Terwijl er bij Feyenoord steeds meer duidelijk wordt over de voorbereiding op het nieuwe seizoen, is het nog altijd de vraag welke trainer er aan het roer zal staan. Wordt het Brian Priske of toch een andere kandidaat? Ondertussen hebben de Rotterdammers Gijs Smal eindelijk gepresenteerd en verscheen ook Pascal Bosschaart in de persruimte om zijn contract als jeugdtrainer te ondertekenen.
"Hij staat heel hoog op de korte lijst aan namen die Feyenoord nog heeft”, begint Dennis Kranenburg in het praatprogramma FC Rijnmond over Priske. "Als je gaat kijken naar hoe hij zijn teams laat voetballen, dan komt dat overeen met hoe Arne Slot dat ook heeft gedaan. Op detailniveau wijkt het nog wel iets af, want Slot wil heel hoog drukzetten en hij iets meer rond de middellijn. Als je ziet dat hij communicatief heel sterk is, zijn dat allemaal dingen die passen in de lijn van Slot."
Bij Feyenoord zal men niet heel lang meer willen wachten met het aanstellen van de nieuwe trainer, zo weet ook Kranenburg. "Er zijn nu inderdaad gesprekken gaande en het enige nadeel is dat hij nog twee jaar onder contract staat bij Sparta Praag, de club waar Hancko vandaan kwam. Dat ging ook best wel stroef. Hij is twee jaar op rij kampioen geworden en heeft ook de beker gewonnen. In het begin ging het wel een beetje stroef met zijn speelwijze, maar uiteindelijk is hij gegaan voor een 3-4-3 systeem en daarmee wisten ze de successen te behalen."
Gijs Smal
"Als je gaat kijken naar die linksbackpositie, waar Hartman voorlopig nog wel eruit ligt en Lopez vertrekt, dan is dit een prima speler", vertelt Kranenburg over de nieuwe linksback. Ook Michiel Kramer is enthousiast. "Hij is super aanvallend en ik vind hem best wel een goede trap hebben met een voorzet en vrije trap. Normaal gesproken gaat Hartman wel gewoon spelen en zal hij moeten knokken voor zijn plekje, maar je speelt veel wedstrijden volgend jaar, dus hij zal er wel aan komen."
Pascal Bosschaart
De 44-jarige Rotterdammer is de nieuwe trainer van Feyenoord Onder 21. Leen van Steensel, trainer van BVV Barendrecht, twijfelt of het de juiste stap is naar trainerschap in het betaald voetbal. "Dan had het misschien logischer geweest om bij Dordrecht door te gaan, maar het is ook waanzinnig mooi om met de toptalenten van Feyenoord te werken. Ze hadden heel graag de Tweede Divisie in gegaan, alleen Jong Sparta en Jong Almere deden het zo goed dat Feyenoord geen kans maakte."
Plaats reactie
MarioFR +11879
Nee Jong Sparta / Jong Almere deden het niet goed.. de concurrentie rond die plekken speelde nergens meer voor
Peterk +34595
Waar men mee moet ophouden is die nieuwe trainer met Slot te gaan vergelijken. Slot is weg, gesloten boek. Deze man heeft zijn eigen aanpak. En zo hoort het ook.....
En over Bosschart. De man is 44 jaar en heeft de nodige jaartjes ervaring opgedaan. Als je op die leeftijd nu nog eerst naar Dordrecht moet?
Krav +156
Gebeurt toch in elke bedrijf bin elke sollicitatie "past deze persoon bij onze visie en missie?". Als iets goed gaat, wil je wel een kapitein aan het roer die dezelfde routes vaart of iig op dezelfde manier navigeert.
delacruz +5555
Middellijn, of middenlijn? Oprechte vraag.
Krav +156
Thv je navel?
ndroock1 +2443
Middellijn ( in voetbal ).
tdetank +11706
Blij met Pascal bij O21 want hij gaat zorgen voor de lang gewenste promotie. Vamossss Pascal!
Kieboom +39339
Kan ook nog terug gaan
mfr23 +6114
Leendert zal het wel weten
Peterk +34595
BVV Barendrecht...paar keer CL gewonnen onder Leen....
Zorro2021 +424
Ik dacht dat de titel over Gimenez ging, dat die naar Dordt ging, maar nu lees ik ergens anders op de site dat we die verkopen voor 50 miljoen aan Milaan. Wat een gekkigheid.
Gewoon bij de volgende wedstrijd uitverkochte thuis wedstrijd, die 50 miljoen verdelen onder de supporters. Iedereen een duizendtje.
RdamNoord +194402
En de club met lege handen achterlaten.
Nepsupporter
Yalmarr010 +1443
Liever dat ze investeren zodat we volgend seizoen weer kampioen worden
FRDenBoschFR +1235
Je hebt vast een goedlopend eigen bedrijf
radikale +6810
Sloeber
14mei17 +3320
Dat woord was al populair in de jaren zeventig toen wij dat zeer veelvuldig gebruikten op het Johannes Calvijn in Rotterdam Zuid!
14mei17 +3320
Zijn er meer Calvinisten op dit forum?🤔
whasjoewahn +16532
Ja hier
Arneblijft +5747
Als elke supporter nou duizend geeft: we hebben meer aan liefde voor de club dan liefde voor geld
Twan.V52 +7738
Goedemorgen kameraden
badeend +7666
Top of the morning Twan. Fijne dag gewenst!
Feyenoorder +2346
"Dan had het misschien..."
"Ik weet niet of dit nou...."
Er staan steeds dit soort titels hier op FR12. Kunnen dit soort nutteloze berichten niet gewoon achterwege gelaten worden?
frbergh +12212
Ik hoop dat de clubs eruit komen zal iets meer geboden moeten worden dan 1 mil. Priske wil wel heb ik begrepen.
Bosschaart maakt de juiste stap. Werken bij de mooiste club
Echte_Fan +24346
We gaan het zien wie er komt.
Animism +5982
Dat hoge drukzetten en mooie combinatievoetbal, was er dit seizoen onder Slot ook maar een half seizoen
OkkerseHansweert +1678
Met Priske vanaf de middelijn kan je het misschien elwel een heel seizoen volhouden om druk te zetten...
Animism +5982
Was niet alleen het druk zetten, ook de backs kwamen beide door het midden en de driehoekjes waren er amper nog. Al dit met betere spelers...
Hopelijk gaan we het weer meemaken
Kieboom +39339
Ja de 50 jaar voor Slot hebben we geweldig voetbal gezien
Cees.R82 +9711
Bosschaart maakt juist een hele goede stap voor zijn carrière. Na jaren assistent geweest te zijn kan hij nu zichzelf verbeteren door een team en staf aan te voeren. Dat lijkt mij zinvoller dan mee te lopen met een ander.
Tegendraads +1486
Precies, of hij had hoodtrainer bij Dort moeten worden...
Snelterugnaardetop +35954
Slot heeft ons heel veel gebracht maar dit seizoen was t voetbal echt niet zo uitzonderlijk als t jaar ervoor.
Er zijn echt wel meer trainers die dat neer kunnen zetten. Gaat gewoon om de club, wat is je spel filosofie, welke spelers scouten/trekken we aan. Welke trainers etc passen daarbij..
Nu deze dingen door arnesen duidelijk in kaart zijn gebracht en de clubstructuur erop is ingericht is er nul reden om te denken dat het nu in 1 x weer tikkie breed scharie tikkie terug botje wordt.. geloof ik niet in, plus daar hebben we de spelers helemaal niet voor.
Hoop wel dat er een td bijkomt want 30 milj voor ueda zerrouki en ivanusec was niet sterk.
Cees.R82 +9711
Jij bent nog steeds zeer ongeduldig. Je zou moeten weten dat de 3 die jij noemt nog beter gaan worden net als b.v. Timber. En Zerroeki afbranden slaat zeker nergens op. Zerroeki is de Linssen of Petersen van deze selectie. Niemand wil zijn goede aanvallende kwaliteiten zien.
Wel raar dat hij bij onafhankelijke organen hoger scoort dan hier.
En er zijn echt niet zo heel veel kunnen wat Slot kon. En wat Pritske betreft die krijgt een hele zware taak om hem te vervangen.
zekerteweten +112572
Zerrouki heeft 1 goede wedstrijd gespeeld tegen Lazio. Voor de rest geen seconde laten zien waarom het gerechtvaardigd was om hem voor dat bedrag te kopen.
FRicky010 +181
Marktwaarde van zerrouki niet voor niks gedaald. Onafhankelijke organen hebben er ook geen vertrouwen meer in🤪
Tegendraads +1486
Ze gaan dit jaar echt knallen💪Risico's bij het kopen van spelers is er altijd, zeker in de categorie rond 10 miljoen. Als 1 van de 3 slaagt en uiteindelijk verkocht wordt voor 40 miljoen dan heb je het al goed gedaan. Als ze, wat ik verwacht, alle 3 doorbreken dan 🍻🍻🍻🥳🥳🥳
Wisselspeler +7708
Ga er maar gewoon aan wennen dat Feyenoord meerder spelers van 10 M koopt en als er dan 1 op de 2 doorbreken je prima uitkomt. Wel stoppen met het kopen van spelers als Lingr. Gewoon net niet goed genoeg. en op zo'n Walemark kan je geen buil vallen, maar daar had men gewoon meer van verwacht.
jack98 +46412
Smal gaat gewoon veel minuten maken komend seizoen en Bosschaart gaat het even goed doen komend seizoen als Boel met het verschil dat we nu wel gaan promoveren!
ElPanzeFr +21014
Eens met de constatering dat we snel een trainer moeten hebben. De transferzomer begint bijna en belooft ongekend hevig te worden. Dan moet je weten wat de trainer wil met de selectie
Cees.R82 +9711
Je bent eerlijk gezegd vrij kortzichtig. Denk jij dat de nieuwe trainer aan gaat geven wat voor spelers er mogen komen. Dat regeld nu de scouting en het technische hart. En geloof maar dat er al lijstjes zijn welke spelers ze gaan proberen te halen.
En daarlangs gaat midden juni de transfermarkt pas echt open maar na het Ek worden de meeste zaken gedaan.
ElPanzeFr +21014
Ik snap wat je bedoelt qua timing, maar het maakt wel degelijk uit welke trainer er is en met welke spelers hij wil werken. Neem het geval Baldé, Advocaat vond het geweldig maar Slot vond het helemaal niks.
Cees.R82 +9711
Dat klopt zeker maar dat is voor de spelers maar het ging er over dat ze niets konden doen op de transfermarkt voordat er een nieuwe trainer was en dat vind ik dus niet zo.
Wisselspeler +7708
Ik blijf dit vreemd vinden. Overal gilt men om een TD, maar er moet gewacht worden op een trainer, want die gaat bepalen wie er komt.
In alle voetbalpraatprogramma's zegt men het is een aardige trainer, maar een slechte selectie en hier mag de technischmanager, de scouting en de Algemeen directeur geen spelers kopen, maar moeten we op een trainer wachten , die een passant is..
Dus conclusie: onzin. Het technisch hart moet gewoon toppers en kansjes aankopen.
Dezwartetulp +76282
Ik hoor nog veel te weinig over potentiële vleugelspelers die ons beter gaan maken.
Dwz, rechts prima met Moussa. Nu nog een linkerflankdribbelaar aub
GloriousJustice +1586
Ik ben nog beschikbaar
Gers +12730
Blikje red bull dr in...en gaan
Linksbuiten +959
Ik ook, heb ervaring.
GloriousJustice +1586
Top, kunnen we efkes wisselen
FeyenoordEspana +5172
Heb je nu Paixao en Ivanusec. Dus daar zal niet snel iets bij komen, eerder nog iemand vanaf rechts.
Dezwartetulp +76282
Paixao te licht
Ivanusec te traag
Ivanusec meer een middenvelder
Graag nog iets erbij voor op links
FeyenoordEspana +5172
Paixao is in alle toppersj in de ED altijd 1 van de betere. Maar is te licht, maar dat is een andere discussie
ze staan nog onder contract, lekker drie groot verdieners voor 1 positie. Dan moet er dus eerst eentje weg
Alireza en Minteh zijn weg en die moeten vervangen worden. Dus logischer dat er nog een rb komt
Djk1 +5696
En Sauer
Feyewolf83 +4513
We hebben Sauer ook nog.
Cees.R82 +9711
Die is ongeschikt. Doet telkens hetzelfde en weinig rendement ook bij O 21.
Hij speelde de laatste 2x meer in het midden dat deed hij beter. Sauer is nu echt geen basis materiaal. Hij moet als de tegenstander vermoeid is zijn kansen grijpen en bij O 21 eerst maar eens een leiderstrui op zich nemen dat doet hij daar ook nooit.
zekerteweten +112572
Sauer is overhypt als talent. Alsof hij net zo goed is als Yamal. Nergens op gebaseerd inderdaad.
johndebever +17419
Meld u bij Te Kloese en laat de Kuip juichen voor de Tulp van kleur!
Dezwartetulp +76282
Ik heb nog steeds een weer-ga-loze techniek, maar helaas flink ingeboet aan snelheid…
FrDrachten +1663
U bent de g vergeten bij "een"
ElPanzeFr +21014
Linksbuiten juist goed bezet met Ivanusec, Paixao en Sauer. Rechtsbuiten reden tot zorg. Je kan niet bouwen op een redelijke speler uit drama team Vitesse
Cees.R82 +9711
Onze kenner. Aan 2 buiten spelers heb je weinig. Op rechts moet je er 2 hebben want er zijn er vertrokken. En op links heb je ook 2 nieuwe spelers nodig.
Het gaat er om dat ze de kwaliteit hebben om binnendoor en buitenom te gaan.
Ptet +305241
Inpakken en wegwezen...
Ptet +305241
Neon buizen, dikke vette letters, witte rook, dat willen we zien...
petertje73 +229785
Ik lees dat U Kitty wilt zien
Ptet +305241
Wie?...
petertje73 +229785
Komt door de neon lichten en rook door het verbrande rubber
petertje73 +229785
Wie kent haar niet?
Ptet +305241
Ik waarschijnlijk...
petertje73 +229785
Oei
Dezwartetulp +76282
Dus die Portugees van Liverpool is niet geslaagd in Bundesliga, maar alleen op 2de niveau Engeland?
Wat moeten er dan mee?
Ptet +305241
Achter de bar....
Dezwartetulp +76282
Ah ok
Djk1 +5696
2de niveau Engeland is beter dan ED en daar hoorde hij bij de besten. Zit bovendien nog veel rek in.
Dezwartetulp +76282
Welnee man haha, die blinde verafgoding van dat Engelse voetbal. Ergelijk.
Djk1 +5696
Niks blind, gebaseerd opl feiten waar jij blind voor bent
Cees.R82 +9711
Je moet eens beter lezen man. Hij heeft dit seizoen bij Mainz gespeeld dus wederom klets je maar wat. En waarom zou een speler op het 2e niveau van Engeland niet goedgenoeg zijn voor Feijenoord?
We hebben er rondlopen die in de kkd speelde en nu international zijn.
FRicky010 +181
Dat heeft u prima geanalyseerd en verwoordt
Dezwartetulp +76282
Is Mainz dan 2de Bundesliga? Dan maakt dat toch nog meer mijn punt?
Cees.R82 +9711
Mainz is 1e bundesliga. Al jaaren maar ja je hebt een hele hoge dunk van jezelf maar je blijft maar onzin uitkramen.
petertje73 +229785
Bij Feyenoord door gaan
Ptet +305241
Peter 👊🏻🦇🦹♀️
petertje73 +229785
Ptet🙋♂️🦇♥️🤍👊🏻
Gerdekaleklets +10836
Omdat onze crew zit te tukken… https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/1203618/gimenez-heeft-goede-papieren-voor-transfer-naar-ac-milan.html
Arcor +175531
Gerucht, interesse enz. Pas definitief bij info met vetgedrukte letters. En door
Gerdekaleklets +10836
Ja tuurlijk! Maar die willen we toch allemaal weten? Anders kan je niet zo goed een keer per dag op teletekst kijken
box +86486
Of de crew weet dat dit onzin is
broodjespeklap91 +6201
Nemen alleen maar "nieuws" van bever over
feyenoord-0181 +5087
Laten we dat maar doen voor 40mil cash en doorverkoop
Dezwartetulp +76282
Titel moet zijn: Milan hoopt met Gimenez route Feyenoord te volgen
Dhr-HteR +669
Pascal wordt gewoon opgeleid om over 3/4 jaar trainer te worden van Feyenoord 1. En dan na 2/3 jaar voor 15+ miljoen verkocht te gaan worden. Dat heet nou beleid. En nu weten jullie het ook
Ptet +305241
Droom verder....
mafkaan +58628
Dream on . Aerosmith
Ptet +305241
Kenner...
petertje73 +229785
Muziek kenner
dierenhulp +88760
Zo slecht geslapen dus
Dezwartetulp +76282
Zal populair zijn in Saoedi Arabië, dus 15+ miljoen nog wat magertjes hoor.
Ventilator +106765
Ava nemen
Cees.R82 +9711
Je praat behoorlijk voor je beurt. Eerst maar eens zien wat hij bij O 21 doet.
Cees.R82 +9711
Je praat behoorlijk voor je beurt. Eerst maar eens zien wat hij bij O 21 doet.
lilly010 +4435
Je praat dubbel
Halbaar +23431
Een Veelbelovende Toekomst voor Feyenoord: Nieuwe Stappen en Sterke Aanwinsten
Terwijl Feyenoord zich voorbereidt op het nieuwe seizoen, staan we als trouwe supporters voor spannende ontwikkelingen die de toekomst van onze club verder zullen versterken. De aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer, de komst van Gijs Smal en de versterking van ons jeugdtrainerskorps met Pascal Bosschaart zijn allemaal tekenen van een positieve koers richting nieuwe successen.
Brian Priske: Een Waardige Opvolger van Slot?
De zoektocht naar een nieuwe trainer is altijd een cruciale periode voor een club, en de mogelijkheid dat Brian Priske het roer overneemt, is een veelbelovende stap. Dennis Kranenburg's analyse in FC Rijnmond wijst erop dat Priske's aanpak en speelstijl nauw aansluiten bij die van Arne Slot. Hoewel er enkele verschillen zijn, zoals de manier van drukzetten, toont Priske's vermogen om teams tot succes te leiden een sterke match met Feyenoord's ambities. Zijn communicatieve kracht en bewezen track record bij Sparta Praag, waar hij tweemaal kampioen werd en de beker won, laten zien dat hij de vaardigheden heeft om onze club naar nieuwe hoogten te brengen.
Gijs Smal: Een Waardevolle Aanwinst voor de Linksbackpositie
De komst van Gijs Smal is een strategische zet die onze verdediging aanzienlijk zal versterken. Met Hartman tijdelijk uitgeschakeld en Lopez vertrekkend, biedt Smal de nodige diepte en kwaliteit op de linksbackpositie. Michiel Kramer's lof voor Smal's aanvallende capaciteiten en zijn uitstekende traptechniek zijn veelbelovende signalen. Hoewel Hartman waarschijnlijk zijn positie zal behouden, zal de competitie tussen beide spelers de algehele teamdynamiek en prestaties alleen maar verbeteren. Met het drukke schema van het komende seizoen zal Smal ongetwijfeld een cruciale rol spelen.
Pascal Bosschaart: Een Inspirerende Leider voor Onze Jonge Talenten
De benoeming van Pascal Bosschaart als trainer van Feyenoord Onder 21 is een opwindende ontwikkeling voor onze jeugdopleiding. Bosschaart's rijke ervaring en diepgaande kennis van het spel maken hem een ideale mentor voor onze opkomende talenten. Hoewel Leen van Steensel twijfels uit over de logica van deze stap ten opzichte van een doorlopende carrière bij Dordrecht, is het werken met de toptalenten van Feyenoord een unieke en waardevolle kans. Het is een eer om deel uit te maken van een club met zo'n sterke focus op jeugdontwikkeling, en Bosschaart's rol zal essentieel zijn in het vormen van de sterren van morgen.
Een Positieve Toekomst voor Feyenoord
De recente ontwikkelingen wijzen allemaal in de richting van een veelbelovende toekomst voor Feyenoord. De mogelijke aanstelling van Brian Priske als nieuwe hoofdtrainer, de versterking van onze verdediging met Gijs Smal, en de focus op jeugdontwikkeling met Pascal Bosschaart aan het roer van Feyenoord Onder 21, laten zien dat de club zich blijft inzetten voor groei en succes op alle fronten.
Laten we als supporters onze club blijven steunen met dezelfde passie en toewijding die ons altijd al hebben gekenmerkt. Samen gaan we een nieuw tijdperk van prestaties en triomfen tegemoet. Hup Feyenoord! Op naar een schitterend seizoen!
Met sportieve groet,
Hans Albaar
Ptet +305241
Lekker kort Held...
Cees.R82 +9711
Wat Hans doet daar is deze site voor bedoeld. Discuseren over Feijenoord en niet over stoelgang seksleven en 800x goede morgen.
Dank Hans een goede samenvatting.
dierenhulp +88760
Tering lekker kort weer
Arcor +175531
Bewondering voor uw taalkundig mooie bijdrage.
mafkaan +58628
Mand
petertje73 +229785
U bent een woord kunstenaar
Tistogwa +50177
Goede invoer van gegevens Hans. Alleen “Hup Feyenoord” is dan weer typisch Chat GPT :)
feyenoord0101 +9071
Verhuizen
Ventilator +106765
Zoals gebruikelijk gerapoorteerd
FRicky010 +181
Om je hele tekst te lezen was niet halbaar
Sosss +146278
Snuiveee
dierenhulp +88760
Neusspray
Generaalspankee +9652
Vandaag is de anti lhgbtq week begonnen!
Zin an
Sosss +146278
Gerapporteerd
Juicher +61444
Eindelijk een beweging die ik met volle overtuiging steun.
dierenhulp +88760
Echt wel
dierenhulp +88760
Eerst die baard er af bij die Bosbewoner
Ptet +305241
Billy Gibbons ernaast en ZZ top is weer compleet...
dierenhulp +88760
🤣🤣🤣🤣💥
petertje73 +229785
Kenner
petertje73 +229785
Sjooooooooooooow
Juicher +61444
als ik iets plaats is het nooit goed ik dat dat we 1 groot feyenoord familie zijn maar als je anders bent en het een verstandelijke beperking ben je raar plaats je iets lang is het niet goed ik voel me niet meer fijn in de feyenoord groep want er zijn veel die je na benden hallen wat je ook plaats het is nooit goed geweest wat ik ook zeg of vraag dit noem ik geen echte feyenoord familie meer — gekwetst.
Arcor +175531
Het is goed, Juicher en weet dat u gewaardeerd wordt💪🏻
Juicher +61444
👊🏻 nu ken ik weer doorgaan
petertje73 +229785
Kitty worden
FRicky010 +181
Niet alles zo serieus nemen johhhh
Ptet +305241
Zijn ze nou nog niet uitgelult?....
Sosss +146278
Hee Ptetje ❤️🙏
Ptet +305241
Sosss👊🏻🦇🤝
petertje73 +229785
Nee, waarschijnlijk zijn ze met kitty bezig
ZiertjeTebbenhof +21675
Bijlow scheurt stemband bij inzingen EK-nummer Larger Than Life
FeyRot010 +23047
Hilarisch
ZiertjeTebbenhof +21675
Neeeee Bijlow weer geblesseerd
pendejo1908 +5592
Off topic: lees net op intagram Gimenez 50 miljoen naar AC Milan??
hoekieuitzoekie +21629
Ja en zijn zaakwaarnemer zou nog eens 15 miljoen tekengeld willen voor zichzelf.
Bullshit bericht dus
Pelleboog1908 +42629
Strik eromheen
Linkshandig +164921
Precies
Juicher +61444
Ik lees net van een of andere instahoer haar jankverhaal.
teauvenoir +77776
Hahaha
petertje73 +229785
En wat doet het U?
SalsaSamba +6518
Wel lekker?
Juicher +61444
Het geeft mij een plezierig gevoel. Ik ga goed op andermans ellende.
TheHideAway +37303
Kan jij lezen?
petertje73 +229785
Sjooooooooooooow
Richard1967 +753
Kom op nieuwe trainer wiefffer en stengs verkopen aan kazio voor 60miljoen dan investeren met goeie aankopen komt allemaal goed
hoekieuitzoekie +21629
Ben je wel helemaal lekker met je Lazio? En dan weer achter je geld aan moeten.
Wieffer gaat naar Atletico. Let maar op.
vlo +6830
Als hij het EK gespeeld had wel , nu moet ik het nog maar zien .
Maar blijven is natuurlijk ook een optie
hoekieuitzoekie +21629
Ik denk dat achter de schermen al lang iets speelt tussen Atletico en Wieffer. Hadden hem vorig zomer al op het oog. Waren in de winter concreet. En zijn nog eens onder de indruk geraakt in het tweeluik in de CL.
Ik hem geen bewijs natuurlijk, maar ik kreeg sterk de indruk dat er wederzijds grote interesse was.
Richard1967 +753
Kloese loopt nergens achteraan en wie bied telt mee toch
Richard1967 +753
Denk dat je niet op de hoogte bent Engelse clubs willen hem spanje is niet meer voor hem in de markt
hoekieuitzoekie +21629
Allemaal geruchten. We zullen zien.
crashtestdummy +21791
Dat héél hoog drukzetten zagen we vooral in Slot zijn eerste seizoen.
Het afgelopen seizoen was het meer nét over de middellijn.
dionline +5664
En was t een stuk saaier, helaas
Pelleboog1908 +42629
Medium druk zetten.
Nordberg +4794
lage druk dus :-)
FRicky010 +181
Betere lucht druk
Murlock +9726
Was ook kwetsbaar; goed aangepast. Realistisch.
taco_mundo +50515
Er was wel hoge druk, maar het kwam vaak voor dat het de ren-je-rot show werd.
Spelers als Til en Linssen waren daar op zich wel geschikt voor, omdat ze veel loopvermogen hadden en weinig voetballend vernuft en vermogen.
Het druk zetten werd effectiever... je wil niet dat je spits te moe is om nog te kunnen scoren. Dat gebeurde na een tijdje wel... de ruimtes werden heel groot en tegenstander speelde heel makkelijk onder de druk vandaan.
hoekieuitzoekie +21629
Morgen nemen we afscheid van kunstgras jongens. Nooit meer plastic veldjes.
Juicher +61444
Maar niet voordat Exca zich nog redt vanwege ditzelfde kutgras
Floris22 +21637
Ik sluit het niet uit.....
Ptet +305241
Denk niet dat ze het gaan redden...
hoekieuitzoekie +21629
Dat gaan ze echt niet redden
Juicher +61444
Ik sluit me bij Floris aan.
hoekieuitzoekie +21629
Ik sluit Floris uit
Ptet +305241
😁
Floris22 +21637
Remontada
Ventilator +106765
Ja lekker optyfen idd
Juicher +61444
Andries Jonker halen
Juicher +61444
Ja hebbes!
ZiertjeTebbenhof +21675
Priske naar Dordt en Hyballa naar ons, hahaha
TheHideAway +37303
Slot is weg en het wanbeleid toont zich alweer zichtbaar. Iedereen er gewoon uit, wegwezen, alles opgerot en een schone lei. WIJ ZIJN FEYENOORD
Ptet +305241
THA 👊🏻🦇... behalve U...
TheHideAway +37303
Ptet vrolijke vriend👊🏻🦇
Nee natuurlijk niet, wij blijven voor altijd.
Ptet +305241
🤝
flying_dutchman +207437
Stokbroodje Filet Oude Binnenweg
Ptet +305241
Smakelijk....
flying_dutchman +207437
Thanks 👊🏻🦇
TheHideAway +37303
Geniet ervan vato en tevens smulpaapje
flying_dutchman +207437
Thanks maat 👊🏻
Ventilator +106765
Genietert en tevens kennert U
flying_dutchman +207437
U hoor
Pelleboog1908 +42629
Lunchroom Figaro?
flying_dutchman +207437
Kenner, U
Pelleboog1908 +42629
Zeker!
Veel pistoletjes brie en krabsalade gehaald toen ik op het Albeda in de Breitnerstraat zat.
flying_dutchman +207437
Kan nog steeds hoor.
Pelleboog1908 +42629
Ha, woon tegenwoordig in Zevenkamp en werk in Den Haag. Kom zelden meer in het centrum.
Misschien in de zomer ff een broodje halen.
Eetse kameraad!
flying_dutchman +207437
Zevenkamp prima, kom er vandaan
Juicher +61444
Den Ouden moet douchen, met z’n bloedkop.
vlo +6830
Gatverdamme ... zittie nog steeds aan tafel die vervelende kwal .
Ptet +305241
Je zal maar hoogtevrees hebben, en hoog in de boom moeten gaan zitten....
SuugLit +28244
Santi nog een jaar houden
Ventilator +106765
Onmogelijk.
SuugLit +28244
Maar ik wil het zo graag…
Ventilator +106765
Dan in ieder geval Fer hier houden
SuugLit +28244
Deal
sickick +27109
Duurt echt lang nu met die nieuwe trainer. Toch wel een serieus dingetje van Feyenoord, de snelheid waarmee ze transfers afronden de laatste jaren.
Ventilator +106765
Wordt niks. Iedereen out
[FR]Thomas +227603
Zolang hij er maar is bij de eerste training toch? Gebeurt nu ook niet veel op de transfermarkt
sickick +27109
Dan nog zit er geen enkele snelheid in. Vooral als je weet dat dit al een jaar bekend was. Het kwam niet uit de lucht vallen.
Brandonnfk +11672
Man doe niet zo ongeduldig joh.
Het had alleen snel gegaan als je weer op oude voet verder ging en een of andere nl trainer uit de Eredivisie weer zou overnemen
sickick +27109
Ongeduldig? Je weet dit al een jaar he. Iedereen wist dit al een jaar.
FRicky010 +181
Ik zet het als aandachtspuntje in de agenda. Staat genoteerd.
SuugLit +28244
Prof
Record aantal punten
Inshallah
Sexy naam
Kolkende Kuip
Eredivisie kampioen
1234567890 +170385
Heb 2 seizoenkaarten maar kan niet altijd met ze tweeen ivb werk
Ventilator +106765
Zie PB (serieus)
ToffeTony +46165
Geef ze allebei maar aan mij joh probleem opgelost
DeKuipforever +196268
Italiaanse media: Gimenez in gesprek voor toptransfer, Feyenoord wil 50 miljoen Vandaag om 12:07
Santiago Gimenez zou de belangrijkste kandidaat zijn om de nieuwe spits van AC Milan te worden. Dat meldt de Italiaanse krant Corriere dello Sport in de zaterdageditie. De Mexicaan lijkt op dit moment het belangrijkste alternatief voor bijvoorbeeld Joshua Zirkzee.
Olivier Giroud is vertrokken bij AC Milan en dus zijn I Rossoneri op zoek naar een nieuwe spits. Gimenez lijkt daar op dit moment de beste papieren voor te hebben. Al zijn concurrenten worden door Milan inmiddels gezien als lastig haalbare opties. Zirkzee zou te duur zijn, vanwege de vijftien miljoen euro die zijn zaakwaarnemer op wil strijken. Benjamin Sesko van RB Leipzig staat ook in de belangstelling van Arsenal en Serhou Guirassy van VfB Stuttgart kan ook naar Chelsea.
De Italiaanse krant meldt dat er inmiddels meerdere gesprekken zijn geweest tussen de zaakwaarnemer van Gimenez en de clubleiding van Milan. Echter verlangt Feyenoord vijftig miljoen euro voor de spits, een bedrag dat door de Italianen als erg fors wordt gezien. De 23-jarige Gimenez heeft nog een contract tot de zomer van 2027 bij Feyenoord, waardoor de Rotterdammers hoog in de boom kunnen zitten qua transfersom.
fr--opa +109911
50 direct doen ja
Ventilator +106765
Dat ik dit ooit nog tegen jou zou zeggen. Eefs
fr--opa +109911
Dank haha
Ptet +305241
Valt wel mee toch, Venti...
Frankster +20771
Goed dat er eindelijk eens hoog in de boom wordt gezeten
Ptet +305241
Kuippie 👊🏻🦇
Dat zou lekker zijn...
DeKuipforever +196268
Voor dat geld moeten we toch wel een paar toppertjes terug kunnen halen...
Ptet +305241
Free Niemand....
ToffeTony +46165
Kom ik thuis zit me meissie op de bank met Patrick Jumpen
fr--opa +109911
Hahaha die kreeg heel Nederland aan het jumpen in ik dacht 2007
hoekieuitzoekie +21629
Dordrecht was inderdaad logischer geweest.
FC Rijnmond waarin ik het eens ben met één van de tafelgasten. Voelt een beetje ongemakkelijk en onwennig. Ben niet gewend dat iemand daar iets zinnigs zegt.
Ventilator +106765
FREE KITTYCAT
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties