Bij Feyenoord keren langzaam enkele spelers terug van blessures. Het maakt dat trainer Robin van Persie voor het eerst sinds zijn aanstelling iets meer te kiezen heeft. Een opvallende keuze was bijvoorbeeld om Gijs Smal opnieuw op het middenveld te laten starten, in plaats van bijvoorbeeld Oussama Targhalline. Tegelijkertijd kreeg Hugo Bueno de voorkeur boven Quilindschy Hartman. Twee logische beslissingen, vonden de verslaggevers van RTV Rijnmond.
"Hartman heeft gewoon minder ritme doordat hij lang geblesseerd is geweest", begon Dennis Kranenburg in de Podcast Feyenoord. "En hij zei zelf ook dat hij over de wedstrijden die hij sindsdien heeft gespeeld, helemaal niet zo tevreden was. Als je dan Bueno en Smal hebt, die dat goed kunnen invullen, dan kies je voor zekerheid. Zeker in een belangrijke wedstrijd als tegen FC Twente. En wat Smal betreft, hij heeft de laatste wedstrijden wel laten zien dat hij ook op het middenveld uit de voeten kan."
"Wat voor Hartman geldt, geldt ook voor Targhalline", nam Dennis van Eersel het over. "Feyenoord heeft geen oefenwedstrijd kunnen spelen en Targhalline was ook niet speelgerechtigd voor de Champions League. Ik wil niet zeggen dat hij twee weken heeft stilgestaan, want hij heeft natuurlijk doorgewerkt op het trainingsveld, maar qua wedstrijdritme stond hij even on hold. Ik kan me voorstellen dat dat meespeelde in deze overweging."
Rentree Hwang
In-Beom Hwang stond na wekenlange afwezigheid wel direct weer aan de aftrap. "Zijn rentree was heel belangrijk voor dit Feyenoord", oordeelde Kranenburg. "Hij is altijd aanspeelbaar, speelt altijd de juiste ploeggenoten aan. En wat ik ook mooi vind, is dat hij de duels niet schuwt. Ik vind het een fijne speler om erbij te hebben. Hij gaat voorop in de strijd, voorop in de duels en kan ook nog eens goed voetballen. Ik hoop dat hij nu een tijdje fit gaat blijven."
Dat bracht hem direct op een punt van zorgen voor de komende weken. "Ik vind het werkelijk schandalig dat hij is opgeroepen voor de interlands met Zuid-Korea. Hij heeft in de afgelopen drie maanden amper gespeeld en moet nu alweer de hele wereld overvliegen, terwijl hij pas net terug is." Van Eersel viel hem bij: "Dit stoort me eigenlijk al jaren. Het kan toch niet zo zijn dat een speler een heel blok wedstrijden bij zijn club niet inzetbaar is en dan wel doodleuk naar de nationale ploeg gaat. De club betaalt het salaris, soms een godsvermogen, en dan komen ze daarna weer geblesseerd terug. Ik snap dat spelers graag voor hun land willen uitkomen, maar juist daarom moet je ze misschien in bescherming nemen."
Plaats reactie
Cornelis +683
Belachelijk,hij is net terug van een lange blessure en gaat nu naar Zuid Korea om te spelen. Feyenoord heeft hem nodig nu en hij moet dus gewoon thuis in de kuip spelen in plaats van in Zuid Korea.
hagroe +618
Lekker serieuze bijdragen hier.....
RechtvoordeRAAP +815
Hwaaaaangggg 2026 kampioeeeeennnnn
RechtvoordeRAAP +815
Kim jonge oen.
RechtvoordeRAAP +815
Kan Kim Jong Un hier ook niks aan doen?
P010M +91
helemaal eens.
SantiagoFR +5591
Gat hij wel dan
Legionist +1799
Doe een Moussaatje, meld je af.
Don.C +5582
Gelukkig is Hwang geen Noord-Koreandert, dan hadden we m nooit meer teruggezien na een interland…
JaastJ +840
Nee dan had hij in dienst gemoeten. 50KM naast de limo van die dikke loempia joggen.
FRLARS0180 +839
Niet gaan en het rauwe randje zoeken, lekker met Igor Twente aanhang gek maken
Struukangeren +8233
Ah Rijnmond heeft er zn plasje ook weer over gedaan
Gers +13159
Hij gaat.
charlaykc +9631
Best wel
Rob.v95 +3796
Gewoon nee zeggen en focus op je club
Kan hij mooi de stad leren kennen
Frankster +21294
Is onderweg naar Korea iig
Gebakkie +13738
Geen interlands meer spelen. Potje knikkeren veel beter.
DeBuurman +1807
nou de kans dat je dit jaar op varkenoord mysterieus geblesseerd raakt is stuk groter dan op willekeurig ander veld op willekeurig ander continent. conclusie. safe option + wat speelminuten voor ritme.
GVA +554
Gewoon afzeggen, reden; terugkomend van blessure en niet 100% fit!
mib2001 +4785
Ah, "gewoon"...
Wingcommanderbell +7024
In de categorie Feyenoord moet een slimme truc toepassen om 5 spelers van elk 20 miljoen binnen te halen.
dannypeter +2528
Ik heb de oplossing voor al deze problemen ( niet schrikken ik heb m echt):
Alle interlands voor altijd en overal afachaffen
Gers +13159
Je hebt geen oplossing dus
rovo +9426
Verplicht opgeroepen door kim
aartinho +34983
Kim holland
12e man 4ever +2151
Beom heeft gelukkig niets te maken met Kim yong Oen.
VanGobbelU +30
Kim in-beom, thuis even weer de tuin snoeien. Lente staat voor de deur
dehelvandeurne +4216
Daar kan je toch afspraken over maken, na 2 wedstrijden met meer dan één speeluur voor betreffende speler zijn ze speelklaar voor het Nationaal Elftal.
bonakalou7 +69808
Eersel is overigens een plaats in Brabant.
Daar zeggen ze gewoon friet, zoals het hoort.
VanGobbelU +30
In Spanje hebben ze deze discussie voor eens en voor altijd beslecht. Na lang discussiëren en flink wat sangria was de uitkomst eenvoudig doch doeltreffend: patatas fritas. Ofwel patat friet
Lenpa +4690
Eens
bonakalou7 +69808
Volledig met Van Eersel eens
FANtasticFR12 +2281
Avsarowie?
FANtasticFR12 +2281
Wat een onzin. Waarom zou Hwang niet voor zijn land uit mogen komen?
FrnickFr +7177
Dat staat er toch hierboven?? Wie betaald z’n salaris?? Feyenoord en niemand anders.
Gers +13159
Salaris heeft er geen reet mee te maken
dannypeter +2528
Omdat ie net met hangen en wurgen 45 minuten bij ons heeft kunnen spelen. Vrij logische gedachte toch?
VanGobbelU +30
hwangen en wurgen
eefb014 +5563
Dat mag hij. Maar omdat hij net terug is van blessure misschien niet zo slim.
chrike +255
Ik ben de regels even ingedoken en het blijkt dat een speler 15 dagen van te voren moet worden opgeroepen. Zo niet, dan mag de voetbalclub de oproep weigeren. Op het moment dat Hwang is opgeroepen was hij dus nog geblesseerd. Apart verhaal.
PindaSaus +41794
Miljoenen Koreanen kunnen we geen andere Hwang sturen?
kraai59 +5432
Club en speler moeten dan met elkaar in gesprek. En hem overtuigen niet te gaan. Hij is nog niet eens 100 % fit.
FRM010 +6845
NOU FEYENOORD DAN HOUD JE 'T TEGEN
Daarnaast kent ie zelf ook z'n muil opentrekken?
cytbtfzcj2 +6
Verwacht je dat hij zn eigen land zou afweizen
FRM010 +6845
Ja dat verwacht ik van iemand waarbij z'n werkgever salaris betaald
PindaSaus +41794
Neem een ava dat verwachten wij van U
Gers +13159
Dom
mruigrok +3015
Ik niet.
heiden6 +2017
Tegenhouden kan helaas niet
Feli_nl +116
Eervolle mensen en hij wordt opgeroepen om zijn land te vertegenwoordigen. Denk je dat hij dan zal afwijzen?
eefb014 +5563
Dat kan Feyenoord dus niet
FrTimHuizen +549
Spelers kunnen dat toch zelf ook aangeven? Vond dat in november met Timber toen ook heel teleurstellend. Verzwikt z’n enkel tegen Utrecht, speelt met een spuit in z’n poot tegen Ajax, heeft overduidelijk rust nodig en gaat toch naar een OEFENWEDSTRIJD nota bene van Oranje.
frbergh +13628
Eens
Frvld +3645
Prima toch, wij kunnen nog kampioen worden!
FrnickFr +7177
In het sprookjesbos misschien.
Frvld +3645
Gelukkig nog iemand die reageert!
q-park_rotterdam +1819
https://www.youtube.com/watch?v=W55dN9rBFZM
Jaaa nieuwe Halper!!!
Galacticmn +768
Echte roesjesjager u
GroenGrasKuip +1914
Kan me het wel voorstellen, goede speler
Kieboom +40756
Gewoon met hem gaan zitten, zo van ,alles goed en wel,
Hwang, je bent net terug,
Wij hebben je hard nodig, dus je zegt maar dat je nog geblesseerd bent.
mataglap +7639
Oproepen is niet schandalig maar logisch. Hem laten gaan als club, dat is schandalig.
Gladdeharry +9231
Als club heb je weinig te willen. Je moet de speler verplicht afstaan
mataglap +7639
Helemaal niet. Je kan gewoon afspraken met een speler maken.
Gers +13159
Is niet de praktijk
WeWordenKampioen +25643
Hwang is back
olaf +1510
Had mooi geweest om eff wat te trainen en eventueel oefenwedstrijdje tegen Sparta ofzo. Het is niet anders.
dmnq1992 +3433
Je mag toch instructies meegeven. Dat hij maar 45minutrn max mag spelen. Daar moetten ze zich aan houden.
CPP +3553
Dat is niet waar. Ze moeten niets. Afstaan aan nationale ploegen is verplicht. Normaliter is er wel overleg en wordt er geluisterd naar de adviezen van de medische staf, maar nationale bond sarta en coach beslissen.
Bovendien is in dit geval het spelen één, maar is de reis minstens zo belastend. Om fit te worden zou hij hier moeten blijven.
dmnq1992 +3433
Oh oke duidelijk. Thanks voor de info.
Huu1 +2415
Je kan het toch gwn tegen hem zeggen?! Maar snapt ie dat zelf niet??
Fapoob010 +290
Je weet dat je een Zuid Koreaan koopt. Dus niet zeuren nu
Hogedruk +3532
Lol onzin
Km010 +5237
Dtk moet even bellen met kim
Ceasar +3065
Oké, maar maakt het voor jou niet uit dat Kim J U een noord Koreaan is!
En onze Hwang een Zuid-Koreaan!?
Gers +13159
'Gewoon' bellen
Ceasar +3065
🤣😂
Km010 +5237
Precies
Adriaaantjeeeeeee +26048
Eensch
Benijofar +2527
Als club kan en mag je niet een speler tegenhouden en Een type zoals Hwang gaat nooit weigeren als hij wordt opgeroepen.
Geert-Jan.v +2621
Echt wel dadelijk is hij weer geblesseerd
zutphen +14909
Saté ajam is van kip
Saté babi is van varken
Hoe heet saté van hond?
cliffhanger1964 +2923
Berghuis?
slimspelen +4222
Sate Bobbi, dat weet toch iedereen?
PindaSaus +41794
Zolang saus eroverheen gaat mag het wat mij betreft slang zijn
CPP +3553
Slang is sowieso lekker vlees. Ook zonder saus.
PindaSaus +41794
Kenner
Fritzel13 +95
Dat zegt mijn vrouw ook altijd..
flying_dutchman +230899
Verhuizen
HarryH +1902
Voorts ben ik van mening dat Baas de nieuwe Maduro is. Eén wedstrijd in 020, dus direct oranje en een te dure transfer
Vervolgens niets meer dan een kwakkelende carrière op secundair niveau.
Pelleboog1908 +44306
Dennis van Eersel met zijn meninkjes.
marconmgn +57433
LM ook
Rocket +2333
het kan dooien, het kan vriezen, maar het beste is een dooie fries
Michael.D +2704
Gewoon niet laten gaan.
progress +2364
Zo is het groot gelijk over die interlands.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties