Voor Feyenoord staat er deze maand een zwaar programma te wachten. Na de kansloze nederlaag tegen LOSC Lille moet de ploeg van Brian Priske zich heel snel herpakken, want morgenmiddag staat De Klassieker al op het programma. Voor de Rotterdammers is het de eerste wedstrijd in de maand februari, waarin heel veel duidelijk kan worden over het restant van dit seizoen.
Tegen Ajax moet er simpelweg worden gewonnen om nog enigszins kans te maken op die belangrijke tweede plek. Dit seizoen, met inkomsten richting de zestig miljoen euro uit de Champions League, wordt het alleen maar duidelijker hoe belangrijk het ticket van de tweede plaats in de Eredivisie is. Drie dagen na de wedstrijd in de hoofdstad staat er wederom een uitdagende pot op de agenda: een uitwedstrijd voor de beker tegen PSV.
De kwartfinale van de KNVB Beker is een belangrijke horde, want verder zitten er voornamelijk mindere ploegen in het bekertoernooi, en dus lijkt het de enige kans op nog een prijs dit seizoen. Drie dagen na de wedstrijd in Eindhoven wordt er op zaterdag weer in De Kuip gespeeld, als Sparta Rotterdam op bezoek komt. Op woensdagavond speelt Feyenoord vervolgens een thuiswedstrijd tegen AC Milan in de tussenronde van de Champions League.
Op 15 februari wordt er wederom een wedstrijd gespeeld op zaterdagavond. Feyenoord reist af naar Breda waar het zal spelen tegen de ploeg van huurling Leo Sauer. Doordeweeks op dinsdagavond staat dan de return in de tussenronde op het programma in Milaan. Een paar dagen later op 22 februari speelt Feyenoord thuis tegen Almere City. Mocht Feyenoord de bekerwedstrijd van PSV winnen, dan wordt de halve finale van het bekertoernooi doordeweeks gespeeld in de week van 24 februari.
Speelschema Feyenoord
• Zondag 2 februari: Ajax - Feyenoord
• Woensdag 5 februari: PSV - Feyenoord
• Zaterdag 8 februari: Feyenoord - Sparta Rotterdam
• Woensdag 12 februari: Feyenoord - AC Milan
• Zaterdag 15 februari: NAC - Feyenoord
• Dinsdag 18 februari: AC Milan - Feyenoord
• Zaterdag 22 februari: Feyenoord - Almere City
# | Club | G | W | G | V | P |
---|---|---|---|---|---|---|
2 |
PSV
|
24 | 16 | 4 | 4 | 52 |
3 |
FC Utrecht
|
24 | 13 | 7 | 4 | 46 |
4 |
Feyenoord
|
24 | 12 | 8 | 4 | 44 |
5 |
FC Twente
|
24 | 12 | 7 | 5 | 43 |
6 |
AZ
|
24 | 13 | 4 | 7 | 43 |
Plaats reactie
kunstgrashater +8501
Ik moet elke dag werken, voor veel minder🤔
progress +2309
7 wedstrijden in 1 maand nou nou nou het lijkt bijna werken
Feyenoord4ever1908 +55528
We shall not be moved
Doodles25 +1194
Dat word j weet 8 blessures erbij dan.
kunstgrashater +8501
Gedronken?
guykroudikorsou +8108
Grootste probleem nu is Whellenreuther.
Eigenlijk moeten hij en Zechiel uit de selectie gezet worden en terug naar de O21 ofzo (kan dat tegenwoordig nog?). Gelukkig speelt Zechiel niet vaak. Read kan ook niet ingezet worden in grote wedstrijden, maarja wat hebben we aan Nieuwkoop (speelt driekwart wedstrijd en ligt er dan zes uit (zie ook Bijlow)).
ronron +617
Hebben straks een stadion
Geen resultaten
En geen spelers
Wel 85 voor kaartje
guykroudikorsou +8108
Stadion ook niet lang meer. Gaat binnenkort instorten.
OuweVos +16690
Slim om dan niets te halen en iedereen weg te doen
Feijenoord +5450
Een nieuwe spits van het kaliber Gimenez is onmogelijk. Want ze willen/mogen maar een heel klein deel uitgeven.
En de ervaring leert nog van de zomerstop dat ze met lage bedragen gaan bieden op spelers. En dan kunnen ze toch zeggen dat te Kloese het heeft geprobeerd. Dus hou rekening met Ueda, Caranza, Redmond.
guykroudikorsou +8108
Vroeger toen we met Arnesen nog een scoutingapparaat hadden scoutten we nog spelers als Aursnes voor heel weinig geld. Maar ja nu doet Te Kloese alle scouting zelf samen met zijn manager en zaakwaarnemer (via zijn scoutingsbureau in Mexico trouwens).
zdpln +1744
Wie evalueert de TD?
Tullamoredrew +1924
0 punten in februari . Je maakt het mee.
Danny.V68 +4456
0 punten.
zitanero +6762
Ik ruik kansen tegen Almere
fer67 +219
Ik ruik helemaal niets meer
Obiku-in-de-spits +16743
Misschien 3 punten tegen sparta, maar de rest kan zomaar allemaal verlies opleveren
FR4LIFE(Dui) +3909
geschikt track voor de laatste training (morgen)
Beginning Of The End of End Of The Beginning
https://www.youtube.com/watch?v=6TKDPvI17yg
.
jack.f +5027
Woord lekker druk met al die wedstrijden zeg. En hoeveel zullen er weer om vallen
skin +13894
Veel rouleren dan maar.
ZigeunerGibby +1010
Gelukkig hebben we daar het juiste materiaal voor ja 😂😂
skin +13894
En toch zal je wel moeten
ZigeunerGibby +1010
Je was serieus? Met wie moet je rouleren dan? Iedereen is geblesseerd
skin +13894
Je hebt het en der nog wel iets aan keuzes. Geen geweldige keuzes, maar ze zijn er.
fer67 +219
Nou dat zal tig niet .
guc75 +10966
Ik zeg 21 punten weer in the pocket.
FR4LIFE(Dui) +3909
ja eerder in de pockets van de andere teams
Bobrnr +2597
Zonder spits en met halve middenvelders
Wat een kutzooi en helemaal zelf gecreëerd. Priske nu ontslaan is als boos worden op een wielrenner dat ie de Tour niet wint nadat je hem een Batavus zonder versnellingen en een lekke band hebt gegeven
fer67 +219
Jij heb meer verstand van wielrennen dan van fietsen 😂😂😰
Twan.V52 +7787
Dat betekent nog meer blessures
Frits74 +6171
Tja een maand met 7 wedstrijden waarbij je op 3 fronten meedoet is het ideale moment om nog meer onrust te veroorzaken en je spits te verkopen.
Heeft Ten Kloese direct excuus om geen beslissing over Priske te hoeven nemen want er zijn nu 1000 excuses voor mindere prestaties waardoor je hem lekker kan laten zitten
Jan.V59 +312
Klopt
Met geen keeper welleneuker is niets
Met geen spits hij is verkocht, niemand in zijn plaats
Middenveld is alleen geblesseerd
Achter is nu een gaten kaas
Herman.v91 +207
Ik zie niet in hoe ze van 020 kunnen winnen. Vooral al je ook nog je beste en gevaarlijkste speler voor een habbekrats gaat verkopen. Dit is een wanbeleid van personen die alleen euro tekens in de ogen hebben. Ze liegen ons nu al 3 jaar voor dat er door de inkomsten nu eens in de club geïnvesteerd kan worden. Waar door Slot 3 jaar hard aan gewerkt is, wordt nu in 1 jaar weer kapot gemaakt.
FR4LIFE(Dui) +3909
9 - 1 system
fer67 +219
Ohweeee is dat alles 😂😂😴 dan staat je nog wat teleurstellingen te wachten . Want ze hebben niets met het volk in de kuip . Ohw dat zijn dagjes mensen komen zo af en toe is langs en laten hun geld in de kuip achter want pissen kunje daar niet en eten al helemaal niet en voetbal is niet belangrijk voor ons bestuur verkopen geil ja dat wel geld geld geld geld geld geld lekker geil geld geld geld geld geld de Kuip staat op in storten even wachten eerst nog wat oud ijzer verkopen en dan maken we van de Kuip een kringloop winkel die mensen boven willen geld zien en zijn blij met een paar knaken geld geld geld geld geld geld geld geld geld helemaal gestoord van het geld waar blijven mijn miljoenen uit de kringloop Kloeze kom eens hier jij hoe zit dat ik ben bezig met verkopen ja dat weet ik maar die mensen met bij elkaar twintig miljard euro op de bank zijn ontevreden met jouw praatjes van verkoop Ik weet het goedgemaakt we verkopen jouw gewoon aa Milaan pfffffff zou het nu opgelost zijn ik betwijfel het tenzeerste daar zitten zij niet op te wachten
jack98 +46541
Mooi dat we zoveel van Feyenoord kunnen genieten deze maand!
Gelukkig geen interlandvoetbal!
fer67 +219
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
charlaykc +9436
Dat wordt 'genieten' ;-)
FR4LIFE(Dui) +3909
als Feyenoorder - altijd
charlaykc +9436
Altijd kijken sowieso, genieten lastig laatste tijd.
FRM010 +6575
We gaan af
kotsmuiltje +3042
Word je hard van...
Gullit10 +2550
Plek 2 MOETEN we halen, forza Feyenoord !!!
bigpoppa +188
Hoogst haalbare is de derde plek voor nu.
Winnen van Psv zou het seizoen glans geven. Ookal is het "maar" de beker. Een prijs is een prijs. Maar een CL plek is nu echt noodzakelijk voor ons om structureel mee te doen voor plek 1/2 de komende seizoenen. PSV heeft hun zaken prima op orde. Ajax moeten we weg houden van die CL plekken.
fer67 +219
Hoe wil je het hebben dan als het bestuur dat niet wil .
FR08pjotr +20376
Fast forward naar medio maart svp. Dan is deze doffe ellende ver achter ons
Meent +6479
Moet geen problemen opleveren met deze fitte ploeg spelers
chris65 +12
Ach,we hebben dit seizoen al een prijs binnen.Namelijk de Johan Cruijff schaal.Maar we gaan het zien wat er nog komen gas,aangezien we veel geblesseerden hebben.
fer67 +219
Dus dat word drie xxx niks
fr1993klaas +537
@crew: we hebben al een prijs. De jc schaal.
beppie172 +65029
Staat er ook, als je goed leest
fer67 +219
Is dat nou die schaal van de kringloop?
Monkeybizz +1472
Als je je dan afvraagd waar al die blessures door komen, is 7 wedstrijden ook wel een dingetje.
beppie172 +65029
8 als je doorgaat in beker
fer67 +219
Giovani van Bronckhorst zou zeggen jaaa het moet wel beter en dat het hele seizoen door hè ja het moet wel beter . Die komt echt uit een goud eitje . Vuld zijn zakken maar is nu wel getraind. Het moet wel beter ja zeker hoor het moet beter ofje achterlijk jantje Benny’s nee het moet beter elk intetview weer het moet beter hè Gio en het volk neemt het voor lief om dat het zo aardige jongen is . Dat is hij ook maar daar blijft het ook bij
ronjetta +88
makkie
Diffa85 +11000
Gelukkig hebben we een fitte selectie, en een bank met spelers die het gelijk voor €95% kunnen invullen mocht dat nodig zijn!!
Ohneeeeee, DTK out..
KireH +18808
Was het maar zo!
Spektakel +3445
Heh? 95 euro procent?
Diffa85 +11000
Scherp..
Harold +7344
Met deze trainer zou het mij niet verbazen als we de aankomende wedstrijden gaan verliezen en geen europees voetbal halen
ZigeunerGibby +1010
Nog steeds mensen die zeggen dat het aan de trainer ligt he hoe dom kun je zijn
Harold +7344
Hoe dom kun je zijn als je niet ziet dat er geen enkele lijn of idee in het spel te zien is!
Hoe dom kun je zijn als je niet ziet dat de spelers niet alles willen geven voor deze trainer
ZigeunerGibby +1010
Domoor
fer67 +219
Niet met deze trainer met Kloeze daar moetje naar toe wijzen Priske kan er niets aan doen.
GroguFR +3012
Ik zie het al. Weinig overwinningen en veel blessures.
fer67 +219
Een voorspelling waar onze club eindigd . Een zevende plek schat ik zo . En dan zeg ik het netjes.
Suri +8858
Waarom minimaal
timonvleussen +53
Knvb beker
VakJJ1908 +8306
Hancko Hartman Moder geblesseerd
Animism +6049
Gerapporteerd
jimmy0180 +14461
Hoeveel geblesseerden zal dit weer opleveren
Je gaat bijna de interlands missen
realistisch1953 +14044
Feyenoord moet alles op de competitie gooien, het is 100% zeker dat je de CL toch niet gaat winnen, de 2 wedstrijden tegen AC Milaan zijn vooral financieel meegenomen maar meer ook niet...
Drie90 +8300
Waarom op de competitgooien als je vokgend seizoen de CL toch niet gaat winnen?
realistisch1953 +14044
Ik bedoel dat Feyenoord dit jaar de CL niet gaat winnen...
beppie172 +65029
Eens. En de beker is dan eventueel mooi meegenomen als je woensdag wint.
Diffa85 +11000
Griekenland zou ook nooooooit Europees kampioen worden..
wiet piet +8872
Makkelijk
Gregor +5254
Met wie dan??
rd72 +15
=4https://www.facebook.com/100094136721461/posts/473756672438886/Beste Wim , dank voor het bod ....let wel ( om achteraf of bij bezichtigen onnodige teleurstelling te voorkomen ) het is echt een opknapper. Hij mag wat mij betreft weg incl onderhandelingsruimteanouk.heitlager@circet.nl
6Paul +14253
Priske wel een echte heer
Casder +14047
Morgen even de punten ophalen. Hahahaha.
6Paul +14253
Pizza?
Casder +14047
Zijn waarschijnlijk de enige punten die we morgen kunnen ophalen.
Bati +39017
Succes Priske, je hebt echt een top directeur boven je die de randvoorwaarden voor succes creëert!
ZigeunerGibby +1010
En dan nog steeds zoveel haat reacties hier richting Brian echt bizar! Hij wordt het hele seizoen al compleet in de steek gelaten. Hij haalt meer dan het maximale uit het materiaal beschikbaar. Overwinteren in de CL met dit groepje geblesseerden is echt een Godswonder
Bati +39017
Je hebt helemaal gelijk, die man verdient een standbeeld.
ziertebbenhof +685
Clubs bereiken akkoord: Giménez speelt eerste helft voor Feyenoord, tweede helft bij AC Milan
korsakov +93148
Jij wordt een goede coach
ziertebbenhof +685
Bij een G team ja
6Paul +14253
Hij mag bij Milan niet spelen want hij is niet ingeschreven
chris65 +12
Bij de nieuwe ronde mogen er weer nieuwe spelers ingeschreven worden
Michel010 +313596
Zin om Santi massaal uit te fluiten en z’n moeder voor puta uit de maken als die met Milan in de Kuip komt
korsakov +93148
Allemaal een neusfluitje meenemen
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties