De kampioenswedstrijd van Feyenoord O19 tegen Ajax O19 bleef zaterdag beperkt tot 33 minuten. De 'ultra's' van Ajax, die aanwezig waren bij de wedstrijd, bestormden na een kans van Feyenoord O19 de familieden van de jonge Feyenoorders. De wedstrijd werd vervolgens gestaakt.
"Waarschijnlijk kan dit dus ook niet meer", zegt Hugo Borst in Langs de Lijn. "Ajax en Feyenoord, dat roept zoveel sentiment en primitief gedrag op bij bepaalde mensen. Het kan kennelijk niet meer dus zo'n wedstrijd moet je maar in de Kuip of Arena gaan spelen. Dat is heel ongezellig. Of je moet echt goede veiligheidsmaatregelen nemen, die eigenlijk van de zotte zijn bij een jeugdwedstrijd."
"Er is veel druk op de leiding van Ajax en Feyenoord van de harde kern om weer aanwezig te mogen zijn bij uitwedstrijden", vervolgt hij. "Dit is weer zo'n bewijs dat het kennelijk niet kan. Er gebeuren altijd onverkwikkelijke dingen. Ze zijn er nog niet aan toe. Ik zou zeggen: de lobby die is ingezet door de harde kernen kunnen we doorschuiven naar 2025."
Borst liet in het radioprogramma weten dat de clubleiding van Ajax zijn excuses heeft aangeboden aan de leiding van Feyenoord door de gang van zaken rondom de wedstrijd. Edwin van de Sar wilde zondag in het programma geen reactie geven op het voorval en verwees naar het slappe statement van Ajax.
Plaats reactie
bridinar +0
http://SpFling.com - perfecte datingsite voor volwassenen met een slim zoeksysteem om een sekspartner te vinden!
incupen +0
Ga naar http://SpFling.com - een geweldige datingsite voor volwassenen met een slim zoeksysteem om een sekspartner te vinden!
leymirvi +0
http://SpFling.com - perfecte volwassen datingsite met slim zoeksysteem om een sekspartner te vinden!
xingpregac +0
http://SpFling.com - geweldige datingsite voor volwassenen met het slimme zoeksysteem van de volgende generatie om een partner te vinden!
adclomneu +0
http://SpFling.com - perfecte volwassen datingsite met slim zoeksysteem om een sekspartner te vinden!
stickidsvi +0
Ga naar http://SpFling.com - geweldige datingsite voor volwassenen met het slimme zoeksysteem van de volgende generatie om een partner te vinden!
FR08pjotr +20425
Vieze kut smausen
Monique48 +152
ach ja is toch logisch dat 020 ook hier kampioen werd
dan hebben ze toch alles
daar zal de KNVB echt wel voor zorgen hoor
nilzz +0
Wie is dat in het grijs van de neuzen
crashtestdummy +21989
Vroeger was het zo dat de organiserende club een sanctie opgelegd kreeg als er ongeregeldheden waren waardoor een wedstrijd gestaakt moest worden.
De Snavels hebben hopeloos gefaald bij het organiseren van deze belangrijke wedstrijd, want hoe kan je anders verklaren dat een stel eenhersencellige hoolies een groepje vrouwen en kinderen aanvallen?
Dat is toch te gek voor woorden?
De KNJB zal nu wel géén sanctie opleggen, want ja … het is hun lievelingetje dat in de fout gegaan is …
Het zou 'gewoon' een reglementaire 0-3 moeten worden, maar ze vinden in Zeist vást wel een reden om óók de moeders, broertjes en zusjes van de Feyenoordspelers de schuld te geven.
Klappen voor een bijna succesvolle aanval is natuurlijk nét zo zwaar als een ijzeren staaf tegen de bolus van een Oostenrijkse doelman gooien.
Ik voorspel: uitspelen zonder publiek.
Verstappen +7763
Gewoon alleen familie naar deze wedstrijd laten komen. Van beide kanten. Er zijn geen faciliteiten op Varkenoord of de Toekomst om dit veilig te houden. Bij de klassieker is dat een ander verhaal
6fr9 +0
020 gaat ook een stadion bouwen op de toekomst voor belangrijke wedstrijd van jeugdteams en de vrouwen afdeling.
enjourca +0
Ga naar http://SpFling.com - een geweldige datingsite voor volwassenen met een slim zoeksysteem om een sekspartner te vinden!
xicbresless +0
http://SpFling.com - geweldige datingsite voor volwassenen met het slimme zoeksysteem van de volgende generatie om een partner te vinden!
Wasknijper +36
Ik voelde me echt even vies toen ik me realiseerde dat ik op ajax.nl beland was na het klikken op de link uit het nieuwsbericht. Dat zegt ook wel wat. Aangeboren afkeer van hunnie.
mruigrok +2970
Ha, ha. Had ik ook. En toen moest ik als ‘Ajax-fan’ nog cookies accepteren ook. Exit!
Olafs +4742
Ik heb heel snel het kruisje aangetikt....Klinkt ook nog wel schunnig nu ik het zo typ! Hahaha!
ClubCultuur +33
De KNVB moet gewoon keihard ingrijpen: minimaal; reglementaire 0-3 overwinning + lange stadionverboden.
Maar goed Eric Gudde is daar aan het roer, dus dat zal wel niet gebeuren..
louisvanderploeg +13006
Is een zaak van de tucht commissie. Heeft niets met Gudde te maken.
waakvlam89 +1
Hard ingrijpen ok, maar 0–3 slaat nergens op. Ten eerste kunnen die spelers van neuzen O19 er niks aan doen en ten tweede wil je zo geen kampioen worden.
lobbie +4979
Ajax is hier de hoofdverantwoordelijke en dient zeker gestraft te worden, dus een reguliere 0-3 is zeker mogelijk
waakvlam89 +1
Zal best mogelijk zijn, maar is het wenselijk en gaat dat in de toekomst deze situaties verbeteren? Nu roept iedereen om het hardest dat het 0-3 zou moeten worden beslist, maar owe als het andersom is.
Begrijp me goed, de slechte organisatie van de neusjes moet keihard worden afgestraft, maar ik vind niet dat je een team sportief kunt benadelen voor een fout die door de leiding/organisatie is begaan.
Dus vuurwerk afsteken in de Kuip is straks puntenaftrek? Belachelijk idee toch?
FRlegend +17052
Nee, degenen die het verzieken gewoon nooit meer een pot van de club laten bezoeken en meldplicht ergens in Ureterp geven. Durven ze alleen niet.
Nabbie +4059
Gezien de reactie van sommige hier vrees ik dat het niet goed komt. Statement van 020 is inderdaad wel slap, maar dat is altijd wel zo geweest. KNVB moet nu gewoon ingrijpen. 0-3dus en wij kampioen. Stadionverbod voor die gefilmde en herkende hersenlozen.
Verder kan ik hier alleen maar verdrietig van worden. Het zijn geen, ik herhaal gewoon geen supporters, van alle clubs trouwens, die zo doen. Al helemaal niet meer met een jeugdwedstrijd. Wat de belangen ook zijn. Hersenloze verzieken het voor de echte supporters. Door deze debielen ga ik ook al niet meer naar uitwedstrijden, inbv Europa. Echt waar. Ik vind dit gedrag zo walgelijk.
Verder moet ik helaas zeggen dat de pers wel heel erg pro 020 is. Maar dat zijnwe nu toch wel gewend.
YNWA
feyenoordfan22 +0
kijk hoe iedereen hier praat... tyfus jauden, tering neusjes, kanker joden enz... dit niveau zorgt ervoor dat dit nooit meer overgaat helaas
Euro010 +2225
0-3 zou het enige goede zijn. Dit moet je als KNVB zijnde niet tolereren. Een niet zijnde BVO had al lang een schorsing of iets dergelijks gehad. Wat als de jongens nou een vakantie geboekt hebben? Vandaag vertrekken? Dan komt het dus niet meer uit
Wasknijper +36
Het enige goede? Sportief gezien natuurlijk niet.
eabulmi +0
http://SpFling.com - perfecte volwassen datingsite met slim zoeksysteem om een sekspartner te vinden!
fr63 +0
Waar is die dan die kk morco lachwekkend pleuris neus met zn mooie tasje we gaan jou opjagen met je grafneus.
Euro010 +2225
Idd een Molukker oid
langegijs +0
Geen woorden maar daden kk mongool
feyenoordfan22 +0
o wat ben jij stoer... ondanks deze grootspraak houdt dit soort onzin spuien het gedrag in stand
mib2000 +10
Simpele ziel...
fr63 +0
Teering neusjes waar is de media nu dan,alles goedlullen nooit meer neusjes in de kuip en grafvolk.
CROOSWIJKER +14734
Is algemeen bekend dat de media 020 lovers zijn. Dat is dit seizoen wel voor iedereen duidelijk geworden.
CROOSWIJKER +14734
Waarom waren er ook stewards van Feyenoord daar?
balenhaakben +0
Om dat viswijf van kuit innhet gareel te houwen
sjaakbombaak +0
Meegereden met de bus denk ik?
klompus88 +20272
Vieze flikkers
wirie010 +1814
Die beveiliging in het groen is van smg, van Feyenoord zelf. Die deden echt geen flikker als je naar beelden en foto’s kijkt. Wat was hun taak precies?
Toddemij +929
Gewoon reglementaire 03- overwinning en klaar is kees.
Errorking +0
Gewoon lullen om te lullen wat borst zegt. Wat je moet doen is die ultra’s nooit meer daar toelaten.
Is toch niet normaal als je ouders, broers, zussen en grootouders gaat aanvallen. Nee dan verdien je het in mijn ogen ook gewoon om nooit meer bij een echte klassieker te worden toegelaten.
Vak_S +133
Borst pleurisjunk
poehhee +3983
Hoe oud ben jij?
Wasknijper +36
Geestelijk 11 denk ik.
poehhee +3983
Dat blijkt
FR-Alkmaar +6839
We kunnen geloof ik nu wél concluderen dat Dirk Kuyt niet meer stuk kan. Zowel bij zijn team met aanhang als bij de supporters. Morgen kan die poppensnor Derksen weer los gaan op Dirk.
Frankster +21019
Beschermde gewoon zijn gezin
FR-Alkmaar +6839
Oh, was dat alles. Valt dan weer tegen (....)
Frankster +21019
Nou vond ik ook moedig
FR-JJN +12869
Terecht toch? En die derksen gaat'm niet afvallen over het incident van afgelopen weekend. Hoe dom die vent soms ook mag lullen
Joe69 +1
Die snor zegt niks net zo'n schijtert als die van der Sar
ron123 +0
Je moet juist alle klassiekers door laten gaan. DE kans om al dat tuich voor eens en altijd uit het stadion te weren.
ron123 +0
ja ja tuig...
nlx78 +1758
Het feit dat die gast die een klap verkocht aan een journalist hier 3 weken later aanwezig kon zijn, ondanks duidelijk identificeerbaar te zijn, zegt al genoeg. Of de club houdt de hand boven zijn hoofd of de KNVB doet zijn werk niet goed. Ik ben voor harder straffen, zeker als het om kinderen en vrouwen gaat die worden belaagd.
Willem10 +11982
Borst heeft wel gelijk over get slappe statement van Ajax. Echt ongehoord slap. Het is ronduit verwerpelijk dat zo’n idioot die vol in beeld een journalist slaat en en passant de hele media bedreigt, doodleuk op de toekomst kan lopen. Terwijl er gecommuniceerd was dat alleen genodigden welkom waren. Echt een terung griezel die Sar. Slapzak.
Donno0181 +308
Alleen genodigden van Feyenoord. Hunnie mochten gewoon naar binnen
Willem10 +11982
Dat maakt het des te schrijnender vind ik.
CW010 +1813
tuurlijk, straks alle wedstrijden tussen ons en hunnie, tot en met de Fjes aan toe zonder publiek spelen, wat krijgen we daarna?? mensen met een vlaggetje van de vijand in de auto die van de weg gereden wordt? werkgevers die wisseldiensten moeten maken zodat Feyenoorders en ajacieden niet samen hoeven werken omdat ze elkaars bloed kunnen drinken? vliegtuigmaatschappijen die Feyenoorders en ajacieden gescheiden moeten houden op vluchten??
CW010 +1813
ik zag een ajax supporter met een mooie reactie hierop, ik ben het volledig met de man eens;
"dit soort randdebielen gun je bij ieder duel van ajax 1, jong ajax, ajax amateurs, ajax dames 1, alle jeugdelftallen en duels van de e-sporters een meldplicht, in Kerkrade, voor de komende 40 jaar"
PapaKevin83 +15299
Een omgekeerde wereld. In Nederland krijgen criminelen vrije hand. Zij worden niet hard aangepakt, maar we gaan dingen aanpassen aan dat gedrag. Onbegrijpelijk
RotterdamFNSouth +208
kan wel zeker zulke wedstrijden op jeugdcomplexen kijken naar enkele weken geleden op varkenoord niks gebeurt en daar waren ook gewoon familie leden van 020 u19 konden ook gewoon juigen voor hun kinderen of familie en zo hoort het ook gewoon bij ons lopen er ook gekken rond bij dit soort wedstrijden maar bij ons op varkenoord is er gewoon sociale controle zoals het hoort
Anoniem010 +0
Ene kant ben ik wel blij met de ontwikkelingen vanuit 020 .
Ik proef weer ouderwetse haat jegens die graf j00den :P:P:P
Mss is dat zelfs wel een stap naar sportief succes ;)
HAMAS HAMAS ...!
feyenoord_0174 +0
Het groeit inderdaad met de minuut tegen die tyfus lui
feyefrank +2083
De haat tegen dat grafvolk moet nog veel groter worden.
Ook bij alle jeugdspelers.
FR-JJN +12869
De reden van de haat wordt in ieder geval weer eens flink bevestigd. Het blijven nare geniepige graftakjes. Hoe goed hun club het ook mag doen.
Rayven +44
Dit is in en in triest. Als het andersom was had onze club direct een straf gekregen van punten aftrek.
Maar nu gaat knjb soort van in beraad. Dit geintje hebben die snavels al geflikt met van persie destijds.
Dus dit val in mij optiek in categorie recidive, en daar is maar 1 gepaste maatregel voor punten aftrek! En wellicht verbannen uit de competitie
De-Zuidhaven +9
Overdrijf niet zo joh paupergek
Rayven +44
Neem aan dat je het artikel hebt gelezen dat politie geen verdere actie onderneemt.
Is maar een voorbeeld dat er tegen hunnie niet word opgetreden.
Maar ik overdrijf toch ;)
Juicher +62229
Draag jij een eierdopje op je hoofd?
Gerrie +322
Zijn een stel mongolen die smerige Amsterdammers. Maar helaas hebben wij ook van die gekhuizen die onze club de das om doen. Jammer voor de echte supporters. Als Feyenoord iets wil moeten ze de eigen gekhuizen allemaal verwijderen van onze mooie club. Ze weten wie het zijn. Graag nooit geen uitsupporters meer.
ballenjongen +7
Klik ik op die link naar de reactie van van der Sar, kom ik op die neuzen site, brrrrrr snel wegklikken.
CW010 +1813
ik had precies hetzelfde, die cookies hoef ik absoluut niet, krijg je daarna alleen maar reclame van hunnie
standyourground1908 +775
Zal deze week en waarschijnlijk bij voorkeur van knjb in stilte op zeist uitgespeeld worden...
Michel-Hurricane-Feyenoord +1
no way zaak voor Joris onze huisjurist Die gaat gehakt maken knvb en 020
pollie +19
ja dat lijkt me niet zo moeilijk.......het is OVERDUIDELIJK! met beeld en al:)
Willem10 +11982
Tja, ik kan tig VAR momenten benoemen met 50000 cameraposities waar ze er toch mee wegkwamen.
FR-Freggle +8
Groot gelijk. Die rotte appels moeten eerst weggewerkt worden. Ze verneuken alles voor de echte supporters, die wel om de club geven en niet alleen maak coke willen snuiven en willen matten.
feyefrank +2083
Als je de rotte appels weg wert blijft er niemand over bij die grafclub.
Ik ben dus helemaal voor.
ernst H +4998
Bij Sparta was t gisteren ook mis,
Kan me nog herinneren dat er vorig jaar supporters bij hun het veld op kwamen
Toen begonnen de zogenaamde “keurige “ Sparta, hun eigen supporters uit te maken voor Feyenoord-publiek.
Nee wat dat doet een keurige Spartaan niet........
Bottleneck +3710
Sneue smerige jauden, typisch zo’n laffe snavel actie weer. En grootste boosdoener is de club die niets in te brengen heeft tegen dat stinkende paupervolk.
DirkKuyt1999 +7
Lekkere zaag van Jaap Stam hoor hahaha. Kan die van van beek misschien wel een topper maken?
WouterD1908 +28
Nee
vreewijkvato +0
Giovanni deelde nooit zijn ervaringen als speler in de top hoorde ik Malacia zeggen, Jaap Stam wel volgens het Bot. Wie weet maakt hij hem wel beter , al is het duidelijk geen gemakkelijke opgave.
WouterD1908 +28
Hij zal heus cv’s beter gaan maken hoor! Alleen niet Sven van Beek
ernst H +4998
V.Beek heeft 1 aardige periode gehad, maar dat kwam meer omdat Kongolo toen naast m stond.
Net als Immers een aardig seizoen draaide, kwam door Pelle die alle aandacht trok.
doedie +0
Laat die WIJ ZIJN DE BESTE supporters thuisblijven in de Hoofdstad .
Niet meer in onze kuip toelaten.
Vrouwen en kinderen bedreigen doen terroristen en criminelen.
En die willen we niet in de Kuip.
masterm1nd +2565
Je doet de gemiddelde crimineel echt te kort door ze niet dit tuig te vergelijken. Dit zijn gewoon lafaards, eerder van het niveau vrouwen- en kindermishandeling dan gewoon crimineel.
Bottleneck +3710
Vind het al jaren prima zonder dat rattenvolk in inze Kuip. Dan liever 48.000 Feyenoorders.
En het ophitsende gedoe met de aankomst met de treinen werd de laatste jaren voor de verbanning toch al steeds minder, mis je niks meer aan. Vrijwel volledig uit het zicht direct de supporterstunnel in. Lekker daar laten houden dat stinkende grachtentuig.
pollie +19
wel top dat feynoord niet verder wilde, KLASSE
WouterD1908 +28
Ach jongen toch
CROOSWIJKER +14734
Hoe komt borst erbij dat de harde kern van Feyenoord uitsupporters bij de klassieker wilt. Niemand dat ongedierte in de kuip hebben en naar die ufo wilt al helemaal niemand naar toe.
vreewijkvato +0
Onzin zijn zat die gewoon willen gaan en ook graag dat ze komen zodat het weer los kan gaan haha
feyenoord1980 +2744
Wat lul jij nou weer.
Iedereen wilt daarheen.
CROOSWIJKER +14734
Ik heb het over de harde kern en die ons gaan niet mee naar uitwedstrijden .
CROOSWIJKER +14734
De combischapen willen best daar heen maar ik had het over de harde kern.
CROOSWIJKER +14734
De harde kern van ajax ja dien van Feyenoord gaan echt niet met de combi mee.
vreewijkvato +0
Nee dat is verziekt door het Gold en later diamondcard systeem jaren terug al. Een enkeling heeft nu nog silver.
CROOSWIJKER +14734
De harde kern wilt ook niet mee met een verplichte combi wat ik best kan begrijpen
Korkiekarel18 +48188
Word je 90 min overstemd door dat uitvak. Hoeft van mij idd niet.
CW010 +1813
waar heb jij het over??? ik heb op zo'n beetje elk vak een seizoenskaart gehad, ik heb ze nauwelijks gehoord tijdens klassiekers, terwijl ik ook jaren op J heb gezeten...
Korkiekarel18 +48188
Omdat de sfeer bij ons afgelopen jaren dramatisch is. En bij Ajax een zwaar stijgende lijn.
CW010 +1813
van mij mogen die neuzen weer komen naar de Kuip hoor, liefst op vrij vervoer, parkeren in Lombardijen en lopen naar de Kuip
FrankFR +0
Edje is doodsbang voor de harde kern. "Wij keuren dit af" joh.
ysl9 +0
Gaat jaap stam eigenlijk nog ooit officieel gepresenteerd worden
Kesi77 +13643
O ongelooflijk. Als het andersom was dan was het land te klein. Nu beginnen ze over Swift en over de toekomst. Nee!!! Gister ging het mis!! Kinderen, ouders en andere familie die juichen bij een kans. Die worden belaagd door doorgeschoven kutgastjes. Treed op Knvb anders verlies je nog veel meer aanzien
pollie +19
alles staat op camera, zo duidelijk mijn god, wat een sukkels
hakuna +2065
Wat een nonsense. we pakken het probleem niet aan ...nee we passen de omstandigheden van het probleem aan. Gewoon keihard aanpakken zulke gasten!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties