Santiago Gimenez is niet van mening dat hij bezig is aan een minder seizoen bij Feyenoord. De Mexicaan snapt de geluiden vanwege zijn huidige vormdip wel, maar wijst vooral naar zijn statistieken om zijn argument duidelijk te maken.
''Het ligt eraan hoe je het bekijkt'', legt Gimenez uit in gesprek met ESPN. ''In het eerste seizoen presteerde ik constanter, maar dit seizoen heb ik meer goals en assists dan vorig seizoen. Dit jaar schort het eraan om een consistent niveau te halen. Het gaat met pieken en dalen. Daar heeft het in de tweede seizoenshelft voornamelijk aan gelegen, maar als je kijkt naar de cijfers dan is mijn tweede seizoen beter dan het eerste.''
Gimenez scoorde dit seizoen 24 doelpunten en leverde zeven assists af. Afgelopen seizoen waren dat 23 doelpunten en drie assists. De 23-jarige Mexicaan raakt alles behalve in paniek van zijn gebrek aan rendement tijdens de tweede seizoenshelft. ''Het hoort ook bij het voetbal en het leven van een spits. Dat overkomt iedereen wel eens. Je moet gewoon altijd hard blijven werken en gefocust blijven. Ik blijf vertrouwen op God en dan zullen de goede tijden, wanneer dan ook, wel weer terugkomen.''
Volop belangstelling
Dennis te Kloese maakt zich geen zorgen om de toekomst van Gimenez. De algemeen directeur heeft sinds jong af aan al een goede band met de spits van Feyenoord en zijn familie. Te Kloese weet dat Gimenez over de juiste mentaliteit beschikt en benadrukt dat hij pas een aantal dagen 23 jaar is en nog genoeg heeft te leren. ''De verwachtingen gingen natuurlijk omhoog en daar moet hij mee leren omgaan. Ik vond hem in de bekerfinale heel waardevol. Je ziet soms ook dat hij het soms te goed wil doen.''
''Aan de andere kant, met zoveel inzet en doelpunten, kan je alleen maar blij zijn dat hij bij ons speelt,'' vervolgt Te Kloese in gesprek met ESPN. De algemeen directeur heeft niet het idee dat clubs afhaken vanwege zijn mindere tweede seizoenshelft. ''We gaan het van de zomer wel zien, want er zijn elke week clubs die naar hem komen kijken. We gaan daar rustig mee om. Het belangrijkste is dat hij hard blijft werken. Wij zijn heel blij met hem'', sluit Te Koese zijn verhaal af.
Plaats reactie
Proffeyenoord +795
Gimmie, Gimmie, Gimenez! Gouden spits!
svanw84 +11184
Santiago Gimenez is niet van mening dat hij bezig is aan een minder seizoen bij Feyenoord.
Waarom bood hij dan zijn excuses aan bij de fans?
rob52 +1275
Omdat hij niet scoorde, ?
Fworldcup1970 +11324
Als de spelers om hem heen scoren is er niks aan de hand. Maar verwacht dat hij er de komende wedstrijden een aantal in gaat leggen.
FR-1993 +5935
Heeft aan het dinopak gelegen.
kunstgrashater +8560
Als hij afgelopen zondag 2x de bal krijgt die voor eigen geluk gingen, scoord hij gewoon 🤝
Ro1 +2214
Bijlow: het is maar net hoe je het bekijkt, de tweede seizoenshelft heb ik vaker de nul gehouden
rikkie12 +9259
Ik nog vaker dan Bijlow zelfs.
guykroudikorsou +8314
..........zucht.............
rodjeknor +5399
Constant met twee uitersten. In het begin vloog alles erin, nu stuitert alles van je voet. Maar wel constant.
Nabbie +4060
Santi biet laten gaan onder de 45 a 50 miljoen. Deze gast kan echt wel iets. Moet misschien wel tegen de bondscoach van Mexico zeggen dat deze kan doodvallen, hij maakt hem kapot met z'n gezeur over Feyenoord.
Nog 1 seizoen knallen en dan voor de hoofdprijs weg.
YNWA
Feyenoorder94 +331
Zouden jullie dit nummer willen luisteren.
Bij genoeg steun ben ik van plan een feyenoordnummer te maken.
https://open.spotify.com/track/4BZlAIoS5emQzoCQhyNZw0?si=_enSo1WzRC6L11KSTcGitg
Ik hoor graag jullie mening! En welk genre het best zou bevallen voor een feyenoordlied.
Fijne avond
memyselfandi +380
Ik zou gewoon blijven werken
Don.C +5543
Alles onder de 30 miljoen wordt verwerkt in zijn salaris/tekengeld bij Atletico? Vandaar zijn zogenaamde terugval. Waar of niet waar?
Cultheld +4444
Andere vriendin voor hem zoeken, deze is te druk. Gewoon fotomodelletje die niet van die rare fratsen heeft.
-Feyenoord1908- +6396
Ik denk dat hij helemaal wordt leeggezogen door haar.
rikkie12 +9259
Precies.
Neem ik Fer wel van hem over.
bremen-uit +141
Meteen op vakantie sturen. Onze held heeft rust nodig.
Twan.V52 +8257
Hijs te oud😔
FFL +11074
"Daar heeft het in de tweede seizoenshelft voornamelijk aan gelegen, maar als je kijkt naar de cijfers dan is mijn tweede seizoen beter dan het eerste.''
Natuurlijk!! 🤡
Mijn moeder zou hebben gezegd "Je smoesjes zijn goed, maar je praatjes deugen niet"
Natuurlijk was de aanvoer naar Gimenez, en ook Ueda, na de winterstop gewoon matig tot slecht was. Maar feit blijft dat 'ie in veel wedstrijden in ieder opzicht onzichtbaar was en je 'met 10 man' speelde.
Zal heus wel weer goed komen, maar stop met dit soort onzinuitspraken.
Symex010 +5582
Zn 2e seizoen is kwa statistieken beter als het zn eerste seizoen.
Dat zijn feiten.
Wat je moeder ervan vind intreseert helemaal niemand wat.
dannypeter +2524
Ik vind het wel leuk wat z'n moeder er van zegt.
CrulioJuz1908 +9972
Save it for the bedroom, buddy.
FFL +11074
'Qua statistiek'
Heeft iemand hem in de tweede seizoenshelft gezien dan?
Transferwaarde gewoin gehalveerd. Dus DOEEEI! met je 'statistieken
Symex010 +5582
Het aantal wedstrijden en het aantal doelpunten en assist. Daar word naar gekeken. Hoe , waar en wanneer zal clubs een worst wezen.
FNoord4ever +2746
Als Santi nou eens in de spits gaat staan ipv die nutteloze een tweetjes bij de zijlijn…..hij zweft voorin van links naar rechts en als de bal dan voor komt staat hij niet op zijn positie. Gepiel in de kleine ruimte is niet zijn kwaliteit..
WSNBM +2165
Dit inderdaad. Schoolvoorbeeld hiervan was wel toen Hancko afgelopen zondag met de bal op de achterlijn stond en wel zelf MOEST schieten omdat Gimenez totaal niet aanspeelbaar was voor het doel...
Debozebanaan +3864
Keertje Axe 'In Exelsis' deo opspuiten voor de wedstrijd. Dan spelen we met een 12e én een 13e man.
Debozebanaan +3864
OF VROUW.. je weet het niet hé!
jack.f +5041
Komt goed
FANtasticFR12 +2281
Je moet ook een team om je heen hebben die de bal bij je kan krijgen.
In de eerste helft van het seizoen ging dat voorspoedig door het centrum. Nu weten alle tegenstanders waar het gevaar komt en zetten het centrum dicht. En zelfs een vijfde verdediger die 90 minuten letterlijk aan Santi hangt. Als dan de buitenspelers steeds naar binnen komen voor eigen succes...
En dan al het media gezeur er omheen. Al die eikels die zelf thuis droog staan.
FRunn +1636
Heb m net drooggedept . Dat laatste komt wel erg dichtbij zo
fey1schiedam +3771
Komt helemaal goed met Gimenez. Alle vertrouwen in hem. Wordt een hele grote spits.
stamplust +24737
Zijn assist op Paixao geeft aan dat hij wel bij de les is.
Mensini +14673
Get back in the flow...asap
kkhahsdedhkdh +45421
Binnenkort even een functioneringsgesprek met God plannen. Vraag 1: hoe vind je nou zelf dat het de afgelopen maanden gaat?
grenzeloos +14094
Het erge is dat hij deze lulkoek zelf gelooft.
Het is in 2024 gewoon zwaar Kut. Met een grote K dus.
stamplust +24737
Hij wil niet over zijn grenzen heen.
FR08pjotr +20483
https://www.google.com/search?q=knvb+beker
yo.m +1348
?
FCDeWijckagent +79749
1-0
loki420 +1125
❤️🤍
korsakov +95436
Mooi dat hier zoveel kenners met verschillende ideeën hun kennis etaleren. De waarheid ligt waarschijnlijk ergens in het midden.
knoepert +77820
lekker veilig weer
korsakov +95436
Nou, het is glad op de weg hoor
knoepert +77820
stuur hem f fop vakantie en laat hem zijn meissie uitwonen. Daarna komt hij messcherp terug
stamplust +24737
Die jongen is zwaar gelovig en is het uitwonen van een vrouw in strijd met de eucharistie betekenis.
FR08pjotr +20483
Had de 2 seizoenshelften omgedraaid en hij was de sensatie van het seizoen geweest. Mierenneukers
knoepert +77820
psies
FRSieb +91022
Maar dat is niet het geval.
K.T +1790
Verleden jaar alleen half seizoen gespeeld, dit seizoen praktisch alles.
ReturnoftheMac +28912
!!!
FRJari +4478
Santi moet terug naar de basis. Niet gaan dribbelen, want dat is niet zijn sterkste punt.
w4zfs5n2zn +72379
Even m’n rekenmachine pakken…. Moment
w4zfs5n2zn +72379
Ik kom op minimaal 38 miljoen
Maradollar +5717
conservatief
you_never_walk_alone +8751
Satochies?
w4zfs5n2zn +72379
Blijf een calvinist
w4zfs5n2zn +72379
Pannenkoeken
Reinaldo16 +21112
Bal randje zestien, open schot kans met links en hij gaat pingelen. Dat was echt een niet te ontkennen gebrek aan vertrouwen
stamplust +24737
Klopt, voorheen nam hij de bal gelijk op zijn pantoffel. Ook dan kan hij missen maar 4 man proberen te passeren is kansloos.
boskampi +127999
Moet nog steeds lachen om dat verhaal van Fer (vriendin van Santi) die dacht dat supporters haar naam achterop hun shirt hadden gezet. Mevrouw wist helemaal niet dat Leroy Fer hier heeft gespeeld. Hahaha! Is toch goud? Helemaal knettah
knoepert +77820
las kletsnat
w4zfs5n2zn +72379
Helemaal Wouzzzz
Alchemist +12704
Hij oogt gewoon niet fit + geen vertrouwen.
Weet nog de bekerwedstrijd tegen de neuzen als voorbeeld vorig seizoen. Toen ging hij 1 op 1 met die alvarez ofzo en schudde die gozer alle kanten op.
1 op 1 won hij altijd met kapbewegingen en versnellingen, daarna voor het mannetje kruipen en rustig afronden.
De laatste maanden lukt hem dit niet meer + het feit dat hij ook echt weinig bruikbare ballen krijgt zorgen voor deze doelpunten droogte.
Maar iedereen die naar z’n vaardigheden toen hij in vorm was kijkt ziet dat dit een uitstekende spits is. Die op een hele jonge leeftijd iets teveel over zich heen kreeg en nu een flinke dip heeft.
Liefst nog een jaartje blijven, op 0 beginnen en volgend seizoen topscorer en een aantal goals in de CL. Dan is hij nogsteeds 40/45 miljoen waard.
w4zfs5n2zn +72379
Hou het kort!!!!
Alchemist +12704
Sorry was even de concentratieboog van de jeugd van tegenwoordig vergeten;
Santi = goed, niet zo janken iedereen.
w4zfs5n2zn +72379
Oké lekker!!!!!
you_never_walk_alone +8751
Die gasten worden dagelijks van hun kleine teen tot achter hun oren fysiek gescreend, het kan toch niet zo zijn dat hij altijd start terwijl hij niet fit is? Zonder vertrouwen speelt die zeker!
ReturnoftheMac +28912
Fit zijn is niet alleen fysiek. Te lang trainen en conditioneren maakt je zwakker.
you_never_walk_alone +8751
Tuurlijk maar die gasten worden individueel op mogelijke inspanningen gemonitord is echt niet normaal. Komt gewoon uit de pc gerold hoeveel minuten jij aan kan in een wedstrijd....
Breakdown +10867
Die jongen is vanuit Mexico hierheen gekomen, was de grootste held vorig seizoen en heeft het hele land over zich heen gekregen inclusief alle aandacht van grote clubs. Daarnaast moest hij meermaals heen en weer vliegen voor een interland, wedstrijden gespeeld zonder slaap en met jetlag en heeft in twee jaar tijd 2 weken vakantie gehad. Je gaat mij niet wijs maken dat dat geen invloed heeft op een 23-jarige.
Na het seizoen lekker een paar weken met Fer in de zon gaan liggen en dan weer fris en fruitig een nieuw seizoen starten.
FrnickFr +7155
Sinds zijn schandalige vertoning in dat Dino pak geen bal meer goed geraakt.
40jaarfrustratie +41738
Behalve een gruwelijke assist die de beker opleverde Ruurd
FrnickFr +7155
Voortzet op geluk. Heeft onze Braziliaan geen eens gezien.
Neemt niet weg dat ik groot fan van ben Santi.
En hoop dat hij nog een jaartje blijft er volgend jaar 30 + maakt.
En het jaar erop voor 50 mil vertrekt.
knoepert +77820
Ik kan jouw ook niet betrappen op een behoorlijke bijdrage sinds het dino incident
fr_1993 +78836
Het is vrij simpel.
50, 60 of 70 miljoen kun je vergeten, maar 40-45 miljoen moet te doen zijn.
Daarnaast heb je een tweede spits die amper tot scoren komt.
Beiden doorselecteren om verschillende redenen en dan zorgen dat je twee spitsen haalt die elkaar enthousiasmeren het beste uit zichzelf te halen en weten waar het doel staat.
FrnickFr +7155
Zou een mooi bedrag zijn. Hoop het ook. Maar denk dat 30 mil echt de max is na zijn hele hele hele matige periode nu. Kan geen eens meer een bal fatsoenlijk kaatsen.
fr_1993 +78836
Bal op Paixao was zuiver?
w4zfs5n2zn +72379
Kenner U
FRJari +4478
Ueda raak je momenteel aan de plaatselijke sushitent nog niet kwijt
fr_1993 +78836
Sunk cost fallacy. Classic.
ReturnoftheMac +28912
Dat moet ik nog maar eens zien, 20 Max op dit moment.
Ninovas +29158
Ranglijst net bekeken voor een boost in mijn zelfvertrouwen vandaag.
korsakov +95436
Lekker nog een jaartje blijven die Santi. Mooie vent om in je team te hebben.
w4zfs5n2zn +72379
U hoor
w4zfs5n2zn +72379
Cabral
boskampi +127999
Met een C maat
korsakov +95436
Cup c?
boskampi +127999
Cup c matig
Cup k top
w4zfs5n2zn +72379
Gecorrigeerd Fato
boskampi +127999
Werelds
JKTB +21316
Het heeft aan je pleister gelegen. Of had hij die de 1e seizoenshelft ook al?
Ninovas +29158
toen zat die aan zijn duim, maar ademhaling bleek niet te verbeteren.
dus maar op de neus geplakt.
Ninovas +29158
Bij verkoop ga je het verlies van Geert en Mats veel harder voelen.
40jaarfrustratie +41738
Ynwa zo’n typische kneus die eigen spelers afzeikt. Lekker korfballen gaan volgen Ruurd.
you_never_walk_alone +8751
Frustratie heeft je geen deugd gedaan ....
Ninovas +29158
Jorgensen is that you?
w4zfs5n2zn +72379
Hou eens op
Ninovas +29158
Hou jij maar eens op
w4zfs5n2zn +72379
Ik?
gezondekoolmees +27785
Alle spelers in het vervolg verbieden een dino pak aan te doen
you_never_walk_alone +8751
Als je er nog een gek voor vind die meer dan 20 miljoen wil lappen moet je hem gelijk verkopen... maar of die nog komt wil ik wel eerst eens zien.... ze durven zellfs bij hancko net boven de 20 starten en die is ( ondanks andere positie ) 10 keer beter dan Santi....
boskampi +127999
🤡🤡🤡
you_never_walk_alone +8751
Deze komt als een boemerang van de zomer in je gezicht terug let maar op. Gimenez is gewoon een matige spits....
boskampi +127999
Ja maar echt nog wel meer waard dan 20.
cino010 +48852
en bij brubbey durven ze over 80 meloen te praten...
ge maakt t mee
Ninovas +29158
water meloenen?
lekker stereotype weer pff.
you_never_walk_alone +8751
Nee die praate er zelf over 😄
cino010 +48852
ohhhhhhhhh
SuperLutsha +21953
Gebrainwasht door de Italianen
FR-Arnhem +51863
Gaat er nu nog 20 maken
frcabral +876
Wat mij ook erg verbaasd zijn zijn individuele duels met verdedigers. Zonder overtuiging iemand gewoon voorbij proberen te lopen. Net alsof die er geen kracht meer voor heeft. Eerder had hij veel krachtigere bewegingen om een verdediger uit te kappen in de 1 tegen 1
boskampi +127999
Santi presteerde ver bovengemiddeld aan het begin van het seizoen en ver beneden gemiddeld in de 2e seizoenshelft. Gemiddeld qua cijfers net iets beter dan afgelopen seizoen. Conclusie: er zit een stijgende lijn in. Moet alleen wat constanter worden maar dat komt ook met ervaring.
Huppiehuppie +4461
Hij moet gewoon lekker 3 weken lang afgezogen worden door Fer op een tropisch eiland. Dan komen de doelpunten vanzelf.
ReturnoftheMac +28912
Daar wordt je over het algemeen niet scherper door. Sterker nog, sinds zijn aanstaande vrouw in Nederland aankwam is hij minder gaan presteren.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties