Orkun Kökcü maakt grote indruk bij Feyenoord. De aanvoerder van de Rotterdammers was ook in de stadsderby tegen Excelsior weer belangrijk voor de ploeg. Trainer Arne Slot ziet dat de middenvelder stappen maakt en is niet bang dat Kökcü tijdens de winterstop een transfer gaat maken.
''Kökcü was vorig seizoen ook heel stabiel'', begint Slot zijn lofzang in gesprek met ESPN. ''Orkun is misschien wel onze grootste blikvanger. Als die een paar keer een mindere bal geeft of wij als elftal wat minder zijn, dan focust de aandacht zich gelijk op hem. Dat is ook terecht als je en aanvoerder bent en ook een van de beste spelers van het elftal bent. Ik heb al vaker gezegd dat Orkun bij mij onomstreden is, omdat ik hem echt een hele goede speler vind. Ik kan het aan alle kanten gaan uitleggen, maar laat ik het kort houden: ik vind het een hele goede speler.''
Slot ziet dat de pas 21-jarige Kökcü zich nog prima kan doorontwikkelen bij Feyenoord. ''Ik heb de indruk dat het voor hem heel goed zou zijn om nog minimaal een half jaar bij ons te blijven. Eigenlijk heeft hij die keuze afgelopen zomer al gemaakt. Vorig jaar had hij een goed seizoen en ook voor hem was er interesse. Maar hij vond het verstandig om te blijven en dat betaalt uit dat hij tot nu toe een goed seizoen speelt. Nee, ik ben niet bang om Kökcü kwijt te raken. Al moet ik zeggen dat, wanneer je bij Feyenoord werkzaam bent, er de afgelopen anderhalf jaar veel spelers vertrokken zijn.''
Dat Kökcü nu ook steeds makkelijker begint te scoren is het resultaat van de arbeid die hij in de trainingen stopt. ''Hij heeft hier jarenlang voor gewerkt. Jarenlang was hij één van de grootste talenten in de jeugd van Feyenoord en bij het eerste. Hij wordt steeds ouder en gaat beter spelen. Hij kan het tempo in duels ook steeds beter aan. Best bijzonder, gezien de moeilijke voorbereiding die hij heeft gehad.''
Topreactie
zekerteweten +117066
Ik ben het begin van dit seizoen zeer kritisch geweest over Kökcü en ik denk terecht. Dan wil ik nu ook wel zo volwassen zijn om te erkennen dat hij zich in no time heeft ontwikkeld tot onmisbare leider.
Plaats reactie
tinuskiprich +3215
Oké, ook ik heb kritisch naar Kokcu gekeken. Tegen Excelsior was hij goed. Maar ziet er dan echt niemand dat zijn corners dramatisch zijn ? Train daar dan op, een bal vanaf de zijkant op de penaltystip te leggen. Zijn vrije trappen gaan er nu , via via of rechtstreeks , in de goal ipv ver over of naast. Daar heeft hij dus stappen gemaakt.
En inderdaad, misschien ben ik wel te hard voor die gast. Uiteindelijk is hij nog maar 21.
Laat het maar zien in de maand januari/ februari. Voorlopig heeft Kokcu mijn mond gesnoerd .
Qwertykeyboar +4331
Ja goed criterium om hem af te branden. Want zijn corners zijn slecht. Laten we hem banken.
tinuskiprich +3215
Ik brand hem toch niet af ?? In tegendeel zelfs.
Prijs hem nu is een keer de hemel in, op zijn corners na dan. Maar banken ?? Waar zie je dat staan dan ???
Nunspeet87 +61473
Held !!!!
jonaathn +14835
21 pas!
DexFlex +2921
Respect voor deze jonge jongen.. Hoop echt dat hij niet de verkeerde club uitkiest na Feyenoord en dat hij een hele mooie carriere tegemoet mag gaan. Niet dat hij een bankspeler word en na 5 jaar terugkeert in de eredivisie bij Heereveen ofzo
AntonioSanting +16860
Zijn snelheid en explosiviteit is met name gegroeid dat heeft meestal te maken met voeding en gewicht en specifieke fitness
bowmanowns +5166
21 pas he, laat dat ff bezinken.
justrohvt1908 +1335
Transferrecords zijn er om gebroken te worden
wesley85 +1789
21 jaar pas hoor, die wordt echt alleen maar beter 💪
Wij_zijn_Feyenoord +424
Hij is erg balvast geworden, afgelopen tijd. Heeft een fijne drive naar voren. Kokcu verdient alle lof. Is wel eens anders geweest
FR-1993 +5963
Weet nog twee jaar geleden als hij achter de bal ging staan voor een vrije trap, ging ik rustig even een lek bossen. Maar hij heeft er hard aan gewerkt waardoor ik met hoge nood blijf kijken.
maaartijn +15842
Kokcu wordt de eerste speler die Feyenoord voor 40 miljoen verkoopt.
JozefKiprich +2777
Als je in de Europa League nog een tijdje meedoet zeker
MJ75 +4470
Hij is echt top; ook sneller dan de meeste spelers over 10-20 meter.
FR-Brabant +11103
Kokcu verdient dit jaar echt alle complimenten en is de dragende speler op het middenveld.
Zijn werkethiek, de energie en arbeid die hij toont met ballen veroveren, zich met bal er door of omheen wurmen valt heel erg op. Wat ook opvalt is dat zijn vrije trappen bijna altijd gevaarlijk zijn en nu ook goals opleveren. Hij is duidelijk met zichzelf bezig en te investeren in zijn toekomst op alle vlakken en het betaalt gigantisch uit.
Een paar jaar geleden vond ik hem vaak slecht spelen met veel onnodige fouten, maar dat is helemaal veranderd! Topper!
Pascal .K +2141
Precies wat je zeg maar hij is nu pas 21 dat vergeten de meeste wel eens.
Ik ook trouwens, dus nog minimaal 2 jaar bij ons blijven. Dan gaat ie zeker naar een topclub
Vateau +3346
Die hou je na deze zomer niet meer joh. Voor de grotere clubs is het nu wel duidelijk. 21, en 2 seizoenen lang consistent qua kwaliteit dat hij levert. Ik denk dat we dit half jaar nog enorm van 'm moeten genieten, want die jongen vertrekt deze zomer gewoon naar een top club!
FR-Brabant +11103
Dat denk ik ook ja. Die maakt het seizoen af, en afhankelijk van eventueel Europees succes/hoever we gaan komen, komen er nog nieuwe clubs bij. Want de lijst met geïnteresseerde clubs voor Kokcu is eigenlijk al jaren hetzelfde - naast dat hij zelf ook vrij strak is in waar hij wel/niet heen wil.
In 2023 nog 5 maanden genieten van hem, en dan zal hij wel voor 20M+ worden weggekocht. Jammer, maar voor ons ook weer een mooie kassa die rinkelt!
YNWA74 +1039
Kampioen worden , ver komen in de EL en dan voor 25-30 miljoen verkopen!
Jaweljoh +26084
Als dat gebeurt, dan mag je zeker 35+ vangen hoor
JozefKiprich +2777
25 was ie afgelopen zomer waard
Wisselspeler +7910
ZIjn transferwaarde wordt nu op 27 M gezet, dus dan ga je richting de 30 M in de zomerstop.
Arneblijft +5947
Arne heeft hem onomstreden gemaakt door vanaf dag 1 de juiste snaar te raken bij die jongen. Hij heeft heel veel aan deze trainer te danken
petje +10741
Kocku groeit idd elke wedstrijd
Ook getraind op vrije ballen
Hijs goed bezig,echt Top
roelllll +271
Zit gewoon in de top 3 met beste spelers in de eredivisie , aankomende zomer verkopen voor 35/40 miljoen
zekerteweten +117066
Ik ben het begin van dit seizoen zeer kritisch geweest over Kökcü en ik denk terecht. Dan wil ik nu ook wel zo volwassen zijn om te erkennen dat hij zich in no time heeft ontwikkeld tot onmisbare leider.
IJzerenKees +135015
heel volwassen
Paixaobasis +1084
Heel volwassen dat siert u!
nattetosti +733
Dat siert u als mens
zekerteweten +117066
Zo ben ik dan ook wel weer, maar niets is zo sierlijk als een natte tosti uiteraard.
corfr1912 +8860
Zeker was dat terecht ik ben het ook niet eens met arne want vorig seizoen werkte hij kei hard had soms mooie passes maar zijn vrije trappen en corners waren ronduit kkd niveau. Heb aangegeven dat hij daaraan moest gaan weken. Dat is inmiddels wel gebeurt. Nu begint hij een spelmaker te worden met heel veel potentie en zijn 2e doelpunt was echt een prima doelpunt technisch volmaakt ingeschoten. Ik heb wel het idee dat Arne hem achter zijn vodden moet zitten om arbeid te verrichten om tot de bodem van zijn kunnen te komen. Want die bodem is nog niet bereikt.
RoodWitMaastricht +10079
Dat klinkt heel erg volwassen. Maar ben je ook echt volwassen volgens je paspoort? 🤔
zekerteweten +117066
Geen relevante vraag, maar laat ik het zo zeggen, ik heb de feyenoord kampioen zien worden in 92-93 en heb de Europacup 2 nog meegemaakt tegen Werder Bremen en Real Zaragoza met Esnaider, een club die nu speelt in de segunda divisione overigens.
RoodWitMaastricht +10079
Da’s mooi👍. Zo heb ik als klein jongetje door de straat gefietst al scanderend ‘Ove Kindvall, trala lala lala’….
Broodjeaap +49482
Zit ff dat interview van Te Kloese terug te kijken, man man man wat is dat een ongelofelijk grote held zeg!
henkdvries +6797
Vind je?
Sander.S +559
Dat zegt ie toch?
Broodjeaap +49482
Bedankt Sander
henkdvries +6797
Broodjeaap verhaal Sander
IJzerenKees +135015
u
Thewizzard +11147
Topper onze Orrie! Gaat na dit seizoen waarschijnlijk weg voor ongeveer 40 miljoen. Tenzij we eerste worden en CL gaan spelen. Dan hoop ik dat hij nog een jaar wil blijven.
corfr1912 +8860
Als dat gebeurt is dat voor hem wel het beste want dan kan hij in een voor hem vertroude omgeving o het allerhoogste niveau spelen. Dan komt hij nog beter beslagen terecht bij een topclub. Het is dan ook zaak Szymansky vast te leggen want dan heb je dergelijke spelers nodig.
IJzerenKees +135015
ik stap iedere week in de auto naar de candy shop om snoep te scheppen
heb vandaag een voetganger geschept voor de verandering
FrNiels2017 +158297
😂
010Fey010 +1972
Ik hoop dat u snoep koopt in abcoude.
corfr1912 +8860
Eentje met een bepaald soort neus Kees toevallig?
henkdvries +6797
We pakken de triple!
GroeneZijde +219
Hoe zit het met die benefietwedstrijd tegen Emmen waar Peter Houtman het over had voor eind december?
Suri +9402
Vorig seizoen zag je al progressi ,maar dit jaar helemaal .Gewoon de leider geworden van het huidige Feyenoord.Gaan we veel centjes aan verdienen .
paulus56 +263281
wil geen centjes zien maar prijzen
Staatje69 +2164
Centjes en prijzen?!
nattetosti +733
Is Progressi het neefje van Messi?
FrBubba +19669
Onze eigen Modric.
D1908FR +1251
Ik hoop nog steeds een beetje dat Feyenoord die zerrouki binnenhaald.. zo een speler mis je nog wel op het middenveld.
Feyenoord1 +102602
Ik hoop het niet een beetje hoor. Als Feyenoord een 6 zal halen hoop ik ook op Zerrouki. Gewoon een hele goede voetballer
Engelbert Bakker +16330
Kokcu was de beste hoor. Ook mooi dat hij naar de spelers op de bank ging. We zijn een team! Een echte aanvoerder
Djk1 +5696
Onvermoeibare topper, ondanks een verstoorde voorbereiding en 4 wedstrijden in 10 dagen. Blijft zich ontwikkelen, maakt ons kampioen en 60 miljoen rijker (transfersom plus CL premie).
joopkater +6409
CL is volgend jaar alleen al 80 mil volgens mij.
Harold +7349
Orrie je speelt in het mooiste stadion,
Je speelt in het mooiste shirt
Je speelt voor de beste supporters,
Met andere woorden je speelt al bij een topclub!
Dus gewoon voor 15 jaar bijtekenen!
Feyenoord1 +102602
Marco Asensio halen. Geniet van het Feyenoord nummer en speelt toch amper bij Real. En heeft nog maar een half jaar contract
https://www.instagram.com/reel/Ck6grMpOnOC/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Zou wel een stunt zijn
Broodjeaap +49482
U heeft het iets te hoog in uw bol hahaha
Feyenoord1 +102602
Opzich. Alleen zijn Salaris zal een probleem zijn maar niet geschoten is altijd mis. De transferwaarde zou niet veel zijn.
Paixão - Giménez/Danilo - Asensio
Om geil van te worden
TussenjaarFC +138529
Jezus wat een onzin hahaha
Feyenoord1 +102602
Je ziet hem wel genieten. En wat is er trouwens onzin aan ? Hij speelt weinig en heeft nog maar een half jaar contract en hij geniet van het Feyenoord nummer. Wat is er dus precies “Onzin” aan ?
TussenjaarFC +138529
Je ziet me toch lachen om je grap kalf
Feyenoord1 +102602
Dan is het goed koe
TussenjaarFC +138529
Mooooee
HAaN75 +7027
En dan nog kost hij minstens 50 miljoen
Feyenoord1 +102602
Zijn Salaris zal inderdaad wel rond die prijs zitten ja hahaha
JoeJoe +9208
Beste van het veld weer vandaag, klasbak
paulus56 +263281
ja justin het best
JulioBreda +4443
Trots op onze aanvoerder! Gaat voorop in de strijd en laat zich steeds vaker gelden met goals. Een echte leider, en dat op zo'n jonge leeftijd
paulus56 +263281
wil effe iets zeggen wij staan boven aan en de rest kan effe stikken
hoop in mei ook
DeKuipforever +202981
Poëtisch...
paulus56 +263281
nou zo kan die wel weer
petertje73 +257238
Heerlijk kort verwoord!!
alsje +8713
Maar kunnen ze 2x stikken?
paulus56 +263281
bij mij wel
Staatje69 +2164
Wat een spreker is die man...
Jackyan +3703
Ik begrijp die Hossana niet helemaal. Het is leuk dat we bovenaan staan, maar we krijgen na de winterstop de echte test. Structureel begint Feyenoord altijd slecht na de winterstop. Vanaf 22 jan spelen we achtereenvolgens Ajax thuis, Nec thuis, Twente uit, psv thuis, Heerenveen uit, AZ thuis. Pas als we na AZ thuis nog steeds bovenaan staan geloof ik in de kampioenschap.
paulus56 +263281
effe twee maanden genieten en dan zien we wel weer
JosTrossenLos +1470
"We zijn pas kampioen als we kampioen zijn."
DeKuipforever +202981
Wow, die kan zo op een tegeltje....
paulus56 +263281
haat tegeltjes
petertje73 +257238
Hoop doet leven.
Voor nu ff genieten
Sinister +13204
Wat ik heel goed vind is dat hij echt heel erg heeft gewerkt aan zijn schoten en ook vrije trappen. Je leest wel vaker dat spelers ergens veel aan werken en dat je het dan nooit terug ziet. Die voorzetten van Pedersen komen nog steeds amper van de grond of gaan de stadion uit, maar bij Kokcu zie je wel een duidelijk stijgende lijn.
We hebben ook heel lang gespeeld zonder scorend vermogen buiten de 16. Spelers durfde en konden niet schieten. Dat is nu wel anders en vind ik ook enorm positief.
Ik weet niet hoe lang Kokcu nog een contract heeft, maar die heeft alles in zich om de nieuwe record transfer te worden.
Bottleneck +3721
Contract tot medio 2025
En idd meer schoten van buiten de 16, van Orkun en Sebastian
FRSebbie +38606
Off: als Dumfries echt geblesseerd is voor het wk, dan neem je Geertruida toch mee?
Broodjeaap +49482
Nee de rechtsback van 020
Sinister +13204
Op basis waarvan wil je Geertruida meenemen dan?
FRSebbie +38606
Op basis van dat het een Feyenoorder is.
D1908FR +1251
Eerlijk is eerlijk, geertruida is op dit moment niet in vorm en daar simpel nog niet goed genoeg voor.
Stoppel +3645
Waar baseer je dat op? Geertruida is m.i. nou niet de meest constante speler van ons op dit moment. Ook vandaag in de beginfase weer veel onzorgvuldige passes.
caswise +1276
Die 2 ballen die hij over de zijlijn schoot waren echt lachwekkend
Struukangeren +8233
Tuurlijk niet. Speelt zwaar ondermaats dit seizoen
Peanut +16711
80 miljoen!
Danny 91 +62417
Kokcu mag eens bij de roze kameraadjes komen.
ElPanzeFr +22010
Voor Kökcü ga je zeker 30 a 35 miljoen krijgen. Alle grote clubs zullen hem nu op de radar hebben
TussenjaarFC +138529
Nog even flink presteren op het WK en d- wacht..
Criticus +21960
Dus alleen als ie op het WK (waar ie niet naartoe gaat) goed zou presteren, zou ie dat bedrag waard zijn? Zou zeggen, ga je verdiepen...die jongen gaat echt dat bedrag opleveren.
TussenjaarFC +138529
Barking up the wrong tree lad
010dragert +4970
Oja ik kan nog m'n gelijk halen op bepaalde azijn zijkers... 10uit12!! Na Fortuna meerdere malen gezegd... WIJ ZIJN FEYENOORD
DeKuipforever +202981
Zijkers of zeikers...???
010dragert +4970
FOK daar twijfelde ik al over, vaker die fout gemaakt. TNX M8
DeKuipforever +202981
Ach, we moeten toch iets te zeiken hebben...
010dragert +4970
Onze wereld zit vol problemen! Gelukkig ook boordevol oplossingen, zoals Arne God.
Mrunterwijst +10655
Verlengen, beter contract geven en op naar de 200 wedstrijden!
RPI +46512
Scheidkundige shit die VAR
hassan2 +43926
Hoe laat is die Witte Chinees vanavond?
FrBubba +19669
22.34
RPI +46512
Leuk potje kowet
fr--opa +110979
17.75 punten in de Voetbalpool gehaald tot nu toe. Als Kowet nog wint wordt dat een totaal van 20.05! Mijn nieuwe record kan door Kowet al direct verbroken worden.
Gestegen van plek 43 naar plek 26 in de Voetbalpool. Fortuna op winst, omdat Yilmaz weer terugkeerde en Zitterd uit bij Groningen vaak wint. Emmen-Ajax dus gelijkspel voorspeld, Heerenveen winst Derby.
Jammer dat ik PSV-AZ van winst AZ naar winst PSV veranderde.. Omdat PSV in vorm was en AZ juist niet, ondanks dat AZ uit bij PSV juist 3x op rij won..
TussenjaarFC +138529
Boeit niemand joh
fr--opa +110979
Hehe Tussenjaar, ik vind de Pool leuk. Ben blij dat het terug is op het forum.
fr--opa +110979
Haha Frenk, ik hoop dat Dennis te Kloese ergens nog 9 miljoen heeft klaarliggen want Szymanski moeten wij vastleggen.
Echte_Fan +25312
Ik vind die Pool ook goed. Vandaag weer 2x gescoord.
hassan2 +43926
Ken je beter meiertje inzetten online Opa van je AOW, dan heb je er nog wat aan
fr--opa +110979
Haha hassan, gokken doe ik niet (meer) vroeger wel gedaan in de kroeg.. Maar dit is leuk vermaak, Teletekst in de gaten houden en dan kijken naar de vorm etc.
Broodjeaap +49482
Gefeliciteerd opa, het gaat mij erom dat Feyenoord bovenaan staat. Uw poule kan me echt gestolen worden
fr--opa +110979
Ja maar ik zeg nergens dat onze club niet belangrijk is he.. Ik vind de Voetbalpool een leuk onderdeel, het is competetief tegen de andere leden. Dat maakt het leuk.
paulus56 +263281
vind maar drie dingen leuk
eind van het seizoen 3 prijzen en de rest kan opzouten
Gebakkie +13738
Opaatje toch en nu gaan we allemaal applaudisseren voor uw geweldige daden.
FR010FRDAM +44875
Heeft er iemand Fluub, Avondrood, Grenzeloos, Casder en Diffa gezien? Ze zijn wat stil....
paulus56 +263281
me ava heb ze neer geramd dus morge zijn ze er weer
fr--opa +110979
Waarom? Wat zeiden ze precies?
paulus56 +263281
grote mond tegen me ava
fr--opa +110979
Aanpakken die hap.. Gelijk hebbie..
dikkie_dik +2943
De minuut stilte was zeer indrukwekkend, zelden zo muisstil geweest in kuip.
TussenjaarFC +138529
Is gewoon altijd muisstil bij een minuut stilte
RPI +46512
Was zo stil dat ik serieus dacht dat het geluid uitgevallen was haha serieus
keescf +26569
Bij elke minuut stilte is het gewoon muisstil in De Kuip hoor. Neemt niet weg dat het indrukwekkend is en dat verdient de held V/D Gijp ook.
Hyena +1389
Na gakpo de beste speler van de hele eredivisie dit seizoen
SalsaSamba +6618
Zelfs met Gakpo is Kokcu beter
Hyena +1389
Persoonlijk niet mee eens
Finnfeyenoord10 +3077
Misschien zelfs beter dan gakpo als je het mij vraagt.
Dezwartetulp +77837
Eeuwig zonde dat we Summerville hebben laten gaan.
Ik ga dit iedere dag zeggen, zodat we nooit meer zulke fouten maken.
RdamNoord +221188
Als t aan jou lag stond Diemers elke week basis.
Ga je dit ook elke dag herhalen?
Dezwartetulp +77837
Je bedoelt Ajax Slayer Diemers?
dockersstand5314 +3269
Haha jij zegt wat ik dacht 😂
paulus56 +263281
gelukkig heb je nooit wat fouts gezegd qua spelers
Willem_B +56779
Mwah
paulus56 +263281
nog effe een biertje willem en dan pitte
Dezwartetulp +77837
Het gaat me niet om persoonlijke glorie (al zou die heel terecht zijn), maar om het besef dat je dit soort pareltjes niet zo makkelijk moet laten gaan.
paulus56 +263281
hoe vind je je eigen antwoord nou
Dezwartetulp +77837
Prachtig
RPI +46512
Whahahahaha!!! Nee maar idd.. moet je voorstellen dat je die nu in je elftal
Hyena +1389
Met de kennis van toen was het geen fout, gewoon logisch. Maar bedankt captain hindsight
Dezwartetulp +77837
Ik zei dat toen ook al pik
Hyena +1389
Gefeliciteerd!
Dezwartetulp +77837
Just setting the record straight
pipapaauwe +7760
Zijn we lekker mee
SalsaSamba +6618
Ik hoop juist op Azarkan aankomend jaar
Dommeloempia1 +20210
Ga iedere dag zeggen dat we bovenaan staan
RdamNoord +221188
35miljoen en geen cent minder.
Pas 21 jaar en nu al duidelijk de beste speler.
paulus56 +263281
nee bijlow de best
RdamNoord +221188
Beste speler Paulus, Bijlow is de beste keeper ;)
paulus56 +263281
en een keeper is geen speler van het elftal effe nadenken
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties