Technisch directeur Frank Arnesen maakt zich klaar voor de eerste transferperiode bij Feyenoord onder zijn leiding. De Deen, met een indrukwekkende staat van dienst als speler, trainer en td, heeft een uitgebreid interview gegeven met het Feyenoord Magazine. Arnesen spreekt uit dat het zijn doel is om een professionele organisatie neer te zetten in De Kuip.
Wanneer een goede organisatie staat is de club snel in staat om te schakelen wanneer er iets gebeurt. ''Wat ik verder graag zou willen, is dat we mensen van binnen de club kunnen promoveren. Mensen die het goed doen, kunnen uiteindelijk binnen de club hogerop komen.'' Arnesen neemt Chelsea als voorbeeld, waar hij werkzaam was. ''Ik vind het belangrijk om mensen veel verantwoordelijkheid te geven en samen met de club stappen te laten maken. Zo wil ik bij Feyenoord ook werken.''
Daar horen ook sportieve doelen bij, zo vertelt Arnesen. ''Feyenoord moet zich weer echt als top-drie-club vestigen. Ik weet ook: als je naar de geschiedenis kijkt, zijn Ajax en PSV veel vaker kampioen geworden dan Feyenoord. Dat verschil is wat mij betreft verbazingwekkend groot, als je weet dat Rotterdam een grote stad is en Feyenoord een ongekende supportersschare heeft.''
''We weten dat het in voetbal vaak om geld gaat. Als je continu top drie of zelfs top twee wilt zijn, moet er stabiliteit zijn in wat je kunt uitgeven. Het is belangrijk of de club die stap kan maken en op strategische wijze geld kan generen waarmee we iets kunnen doen. Als technisch directeur kun je misschien een paar keer een grote klapper maken met de verkoop van spelers, maar het gaat erom wat je structureel kunt doen.''
Lees het volledige interview met Frank Arnesen in het nieuwe Feyenoord Magazine, dat afgelopen vrijdag op de mat is gevallen bij alle leden van Het Legioen. Nicolai Jørgensen siert de cover van het magazine. De spits, die momenteel geblesseerd is, vertelt uitgebreid over het huidige seizoen.
[readmore=53701]
Plaats reactie
FR_Joel +2836
Moest echt hardop lachen na dit stukje 'Arnesen spreekt uit dat het zijn doel is om een professionele organisatie neer te zetten in De Kuip.'
Was ook totaal niet professioneel hoe het eraan toe ging, echt topclub onwaardig
referer +629
Ik heb sinds een hele lange tijd eindelijk weer vertrouwen dat het beleidsmatig eens de goede kant op gaat bij Feyenoord.
GerseGer +7259
Off-topic: Dick ging eind maart een beslissing maken over volgend jaar toch? Benieuwd of ie dat onder de huidige omstandigheden nogsteeds gaat doen.
gwmd1 +4087
Arnesen beseft hoe groot Feyenoord is en het vreemd is dat wij zo weinig prijzen hebben gewonnen.
Bij dat besef begint alles als je bij zo'n grote club werkt zoals Feyenoord, we moeten een inhaalslag maken.
Voor iemand als Arnesen is er toch geen grotere uitdaging te vinden dan onze club!Een paar maanden geleden waren we in de situatie dat halfbakken bestuurders te bang waren om die handschoen op te rapen.En uiteindelijk één van de beste in mijn ogen raapt hem op...mooi toch?
En dat Dickie hier werkt ondanks dat hij in eerste instantie door vele domme supporters is weggehoond zegt veel over onze mooie club.Laten we hopen dat dat virus over een paar maanden verleden tijd is en wij met deze 2 grote mannen onze club en aanzien en status zien groeien.
Nu alleen nog een goed AD!
beppie172 +65801
AD zal Voorlopig een waardeloze krant blijven.
NicFR08 +5877
Wat is dit joh. Het lijkt wel op beleid. Zijn we niet gewend hier Frankie
FeyenoordlsOveral +39
Messias
sjaarloos52h +21764
Wat betekent dat, Messias?
koosvanduijn +284630
Verlosser....
sjaarloos52h +21764
Dat antwoord verwachte ik al, daarom vroeg ik het. Maar dat is onjuist. Het betekent ‘Gezalfde’ en dan zie ik hier het verband niet...
sjaarloos52h +21764
Je draait het allemaal om! Het betekent gewoon: gezalfde.
NicFR08 +5877
Dat krijg je als je Messi cremeert.
KoosRdam +17
Hahahaha!!! Hoe kom je er op? Geweldig
beppie172 +65801
Die laat zich niet verassen.
sjaarloos52h +21764
Ik snap de grap niet! Ook al besmet?
brilletje +0
Tot nu toe doet Arnesen het goed, ik hoop dat het zo blijft en alleen maar beter wordt.
Den-Fan1975 +320
En na de eerste miskoop moet ie ook weer weg, net als alle voorgangers.
Is hier altijd zo voorspelbaar. Bij binnenkomst de beste, want hij is zo goed met verkopen of kopen. Eindelijk iemand die de scouting aanpakt. Tot we een jaartje verder zijn en we nog niets zijn ingelopen op Ajax. Dan begint het gemor weer en moet hij weg, want de slechtste ooit...
gwmd1 +4087
Verschil is dat je ne een echte TD hebt!
Den-Fan1975 +320
Dat werd bij Van Geel ook geroepen
hasil +8
Precies, het is altijd een repeterende zaak.. Alle TD's worden eerst de hemel in geprezen terwijl ze nog geen zak gedaan hebben zoals nu Arnesen. Onzin natuurlijk net zo als ze later helemaal afbranden.
Men doet altijd net alsof bij het vertrek van een TD de nieuwe TD de hele club opnieuw op moet bouwen wat natuurlijk onzin is. Het is echt niet zo dat de jeugdopleiding, scouting, aan- en verkoopbeleid een totale puinhoop is. Dat is een te simplistische voorstelling van zaken.
Maar ik voorspel je dat Arnesen of welke TD dan ook straks geconfronteerd wordt met de realiteit en dat betekent ook dat er straks ook spelers gehaald worden die niet slagen en als miskoop bestempeld gaan worden. Je kan er gewoon de klok op gelijk zetten.
Dat is het lot van een trainer en TD. Zodra de resultaten gaan tegenvallen zal de roep om een nieuwe man die zogenaamd moet gaan puin ruimen weer gaan opsteken. Arnesen weet nu al wat hem op termijn te wachten staat. Maar dat wist hij al omdat hij er elders ook al is uitgevlogen.
gwmd1 +4087
Niemand kan het slechter doen als MVG...dat is nu al een feit.
marcel achterhof +82
Daar pakte we toch 5 prijzen mee ook al heeft ie fouten gemaakt, maar heeft ook veel goede dingen gedaan zoals feyenoord weer financieel gezond gemaakt
fr12_blyat +6945
Op het gebied van transfers en jeugd heeft Van heel het vooral slecht gedaan. En in deze tijden is het belangrijk om die zaken op orde te hebben.
ladinsky +10
Jeugdopleiding ben ik met je eens, maar op vlak van transfers vind ik niet dat MvG het slecht heeft gedaan.
Guidetti, Bakkal (1e periode), Janmaat, Pellè, Berghuis, Jorgensen, Elia, Kuijt, Van Persie, Vermeer en KEA om er een paar te noemen. Allemaal voltreffers met een totale investering van ca 15m. Opbrengsten van alleen Pellè en Janmaat dekken dit al weer af.
Daarnaast een aantal aankopen die redelijk gefunctioneerd hebben en/of waar we in elk geval geen verlies op hebben gemaakt. Denk aan Boetius, Larsson, Immers, Mathijssen, Jones.
Uiteraard ook een paar missers met Willshire, Kazim, Boulahrouz, Singh, Verhoek, Clasie (2e periode) etc maar die hebben ook weinig tot niks gekost aan transfersom.
Haps is veel geld voor betaald en moeten we maar zien of we dit nog terugkrijgen. Op Amrabat verlies geleden maar als ik zie hoe die het nu in Italië doet misschien te snel afscheid van genomen.
Tot slot goede prijzen gevangen voor spelers als Clasie, Kongolo en Karsdorp.
Bottleneck +3710
Hoho dit is te inhoudelijk hè ;)
Wat te denken nog van 5,5 miljoen vangen voor Fer met een half jaar contract en 5 voor Wijnaldum
ladinsky +10
5m voor Wijnaldum lijkt nu inderdaad een schijntje maar was toen een faire prijs voor een speler met nog maar een 1-jarig contract.
Bovendien had Feyenoord toen geen keus. Er moest cash opgehaald worden. Met de 10,5m voor Fer en Wijnaldum hadden we weer een beetje lucht. Transfervrije aankopen toen waren Bakkal en Guidetti, en dat was een schot in de roos.
beppie172 +65801
Fer heb je later ook nog 1,5m extra voor gevangen bij verkoop aan Engeland. Die heeft totaal 7m opgebracht. Maar daar moest dan weer eerst Talentpool geld af, een erfenis waar van Geel mee te dealen had. Van het restant moest er dan nog een deel in de tekorten die de club had, dus had uiteindelijk amper speelruimte en moest dus wel in de vijver transfervrij of grote gok vissen. Ook kon hij maar kortlopende contracten aanbieden want qua salarisbudget konden we niet mee met de andere topclubs. Dat had weer effect op de verkoopprijzen, want vaak werden de spelers verkocht als ze in hun laatste contractjaar zaten.
Later kwam er wel wat geld beschikbaar en heeft hij de vijver van de betere spelers uit de subtop gekozen. Toen hij die spelers haalde was bijna iedereen enthousiast (zelfs Johan Derksen) maar later kwam het gezeik. Maar ook op die spelers wordt uiteindelijk gewoon winst geboekt.
Bottleneck +3710
Ja ik vond het ook meer dan prima deals vandaar
Bottleneck +3710
Mensen onthouden alleen de minpunten en een groot deel is denk ik niet de tijd gewend dat we nooit een prijs wonnen...........
Den-Fan1975 +320
Maar Mvg was heilig toen bij binnenkomst
Den-Fan1975 +320
Witte en Gullit deden goed hun best
Den-Fan1975 +320
Witte is Wotte
beppie172 +65801
Ach ja, Arnesen die de scouting aanpakt die hier al jaren wordt weggehoond. Maar tot op heden stuurt hij nog niemand weg dus zullen de rapporten wel goed zijn en de kwaliteit niet zo beroerd als hier altijd wordt geroepen. Hij heeft alleen aangegeven dat er extra scouting bij moet komen, en voegt daarom een vriendje toe als scout voor Scandinavie. Wat dat betreft is ‘aanpakken’ een veel te groot woord. Ik denk dat hij de scouting gaat ‘gebruiken’ en dat dat door van Geel minder werd gedaan.
koosvanduijn +284630
Dat zal een kort interview zijn van Nico
mdgrdam +12854
Goed verhaal. Van Geel heeft de voorwaarden geschapen om goed beleid neer te zetten. De afgelopen jaren is geïnvesteerd in een hypermodern trainings- en jeugdcomplex en Feyenoord staat niet meer 50 miljoen euro in rood. Arnesen lijkt mij de juiste man om de volgende stappen in de verdere professionalisering neer te zetten.
guc75 +10986
Lang leve Martin van Geel.
Dfr +147
Ga toch weg
guc75 +10986
Nee joh, ik blijf. Nemen zal als een kapotte langspeelplaat steeds zeggen dat MvG een sukkels m is geweest zonder enige vorm van visie. Hij heeft geld gemaakt door onze jeugdspelers te verkopen maar heeft de jeugdopleiding achterop gesteld bij AZ, Ajax en PSV. Optieven met MvG.
guc75 +10986
Idd, heeft gegokt en verloren. Last hem aar eerst in rehab gaan...
gwmd1 +4087
Elke sukkel heeft het in zich geen geld uit te geven als je dat niet hebt, heel moeilijk hoor dat doen sowieso al 2 miljoen huishoudens elke dag.
Mvg is de allerslechtste die we ooit hebben gehad.Het ergste wat hij heeft gedaan zijn die tientallen goedkope gratis of transfervrij spelers naar Feyenoord halen, die de ontwikkeling van onze jeugd in de weg stonden,waardoor onze jeugd zich niet kon ontwikkelen.Buiten die salarissen van die nutteloze brasspelers heeft Feyenoord ook geld verloren op eventuele verkopen van jeugdspelers, die het WEL hadden kunnen maken en transfergeld op hadden moeten leveren.Van alle kanten heeft Mvg ons geld gekost!Mooiste voorbeeld daaropvolgend is dat Mvg de beste WK verdediger niet eens voor meer dan 10 miljoen kon verkopen.En de rest van die spelers van dat WK ging voor nog minder weg...
gwmd1 +4087
Met de toevoeging natuurlijk dat van Geel het ook belangrijk vond om de jeugd niet te laten instromen in de piramide,dat heeft onze jeugd/club 10 jaar teruggeworpen in haar ontwikkeling in alle facetten, het werkt namelijk door.
Spiderpig +174662
Juist dat vind ik de grootste fout die hij gemaakt heeft.
FR4everandalways +123321
Hehe eindelijk iemand die gaat investeren in de scouting. Halleluja. Eindelijk vakmensen.
PindakaasFR +133
Komt erg goed over.
hakuna +2065
Deze meneer spreekt als AD. Fijn iemand die nadenkt en doelen stelt.
Frankster +20973
Ja, komt goed uit bij een gebrek aan een AD
stamplust +24663
Goed moment om te scouten.
Oh wacht !
Ben ook benieuwd hoe op dit moment inkomsten worden gegenereerd.
nlx78 +1758
Frank Arnesen is net als Advocaat, altijd grapjes maken voor de camera. Dick dan wat kleinere grapjes natuurlijk. En op de een of andere manier doet Arnesen mij aan Olivier B Bommel denken, komt denk ik door die ruitjesjasjes.
octopus +0
Is voor Arnesen natuurlijk ook een geweldige uitdaging om deze grote club daar te brengen waar hij qua potentie hoort
Solida +37392
Wat an sich eigenlijk onbegrijpelijk is; zo'n grote stad met zoveel potentie met zo'n grote supportersschare en dan toch structureel achter de feiten aanlopen; toch een gevalletje van falend beleid...
PeturP +1
We hebben heel lang Gerard K. achter de schermen gehad, een rode draad in een periode waar ons-kent-ons en netwerkvriendjes een goed beleid hebben tegengehouden, zo blijkt maar weer. Alleen een periode onder vd Herik zijn fantastische resultaten behaald. Van 2007 tot vorig jaar, vd Herik was inmiddels de Kuip uitgejaagd door Gerard K. c.s., stond alles in het teken van een nieuw stadion en was voetbal een noodzakelijk kwaad en bijzaak.
Eindelijk lijken nu de juiste mensen op de juiste plekken neergezet te zijn en kunnen we gaan bouwen om weer structureel DE Nederlandse topclub te zijn.
beppie172 +65801
Sinds MvG is binnengekomen zijn we al bezig om te bouwen en ons terug te knokken naar de top waar we horen. Arnesen bouwt daarop verder. Alleen gaat dat met kleine stapjes. Maar we zijn structureel terug in de top 4, spelen weer vaker in de poulefase van Europese tournooien, winnen ook wedstrijden tegen grote clubs en hebben een keer overwinterd, hebben mooie prijzen gewonnen en hebben geïnvesteerd in voorzieningen die nodig zijn om door te kunnen ontwikkelen. Wellicht hadden die miljoenen achteraf beter gebruikt kunnen worden voor terugkoop van aandelen (en het geld van de complexen moeten lenen met lage rente) maar dat is de koe in z'n kont kijken. Rustig maar gedegen doorbouwen dus, en niet vergeten dat Keulen en Aken ook niet op één dag gebouwd zijn.
Dfr +147
Ondanks van Geel bedoel je denk ik
speedy68 +3239
Van Geel heeft ook een belangrijke rol gehad maar nepsupporters zoals jij zijn alleen negatief en weigeren mensen credits te geven die dat verdienen.
Dfr +147
Omdat ik niet zo positief ben over van Geel ben ik een nepsupporter?
beppie172 +65801
Beargumenteer maar waarom het volgens jou ‘ondanks van Geel’ is.
Dfr +147
Korte versie is zonder geld goed ( met hoop geluk) met geld niet goed.
Voetbalpyramide een hele grote blunder!
beppie172 +65801
Wat was er met geld niet goed dan. De spelers die werden gehaald werden bijna allemaal met gejuich binnen gehaald. Zelfs de Snor vond ons de te kloppen ploeg voor het kampioenschap. En er blijkt dat die spelers ook gewoon meer geld op (gaan) brengen dan ze hebben gekost. Ben echt benieuwd wat er allemaal zo slecht was, dan.
ernst H +4998
Goed interview, ook dat we meer zijn dan alleen een club van werkers
RicoFR36 +26705
https://sportnieuws.nl/voetbal/britse-krant-spreekt-over-horrorscenario-tot-september-geen-voetbal-in-europa/
Positief: Sinisterra mist haast niks.
Negatief: Berghuis geeft zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord al gespeeld.
Harrypipo +9004
Over een paar weken is de hype wel weer overgewaaid
octopus +0
nee joh dat duurt maanden voor de boel weer vrij gegeven wordt
radikale +6852
Dan maar spelen zonder publiek! Als t niet anders is!
RicoFR36 +26705
Gaat ook niet gebeuren, lijkt me.
Solida +37392
Eerst tot september niet spelen waarna de evt. 2e golf op ons afkomt...?
RicoFR36 +26705
Zou kunnen dat je 2 seizoenen geen voetbal hebt. Ik sluit niks uit.
Wereldramp dit.
FACTANONVERBA +44
In de provinvie Wuhan, was de uitbraak al in december 2019... alleen hielden ze het stil totdat het zich ging verspreiden..
We zitten nu in maart.. bijna 4 maanden verder.
Als jen kijkt hoe snel het zich verspreidt en de schatting dat 70% van de wereldbevolking het virus kan krijgen.. met een incubatie tijd van 1-14 dagen en de ziekte zelf van 10 dagen.. ben je maanden verder... dit is geen gevalletje van weken meer.
fr-0223 +3708
En alsnog zo naief denken dat het wel binnen een maand overgewaaid is.
FACTANONVERBA +44
ik zou zeggen.. bekijk je annuleringsverzekering van een eventueel geboekte zomervakantie maar eens goed..
angstgegner03 +2
Zou al die berichtgeving lekker laten gaan joh. We zien t dadelijk wel
RicoFR36 +26705
Lekker makkelijk praten als je er niet zoveel last van hebt.
angstgegner03 +2
Hoezo heb ik er geen last van? Ik zie wel wat de oplossing wordt, je ziet zoveel verschillende berichten in de media. Niet te zwaar aan tillen
RicoFR36 +26705
Waar moet je niet te zwaar aan tillen? Aan de feiten?
angstgegner03 +2
Gast, ik probeer niet het coronavirus te downplayen, zeker niet. Wat ik bedoel te zeggen is dat ik in de afgelopen dagen al 10 van dit soort "gelekte" voorgenomen oplossingen in media voorbij heb zien komen. Ik wacht daarom rustig af waarmee ze komen als oplossing.
RicoFR36 +26705
Qua voetbal wel ja...
We wachten het af. Maar het ziet er wel echt slecht uit.
Laten we hopen dat het tegenmedicijn werkt en snel gebruikt kan worden. En dat het 25+ graden wordt.
angstgegner03 +2
Helemaal mee eens hoor, echt niet best dit. Hopelijk krijgen we t in controle rn kunnen we snel weer door met alle fijne dingen in t leven maar ben bang dat t nog wel paar maanden gaat duren
frcuracao +2
Dit gaat maandennnn durennn!!
Enigste oplossing is top 4 playoffs voor kampioenschap laten spelen.
En degradatie ook.
Zou voor Feyenoord echt top zijn dat we zo die titel kunne pakken
RicoFR36 +26705
Denk dat geen club het nog echt leuk vindt om kampioen te worden op deze manier.
frcuracao +2
In Belgie spelen ze kampooenschap via de playoffs.
Ik vind dat wel wat hebben dan kan je makkelijker kampioen worden. En veel top wedstrijden beter voor de ontwikkeling van de spelers.
beppie172 +65801
Volgende week maken ze bekend dat het EK wordt verplaatst naar 2021. Dan is er ruimte om in mei en juni alle competities af te maken. Wellicht wordt de bekerfinale dan wel de hervatting van het voetbalseizoen.
frcuracao +2
En wat als pas in juli compititie hervat kan worden?
beppie172 +65801
Kan niet. Contracten lopen af eind juni en begin juli is er alweer de start van de voorronden Europees voetbal. Seizoen loopt uiterlijk tot eind juni.
frcuracao +2
Ja dus dat betekent dat je Juni te laqt is om te hervatten... ik denk dat ze playoffs gaan doen om zo te bepalen wie kampioen wordt.
beppie172 +65801
Eind mei en juni dubbel programma en geen playoffs
radikale +6852
Als ik Frank hoor praten over zijn te voeren beleid, vraag ik me echt af wat die kneus van van geel dan heb zitten slapen al die jaren! Of dat Feyenoord zelf heb zitten slapen door v geel aan te houden! Kijk Arnesen moet zich nog wel bewijzen de komende tijd, maar ik heb v geel echt nog nooit gehoord over scouting etc! Als Arnesen doet wat ie zegt kan Feyenoord weer die club worden wat het hoort te zijn.
Dre3000 +6220
Van Geel moest ons uit de slop trekken en dat is hem gelukt.
angstgegner03 +2
Klopt helemaal maar hij bleek helaas niet de juiste man voor t werk dat erna kwam. Zijn balans is gwn positief over zijn gehele periode bij Feyenoord bezien maar had hij er iets langer gezeten (1 a anderhalf seizoen) dan was die wat mij betreft zelfs negatief geworden
Dre3000 +6220
Ja daar ben ik het ook mee eens
fayanoord +477
Hij lijkt mij wel het grote verhaal goed te zien.
Is dit goed Nederlands?
ernst H +4998
Denk het wel, ze zeggen ook weleens het grotere plaatje
Of the bigger picture
Theedoek +17720
Het grotere plaatje klinkt beter. Ik ken geen groot verhaal, wel een lang verhaal.
guc75 +10986
Het zijn wel Nederlandse woorden...
MartinosFR +0
even off topic...
‘Het Europese voetbal ligt misschien wel tot september stil’
https://www.ad.nl/europees-voetbal/het-europese-voetbal-ligt-misschien-wel-tot-september-stil~a6ee4304/
FRsybe +0
Zal leuk zijn als premier league gewoon geen kampioen krijgt dit jaar
MartinosFR +0
ja ben ook benieuwd hoe dit afloopt.
1-fijn-oord +526
Trauma van Liverpool.
nique +18
Het gaat erom dat het gezegd wordt, wellicht gaan er nu ogen open. 3 scouts.........?
rood-wit +3765
Volgens mij hebben ze met Arnesen een topper binnen gehaald
Babbel +4109
Het nog verder open trappen van deuren en het zeggen van zinnige dingen liggen meestal bijzonder dicht bij elkaar. Ik weet niet zo goed welke van de twee opties Arnesen hier precies uitkraamt. Ik vrees het eerste. Als er binnenkort een keer geen voetbal op tv is zal ik het hele interview met hem wel even lezen. Wie weet gaat hij daar wel iets dieper op de zaken in.
mausztune +1332
Dus dit weekend is je kans om t hele interview te lezen
Babbel +4109
Als de competities van Oman en Wit Rusland ook niet door blijken te gaan dan heb ik waarschijnlijk wel ergens een momentje om te lezen
mausztune +1332
Hahahahaha!!!
Hark +1
Ga ik gelijk lezen.
Heb vandaag Hand in Hand en Feyenoord Magzin binnen gekregen :)
NicoJansen +3252
Klinkt goed hoopgevend.
LeoBeenhakkert +207
Laat dat 'binnen de club promoveren' dan wel enigzins gebaseert zijn op geschiktheid.
Kijk, ik weiger mij 100% te conformeren aan professionaliteit hoor, want dan gaat voor mijn de lol er van af, ik zie het te veel in de maatschappij, dooie, kouwe kapotgeregiseerde en -geanalyseerde professionaliteit zonder nog maar enige vorm van warmte en romantiek. Daar moet je echt niet naar toe willen wat mijn betreft. Maar aan de andere kant moet je ook niet doorslaan in het mensen op een functie zetten, puur omdat het van die aardige jongens 'van de club' zijn. Je mag ze wel een beetje de voorkeur geve, maar ze moete wel iets kenne natuurlijk
angstgegner03 +2
Het gaat hier om een voetbalclub die in sommige facetten helaas nog zeer amateuristisch is en onder potentieel presteert, meer professionalisme graag
LeoBeenhakkert +207
Dat gezeik over gebrek aan profesionlisme binnen onze club is ook maar open deuren intrappen en gelul. Kijken als ze bepaalde maatregelen nemen om zogenaamt professioneler bezig te zijn, dat gaat allemaal ten koste van een warme volksclub, moet je jullie dan allemaal horen schreeuwen dat de club ons behandelt als klanten... Kortom, er kan altijd wel ergens op geknkert worden
angstgegner03 +2
Mwah dat maakt me niet zoveel uit. Te veel mensen blijven hier hangen in hun verwachtingen van de club uit jaren 80 en 90 qua hoe open die is en bereikbaar. Ik zie graag een club die de mensen niet alleen trots kan maken an sich maar die ook om prijzen meedoet en europees zijn ding kan doen. Een club met 3 scouts kan dat niet. Van tijd tot tijd hoor je ook verhalen die je wel doen schrikken. Gun mn club wat beters dan dat
louisvanderploeg +12998
Frank geeft een duidelijk signaal af en heeft een goede visie. Maar iedereen is , ook ik, nu laaiend enthousiast. Maar wat gaan we doen als Frank in de zomer een speler koopt voor 8 miljoen, die er niets van bakt. gaan we dan weer roepen Frank out. En daar ben ik dus gewoon bang voor.
Laar Frank met zijn visie zijn werk doen, en hopen dat Dick blijft en dan heb ik er alle vertrouwen in.
LeoBeenhakkert +207
Haha, waarom zou je daar nog bang voor zijn Louis? Je weet dondersgoed dat dit precies is hoe zoiets gaat natuurlijk. We leven nou eenmaal in een doorgeslage waan van de dag maatschappij vol schreeuwende domme naieve menschen, en in het voetbalsupporterwereldje is dat nog veel erger, laat staan in Rotterdam... iedereen word hier zonder blikke of bloze kapot gemaakt als het wat minder gaat...
xenox403 +0
Toch geweldig eindelijk iemand met visie en een plan.
LeoBeenhakkert +207
Dat vond men allemaal van de Jong ook in het begin. Maar dom naief asociaal galbakkenvolk hier zal ook Frank Arnesen weer kapot maken als het wat minder gaat straks
sambasam_11 +0
Huilen, altijd zeiken he
angstgegner03 +2
Heeft gwn gelijk. Gros van de mensen hier is kortzichtig en onuitstaanbaar. Arnesen verricht tot nu toe goed werk en heeft een prima visie op toekomst van Feyenoord, maar het hoeft maar even minder te gaan en de messen worden hier geslepen
paulus56 +256011
De messen zijn al geslepen zitten enkel te wachten tot wanner ze kennen steken.
Maar dat heb je met de jeugd van tegenwoordig
angstgegner03 +2
Daar hoor ik ook bij hoor met mijn 21 jaar hahaha
LeoBeenhakkert +207
Nee, ik vind het dan weer te makkelijk om de jeugd indeze af te schieten. Je zou de galbakken onder onze zogenoemde trouwe Legioen van in de 60 de kost moete geve... die zijn juist nog veel erger in hun gezanik, weliswaar minder agressief, maar veel irritanter
FRlegend +17025
Structureel omhoog gaat met nieuw stadion gebeuren. Spelersbudget flink omhoog, kan je net weer niveau hoger wat spelers aantrekken. Dat zou sportief zo'n opwaardering moeten geven (meer topjeugd die binnenboord blijft en grotere talenten van buitenaf die willen tekenen) dat je transfersommen ook meegroeien. Op die manier zou je structureel een opwaardering moeten krijgen in de resultaten van Feyenoord.
Korneev +5623
Deze man samen met Advocaat. Hopelijk gaan ze hem helpen en niet tegenwerken, dan kunnen we stappen maken. Dan moet wel iedereen het belang van Feyenoord na streven en niet het eigen belang.
paulus56 +256011
Zal moeilijk worden
Maar een ieder met en feyenoord hart zou hier achter moeten staan en dat geloof ik niet direct.
Korneev +5623
Moet het ook eerst zien, maar ben blij dat iemand het weer wil proberen en geloof heilig dat Advocaat hem steunt. Wanneer alle puzzelstukjes nu eens goed vallen, hoeven we het niet meer bij dromen te laten en kunnen we gaan genieten van een reus die echt ontwaakt.
paulus56 +256011
Buiten dromen.
Misschien krijgen we een betere sponsor dan droomparken ;)
Korneev +5623
ja, dat is goeie haha. Zou voor de internationale uitstraling niet verkeerd zijn. Ook dat heeft met vertrouwen van bedrijven in de 'firma' Feyenoord te maken. We hebben veel te winnen!!
paulus56 +256011
De toekomst zal het uit wijzen heb op het ogenblik wel wat meer vertrouwen in.
Kralingen-Crooswijk +800
Nog een zo'n interview van hem en ik kom klaar. Wat een verademing hoe deze gozer over komt. Nu nog waarmaken...
schoonschip +5243
Iedereen nog fris en fruitig?
Tweebenig +6
Wat is er in al die jaren gedaan!!??? Als er een nieuwe man/vrouw komt is er meestal heel veel werk. Als de mensen weggaan kunnen zich niet ontplooien. Een vicieuze cirkel? Hoeveel jaren blijft dit nog zo?
Sjeep +16063
Damn....weet niet wat ik hoor man.
Goed bezig
ladinsky +10
Vooropgesteld, ik ben blij met Arnesen.
Maar wat hij zegt is ook weer geen rocket science natuurlijk.
We moeten structureel meer inkomsten genereren (door nieuwbouw/verbouw), dan kunnen we stappen maken. Dan hebben we meer salarisbudget, dus betere spelers, en daarmee ook meer kans om structureel mee te draaien in CL of EL (poulefase). Dat genereert dan nog eens extra budget.
De TD moet vervolgens een slim transferbeleid voeren en af een toe een klapper realiseren.
IJzerenKees +130236
een man die gezonde ambitie uit straalt
antonsanting +112
Focus op jonge Nederlandse gasten liefst uit de regio steek daar je tijd energie en geld in vaak niet minder dan dure aankopen. Van wonderen, bosvelt, konterman die lopen er nu ook rond
Kralingen-Crooswijk +800
Daar pluk je de vruchten pas over 5-10 jaar van
tboy68 +1997
Kwamen konterman en bosvelt niet ergens uit de Achterhoek of zo? Je neemt onze regio wel erreg ruim, maat
Dwightx +745
"stabiliteit zijn in wat je kunt uitgeven. Als technisch directeur kun je misschien een paar keer een grote klapper maken met de verkoop van spelers, maar het gaat erom wat je structureel kunt doen.''
Allemaal publiek geheim. Sterker nog. Bij Feyenoord allang bekend en getackeld, vandaar FC.
Toch bemoedigend dat de nieuwe TD deze koers bevestigd. Mogelijk is dit ook een argument geweest om in te stappen.
ElPanzeFr +21359
Structureel meedoen a.k.a. een nieuw stadion. Hopelijk binnen een paar maanden het startschot. Alleen op deze manier kan je structureel financieel meedoen. Daarnaast is het goed dat we nu meer op verdienste gaan selecteren in het personeelsbestand, zoals te zien met de nieuwe fysieke trainer en videoanalist
ladinsky +10
Ik denk nog steeds dat een verbouw van de huidige Kuip (netto) veel meer extra geld genereert dan nieuwbouw.
Ferry-Tail +12
Je bent niet de enige die zo denkt. Viel het kwartje daar in het maasgebouw maar
ElPanzeFr +21359
Snap je hoop wel maar denk dat we dit punt al gepasseerd zijn. We moeten op korte termijn iets realiseren en een nieuw stadion lijkt het gekozen spoor te zijn
ladinsky +10
Korte termijn is verbouw veel sneller te realiseren. Kan over 2 jaar klaar zijn denk ik, terwijl nieuwbouw een paar jaar langer duurt.
Heb zelf het idee dat bij Van Bodegom steeds meer twijfel bestaat over dat nieuwe stadion.
1908-1908 +578
Er gaan geruchten in Rotterdam-Zuid dat Le besmet is met het score-rona virus. Hij speelt na de lockdown in de spits
JGFR12 +1731
Lee Towers in de spits ja?
Tristanvh010 +5928
Arnesen schreeuwt wijsheid
jordy7x_ +620
Visie en Feyenoord. Dat komt onbekend voor
FR-JJN +12867
Beetje ongemakkelijk hoor dit soort wijsheid
FR-Freggle +8
Top. Nu nog VVF uitkopen en Eenhoorn aanstellen en dan kun je echt stappen maken
klick44 +18112
Eenhoorn voorlopig niet nodig. Er is nu rust
FR-Freggle +8
Op de achtergrond is het nog een bende, en die moet opgeruimd worden
klick44 +18112
Laat het eerst maar rustig nasr buiten. Over jaar verder kijken
FR-Freggle +8
Je kunt ze toch pas uitkopen als je meerdere hoge sommen kan pakken, maar daarna meteen doen. We hebben 1 goede kapitein nodig, niet die nepvrienden die de macht in de club hebben en een AD kunnen neerzetten. Als het echt waar is dat ze Eenhoorn hebben tegengehouden is dat werkelijk schandalig.
Ferry-Tail +12
Die twee aan het roer, dat zou wat zijn.
pellevg +4433
Das zeker waar
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties