Feyenoord hoopt woensdag Arne Slot te overtuigen van een langer verblijf, maar houdt ook serieus rekening met een vertrek van de trainer. De Rotterdammers zijn achter de schermen al druk bezig met het opstellen van een schaduwlijst.
Krabbendam meldt in de Dick Voormekaar podcast dat Feyenoord al heeft geïnformeerd naar de situatie van Jon Dahl Tomasson. De oud-Feyenoorder doet het uitstekend met Blackburn Rovers. Algemeen directeur Dennis te Kloese brengt de trainersmarkt verder in kaart. ''Op dit moment kijken ze ook naar jonge veelbelovende trainers, die in de toekomst mogelijk iets voor Feyenoord kunnen betekenen.''
De huidige trainer van PEC Zwolle is daar een voorbeeld van. "Feyenoord volgt Dick Schreuder, misschien niet om hem nu meteen aan te stellen. Ze willen graag zien hoe zijn team speelt en hoe hij als trainer is. Het is altijd goed om dit soort zaken in kaart te brengen." Marcel Keizer en Peter Bosz worden genoemd, maar Krabbendam acht de kans klein dat Feyenoord daadwerkelijk voor deze namen gaat.
Plaats reactie
tag3026 +985
Heeft iemand hem al afgebeld? Blijft zo weer liggen in de organisatie vanwege de polonaise en dat verdient deze UEFA Cup winnaar niet. Bij voorbaat dank!
Fuck me...Slot blijft :)
SantiagoFR +5539
Slot gaat gewoon blijven!
Plaswijk +805
Tomasson zou ik prima vinden Als voetballer vond ik hem al een persoonlijkheid in het team.
FeyenoordEspana +5209
Dat is een garantie voor succes! Oh wacht
aalbert.d +1
Marinus Dijkhuizen
Super krachtige kerel en mensen Mens
JDJ +17933
Tomasson is de eerste keuze voor Te Kloese.
Herbert +189
Jansen meteen laten tekenen
Ventilator +109652
Met kleurpotloden misschien
nickosfr12 +1303
Niet doen!!
Fien Janssens +1492
A.U.B niet
Legionist +1790
Pascal Jansen
ComicbookGuy +4351
Te veel haar
FR-Fan1908 +6684
Jon Dahl als hoofdtrainer, met Fred Rutten (en John de Wolf) als assistenten. Ik ga er van uit dat Sipke ook Slot volgt.
Dan nog een goede veldtrainer aan de staf toevoegen en je bent klaar.
Een andere utopie: Pascal Janssen en Robert Eenhoorn losweken bij AZ.
Eenhoorn en Te Kloese lijkt mij een heel goede combinatie.
JDJ +17933
Slissende kut aub niet!
Ventilator +109652
Pleurt op met rutten
jepe1949 +6716
Wat wil je toevoegen aan te Kloese met Eenhoorn.?
Dat zijn beiden CEO’s.
Dan heb je twee kapiteins op de brug.
Pascal Jansen met Sipke Hulshoff is prima.
Rest dan nog de invulling van Technisch manager en een extra assistent trainer.
Slot kan beter gaan want de chemie is nu toch al kapot.
Cashen is het beste.
Denk aan Jorgensen.
duifje +70
Aan tomassen heb je niks past e ht niet bij feyenoord de enige die vol doet is Pascal jansen van AZ daar moet feyenoord zich mee bezig houden
FRDenBoschFR +1236
Jij kan jezelf beter bezig houden met Nederlands....
Het doet pijn aan mijn ogen.
Ventilator +109652
Niet bepalen
robbie1951 +423
Matige trainer, nergens indruk gemaakt maar wel sympathiek. Met hem breng je weer middelmaat binnen.
mosfet86 +1918
Tomasson is een uitstekende keuze, er is op het een uitgebreid interview met hem, en zijn visie is echt geweldig, denk dat hij de enige en juiste keuze is na slot, ook zijn spel is gewoon duidelijk.
En hij komt weer thuis!
wilbert17 +23476
Heeft psvee vandaag ook gedaan?
RobbieDeHaag +1325
Heel goed idee. Weet wat internationaal topvoetbal is.
1923VatoLoco2017 +1224
Informeert...
rockn_roll +8230
de grootste versierder van rotterdam, kantinejuffrouw is niet veilig voor Jhon Dahl
demtah +1068
Jammer dat er binnen de club zo moeilijk wordt gedaan over Bosz. Lijkt mij de beste optie en zijn spelopvatting lijkt ook nog behoorlijk op die van Slot
rockn_roll +8230
heefthele cub in afgrond gestort met zn technische wanbeleid, wint nooit iets en speelt kamikazevoetbal
rob57 +3035
Toen was hij technisch directeur en dat is een heel andere functie dan hoofdtrainer.
rockn_roll +8230
Je meent het. Zelfde voetbakvisie Einstein
Hexx +237
opzouten met hem .
Gertjan van Ekeren +92
Pascal Jansen
Beste optie !!
joeyflores2005 +3
Je moet ook nogsteeds in je hoofd hebben dat we volgend seizoen champions league spelen
010squad +181
Haha psv gaat ook informeren
LLRoelJ +1075
Laten we vooral hopen dat het spel hoop gespeeld wordt om het beste voor Slot eruit wordt gehaald en dat hij toch 'gewoon' in Rotterdam blijft. Ik denk dat dit voor alle partijen de beste oplossing is.
LLRoelJ +1075
Robin van Persie is een fenomeen maar nog geen trainer.
Zeker interessant voor de toekomst.
vlo +6944
op basis van ?
lerenbalmetveter +2811
Dat weet hij zelf niet.
LLRoelJ +1075
Maurice Steijn is een hele goede trainer maar voetbalt altijd vanuit de omschakeling. Feyenoord heeft nu spelers om dominant te voetballen. Dus dat is geen match op dit moment.
Ozok22 +43
Jansen zou kunnen. RvP er sowieso bijhalen. Tomasson ook geen gek idee. De wolf kan misschien ook het stapje zetten?
FR-Arnhem +49954
De wolf is teveel Feyenoorder om als hoofdtrainer echt onafhankelijk boven de groep te kunnen staan
feyenoordpjk +2138
Hoe kom je daar nou in godsnaam bij.
De Wolf als trainer.....
henke69 +541
Marcel Keizer hahahahaha
Theo.A21 +1332
Slot heeft zijn zaakwaarnemer met een opdracht op pad gestuurd, wat zijn veel mensen hier toch naïef .
FR-Arnhem +49954
Precies
Rikscho +1047
Mocht Slot gaan, lijkt het me een goed idee om Fred Rutten weer terug te halen. RvP ernaast om het later over te nemen.
SirFR +523
Ik heb een goed idee, Slot blijft gewoon. Je kan me echt niet vertellen nadat je 2 jaar top heb gepresteerd in, de conference leagae en europa league je nu aankomt in de champions league met je team, er allerlei spelers zijn gehaald op jouw voorspraak en die bij je speelstijl passen. Je nu opeens zegt mazzel ik krijg daar meer betaald. Ik weet zeker dat Slot een mooi contract aanbod krijgt van Feyenoord.
En hij blijft gewoon.
Pimente moet opdonderen en niet Slot gek maken.
FR-Arnhem +49954
Hij is weg man, leg je er maar bij neer
eppo +71688
Dan had ie het niet zo ver laten komen. Denk je ook niet?
lerenbalmetveter +2811
Blijf aub geloven ha ha
StaTactics +3258
DtK kennende ligt die schaduwlijst er al sinds de interesse van Leeds
dehelvandeurne +4146
Ruud Gullit. Laat hij maar eens zien hoe je het kampioenschap kan continueren. Hij is een Feyenoordjongen, ervaring, goede uitstraling en hij vertelt het mooi.
SirFR +523
Grapje toch?
dehelvandeurne +4146
Geen "honger" genoeg. Stopt, zonder verantwoordelijkheid te nemen, zijn zakkeb al vol in de praatprogramma's!
Guido.V48 +23
Aub geen Tomasson. Goeie gast maar heeft totaal niks gepresteerd. Bij roda totale mislukking. Dan zijn we weer terug bij af. Feyenoord aub denk na!!!
Feef van Roosmalen +376
Volledig met je eens
Sambuca +643
hij heeft na roda gelukkig geen werk meer gehad.
ik zou even kijken wat hij bij Malmo gepresteerd heeft.
JustInDelft +1745
Pff ken de geschiedenis flappje
mosfet86 +1918
Zou toch even wat beter kijken. Hij doet het bij
mosfet86 +1918
Hij doet het bij Blackburn gewoon heel erg goed! Kijk even wat wedstrijden van Blackburn, maar op yt staat ook een uitgebreid interview met hem, waar die zeer duidelijk is. En je echt een toptrainer in de maak ziet.
Je moet niet altijd naar het verleden kijken. ook trainers leren en verbeteren.
fluub +8787
Uiteindelijk wordt het dan toch Advocaat.
bigjoejoyce +3797
Als Shaqueel van Persie als jonge trainer in 2048 struikelt over zijn eerste wedstrijden, wordt Dick Advocaat er nog steeds naast gezet om hem te begeleiden: “dit is écht mijn laatste kunstje”
Tapiaz +28531
Die lullo's uit Eindhoven ook schijnt het, na-apers daar, vorig jaar al met Veermannetje, en nu met Tomasson
Huu1 +2350
Blij dat Peter Bosz het in iedergeval niet wordt 😅😅
beppie172 +65695
Die wordt TD.
010Robert +2079
😂😂
Brandonnfk +11824
hoop dat v persie wel toegevoegd word aan de staf.
Monique48 +152
Nee niks geen Bosz dan maar Sipke Hulshof met de Wolf kennen de spelers goed met assistentie van van Persie en Kuyt haal als het kan dat Japannertje bij Sparta er bij
Persia +1854
Rot op met je kuyt man
SanderFeyenoord1908 +120
Ik heb honger. Maak even wat te eten
StaTactics +3258
Sipke idd liever dan Bosz
hetmannetje +18562
JDT, echte Feyenoorder, veelbelovende trainer. Ik sta er achter als ze hem als opvolger van Slot zouden nemen.
loki420 +1123
Sowieso Bosz RvP en JdW, gouduh trio!!
Reintjuh +5316
+Sipke
luc86 +3609
Bosz is de beste kandidaat. Is kaal, rustig, slim, veel ervaring ook in CL en EL en ook goede prestaties daar en kan ons voetbal voortzetten.
Anders Dick Schreuder. Is kaal.
Maakjenietdruk +11807
Anders mijn ballen. Zijn kaal.
luc86 +3609
Helaas is er maar 1 positie voor het hoofdtrainerschap anders stonden of hingen jouw ballen wel boven Bosz.
kuurie69 +12940
Sta je voor LUL
Met je kale alireza jehangzak
schoonschip +5236
1907
schoonschip +5236
1906
schoonschip +5236
1905
schoonschip +5236
1904
schoonschip +5236
1903
KaasTosti +95
D- Day! Bus deo er doorheen jagen en wachten in spanning
feyenoord_Freak +14031
Doe mij maar Peter Bosz hoor maar gewoon puur om alleen het voetbal dat bijna haast eveneens met die slot tactieken te vergelijken is .
Er moet behalve alles wat er ook in het verleden gebeurd is ook gewoon gevoetbald worden het spelletje en prijzen het goede voor de club het geld moet gewoon binnen gehaald worden .
En tuurlijk is het niet helemaal gelijk goed te praten met wat er in het verleden gebeurd is maar ook wij allemaal zijn ook geen lieverdje geweest of zijn dat tot nu toe nog steeds niet want er werdt gewoon nog met aanstekers gegooid 😉.
Maar even terzijde van dat stel je voor dat het hem lukt Feyenoord goed te laten draaien Feyenoord echt ineens kampioen maakt hoor je over wat er gebeurt is van toen hoor dan haast niks meer over .
Ik zou voor Bosz gaan .😎
StaTactics +3258
Bosz is tactisch te beperkt
Nimi +248
Kampioenennnnn!!!
petertje73 +237825
U
Qwertykeyboar +4129
Ik vind het altijd mooi hoe Tomassonn Nederlands spreekt. Heel vloeiend, vol zelfvertrouwen, maar versta er geen kut van.
Waarschijnlijk spreekt hij het met een Deens,Fries accent
hulst24 +4210
Arne blijf a.u.b.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties