Er komt geen aanvullende verkoop meer van kaarten voor de finale van de Europa Conference League omdat de wedstrijd tussen AS Roma en Feyenoord, op 25 mei in Tirana, volledig is uitverkocht.
De UEFA heeft dat vanochtend tijdens een onderhoud aan Feyenoord laten weten. In het gesprek is door de Europese voetbalbond excuses aangeboden voor het feit dat op de UEFA-website gisteren een starttijd voor de verkoop van 8.500 beschikbare tickets stond van 14:00 uur, waar dat 12:00 uur had moeten zijn. Supporters visten daardoor gisteren massaal achter het net, waarna Feyenoord zich direct tot de UEFA wendde om zich hierover te beklagen en te vragen de verkoopprocedure opnieuw te doen. Dit laatste is voor de bond niet aan de orde en Feyenoord ziet, na het inwinnen van advies, geen mogelijkheden dit alsnog af te dwingen.
De UEFA gaf tijdens het onderhoud met Feyenoord overigens aan dat het niet inlichten van de betrokken clubs over de startdatum en tijd van de verkoop van de in dit geval 8.500 tickets een vaste en bewuste procedure is, omdat deze verkoop altijd primair gericht is op het gastland en haar inwoners. Volgens de UEFA is dat ook nu goed gelukt, want uiteindelijk is 89% van de tickets naar Albanese kopers gegaan en 11% naar kopers uit in totaal 20 andere landen, zo kreeg Feyenoord te horen. Daarmee zou er dus geen sprake van zijn dat supporters van AS Roma er in tegenstelling tot die van Feyenoord wel in zijn geslaagd massaal kaarten bij te kopen.
Plaats reactie
Doellat +5427
Zoeken op Albanese marktplaats...
klick44 +18099
Grote bullshit!!!! je wordt gewoon genaaid. tijd dat we ook een spandoek Uefa maffia meenemen
foreverfey +26555
89% Albanese uhuh… Italianen bedoelen ze
FR-Alkmaar +6826
Kaarten gaan in Albanië door het copieer-apparaat en worden op het dorpsplein verkocht voor het veelvoudige.
JulioRicardoCruz +6380
De vraag is waarom de Italianen wel wisten dat de verkoop om 12.00 uur begon.
Stinkt aan alle kanten
Barrypapa +15916
Dus de UEFA sponsort indirect de Albanees? Kopen zij de kaarten voor weinig om zo voor veel knaken door te kunnen verkopen en de echte supporters de zakken leeg te schudden. Heel bijzonder eigenlijk, zeker als je ziet hoe de UEFA dit georganiseerd heeft.
Bert.v +582
Feyenoord legt de UEFA een geldstraf op van € 3 miljoen omdat de voetbalbond Feyenoord te laat heeft ingelicht mbt tot de verkoop van kaarten voor de finale in Tirana.
Juicher +62076
Geldstraf van Dessers zijn transfersom beste.
wiet piet +8880
Honden zijn het,maar nu ken ik misschien wel aan een kaartje komen die verkopen de kaarten toch wel.
Juicher +62076
Inderdaad die armoedzaaiers kun je wel afkopen.
FR-Alkmaar +6826
Zak kralen met wat spiegeltjes
LaurensFR +1738
1000 a 1500 euro online.
jeboyfr12 +1574
Een verkoopsysteem als deze zorgt alleen maar voor doorverkoop met enorme winstpercentages aan supporters van Fey/Roma
Huisman +24804
En nu volgt er een boete voor de Uefa?
Mensini +14568
Alle Albanese kaarten komen op de 1 of andere manier wel in handen van Feyenoorders!
GO1984 +4815
Net ff 2 kaarten verkocht voor 2300 euro. Gratis vakantie met me vriendin lekker hoor!
GeorgeMartin +2565
Leuk joh
GO1984 +4815
Ja toch? Is alleen maar win win situatie dit. Iemand blij gemaakt met kaarten en wij op vakantie en de wedstrijd lekker in de kroeg.
Dommeloempia1 +19781
Tyfus jong
GO1984 +4815
Joh je mot het lekker niet doen. Heb die kaarten via mn werk en heb geen vliegticket dus lekker verkocht aan de hoogste bieder. Zo werkt het met vraag en aanbod.
Dommeloempia1 +19781
Heb 2 vliegticketss voor je..
GO1984 +4815
Heb geen kaarten meer.
JordyFR121908 +1507
Wat kom je nou leuk reacties uitlokken, hou het lekker voor jezelf.
GO1984 +4815
Waarom reageer je al je blijkbaar al weet dat ik reacties uitlok?
MscSanchez +2203
Ik zat om 11.45 in de que en kwam er om 12.08 doorheen ik kon kaartjes selecteren maar kreeg steeds error bij de betaling. Dit hadden roma fans ook. Ik denk dat ze gewoon een IP blok hebben gezet waardoor je in NL of Italie sws geen kaartje kon kopen.
Wat raar is want voor de CL en EL kon ik wel een kaartje kopen...dus heel bewust gedaan dit. Ookal was je er dus op tijd kreeg je steeds error zeker een uur geprobeerd.
FR-Brabant +11055
Heel vervelend, maar ik denk dat het vrij simpel is; Dit is een sigaar uit eigen doos van de UEFA aan Feyenoord - voor al die hersenloze supporters die wedstrijd na wedstrijd hun 'no pyro no party' willen tonen. Leeghoofden die hun ego moeten tonen (aan wie zou je denken) en vooral het willen opnemen tegen het grote machtige UEFA onder het motto 'ons maken ze toch niets want we doen het gewoon weer'.
En nu zegt de UEFA; das pech, kaartjes weg! Kunnen ze straks ook daar niet de boel verzieken.
Kortom, zoals ik vaker heb gezegd; dit soort gasten hebben het voor zichzelf maar ook zeker voor de nette en goed welwillende supporters verziekt!
Dommeloempia1 +19781
Aanname pik
crazyc +41182
Ja hoooooor… Dus jij hebt liever dat je, wanneer te maken met corruptie, iedereen z’n kk bek houd en ja en amen knikt? Maar wanneer dat niet gebeurd, en mensen een middelvinger op steken naar die corrupte organisatie, is het de schuld van die mensen die corruptie aantoonbaar maken????!! Omgekeerde wereld dit..
crazyc +41182
Niet voor niets uit Brabant jij, waar de zachte G staat voor hard Gehandicapt denken
FR-Brabant +11055
Begrijpend lezen is ook een vak, een die jij niet beheerst blijkbaar
wirie010 +1814
Ja en nu heb je er 5000 loslopen
Baschris010 +1027
Jezus wat lul jij dom
Michel.V +4685
gewoon niet spelen .
FRlegend +16996
Dus nu moet iedereen op de zwarte markt van een Albanees een kaartje kopen.
MatthijsFR +3
Heeft feyenoord uberhaupt wel kaartjes nu?
MscSanchez +2203
Duhhhh
Ricard0 +8080
Zelfs op Reddit worden ze mij aangeboden voor duizenden euri's...
Scollo010 +3815
Afspraak maken en dan met een groepje zulke aasgieren even neerknuppelem
Dommeloempia1 +19781
Groepje?
IngridFey010 +67
Groepje, lafbek
Scollo010 +3815
Echte lafbekken kopen tickets op en verkopen ze voor duizenden euro's.
atavistic1997 +3693
Als je ff door de social media scrollt (vooral de pagina's van de uefa) kan je echt zien dat alle tickets voor t volk waren.......alleen maar figuren die kaarten hebben of claimen te hebben en ptoberen te verkopen voor 1000 eu per stuk......werkt lekker joh
Hanspsvhans +0
Ik hoorde afgelopen weekend zo iets over een penalty die niet terecht was en dat is ook aangegeven door de KNVB. Dus niet zeuren over die kaartjes
geleKKkaart +0
Geloof er geen tering van, hoere uefa
Ik heb een Albanees laten proberen, schijnt zelfs voor hun heel lastig geweest te zijn.
Zelfde geld voor roma.
Wat ik wel weet is dat Albanezen voor roma zijn omdat het buurhomos zijn.
Gwn gaan en klimmen voor je vaderland tot je binnen ben met duizenden tegelijk.
sesamolie +187
Mosterd na de maaltijd deze excuses. Komt ze bij de UEFA wel goed uit dat de kaarten al verkocht zijn.
MscSanchez +2203
Het is natuurlijk geen excuus want die kaarten waren niet voor ons.
feytotdedood +2143
Gewoon met opzet dit
hoekieuitzoekie +21651
Je had ze beter aan supporters kunnen verkopen, dan weet je zeker dat die mensen ook daadwerkelijk naar het stadion gaan. Albanezen verkopen die kaarten natuurlijk gewoon door want of AS Roma of Feyenoord de Conference League wint kan ze de ballen van de geit van de buurman jeuken.
GloriousJustice +1597
In Albanië zijn ze voor de Italianen. Die gaan allemaal staan zingen voor Roma let maar op
josm +12061
De ene maffia organisatie verkoopt ze aan de andere. En straks aan de poort kan je het kaartje voor 500 ps kopen en dan mag je nog hopen dat je een echte hebt en dat je er in komt.
Reinbo +17578
Die Albanezen verkopen elk kaartje natuurlijk 4 of 5 keer. Zitten er straks toch 50.000 man in dat stadion.
Pegel +6733
Finalekaartje: "Van UEFA naar Albanese maffia!"
Reinbo +17578
Wat nou excuses.. Gewoon opnieuw!
1908forever +18246
Albanië daar zijn ze goed in ronselen.
Denk je nu echt dat die in het stadion gaan zitten.
Die staan op de parkeerplaats van het stadion om hun kaartjes te verkopen voor een paar honderd euro
Goed gedaan UEFA echt iets om heel trots op te zijn.
Reinbo +17578
Ja, man die verkopen die kaarten gewoon rustig 4 keer. Zit je alsnog met 50.000 man in dat stadion. :)
avondrood +40668
Zijn ook totaal geen voetbal liefhebbers bij de UEFA, ze snappen er werkelijk geen reet van.
Fans die jaar in jaar uit met hun club bezig zijn worden gewoon in de kou gezet BAH!
Dommeloempia1 +19781
Hebben we gvd het slagveld van marseille overleefd, om vervolgens het publiek van albanie te vermaken
romeo1 +4417
Mafia
VakjeTT +4702
Die Albanzen gaan die kaarten echt wel doorverkopen op de zwarte markt.
avondrood +40668
Dat is juist de ramp.....iets moois wordt gedegradeert tot ordinair geld verdienen.
atavistic1997 +3693
laat zwarte markt maar zitten, pak de instagram pagina van de conference league erbij en je hebt zo 5 aanbiedingen
blije-bakkes +2663
hahahaha . wat een duffe BS
Het ergste is nog wel dat de uefa zelf denkt dat dit best een prima antwoord is
Dommeloempia1 +19781
Ach....dan naar 8000 feyenoord supporters in de stad....
McLovin +11111
spijt is wat de geit schijt
crazyc +41182
Mn ex?
McLovin +11111
een bitch, zij was?
Dommeloempia1 +19781
Krijg de tyfus
McLovin +11111
Heeft u toevallig Albanese connecties of misinterpreteer ik uw Ava kameraad?
LARSCF2 +3120
Ja natuurlijk 89% Albanezen! Heb je die hotel kamer prijzen gezien? Die kaarten gaan ze natuurlijk ook verkopen die maffioso
Bolpuntcom +11378
Ik zou een boete uitschrijven
jacc010 +2721
89% naar Albanezen? Laat dat lekker 10% zijn, 5-10% openbare verkoop buitenland en de rest van de kaartjes verdelen onder de supporters van de SPELENDE teams?
Bolpuntcom +11378
Wat zouden die albanezen ermee doen. Doorverkopen aan 1 van ons voor 500-1000 euro. maandsalaris voor ze
Hector1989 +27
En voor 500-1000 is het nog zelfs te doen ,.niet voor mij ,.. maar er zijn vast wel Fans van Feyenoord die dit makkelijk kunnen betalen dan wordt Mallorca met de familie/Vrienden dit jaar even overgeslagen :D
JDJ +17949
Leve de zwarte markt. Dan hebben ze helemaal geen controle over wie er in de stadion zitten en de kans dat het dan ut de hand loopt is groot.
Tapiaz +28531
En hebben de slappelingen in Zeist ook nog protest aangetekend bij de UEFA, of waren ze daar te druk met het oppoetsen van de kampioenschaal voor hun favoriete clubje?
jack.f +5029
Excuses makelijk toch weer. Dit is op gezet door de mafia van de uefa..
badeend +7728
Wat een kut organisatie is het toch ook.
smerik1985 +4748
Compenseren door de boetes kwijt te schelden
Theo.D25 +3154
Deze maffiosi van de uefa zijn ook in hun eerste leugen niet gebarsten en in de volgende tig duizend ook niet
FRL010 +308
8500 tering Albanezen in een stadion voor een wedstrijd tussen twee clubs waar ze 0 gevoel bij hebben en maar 6000 echte supporters in het stadion. Sfeer gegarandeerd dus klote UEFA.
Jeroen.Z +2461
Tenzij er natuurlijk een grote feyenoordsupporters groep aanwezig is
MarcoG +11309
Hoezo, wij zijn FEYENOORD. Zo'n 7500 Albanese supporters extra voor ons dat lijkt me duidelijk.
FRL010 +308
Boeit me geen hol die tering armoedzaaiers.
jaapb +18033
Albanese verkopers die 200€ per maand hooguit verdienen en dus nu een jaarsalaris kunnen verdienen. Oh wat heeft het voetbal nu een mooi podium
Zeg. Fucking prutsers
radikale +6846
Ik zeg dat bijna alle kaarten in Italiaanse handen zijn ! Ze naaien Feyenoord en dan met name de supporters echt flink hier mee!
O ja die kk bobo’s, en al die bekende Nederlanders met der platte smoel die zitten daar wel natuurlijk ! Die gaan een halve wedstrijd in een seizoen! Die zitten vooraan! Je zou ze zo de tribune af willen trappen
MaartenTwijffels +10353
Sorry not sorry
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties