Het Algemeen Dagblad heeft laten weten een onjuiste uitspraak van journalist Mikos Gouka te zullen rectificeren, zo laat Feyenoord weten op haar clubwebsite. In samenspraak met en gesteund door de RvC en directie van Feyenoord eiste Troost van de hoofdredactie van het AD rectificatie van deze onjuiste bewering en stelde dat er anders rechtsmaatregelen zouden worden genomen.
De Feyenoord-watcher van de krant beweerde vorige week in de AD Voetbalpodcast ten onrechte dat commissaris Sjaak Troost zakelijke banden heeft met de broer van trainer Marino Pusic. Gouka stelde daarbij “dat er allemaal lijntjes lopen”, plus dat “Feyenoord op die manier geen nieuwe trainer moet zoeken”.
Het AD gaf daarop maandagmiddag aan de uitspraak morgen in de AD Voetbalpodcast te zullen terugnemen.
Plaats reactie
Feyenoord4ever1908 +65233
Troost out
RobinHunter +247
Lekker belangrijk.
Gulio +85
Afgang
waterman +2108
Dan neem ik mijn woorden die ik onder het originele artikel plaatste ook terug.
Iets over een Sintersjaak ofzo. Bij deze
oelewapper +197
Dat was mijn broer
Jurk +7082
Zou chique zijn als Gouka naar Troost toegaat en dan persoonlijk zijn excuses komt aanbieden…kan Sjaak hem gelijk op zijn toeter slaan… en daarna zijn excuses aanbieden aan Gouka…dan staat het weer gelijk…
Janjaapdepaapknaap +2095
Ja nee precies, beetje zoals Putin ook zich op zn bek zou moeten laten slaan en Rusland laat innemen. Dat gevoel van gelijk gaan die russen dan ook ervaren, totaal geen vicieuze cirkel waar men dan in blijft. Agressie tegen agressie, top!
NoSurrender12 +197
AD kwaliteitskrant.
Lekker jokken.
Jurk +7082
Idd, een journalist hoort onafhankelijk te zijn… ben benieuwd naar de bron van Gouka…
Zarpa +1926
De bron van Gouka; zijn eigen ego!
Wery1953 +1400
Weet je zeker dat het AD jokt? Zou het Troost zelf niet kunnen zijn die jokt?
popi +1971
Troost , opzouten!!!!!!
Zarpa +1926
Toch even: iedereen roept hier maar wat. Er is alleen iets van “horen zeggen”. Als je daarmee een bestuurder, oud speler met bijna 400 wedstrijden bij ons zomaar even bij het grofvuil gooit vind ik dat nogal respectloos.
En als alles zijn schuld is wat de afgelopen 7 fout is gegaan dan heeft hij dus ook een gezorgd voor kampioenschappen en bekers. O ja…dat laatste vergeten we even voor het gemak.
En is Sjaak groter dan Feyenoord…? Nee, zeker niet. Maar hoor- en wederhoor kan helemaal geen kwaad. Op de manier waarop deze jacht nu verloopt kan je iedereen kapot schrijven. Prima dat er nu wordt gerectificeerd….journalisten, zijn ook maar mensen van een bepaald slag.
Zomaar een onwaar nieuwsfeitje verzinnen om te scoren. Prima dat dit wordt aangepakt. Als club zou ik zo iemand een stadionverbod opleggen. Immers als het terecht is dat een hooligan die Feyenoord schade toebrengt wordt aangpakt, dan is het logisch dat je zo’n liegende journalist ook hetzelfde gaat behandelen.
Kieboom +40226
Je mag geen leugens verkopen.
Maar Troost had wel allang weg gemoeten .
Die is nog van de ouwe kliek die ons altijd hebben tegen gewerkt.
Zarpa +1926
Oude kliek…hij is pas 7 jaar bestuurder….!?
Kieboom +40226
Dagjesmensen die niks van de club weten...
Jurk +7082
Wat mij opvalt is dat als het eenmaal niet lekker loopt binnen een club… dan wordt er meteen een kop van jut aangewezen…
Zarpa +1926
Hoge bomen vangen veel wind, applaus krijg je niet maar de kop van jut wordt inderdaad door de onwetende buitenwacht al snel geplaatst!
Feyenoord4ever1908 +65233
Troost out
reis010 +2023
Dat die sjaak er nog zit....
mout10051981 +4787
Beide zijn nietsnutten!
rodjeknor +5370
Het enige dat Gouka moet doen is de feiten correct weergeven. Zelfs dat lukt niet.
Ferry de Haan +828
Maakt niet uit. Sjaak is en blijft een pannenkoek.
japie008 +851
Hallo ik ben nieuw hier
Marki +257
Sjaak troost ga met pensioen man
danny-p +16573
En trooost zelf? Die moet je elimineren
RonSon +2589
Waar rook is, is vuur
rob52 +1270
Dat is wel een troost.toch?
Doellat +5452
De handlanger van de Punker.
flip12 +1007
Troost out...
pyrefire +509
sjaak troost is een slang
Gregor +5282
Maar dat betekent wel dat hij gelekt heeft. Reden genoeg om op te sodemieteren
PicobelloBV +824
Laf van het AD
prikkesteijn +314
Weg met deze man
fluub +8838
Gewoon eens net een groep supporters Sjaak opwachten en hem vragen hoe het echt zit. 1 op 1, niet via de media .
Santiagotto1961 +5240
SLISSY is niet te vertrouwen. Ik denk dat Mikos gelijk heeft. Alleen het bewijs is lastig.
Visionair +6689
Mikos held !!!
Pusic van de baan is alleen maar goed voor ons, elk steentje dat daaraan bijgedragen heeft verdiend hulde
DirkWuppertal +1901
Beetje dom Herr Gouka, of hij heeft zich erin laten luizen en/of zijn werkgever laat m vallen, wie zijn billen brand moet op de blaren zitten.
BertusBusworst +1607
🎶
Ik denk nog vaak, aan onze Sjaak.
Maar hij blijkt niet in de haak.
Sprak voor zijn beurt, Brian wordt er uitgepleurt.
Hield zich niet aan zijn kerntaak.
Babbelaar, en tevens huichelaar.
Wanneer valt nou eens het doek?
Het is ongehoord weer bij Feyenoord.
Dat komt door Sjakie van de hoek.
🎶
party_pizza +2488
Sjaakie lekker terug naar z’n chocolade fabriek! Wegwezen via engnek. Partypizza rectificeert nietssss
FR1908010Rotterdam010 +71
Asjeblieft zeg, rectificatie, rot op Troost, jij maakt feyenoord kapot.
Rot gewoon op!!
HaarlemFan +570
Sjaak is vooral met zichzelf bezig. Gewoon doen wat goed is voor de club
FRgio1908 +6847
TROOST OUT
MIKOS & TEAM LAFAARDS
charlaykc +9568
Karnemilkos
stuur-maasland +1580
Hij heeft het er maar druk mee die Sjaak.
FrNiels2017 +157083
Ze hebben gedreigd het mediapartnerschap stop te zetten. Pure chantage
ricovtw +1211
Troosteloos
Sekou4president2 +2290
Waar verdriet is, is Sjaak Troost.
MennoVanDeZandoever +239
Rotterdam Hooligans!! Wie gaat ermee op reltocht vanavond?!
OrlandoMagic +50582
U niet .
smolarek1960 +2680
Sukkeltje
joostschiks85 +2312
Flikker die kwal eruit man
brockie +110483
Lafaard. Nu verlies je geloofwaardigheid in je verhaal
zdpln +1851
En sjaak heeft dus wel tegen sponsoren geroepen dat priske eruit lag, ongeacht het resultaat tegen Bayern. Anders had hij óók dat laten rectificeren.
Kwintsheul +14753
Hoe dom kan je zijn dat je dat verhaal ook nog steeds gelooft? Daar kwam Gouka op 10 februari mee. En Troost zou dat tegen sponsors geroepen hebben vóór Bayern München. Dat was op 21 januari.
Logisch dat dat niet gerectificeerd hoeft te worden. Ieder persoon met minimaal 3 hersencellen begrijpt dat dat nooit kan kloppen.
Of denk je dat in een land waar zelfs de troonrede al uitlekt zodra ie geschreven wordt, een zaal vol met sponsors 3 weken lang allemaal hun mond kunnen houden tegen de pers?
zdpln +1851
Hey apenheul, geniet jij maar van je 3 hersencellen. Troostloverboy.
Kalouless +12693
Gouka was niet de enige die ermee kwam.
maaartijn +15783
Ik zou nog geen tweedehands tv van hem kopen op marktplaats. En dat is nog voor dit AD artikel.
Patjepeeër
johndebever +17693
Neemt natuurlijk niet weg dat Sintersjaak de vuile was buiten had gehangen over het naderende ontslag van Priske.
#TroostOut
zdpln +1851
Is zo’n figuur die dol is op zijn persoonlijke macht wel goed voor de club? Hoe komt hij uberhaupt op zo’n positie?
svanw84 +11115
Een schrale Troost....
Armin +8995
Deze man straalt gewoon domheid uit. Ik snap niet dat hij op zo een positie is gekomen.
SrneAlot +2277
Sjaakie soprano ofso waarom schijt iedereen in de broek voor deze vent
Raymond.K +1488
En sjaakie overleeft weer . Hoe komen we in vredesnaam van deze rat af .
Oeps straks ook een rechtzaak aan me broek
Jofi +951
Te laat
beppie172 +66279
Begin 2026 loopt termijn RvC af
Raymond.K +1488
Gelukkig maar . Als hij maar geen andere job krijgt
feyenoordos +11846
Laffe honden. Sjaak Troost blijft een ziekte voor deze club
MaartenTT +20046
1 grote slangenkuil. Zowel Troost als ook legio onruststokende sportjournalisten.
En alles ten nadele van onze mooie club.
Bitter.
Jrob +2651
Poepers allemaal......zelfs t ad heeft schrik van Troost....🤷
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties