RB Leipzig blijft hopen op de komst van Lutsharel Geertruida. De verdediger heeft persoonlijk overeenstemming bereikt met de Duitse club. Nu is het zaak dat de club uit de Bundesliga een akkoord weet te bereiken met Feyenoord. De Rotterdammers streven echter naar een nieuw uitgaand transferrecord, dat nu nog op naam staat van Orkun Kökcü.
Feyenoord heeft twee keer een aanbieding ontvangen van RB Leipzig. Algemeen directeur Dennis te Kloese twijfelde geen moment en veegde het bod direct van tafel. Naar verluidt werd er meer dan twintig miljoen euro geboden voor Geertruida. Volgens journalist Philipp Hinze van het Duitse Sky Sports is dertig miljoen niet voldoende om de 22-jarige verdediger los te weken uit De Kuip.
Geertruida mag pas vertrekken bij Feyenoord wanneer er gesproken wordt over transferbedragen tussen de 35 en 40 miljoen euro. Vorige week werd bekend dat de club zich hard opstelt in de onderhandelingen en niet meer bereid is om mee te werken aan biedingen die niet voldoen aan de huidige marktwaarde van Geertruida, die wordt geschat op bijna veertig miljoen euro door Feyenoord.
Topreactie
Yourihvt +765
Iets meer dan 10 jaar geleden bijna failliet met 40 miljoen schuld en nu een speler uit de eigen jeugd voor 40 willen verkopen. Het kan verkeren.
Plaats reactie
lacdegeus +2719
40 is minder dan de helft die ze hebben gekregen voor Gvflapdrol, dus 40 miljoen voor Geert of niet, daaaag daar krijg je vleugels van!
frfanaticc1908 +1093
Geen grappen met DtK!
Theo.G +262
Daar hebben ze 40 miljoen betaald voor Openda dus ff dokken voor Geert.
hrlmfeyenoord +395
Gaan we dit jaar niet voor hem krijgen. Dus die blijft!
Ninovas +28292
stop eens met bepalen jongens, we zijn te gast hier
Ger alhier +2485
We zijn niet te gast, maar we zijn lid!
PrideofRotterdam +1289
Don Kloese has spoken!
Maussah +2217
Bring back Theo Lucius 😎
NSFR87 +4642
Voor wat cobra’s en lawinepijlen
tupelo10 +2379
Nee voor wat shotjes kaarsvet ....😂
Slotforking +369
Ik terroriseer mezelf bijna een halve eeuw met een aan Feyenoord verloren hart. Maar nog nooit heb ik iets meegemaakt/ben ik zo trots geweest als nu. Twee jongens uit de eigen boezem voor meer dan 70 miljoen verkopen? Europees op de kaart. Kampioen. En toch druipt het cynisme eraf 🤣
Django +9564
Omdat in het verleden het altijd fout is gegaan na een titel. Hoelang blijven we nu aan de top?
Scherp en kritisch blijven is juist nu een vereiste.
Slotforking +369
Lijkt erop dat DTK dit aardig doet toch? Maar het cynisme/sarcasme hoort erbij. Je komt toch niet voor je plezier kijken!
Django +9564
Ja tot nu toe ben ik tevreden over te Kloese en Arne.
Maar het gaat nu pas beginnen. Kan je het spel echt goed spelen en het onderste uit de deals halen.
Dat zal nu blijken. Kokcu was een oke deal.
rob57 +3023
Maar nu wordt er eindelijk beleid gevoerd. Na de vorige titel werd het halve elftal verkocht.
rob57 +3023
Positief blijven.
Django +9564
Kan nog steeds gebeuren. Genoeg tijd en onze spelers volop in trek
Django +9564
Is wel fijner ja
rob57 +3023
Lang genoeg.
Degekstuh +5214
Had je eerder moeten doen bij Kokcu
Na alle ( terechte kritiek) gaan ze ineens stoer praten
En eerst was het het nog : ik snap het publiek niet bla bla 25 mlj is veel
Timber voor 40 hahahaahahha pleurt op ga nou is groot denken.
Om te beginnen bij Geertje ( al hadden we gvd bij Kokcu al 50 moeten vragen
arthurschopenhauer +23022
To-taal andere situatie en ik begrijp niet dat mensen dit maar niet begrijpen.
Hanegem +4335
U moet niet zo bijdehand reageren Mijnheer Degekstuh ! Want U weet helemaal niet van de hoed en de rand en U reageer alsof U zelf bij de onderhandelingen heeft gezeten !
Nogmaals U weet er helemaal niets U heeft een bel horen luiden maar weet alleen niet waar het geluid vandaan komt .
Want zoals iedereen weet had Orkan Kökcü afspraken met Feyenoord en die zijn nagekomen door zowel Kökcü en Feyenoord en dit huwelijk is nog niet teneinde, want misschien in de toekomst ?? (je weet het maar nooit ) En ja ik vindt het ook jammer Kökcü weg is !! En Benfica zat al een half jaar op het vinketouw te wachten .
P.S. pleur zelf op !
.
Degekstuh +5214
U leest mij de les en schrijft Orkan? Wij zijn uitgepraat meneer V Hanegem
Hanegem +4335
Ik lees U de les niet Mijnheer Degekstuh , Het is mijn mening , hoe ik in die zure mening van U staat ! Verder mag U van mij schrijven wat U wil ook vind ik het onzin ! En wat betreft de naam van Orkun Kökcü betreft daar heeft U een punt ddww !
Fijne zondag verder
Benijofar +2430
Je wil maar niet snappen hoe het zit.....
Duizendlampen +1898
Geertruida is een held en moeilijk te vervangen, maar na het vertrek van Szymanski begin je bijna op die miljoenen te hopen.
Karimm +468
Is Bart Nieuwkoop niet iets om terug te halen doet het zeer goed in België al 2 jaar.
DirkKuip +4498
Of Berghuis terughalen
smerik1985 +4724
Dat lijkt me een goeie! En Donny van de Beek er ook maar meteen bij.
DickLeCoq +1637
Die is wel toe aan een stap hogerop, dus dan is naar ons niet raar
Ger alhier +2485
Hebben we volgend jaar dezelfde problemen als 'hun' nu!
beppie172 +64931
Leegreg Fer zal het hier als zaakwaarnemer Luts ongetwijfeld niet mee eens zijn, net zomin als Rob Jansen van Wasserman, hoewel die prima weet hoe het spel wordt gespeeld.
Die hebben trouwens een behoorlijke lijst met klanten die ze begeleiden:
https://teamwass.eu/nl/clienten
En zitten dan ook met DtK om tafel over de toekomst van Bannis, Hall en eventueel Summerville.
ScheleJopie +17616
Leegreg Fer komt binnenkort zeker met z'n matties DTK opzoeken.
beppie172 +64931
Denk niet dat die zin hebben in kennismaking met de Mexicaanse vrienden van Kloesoe.
Slotforking +369
Ik zie bij Theo Jansen nog atleet staan 🤣
DickLeCoq +1637
Hohoho hotdogs eten is ook een sport ☝️
Slotforking +369
🤣 topsport
Niets_is_sterker +4536
37,5 miljoen met 2,5 miljoen bonus en 10% doorverkoop percentage. van Drongelen bij Union Berlin oppikken en van Ewijk halen.
kcg4cq9vq8 +4809
Goed zo. Lekker bezig DTK
Wollahmark +15549
40 meloen is een prima startbedrag
Equinox +49510
Watermeloen?
hvdv65 +8359
Het is natuurlijk belachelijk dat onze beste speler wegging voor onder de veertig miljoen maar daar is hij dan ook een jaar langer voor gebleven met als resultaat het kampioenschap maar Geertruida gaat alleen weg voor de hoofdprijs.
Goed bezig Kloese!
malle pietje +1437
Dat is nog helemaal niet zeker dat dat onder de 40 miljoen is
Roodwitteziel +6041
Normale marktwaarde van Kokcu was 50 mln dus 35/40 voor Geertruida logisch.
GuusBrox78 +1694
Team Geertruida wil Feyenoord naaien met een enorm lage transfersom.
En dit soort smerige praktijken moet Feyenoord echt niet gaan meewerken.
Tistogwa +50177
Wat is dit voor insinuatie Guus?
Team Geert bepaald toch niet.
mib2001 +4738
BepaalT...
Tistogwa +50177
Ik blijf erin trappen.
fayanoord +473
Zoizo
Willem.G +477
goed bezig dtk eindelijk gaan we de goeie kant op
rich_fr +3053
40 miljoen, geen cent minder.
bd +1192
Kokcu transfer steeds vreemder na dit standpunt...
Hangmat +1276
Tenzij er iets in zijn contract stond...
bd +1192
Als er iets over in contract stond, snap ik niet dat ze dat niet naar buiten zouden brengen na alle kritiek
Mearte +8071
Volgens mij is ergens aangegeven dat daar afspraken over zijn gemaakt toen hij besloot een jaar langer te blijven
GreenSteezy +712
De transfer naar Benfica zat al sinds januari in de planning. Dit is een hele andere situatie.
Traunerworden +13615
precies. besef even dat er een club rond de 20 bood voor die clown bassey. 20m op Geertruida is werkelijk waar schandalig. 35m+ minimaal
PrattoTheGoat +1593
voor hoeveel ging timber naar arsenal? dat bedrag +10 mln graag
hondengeleider +142
Ja idd hij is beter dan dat 020 schoonmaakmiddel, of die brandblussers. Geertruida, minimaal 45 miljoen graag 😁
VineFeye +8410
Kijk, dit is pas een goed signaal. Eindelijk zijn we volwassenen, wij zijn geen Ali express maar FEYENOORD, LANDSKAMPIOEN EN SPELEN CHAMPIONS LEAGUE.
Rutte is opgerot, wellicht kan Te Kloese zijn plek overnemen want hij is een baas!
RicoFR36 +26282
Liever niet, want dan verlaat hij Feyenoord.
Hangmat +1276
Of gewoon beide rollen doen, dat kan DTK wel.
Traunerworden +13615
25mil voor kokcu accepteren en dan roepen datg we geenali xpres zijn. voorlopig moeten we het bij feiten houden en zijn we nog steeds de ali xpres. Totdat we Geer voor minimaal 40 laten gaan of gewoon elk bod weigeren
VineFeye +8410
Stop met azijn drinken, water is beter voor je.
Slotforking +369
25 miljoen plus 5 miljoen bonus plus 25 procent van de transferrechten is bij een verkoop naar Engeland voor 40 miljoen in totaal 40 miljoen. Dan zijn we er toch?
ElleFR1406 +36435
Ff off-topic; ik zie er hier veel geinen met “van Aldi naar de AH” maar die stink Aldi is ondertussen de duurste supermarkt van Nederland ook! Zag t op Facebook voorbij komen een fragment van 538. Staan gewoon boven de AH en Spar dus zo goedkoop zijn die niet die afpersers😅.
Koop er zelf nooit maar mocht jij dat wel en dit nog niet weten, bij deze 🫶🏽
Zo , en nou minstens 40 miljoen bieden of zu nimmer sehn 🫠
fey82 +2748
Precies kut aldi
Glenn Lagerwaard +2125
Haha moet gelijk denken aan een fragment ....hoe komt u daar dan bij mevrouw ??
kort pittig kapsel , ja het stond op Facebook hahaa
Zijn allemaal duur in NL , we worden hier zwaar in de maling genomen met al hun record omzetten al die multinational bedrijven hebben enorme winsten gemaakt de laatste 3 jaar .... en wij maar betalen en de medewerker voor een appel en een ei aan het werk daar...
ElleFR1406 +36435
Inderdaad, geldt voor bijna allemaal trouwens.
mib2001 +4738
Afpersers...? Je wordt niet gedwongen daar te kopen!
ElleFR1406 +36435
Als je goed had gelezen had je gezien dat ik er zelf nooit koop. Ze zijn allemaal afpersers 😉
mib2001 +4738
"Je" moet je ook niet letterlijk opvatten...
ElleFR1406 +36435
Excuus
boerindekuip +4643
Liever dat die blijft dan 40 miljoen maar ze stellen zich nu eindelijk goed op
ElleFR1406 +36435
Goed zo!!!
BizonTahamatha +607
Dat is een mooi bedrag
Shinji0n0 +2048
Zo ... EINDELIJK!!!! We zijn er.
Beleid aangepast. Kampioen geworden en nu kunnen we ook de poot stijf houden.
T.O.F. (TROTS OP FEYENOORD)
ijsselmondert +483
De tijd dat Aad met een bod van 2,50 aan komt kakken is voorbij,lekker bezig dtk
drienulachterniksaandehand +1909
Hier veel gezeik geweest voor de transfersom voor Kokcu, maar dat is nu eenmaal de ontwikkeling die we moeten doormaken. Door voor hem met €30 miljoen genoegen te nemen heb je ruimte gecreëerd om nu hoog in te zetten. Stel je verkoopt Geertruida voor €35 miljoen plus dan kan bij volgende interesse voor b.v. Hancko of Gimenez helemaal hoog in de boom gaan zitten.
IgorPaisjouw +204
Er zijn met Kokcu ook gewoon afspraken gemaakt voor zijn volgende stap. Dat we nog zo'n mooi percentage kunnen hebben bedingen is voor ons ideaal. Benfica heeft volgens mij de hoogste transferinkomsten van alle clubs in Europa, die weten wat verkopen is!
Spspkn +3233
Eens, en daardoor konden we snel schakelen met zerrouki, beelen en vd belt
Harry.V82 +1005
Hancko is een speler voor absolute top en is 60 miljoen een redelijk bedrag.
David.W +9469
Wat een baas die Don te Kloesse
IgorPaisjouw +204
Ben ook benieuwd hoe Geertruida deze ontwikkelingen volgt. Je zal maar ergens 4x zoveel kunnen verdienen en bij een club terecht komen (die net zoals Benfica) hun spelers vaak ook weer mooi weten door te verkopen. Tuurlijk heeft 'ie een contract getekend en kan Feyenoord hem daaraan houden, maar kan me ook voorstellen dat Geert misschien z'n zinnen heeft gezet op een mooie transfer, kan een flinke domper zijn.
Raftel +6726
Jammer voor hem. Als hij de knop niet kan omzetten is het een waardeloze professional.
IgorPaisjouw +204
Eens, tuurlijk moet 'ie de knop omzetten, maar het gaat je ook niet in de koude kleren zitten. Merkte je toch ook bij Zerrouki toen Twente dwars ging liggen. Geertruida heeft al aardig wat seizoenen meegedraaid en is kampioen geworden met zijn cluppie, begrijp wel dat 'ie graag een stap wil zetten
LaurensFR +1731
Ff je best doen en je kan volgend jaar misschien wel 5 of 6x meer verdienen in Engeland etc. Je tekent een contract en je vedient überhaupt een vermogen. Jaar meer of minder maakt dan ook niet zo veel uit.
SteveCook +716
Hij mag toch een stap zetten? Alleen dan niet voor een fooitje. Snap zulke reacties nooit. Moet je dan een speler voor action prijzen laten gaan omdat het zulke lieve jeugdspelers zijn? Die tijden zijn hopelijk voorbij.
Harry.V82 +1005
Als je sinds kort een verbeterd salaris kreeg en accepteer mag je niet klagen. Feyenoord had geen toestemming moeten geven voor gesprek met Geertruida of had gelijk al duiding moeten geven van 40 miljoen vraagprijs. Dat voorkomt een hoop gezeik.
IgorPaisjouw +204
Goed punt Harry
Sjenkebaas +181
Goed punt Igor. Ik zelf persoonlijk zou mezelf 20x per dag aftrekken als mijn baas zegt dat ik 40 miljoen waard ben en hij me niet wil laten gaan. Het zegt ook iets hoe waardevol Geertje is. Als een club je koopt, zetten ze je niet bankie. Geertje komt er echt wel, maar we moeten nu denken aan onze club. Lappen of optyfen
noldusfr91 +5646
Kunnen wel naar Timber kijken maar daar is t wel Arsenal dat een speler koopt en niet Leipzig. Ik snap best dat ze niet veel verschillen in kwaliteit, maar als Engelse clubs komen voor je spelers zit je er gewoon anders bij, simple as that. Probleem voor ons is dat Engeland ons nog niet echt heeft ontdekt en we het dus nog moeten doen met Portugal en Duitsland.
jbutcher +1963
Heldere conclusie geen woord Spaans bij
CrulioJuz1908 +9900
¡Eso, cabrones!
LaurensFR +1731
Jaartje houden, extra bijtekenen en dan volgend jaar wat meer proberen op te vallen bij de Engelse scouts in de CL. Desnoods zetten we wat hoerige engelse dames op de tribune met wat pints erbij dan komen ze vanzelf
Harry.V82 +1005
Leipzig waar ze spelers verkopen voor meer dan 100 miljoen zeiken over vraagprijs Geertruida? Niet stom lullen aub.
noldusfr91 +5646
Als je het verschil niet ziet tussen Arsenal en Leipzig ben ik niet degene die stom lult, maar prima joh, denk jij maar dat je Man City support.
Snelterugnaardetop +36028
Zelf verkopen ze een aardige verdediger voor 130 milj. Dan moet je niet zeiken over 40 milj voor een in mijn ogen betere speler
drienulachterniksaandehand +1909
Zo is het. Die hebben genoeg geld in de tas.
piriimann +1565
Moguh maatje, ben je nu wel tevreden met DtK zijn gehanteerde onderhandelingsstrategie? En ik wil je graag vragen hoe je nu denkt over je reactie tijdens/na de Kokcu deal?
piriimann +1565
Oprechte interesse maat
LaurensFR +1731
Kocku was nog steeds te weinig. Of het moest gezien worden als strategie waardoor je vroeg kan versterken (al blijft een klapper nog even uit). Ondanks dat als je enkel naar bedrag/speler kijkt was het te weinig.
Snelterugnaardetop +36028
Tevreden over geertruida. Kokcü heeft ie gewoon opgeklopt
Snelterugnaardetop +36028
Als timber al 45 milj waard is dan geertruida zeker
RickertFR +330
Als dit lukt, dan Szymanski proberen te halen voor 10mio.
wnsiej010fr +4922
Die is rond met die Turken helaas pindakaas.
CrulioJuz1908 +9900
Nee, is een gepasseerd station. Doorschakelen en inzetten op onze Kroatische vriend.
Feyenoord4Ever +3266
Dit is gewoon teveel. 20 miljoen lijkt me reeeler.
TrummekeTweePuntNul +12683
Ik word moe van mensen.
Snelterugnaardetop +36028
Ajax trollen
helfeije_xii +817
30 miljoen + Emil Forsberg en we hebben een deal.
Raydh +1882
Volledig mee eens!!!! We zijn olifant in plaats van muis.
ramsteijn +4882
100% EENS.
Rickert +327
Don kloesoe for president
Edtvleeschpet +1760
Nou zijn we bezig
Born_in_Rotterdam +660
Juist! En geen cent minder! 💪🏻
FR-LEGEND17 +20053
Zijn er ook leuke vrouwtjes hier op de site 😍😍
leukeditter +1070
ja hoor wil je?
CrulioJuz1908 +9900
Neuken?
J +57
35 mil met min 5 mil bonussen, doen!
TrummekeTweePuntNul +12683
30 miljoen?
Jasonking +23022
Lapje niks
sjaarloos52h +21579
Nou, Red Bully, er is licht aan het eind van de tunnel…
…maar dat kan ook een trein zijn!
rbeulink +40
Verkoop van kucku is volgens de afspraak gegaan met een doorverkoop van 25% en dat kan nog aardig oplopen buiten de €3000000 die al is gegarandeerd
Dus dit geld zeker niet voor Geertruida hoewel ik hem de transfer wel gun, maar niet voor minder dan de prijs van kucku.
mathijs_stefan +276
3 miljoen.. ??
Tjerzz +836
Goed verhaal, stel je even voor neem een ava en bekijk dan je bericht nog een keer. Kleine tip : pas hem aan waar nodig, dan begrijpen onze kameraden het ook ;)
cb5rpjh7ff +253
Gewoon 40 pakken betalen ze bij die neuzen ook gewoon voor
Feijenoord lijkt de action wel van voetballend Nederland
Maar met Kloesse is dat nu veranderd take it or leave it
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties