, ook geen echte loper) maar wat je zegt over Kuyt klopt als een bus. Kuyt is ook geen man voor achter de spitsen, maar eerder een rechtsbuiten die goed functioneert met een opstomende back! Op 10 moet je Toornstra toch maar weer neerzetten, of evt Vilhena een kans geven?
Joop-Zwollywood +42
Kuyt was onzichtbaar gisteren en maakte n fout. aar Bilal had ook een bal breed moeten leggen op Kuyt, was het toch 2-2 geworden.
Bal-Bal +5066
Of bilal een op een afmaken. Of immers raak koppen of immers raak schieten of net die bal binnenkant paal.... owowow wat een mogelijkheden.
Sergiofr12 +83
Punt naar voren gaan spelen. Achabar op 10 en Vilhena naast Vejinovic. Elia op links, Kramer in de spits en Kuyt op rechts, waarbij Kuyt het middenveld moet versterken en Karsdorp dient op te komen. Simpel zat hoor..
FR_Domingo +14960
Toch maar even een account aangemaakt, want soms lees ik hier zoveel negatieve bullshit. Voordat ik mijn mening geef, gister was ik in Eindhoven in het thuisvak en in het stadion beleef je een wedstrijd toch even iets anders dan dat je het op tv ziet. Ik wil geen mensen beledigen maar ik schat een groot gedeelte (die vooral erg negatief is) in die de wedstrijden enkel via een stream of op tv kijken en weinig tot geen trainingen bezoeken.. Afijn mijn mening wat betreft Kuyt, hij was gister zeker in de 1e helft samen met Kazim de ENIGE waar je de bal aan kwijt kon en die hem niet verspeelde.. Veel negativiteit wat betreft Kuyt is niet terecht, feit is dat je zonder Kuyt nu waarschijnlijk 4pt had gehad (verloren Utrecht, gelijk Cambuur, en winst Vitesse). En wat hadden mensen van Kuyt verwacht, dat hij op snelheid zijn man voorbij kwam, of dat hij zoals Messi een aantal mannetjes uitspeelt? Kuyt is echt van grote waarde hoor, als je dat niet inziet dan heb je geen voetbalverstand.
Sticks +0
De bal kwijt kon? Kuyt verspeelde de makkelijkste ballen.
JAN-DIRK +16
Vandaar ook: 'kwijt kon'.
wimpie707 +0
ja, en Kongolo struikelde over zijn eigen teen, zo lust er nog wel een paar
JAN-DIRK +16
Over zijn geslachtsdeel.
wimpie707 +0
hahaha, wat een stelletje mongolen hier
feyenoordfan3 +7
Geweldig dat jij het wel ziet, en dat jij wel veel voetbalverstand hebt. Misschien kan jij vanavond bij vi aan tafel zitten en de heren terecht kan wijzen wanneer ze ook maar iets negatiefs zeggen over Kuyt.
Sergiofr12 +83
Feitelijke onjuistheid in je verhaal: Kuyt heeft voor zijn doen heel veel ballen verspeeld gisteren.
duitser +4317
welkom :)
voetbalverstand is nou juist wat er bij veel mensen hier ontbreekt. Dat maakt het juist zo leuk :p
Sticks +0
Als Gio ballen heeft zet die kuyt op de bank aankomende wedstrijd. Kijken of dirk dan ook zo'n teamspeler is.
Sticks +0
Elia/Kramer of Kazim/Bilal voorin.
Sergiofr12 +83
In het veld is het niet te zien, dus dan moet het wel onzichtbaar zijn ja hahahaha
wimpie707 +0
ben je dit jaar al in de Kuip geweest?
Sergiofr12 +83
Haha sukkeltje, ga niet eens meer praten met jou.
StandYourGroundAndFight +0
Vond hem tegen PSV echt heel matig, voegde op de vleugel niks toe. Geen dreiging, geen actie, geen voorzet. Of hij staat op de verkeerde positie of hij moet echt wat beter gaan voetballen.
tupelo20 +1
Had zeker een fles pisang ambon op, de stille kracht maar ja ik hoop alleen dat Gio ervan leert en dus voetbal boven werklust laatgaan in de toekomst.
wimpie707 +0
ja, blijf maar zeiken, voetbal boven werklust, nou dan blijft alleen Vermeer over, en wie gaat er dan in het veld staan of zoiets?
Rioto +2
Die moet ik onthouden.
Zie je het al voor je, je werkgever klaagt over je productiviteit op de werkvloer en je zegt, meneer het zijn de onzichtbare dingen mij zo waardevol maken.. ik denk dat je vierkant uitgelachen wordt.. verzin je toch niet dit soort uitspraken.
Sticks +0
Helemaal mee eens, iedereen die zelf gevoetbalt heeft of er een beetje verstand van heeft weet dat het begint met wat je eigen spel. Coaching en communicatie zijn belangrijk maar ik heb liever een speler die daadwerkelijk voetballend wat toevoegt dan iemand die goed coacht.
KvanWonderen +0
Ben ik totaal niet met je eens. Niet dat ik heel Hoof gevoetbald heb, paar wedstrijden in de reserve hoofdklasse. Als er een speler naast mij stond die door zijn ervaring veel tips gaf, coachte en herhaalde ging ik beter voetballen, met nog andere.
Zen +8
Onzichtbaar. Ze verzinnen ook an alles om Kuyt maar goed te vinden. Wat een gelul.
FRthistlefield +1
Begint het zelfde verhaal te worden tav Immers....
wimpie707 +0
ach wat die blaskaken hier posten maakt niet zoveel uit, die komen nooit in De Kuip zitte achter hun pctje, maar Immers met Kuyt vergelijken, wat ben jij een trol?
FRthistlefield +1
Ik zit al decennia in De Kuip naar de lekkere noeste werkers te kijken.
Sergiofr12 +83
Ik had heel dominee Dirk überhaupt niet gehaald. Spelers op een dergelijke leeftijd zijn alleen van waarde als ze over een natuurlijk overzicht of geweldige techniek beschikken. Dirk is met alle respect zo a-technisch als een vis op het droge. En dan krijg je die afschuwelijke teksten nog gratis cadeau ook.
Sticks +0
Lachwekkend dit weer, Kuyt speelt al weken slecht. Als immers zo'n prestatie had geleverd als kuyt gister dan zou die afgemaakt worden. Volgende wedstrijd staat iedereen weer op de banken voor deze deze demagoog.
wimpie707 +0
Immers, die weet gvd niet eens zijn hoofd tegen een bal te zetten, sodemieter op met je Immers, de slechtste van alles
wimpie707 +0
Je moet gewoon overstappen naar 4-4-2 denk ik, het middenveld kan het niet aan tegen goed voetballende ploegen, dat was tegen utrecht en vitesse ook zo, buiten het feit dat het koppel immers kazim niet werkt en wat me enorm opvalt, is dat er net als met die slisbek steeds maar breed en achteruit wordt gespeeld, er zit geen enkele verrassing in en het is bloedlink, want af en toe loopt het maar net goed af. Je hebt voorin en op middenveld alleen maar stilstaande spelers op Dirk na, maar die rent zichzelf voorbij. Ik denk dat het er zo uit gaat zien tegen WillemII , want GIO ziet het ook wel
Vermeer
Karsdorp Van Beek VdHeyden Kongolo
ElAhmadi Vejinovic Kuyt Vilhena
Kramer Elia
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties