Mats Wieffer, Lutsharel Geertruida en Justin Bijlow zijn maandag opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands Elftal. Quilindschy Hartman, die de vorige keer behoorde tot de voorselectie maar uiteindelijk afviel, zit er deze keer niet bij. De talentvolle verdediger van Feyenoord baalt stiekem toch wel een beetje.
''Geen teleurstelling, maar ik had stiekem gehoopt dat ik erbij zou zitten'', vertelt de 21-jarige Hartman in gesprek met Ziggo Sport. ''In ieder geval bij de voorselectie, omdat ik er de vorige keer ook al bij zat. Ik had stiekem verwacht dat ik erbij zou zitten. Maar het is een dag van vreugde. Hoe erg is het nou?''
Hartman is wel opgeroepen voor Jong Oranje, net als Quinten Timber. ''Ik zit er niet bij, maar ik ga een EK spelen met Jong Oranje. Dat is ook heel mooi. Maar, toch een beetje jammer dat ik er niet bij zit.'' De verdediger zet al snel de knop om en blikt terug op het grote feest: ''Het was weer een enorm hoogtepunt in mijn seizoen. Het was heel gaaf om mee te maken.''
''Ik heb dit seizoen dertig wedstrijden gespeeld, dus ik denk dat ik daar trots op kan zijn als mijn debuutjaar'', vervolgt de linksback. ''Het is heel gaaf. Hoe nu verder? Als het aan mij ligt, willen we de groep zoveel mogelijk bij elkaar houden. De stijgende lijn is ingezet. Als we de groep bij elkaar kunnen houden, kunnen we nog beter zijn dan dit jaar. We proberen elkaar een beetje te overtuigen om niet te veel op aanbiedingen in te gaan.''
Plaats reactie
kat137 +2587
Jouw kans komt nog wel! Als Nederland een coach heeft die zich niet in laat met vriendjespolitiek
korsakov +93148
We wisten toch allemaal zeker dat hij erbij zou zitten?
CoMulder +16625
Kiezen voor curaçao. Laat ze de t****g kijgen bij de KNJB.
Willem10 +11976
Sorry. Foutje. Bkijft staan dat blind belachelijk blijft. Alleen maar om zn interland aantal wat op te schroeven.
boyke010 +9832
Fuck het nl elftal
marrecos +16460
Davy Stompé erbij wahaaaaa
BlankenBoskoop +993
Ik zit er niet bij, maar ik ga een EK spelen met Jong Oranje.
Misschien niet geselecteerd omdat ze hem heel graag bij de U21 wouden voor het EK?
saskiabakker1977 +247
Heel goed.......overtuig iedereen maar om niet op aanbiedingen in te gaan. Bij elkaar blijven deze groep...
The-Bridge +9302
Nu al klaar met Koeman. Wat loopt er toch buitengewoon veel rotzooi in Oranje. Of beter gezegd zit bij de voorselectie.
WvH +15237
Blijft bizar. Papa Blind en RK zijn waarschijnlijk golf- en hol-in-1 maatjes. “Als mijn zoon de 100 caps haalt neuk ik jou in je sterretje bij de zandbunker. Ouwe Eagle van me.”
Santos +16
Daley kan de 100 caps halen dus Koeman is hem goed gezind. Slaat natuurlijk nergens op.
rob57 +3023
Het Nederlands elftal moet je verdienen, maar waarschijnlijk zie ik dat verkeerd.
Santos +16
Helemaal eens maar helaas is het ook vooral vriendjespolitiek.
Lebowski +5829
Je wilt toch niet bij dit Nederlands elftal horen. De juiste tijd komt vanzelf als de realiteitszin doordringt bij Koeman of welke andere coach dan ook. In de toekomst Slot als bondcoach, dan moet het sowieso goedkomen. Maar nu even niet.
Maassluice010 +5961
Die fucking blind altijd. Hartman 100 x beter natuurlijk
rob57 +3023
Vertel dat maar eens aan Koeman.
wilbert17 +23475
Dat kan ik me heel goed voorstellen. Levert elke week maar Koe neemt liever een speler mee die in de Bundesliga 50 min gespeeld heeft.
Fworldcup1970 +11216
blind ipv Hartman? Geen probleem, blind speelt zichzelf in no time uit het elftal. Dat 'probleem' lost zich vanzelf op.
VakJJ1908 +8286
Ja dat zeggen ze al 2/3 jaar dat blind niet meer kan maar voorlopig speelt hij alles.
FeyeWoude +1822
Topgozer!
NicoJansen +3233
Koeman klootzak
aartinho +34469
Kluivert moordenaar
aartinho +34469
Hotel trivago
Fworldcup1970 +11216
'De groep bij elkaar houden' dat is mooi om te lezen! Dan wordt het nog beter komend seizoen.
ShinjiUno +51741
Blind ten koste van Hartman, die ginger heeft geen ziel.
Paulus98 +144216
Dit is wel een foutje van Koeman.
Wel Blind maar niet Hartman, foei Koeman.
hetmannetje +18558
Beetje geduld Hartman, komt allemaal goed voor jou.
Koeman heeft een verleden bij alle topclubs van Nederland. Mooi, maar waarom worden er nog steeds spelers geselecteerd, die bij hun club helemaal of bijna niet spelen. Tjongejonge, selecteer toch door, het is nu de tijd om te gaan bouwen aan een nieuw NL-Elftal.
kkhahsdedhkdh +42244
Kijk, voor Hartman was het de vorige keer best een verrassing en al een eer om een keer bij de voorselectie te zitten. Als hij daar toen niet voor geselecteerd werd was dat nog wel uit te leggen. Maar dat hij er nu niet bij zit is niet te verantwoorden, speelt wekelijks 90 minuten en heel sterk en is net kampioen geworden. En in plaats daarvan zit opa Blind er weer bij die de bank warmhoudt in duitsland.
En dan heb je Klaassen, Brubbie, berghius, bergwijn, Cillessen er allemaal ook weer doodleuk bij zitten... Wat moeten die doen om een keer niet geselecteerd te worden?! Compleet absurd.
Enige lichtpuntjes zijn de selectie van Geert en dat taylor er een keer niet bij zit
Matthy +1837
pssst ssst
OVAL WAA JIJ KAAT
Bobbiebop +2761
Jouw tijd komt nog wel jongen!
ankona +13352
Met Malacia en Ake voor je is het lastig, zeker ook als Blind ook geselecteerd moet worden
Telecaster +2815
Typisch Koeman, van doorselecteren heeft hij nooit gehoord. Blind, Wijnaldum, Cillissen en Klaassen hadden allang gewiebert moeten worden. Hartman kan ik wel begrijpen met Ake en Malacia voor zich hoewel laatstgenoemde niet veel speeltijd krijgt bij Man Utd.
Maassluice010 +5961
Ake beter links in het centrum. Hartman met malacia uit laten vechten wie het wordt op LB
Yalmarr010 +1443
Je had het verdient Q!
RonFeyy +12099
En balharen als blind, wattenstaafje en jaspertje zitten erbij. Schiet mij maar lek.
kuurie69 +12696
Cillessen omdat hij voetballend sterk is natuurlijk
FRSebbie +37176
Komt wel goed met deze jongen.
jack98 +46354
"Als we de groep bij elkaar kunnen houden, kunnen we nog beter zijn dan dit jaar. We proberen elkaar een beetje te overtuigen om niet te veel op aanbiedingen in te gaan.''
Mooi dat de groep zo bezig om van volgend seizoen er nog een groot succes van te maken en blijven de sterkhouders inderdaad zoveel mogelijk behouden voor de groep!
Hartman had het harstikke verdient om erbij te zitten, maar hij zal ongetwijfeld een sterk EK spelen met de 021!
Japio +5593
Zo lang Klaassen daar nog rondhuppelt moet je er niet bij willen horen.
kuurie69 +12696
Klaassen is goed om het "vuurtje" aan te steken
hvdv65 +8358
Ik heb niet stiekum gehoopt dat ie er bij zou zitten. Ik verwachte dat.
Doeidoei +39329
*verwachtte
you_never_walk_alone +8551
Ja goed dat je correctie toepast want ' verwachte ' had ik nooit begrepen....
Doeidoei +39329
Geen probleem kameraad, we zijn hier om elkaar te helpen.
hvdv65 +8358
😒
hvdv65 +8358
Het is een Feyenoord forum. Niet nodig om elkaar op schrijffoutjes te betrappen. Streelt je zelfbeeld van “ik ben beter thuis in de Nederlandse taal dan jij en dat leidt me af van de fouten die ik zelf maak” misschien maar je maakt er geen vrienden mee.
Doeidoei +39329
Kennelijk kom je niet zo vaak op dit Feyenoord-forum anders zou je weten dat je niet alles zou serieus moet nemen hier......en dat dit vaker wordt gedaan om elkaar een beetje onschuldig te jennen.....
hvdv65 +8358
Schei toch uit joh. Je bent gewoon een vervelend betwetertje.
(Ff lekker jennen)
Doeidoei +39329
Je bent niet echt blij met het kampioenschap is het wel?
Zie trouwens dat je toevallig eerder door een ander ook op een taalfout bent gewezen.....toen reageerde je iets milder.....
hvdv65 +8358
Ik ben ontzettend blij met het de titel en hoe we die hebben gewonnen. Des te irritanter vind ik het dat mensen het dan nodig vinden je op een taalfoutje te betrappen en dat dan betweterig laten weten. Erg kinderachtig.
Ik zie ook genoeg taalfouten langskomen maar je typt gewoon vlug je reactie in zonder te controleren of je spelling in orde is. Daarop mensen wijzen vind ik kleinerend en laatdunkend. We hebben het hier over voetbal, niet over Nederlandse spelling en grammatica.
Zie trouwens dat het jou gewoonte is om dat te doen. Stop daar gewoon mee. En je verschuilen achter “een beetje jennen” is vrij zwak. Verder even goede Feyenoord vrienden. Geniet van de titel en laat je doctorandus aspiraties lekker thuis.
Lees trouwens ook nog even de reactie van you_never_walk_alone na…
Doeidoei +39329
En waarom kwam je bij dat andere bericht met "oprechte excuses" en reageer je nu zo overdreven gepikeerd?
Dat geeft alleen al wat ik al eerder zei......het gebeurt hier vaker als geintje.
Maar je ziet dat het mijn gewoonte is? Heb je daar ook voorbeelden van?
Met je doctorandus aspiraties.......je kent mij echt totaal niet.
Ik ga idd verder met nagenieten.....hopelijk gaat jou dat ook nog lukken. Ik zou iig beginnen met het weggooien van die fles azijn! Succes verder.
hvdv65 +8358
Veel succes met het verder jennen van je medesupporters met taal en type foutjes. Maak je echt vrienden mee.
Het is een geintje als het als geintje wordt gebruikt en je tevens ook gewoon op de inhoud reageert. Blijkbaar snap je de nuance niet.
Doeidoei +39329
En hij blijft maar doorgaan........ik heb zat vrienden, geen zorgen......ik zal het alleen ff een plekje moeten geven dat jij mijn vriend niet wil zijn......
Het valt ook niet mee om antwoord te geven op mijn vragen hè? Ga de discussie dan niet aan.
Lees mijn reacties eens zou ik zeggen, voordat je zoveel onzin uitkraamt......blijkbaar snap je dat niet.
Nu stop ik echt voordat je in een depressie raakt.
hvdv65 +8358
Stop met projecteren en accepteer dat niet iedereen je geintjes kan waarderen.
john50 +5528
zijn tijd komt nog wel
Shipyard +359
Wat een geweldige gast is dit toch….!!
Toekomstige aanvoerder, als je het mij vraagt.
Eigen kweek, juiste mentaliteit en geweldige persoonlijkheid.
Rourix +3347
En dan te bedenken dat Malacia vorig jaar nog op zijn plek stond en vele dachten: hoe moet het als hij weg gaat op zijn brommer?
wiet piet +8861
Kijk dat klinkt goed overtuig elkaar maar lekker blijven allemaal.
Prikkie +2596
Q is een toppertje hoor. Je zag hem dit seizoen ook mentaal enorm groeien op het veld en was in Europa ook echt goed. Hele sympathieke vent ook. Zijn tijd in Oranje komt nog wel.
Crowquill +8037
Deze jongen komt er wel! Inzet als een tierelierrrr
jjjjjj +5188
Zijn tijd komt nog wel
porto1908fr +10452
Voor alle reageerders betreffende het niet selecteren van Hartman voor Oranje.
Zou het zo kunnen zijn dat ze óók willen dat de onder 21 een top Europees kampioenschap speelt en onze Q daarin een sterkhouder zal zijn en zich zeker zal kunnen onderscheiden op dat toernooi?
Het is zomaar een gedachte?
Rourix +3347
Mooie andere zienswijze.
RonFeyy +12099
Mooie gedachte, dat zeker!
Echter heb ik ze in Zeist nauwelijks kunnen betrappen op enig beleid en doordachte keuzes.
porto1908fr +10452
Eens maar er is altijd hoop.
FRschaafijs +215
Met Malacia en Ake ook aardig wat concurrentie daar. Mocht ie dat winnen komt ie er toch niet in, want lievelingetje Blind wordt ook gewoon nog steeds opgeroepen. Speel dan maar liever een EK inderdaad.
Kieboom +39300
Hij zegt het netjes.
Maar over erbij zitten.
Lopez en Bullaude had ik zondag ook nog wel speelminuten gegund.
FFL +10501
Misschien thuis tegen Vitesse als de stand het toelaat. Eerst 6 punten zeker stellen (clubrecord) en Santi topscorer van de Eredivisie maken, dan pas 'gunnen' en dan zeker ook Wellenreuther
Kieboom +39300
U lijkt wel een Profi
ligtinslotshanden +3608
Als alleen Kokcu gaat en je gaat de walemarks in het team vervangen dan doen we volgend jaar weer een gooi naar de titel! En met wat geluk bereiken we de volgende ronde in de CL!
FRkoentjeo +2339
M’n gevoel zegt dat ze bij elkaar blijven. Alleen Orri vervangen zal nog een hele kluif worden. Maar ook dat komt goed! 🔴⚪️
FFL +10501
Ik zeg niet dat Hartman er als basiskracht bij hoort. Maar hij überhaupt niet en die, amper spelende, Daley Blind, die het ook nog eens niet meer kan belopen,wèl, is volslagen belachelijk.
Frankster +20760
Is Louie er nog ofzo?
skin +13866
Ach, nu lekker EK spelen met Jong Oranje nu je daar de leeftijd nog voor hebt. Is ook een mooie ervaring. Volgend seizoen CL spelen en debuteren in het grote Oranje.
PeterCuracao +972
Geweldig. Ook dat mijn lied FEYENOORD DE ALLERMOOISTE CLUB gisteren, net als in 2017, op de Coolsingel werd gedraaid, juist toen Arne Slot door ESPN werd geinterviewd. Hier de nieuwe video met beelden uit dit prachtseizoen: https://youtu.be/likT1ojU9Qw
Ook op Spotify en Apple te vinden!
delangemuur +11773
Creedence en Feyenoord. Twee van de mooiste dingen en samen nog mooier!!
Echte_Fan +24296
Nou Quilindschy, als het aan ons ligt ook hoor. Lekker selectie bij elkaar houden, hier en daar wat versterkingen halen. Financieel groeien we al door, sportief dan ook.
1234567890 +169857
Hartman geduld het AED voetballertje gaat het niet redde
Ger alhier +2485
Als een zekere Blind of andere 020 georiënteerde coach de uitnodigingen verstuurd, dan weet je dat 'die selectie' voor het merendeel uit hun spelers bestaat. Bij Ronald Koeman is dat wel anders, maar door Hartman niet te selecteren maakt hij wel een grote fout, want je selecteert altijd de beste spelers!
knoepert +75310
Wel blind en wel dat wattestaafje.
Bijzonder zou ik.zeggen
HumbleFR +1676
hoeveel wedstrijden moet Blind nog voor zijn 100e interland? volgens mij nog 1 interland minimaal .invallen en dan gaat hij bedanken voor Oranje.
C1 +389
Die heeft hij al gespeeld.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties