De toekomst van Orkun Kökcü is momenteel nog onduidelijk. De middenvelder van Feyenoord wordt in de wandelgangen aan diverse clubs gelinkt en het lijkt er dan ook op dat de international van Turkije deze zomer De Kuip gaat verlaten. Ercüment Eryalçin is de oom van Kökcü en geeft aan dat er veel over een mogelijk vertrek gesproken wordt.
''Dit onderwerp bespreken we al een tijdje als familie, geruchten over een vertrek zijn er al een paar jaar'', begint Eryalçin in gesprek met RTV Rijnmond. ''Mijn persoonlijke mening was altijd: verder ontwikkelen bij Feyenoord en meer minuten maken. Hij maakte in december 2018 bij FC Emmen een perfect debuut. Daarna was het wat schommelen, ook met de prestaties in het team. In de zomer na dat seizoen kon hij al weg, maar wij vonden toen dat het te vroeg was. Hij moest meer minuten maken en vaste eredivisiespeler worden.''
De directe omgeving van Kökcü vraagt zich ook af of hij wel op de juiste manier gebruikt wordt door Feyenoord. ''Hij is een echte nummer tien en goed in het omschakelen van defensief naar offensief. Als Orkun de bal krijgt kan hij twee linies snel aan elkaar verbinden. Hij speelt bij Feyenoord niet echt op zijn plaats vind ik.'' Een vertrekt lijkt dus aanstaande? ''Door de prestaties van Feyenoord in het afgelopen jaar is mijn persoonlijke mening veranderd. Ik vind dat hij nu wel een stap zou moeten zetten om zich verder te ontwikkelen.''
''Je hebt nu een aardige selectie nodig waarin je mee kunt ontwikkelen. Als je dan in een beperkte selectie zoals bij Feyenoord zit... Je moet medespelers hebben die presteren om jezelf te kunnen ontwikkelen. Anders ben je een van de standaard spelertjes. Dan gaat je carrière niet zo snel vooruit als je wil."
Eryalçin nuanceert zijn uitspraken wel direct dat Kökcü veel liefde heeft voor Feyenoord en niet een transfer gaat forceren. ''Het is absoluut geen slechte club, een prima club om te voetballen. Maar als je jezelf verder wil ontwikkelen en minimaal een van de beste spelers van Europa wil worden, zou je nu al wel een stap moeten zetten. Maar hij heeft een contract tot medio 2025, dus hij heeft het niet zelf voor het zeggen.''
Plaats reactie
mellie +7603
Ik vindt eigelijk dat die oom geen hele gekke dingen zegt. Hij wordt inderdaad ook totaal verkeerd gebruikt
Siep_de_Poortugaler +991
Lijkt me afgesproken werk deze reactie. Wordt gewoon in de etalage gezet door Kocku zijn magement en daar gebruiken ze een oom voor.
Voelt als een vies spelletje wat hier gespeeld wordt. En dan niet in de goede zin van het woord :p
Willem10 +11989
Hahahaha hahahaha hahahaha. Man man. Leuke speler, soms. Niet meer dan dat. Kan dus zelfs niet in zo'n beperkte Feyenoord selectie uitblinken. Een van de beteren van Europa nog wel......totaal geen zelfreflectie. Ieder leuk bedrag is mooi. Hij gaat ons niet verder brengen qua niveau.
ankona +14619
Als je een van de beste van Europa wil worden.... Ja, dat wil ik ook. Maar zolang hij nog de zwakke plek op het middenveld bij Feyenoord is is ook voor hem nog een hele lange weg te gaan en mag hij in zijn handjes knijpen dat hij bij een club die eigenlijk een stap te hoog is voor hem bij de selectie zit.
Mr-T +2010
Ik hoop van harte dat hij een transfer gaat maken. Heeft hij verdient..
Komt de club ook gewoon heel goed uit want deze jonge gaat je niet verder brengen
NicoJansen +3326
In potentie een geweldige voetballer.
NicoJansen +3326
Echte Turken het ligt altijd aan een ander.
capone010 +64
nederlanders net zo 🤷🏽♂️
FR08pjotr +20475
21 jaar en welgeteld 8 hele goals in de eredivisie gemaakt verdeelt over 3 seizoenen… veel succes in de Premier League knul!
FR08pjotr +20475
Hahahah, deze gast heeft nog niets laten zien joh!! Typisch weer zo’n gast die door z’n Turkse familie helemaal gek gemaakt wordt terwijl hij nog precies 0,0 heeft laten zien. Ga eerst eens twee seizoenen op rij +10 goals maken en dan praten we verder.
Sander Ton-Kolart +239
Een stap maken? Van mij mag hij, maar hij zal op een hoger niveau alleen maar de bank warm houden. Hij heeft nog geen stabiel seizoen gedraaid, en springt er ook echt niet bij Feyenoord biven uit. Laat hem nou maar eens een dragende speler bij Feyenoord worden, en wekelijks uitblinken. Dan pas een stap maken.
Fr23 +63
Ercüment Eryalçin Out!
Niek_feyenoord +450
had hij al een kans bij Oranje gehad?
beppie172 +66590
Kijk de eerste minuut van dit interview en zie dat die oom uit zijn nek kletst. Er is bij de verlenging al afgesproken dat hij zou vertrekken.
Jaartje rijpen….
https://www.rijnmond.nl/media/98774/Kokcu-Voel-de-waardering-in-mijn-nieuwe-contract-bij-Feyenoord
VDVD +20681
Ik vind dat de omgeving van Kokcu professionele hulp moet gaan zoeken met zulke opmerkingen. Goede voetballer met veel potentie. Maar laat hem eerst eens 1 heel seizoen Feyenoord bij de hand nemen.
Zenn +11514
Daar heeft hij de kwaliteit niet voor
VDVD +20681
Denk dat hij onder Slot wel kan opleven
Zenn +11514
Vind ik ook dan zijn wij van hem af
ramsteijn +5017
ik wil kökcü wel eens zien spelen, onder Arno Slot. Ik heb veel vertrouwen in Arno Slot.
BlankeVla +8018
Arno 🤣
beppie172 +66590
Arno Slet
1970hetjaarvan +7496
Geniaal
Ganieel
Gineaal
LarsFR92 +508
Lineaal
Willem10 +11989
Briljant
detrotsvanrotterdam +8739
Ik niet hoor, bij Liverpool, City of Barcelona komt hij beslist beter uit de verf.
Willem10 +11989
Ja, daar kan ik nog wel lekker meetikken. En ik ben zestig met verhitte knieën.
Willem10 +11989
Verotte
deleted106 +19
Bert en Arno.
Mr-T +2010
Ik heb ook vertrouwen in slot;)
you_never_walk_alone +8735
Is niks wordt niks.....
guc75 +11014
Met jou niet, nee...
Casder +14197
Lekker snel vertrekken dan
FRlegend +17147
Als dit de mentaliteit in de familie is zou ik hem zeker verkopen. Wat een weekdieren joh.
guc75 +11014
Wat bedoel je? Dat hij zich zo goed mogelijk moet gaan ontwikkelen? Idd een erg slechte mentaliteit. Bah bah...
FRlegend +17147
Het is nou niet dat Orkun zo’n weergaloze trainingsmentaliteit heeft en heeft ook niet de pannen van het dak gespeeld. Om dan te wijzen naar de matige kwaliteit om hem heen is wel een heel makkelijke manier om je matige seizoen te evalueren.
Veenlijk +3
Wat een misplaatste arrogantie
guc75 +11014
Wat precies? Dat hij zich wil ontwikkelen? En dat dat moeilijker gaat in een team dat niet goed presteert. Ja man, dat is erg arrogant.
detrotsvanrotterdam +8739
Huilie, huilie, huilie het lag aan de anderen dat ik er geen drol van bakte. Wat een wonderbaarlijke wereld toch die voetbalwereld. Tegen elk annemelijk bod proberen te lozen.
KFCVGEEL +2071
Als het echt waar is dat hij voor 15+ miljoen kan vertrekken, dan moet je dat natuurlijk altijd doen. Kokcü is een leuke speler maar niet meer dan dat. Kan nou ook niet zeggen dat hij in vreselijk veel wedstrijden een verpletterende indruk heeft achtergelaten en zijn statistieken zijn ook niet geweldig.
guc75 +11014
Ik snap wat je bedoelt. Naar ben zo benieuwd wat hij gaat doen in een goed draaiend Feyenoord. Heeft wel potentie hoor...
Mr-T +2010
Alles boven de 12 is top
alexnultien +6116
geen bijzondere speler en makkelijk vervangbaar
radikale +6912
Gewoon nog een jaar blijven, hier meeste kans op basis plek!
FR-JJN +12880
De tante van zn vrouw, heeft van de nicht van haar vriend gehoord dat kokcu moet blijven.
MeneerMandje +3696
Heeft mij nog niet kunnen overtuigen bij Feyenoord
CoMulder +16625
Is die oom nou die figuur die al dat fake news de wereld in brengt? Tot aan Barça dat belangstelling zou hebben, haha.
R2 +8
En trouw waarom coach niet erbij doen kokcu Turkije heeft hem nodig omdat bij Turkije niemand schieten lange schoten
Weet jullie waarom ik vind bij elkaar finale door
Kokcu VS Berghuis
R2 +8
Nederland mensen willen Turkije uitschakeling EK door verliezen van Nederland bij 4-2 maar ik wil dat ze bij elkaar terug in finale en zien we welke landen beter zijn wanneer Turkije VS Nederland bij finale komen
CoMulder +16625
Ikke wille helemal nie Turkye in vinale. Te vel tüterün.
alexnultien +6116
heb je een beroerte gekregen?
haatneuzen +302
Ik heb een vraag, heb nog geen Feyenoord magazine ontvangen. Jij wel?
Wietse +24392
Teixeira en Diemers zijn veel beter op tien natuurlijk. Nee, maar Kokcu speelde al vlak achter de spitsen als linker aanvallend middenvelder. Ik vind niet dat de oom van Kokcu kan zeggen dat de spelers om hem heen van lager niveau zijn (nog). Kokcu doet er echt verstandig aan om eerst stappen te maken bij Feyenoord voor hij vertrekt. Dit seizoen heeft hij veel te weinig gespeeld.
Yorampaar +4130
Heel makkelijk om te zeggen dat Feyenoord hem verkeerd gebruikt, terwijl hij zelf gewoon heel weinig laat zien
guc75 +11014
Heel makkelijk om dan ook weer zo'n uitspraak te doen.
SCRSCR +4241
Ik denk dat weinig goede teams op een bankzitter van Turkije zitten te wachten. Daarnaast heeft hij ook geen bijzonder seizoen gespeeld. Vond hem alleen in de playoffs sterk, mede omdat hij toen ook meer meters maakte zonder bal
JorniFR12 +143
Zeker niet onvervangbaar en je kan er vast een prima bedrag voor krijgen. Middenvelders genoeg voor komend seizoen, ze moeten er zelfs nog flink wat lozen.
Km010 +5226
Ik ook…. Voor veel geld weg
pauls +924
Ben je mooi klaar mee als Kökcü zijnde met zo’n oom en zulke teksten, nul zelfreflectie en neigt naar misplaatste arrogantie. Een beetje bescheidenheid had hem gesierd. Die jongen heeft overall een bijzonder matig seizoen gedraaid met slechts handjevol goals en assists. Zeker in topwedstrijden vond ik hem matig en hobbelt hij bij vlagen anoniem mee. Wat er om hem heen gebeurd vind ik niet zo heel relevant. Ik denk dat hij vooral naar zichzelf moet kijken. Kökcü mist een aantal essentiële onderdelen voor een topmiddenvelder en ik zie hem dit ook niet meer ontwikkelen. Hij lijkt mij een gevalletje de Guzman. Torenhoge verwachtingen bij met name hemzelf en Feyenoord supporters, maar slechts zelden tot uiting gekomen.
Laat Kökcü eerst maar eens een echt goed jaar draaien. Beslissend zijn, toon van de muziek bepalen in plaats van meehobbelen en wijzen naar anderen. Basisplaats bij Turkije naar zich toetrekken en dán eens kijken naar grote clubs in Europa. Nu is hij te licht en draait zijn carrière zeker weten de nek om als hij naar een Italiaanse subtopper vertrekt en daar lekker het bankie warm gaat houden.
Willem07 +8551
Wel een goede omschrijving, misschien hem daarom nu maar verkopen zo lang er nog een beetje hype is.
fr12_blyat +6945
Het rek is hier er nog lang niet uit, maar het zou inderdaad beter zijn als hij weggaat.
detrotsvanrotterdam +8739
Ik ook een hele grote richting de uitgang in ruil voor € 15 mln.
Gers +13129
Handig zo'n oom ...gaat denk ik heel erg gewaardeerd worden dit soort uitspraken over 'beperkingen Feyenoord'
eefb014 +5533
Deze jongen heeft zich juist wel ontwikkeld ons. Zie de laatste wedstrijden was van een hoger niveau dan zijn begin. Echter is het voor een jeugdspeler lastig je te ontwikkelen als het elftal ruk is, en dat was het dit seizoen. Vooral de wedstrijden waarin jorgenson meedeed was hij beter. Ook dat heeft advocaat verkeerd gezien. Die had zeker 10 wedstrijden eerder erin gemoeten.
Meent +6514
Gaat naar Heerenveen
Dikkestaaf +7
Ik zeg het al jaren
1908forever +18306
Hij moet een van de dragende spelers van je team zijn.
En dat heeft hij niet laten zien afgelopen seizoen.
Ik geloof ook niet dat hij ooit bij de top van Europa gaat horen zoals zijn familie verwacht.
Daarnaast scoort hij echt veel te weinig doelpunten.
Als Feyenoord een mooi bedrag voor hem kan krijgen moeten ze hem verkopen.
Deze speler is makkelijker te vervangen dan Berghuis.
franzjozsef +33
Het liefst een stap in de goede richting, waarheen die ook leidt.
Weef +9092
Nou, ik ben best fan van Kokcu, maar ik vind het altijd zo'n zwaktebod als spelers of hun vertegenwoordigers roepen dat matige prestaties komen doordat ze verkeerd worden gebruikt. Denk je dat het ene flikker uitmaakt waar je een Debruyne of een Verrati neerzet op het middenveld? Kijk naar Kimmich bij Duitsland. Die speelt ook in een totaal andere rol dan zijn voorkeur heeft en nog is hij met Kroos duidelijk de beste middenvelder van het team. En dat geklets over een zwakke selectie vind ik ook slap. Want zoals Kokcu de eerste seizoenshelft speelde heeft hij juist geluk gehad dat de selectie zo matig is. Anders was hij zijn basisplek kwijt geweest. Sowieso is hij echt nog niet rijp voor een grotere club en/of competitie. Als hij echt zo goed is laat het maar zien bij Turkije dan dit EK. Dat hoop ik ook echt trouwens want dan levert hij maximaal knaken op. Want van dit soort uitspraken word ik wel steeds minder fan.
Rens@Rotterdam +135
bij een goed bod weg doen en dan zien we wel of Feyenoord het verkeerd heeft gedaan. Als hij slaagt in het buitenland is dat prima voor de jeugdopleiding van Feyenoord qua uitstraling, doet hij het slecht dan heb je in ieder geval een mooie transfersom.
hakuna +2075
Nummer 1 in verstoppertje spelen.
jack98 +47603
Een jaar bij Feyenoord is het beste. Hij heeft een slecht jaar gedraaid net als heel het elftal. Kökçü moet dan wel op 10 spelen.
Umpedump123 +6257
Laatste paar potten speelde hij echt heel goed, jammer van zijn blessures dit seizoen.
porto1908fr +10593
Mooie en terechte uitspraak dit……….
‘ Maar als je jezelf verder wil ontwikkelen en minimaal een van de beste spelers van Europa wil worden, zou je nu al wel een stap moeten zetten’.
Ik denk dat je dan die stappen eerst moet laten zien op het veld, elke wedstrijd 100% geven, sleuren, met diepte passen medespelers vrij zetten, niet zoals regelmatig je voet terugtrekken of inhouden.
Doe dat twee jaar op constante basis, dan komen de clubs vanzelf.
Terrorjaap010 +94
Heb orrie dit seizoen eerlijk gezegd ook weinig goed zien spelen.
jordy2134 +179
Wat heeft hij nou oprecht laten zien in het afgelopen seizoen?
In mijn ogen niks waaruit blijkt dat dit een fantastische voetballer is.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties