Feyenoord heeft de komende dagen stof tot nadenken. De Rotterdammers schakelen op meerdere borden op de transfermarkt en hebben diverse spelers in het vizier. Supporters wachten ongeduldig op de komst van Luka Ivanusec, alleen er is nog altijd geen totaal akkoord bereikt met Dinamo Zagreb.
Het is op dit moment nog niet duidelijk wat de gevolgen zijn voor Feyenoord op de transfermarkt nadat bekend is geworden dat Justin Bijlow weken, misschien wel maanden is uitgeschakeld. Trainer Arne Slot bevestigde zondagmiddag dat hij dolgraag een nieuwe keeper wil aantrekken. Voetbal International schetst de huidige situatie van de stadionclub.
"Te Kloese is nog steeds bezig met Luka Ivanusec," begint journalist Martijn Krabbendam. "Deze speler wil de club al weken hebben, al lijkt het enthousiasme per week wat verder af te nemen. Dat heeft niet alleen te maken met de lange adem die Feyenoord ervoor nodig lijkt te hebben. Andere opties blijken ook interessant en betaalbaar. Niet dat de Kroaat uit beeld is, maar Feyenoord schakelde al wel door in de hoop ergens snel een deal te kunnen sluiten met een speler die creativiteit met zich meebrengt."
Feyenoord heeft zaterdagmiddag een bod neergelegd bij River Plate voor de 24-jarige middenvelder Esequiel Barco. "River Plate wees het eerste bod van Feyenoord af. Intussen zit Oussama Idrissi in de wachtkamer. Te Kloese heeft deze deal in de steigers, het gaat om nog wat details, maar het blijft stil. Dit zal te maken hebben met de Ivanusec-deal. Wie Dinamo zag spelen tegen AEK Athene, herkende dat zijn spel gelijkenissen vertoont met dat van Idrissi."
Slot gaf aan dat Feyenoord haar geld maar een keer kan uitgeven en er daardoor keuzes gemaakt moeten worden. "Wat wordt het nu? Ivanusec? Of toch Barco? Of Idrissi en een extra keeper? In dat laatste geval kan Andries Noppert een optie zijn. De doelman van SC Heerenveen stond bij Feyenoord op de lijst als vervanger van Bijlow, mocht die afgelopen zomer daadwerkelijk de stap hebben gemaakt naar Manchester United."
Plaats reactie
John.V93 +621
Wat een gelul om een keeper aan te trekken ga eerst eens werken aan de rest
Ron.V15 +2635
Een prima keeper Wellenreuther.
Inversteer maar in een paar scorende middenvelders
tjabbie +208
Bijlow paar weken uitgeschakeld. Dar kan Well toch opvangen niet gelijk nieuwe keeper halen. Waarom dan in gods naam Lamprou??? Ivanusec halen grootste prio
1234567890 +174824
De stap naar Man U was voor Bijlow en Feyenoord beter geweest
eeuwigtrouw +3944
Waarom nog een keeper wellereuter doet het prima,je heb een tweede keeper,neem dan jeugdspeler als derde en geef je geld uit aan spelers die je nodig heb.,keeper halen pure onzin en paniek
010Pattaya +7111
...bye Byelow?
DoubleSpy +8275
Gelukkig is het Krabbendam die dit zegt. Die roept maar wat in de ruimte altijd, dus dan hoeven we ons geen zorgen te maken dat we die overhypete Noppert gaan halen.
Rotterdam1983 +5765
Liever Olij van Sparta
010forlife +2998
Maar gaaat een noppert akkoord als 2e keus? Aangezien noppert regelmatig ook wordt opgeroepen bij oranje. En daarnaast weet ik niet wat er afgesproken is met wellenreuther, maar zou wellenreuther wel 3e keus willen zijn ? Want als 2e keus kom je nog wel aan je minuten, als 3e keus is die kans nog kleiner. En voor lamprou zelfde die wordt 4e keus. Je creëert er veel onvrede mee bij je reserve doelmannen.
Harigeharie +2885
En wordt Wellenreuther dan 3e keus als bijlow weer fit is ?
Degekstuh +5319
Zag vandaag bij Sparta een goede keeper
Pleur is op met Noppert joh
Lupin +3435
Geen extra keeper! Een 8 en 10 hebben we nodig.
Idrissi er bij is prima.
debalisrond +543
Sorry ik moet effe iets kwijt voor het slapen gaan komt die.....: Kenneth Perez is n ass hole !! Sow dat lucht op :-)
vandeburgerking +1154
Volgens mij is ene D de Gea transfervrij
beppie172 +65863
Marsman en Delle ook, en die zijn wel realistisch en kennen de stad en de club.
like-a-pen +3462
Hou toch op man
LiekChampignons +484
Is het misschien een idee om Bijlow tijdens de trainingen in het gips te zetten. Uit voorzorg zeg maar.
#dtv
Ron.O68 +1163
Niet meer meedoen in de partij vorm op de training
Alleen warm lopen en Duiken naar de bal doet hij voortaan op de duikplank in het zwembad
Rotterdam1983 +5765
Misschien een idee om na dit seizoen afscheid van hem te nemen en beste zou zelfs in de winterstop al
Wisselspeler +7799
Rubber matten..
Rumble +6815
Wellenreuter > Noppert
JosKip +2883
Lijkt me onlogisch om je laatste budget uit te geven aan een keeper, wetende dat aanvallende versterking van belang is, Wellenreuter kan het niveau aan, tweede keeper huren en Lamprou derde keeper.
Ron.O68 +1163
Ja want dan ga je er vanuit dat wellenreuther ook geblesseerd raakt
dickievoormekaar +5713
Zoals van hanegem zegt, waarom is lamprou dan gehaald?? Die is 2e, en iemand uit opleiding 3e. Of haal een jongeling voor die plek.
rovo +9401
Die 2 tegendoelpunten zijn de verdediging aan te rekenen, wellenreuther keepte prima
Wisselspeler +7799
Maar zonder bijlow miste je de organisatie..
En de hier verguisde Pedersen miste je extreem met zijn snelheid..
Geertruida was niet optimaal vandasg..
Bergje63 +1290
Bijlow ruilen voor Noppert met geld erbij!
Svennuh +10020
Noppert mag de veters van bijlow nog niet strikken nu die in het gips zit
Puiflijk49 +575
Stoppen om Slot zijn zin te geven, er lopen al mis kleunen zat Dikrosun, Timber die back van Groningen en Zerouki en van de Belt en ga nog maar even door. Het wordt tijd dat hij bij zichzelf te rade moet gaan.
KAWS +187637
Flikker op met die tering Noppert
ibmebudh +3314
Jemig, je zal Wellenreuther zijn. Eerst al overduidelijk tweede keeper gemaakt door Bijlow steeds direct na z’n herstel, of zelfs te vroeg (ECL finale) weer op te stellen. En dan nu de geruchten dat Slot een extra keeper wil en dat Noppert kandidaat is.
1. Waarom dan Lamprou halen? Als je tóch geen enkel risico wil lopen dat je hem moet inzetten, waarom dan niet een jeugdspeler laten meetrainen? Is zijn “ervaring voor in de kleedkamer” het echt waard?
2. Geruchten over Noppert die echt niet z’n basisplaats bij Heerenveen gaat opgeven om achter Wellenreuther te gaan staan. Dus ook volgens die geruchten is Timo niet basis-waardig.
3. Waarom toch steeds die Noppert? Die gast is zo overhyped obv een selectie door een narcist en een paar aardige wedstrijden, maar heeft daarvoor niks bijzonders gepresteerd (understatement) en nu staat hij nog steeds niet in de belangstelling van welke club dan ook (behalve dat ie gvd steeds aan ons gelinkt wordt).
4. Volgens mij doet Wellenreuther het prima, vandaag een paar keer erg goed, en in zijn vorige stint ook door iedereen geroemd. Zelfs een paar suggesties om hen eerste keeper te maken en afscheid te nemen van Bijlow.
Dus prima om iemand te halen als back-up van Timo, al is het zonde van het geld voor Lamprou, maar laten we/ze in hemelsnaam ophouden over Noppert en Wellenreuther de kans en waardering hebben die hij verdiend heeft. Dan hoeft het niet veel te kosten en houden we geld over voor versterkingen die we meer nodig hebben, nl voor in de basis.
Jeroen.S71 +1007
Maar inderdaad man! Waarom dan Lamprou halen als je nooit van plan bent m in te zetten. Compleet gekkenwerk is dat. Dan wil ik ook wel een seizoen bij de selectie zitten. Beetje moppen tappen, wat bidonnetjes omtrappen, de douche naar koud draaien terwijl iemand z'n haar aan het wassen is... niet zo moeilijk hoor.
danny-p +16572
Noppert 🤡
feyenoordgazza +4012
Wellenreuter gewoon laten staan en een transfervrije keeper of huur keepertje
rene1952 +1006
Wasrom die Mulder niet terughalen????
Glenn Lagerwaard +2146
1 van de slechtse keepers ooit samen met Henk Timmer.
Man man man., die keken letterlijk ballen erin.
Kapot geërgerd samen met Lex Immers hebben die mij wel een paar haren gekost.
Wisselspeler +7799
Timmer was toch niet zo beroerd..
Glenn Lagerwaard +2146
Die stond altijd aan de grond genageld..
FRunn +1631
Dat idee had ik ook altijd bij Vermeer
Glenn Lagerwaard +2146
Ja ik was persoonlijk altijd wel weg van Vermeer. Maar die stond erom bekend altijd minimaal 3 a 4 blunders per seizoen te hebben.
Maar wel altijd legendarische interviews. Hij herhaalt altijd de vraag van de interviewer
Bas.W +6403
Laat het even weten als luka zijn ballen heeft gevonden en ook zelf een transfer wil afdwingen.
Anders blijf je lekker zitten waar je zit droeftoeter.
Nog nooit zo'n soap gezien. We blijven hier niet achteraan rennen toch ?
FRunn +1631
Soap-Zerrouki al vergeten?
OuweDibbus +569
Gewoon Wellenreuter laten keepen en als de brandweer een aanvallende middenvelder halen die anderen niet in de weg loopt en scoort.
hoekieuitzoekie +21666
Wist niet dat Noppert linksbuiten kon. Laat me graag verrassen.
Footballfuture +243
We hebben Wellenreuter en Lamprou. Klaar
Fries77 +1319
Waarom haal je dan Lamprou terwijl je weet dat Bijlow regelmatig geblesseerd is? Had dsn Bijlow van de hand gedaan, Unnerstall gehaald en een talentvolle jongen als derde keeper.
.:Feyenoord1908!:. +3619
Unnerstall is wel al op leeftijd en twente vraagt altijd behoorlijke bedragen. Dan kun je beter voor Noppert of Olij gaan.
mataglap +7607
Andries Noppert, God sta ons bij in deze bange dagen.
Km010 +5197
Een stand in kan maar geen 1e keeper. Of je moet weten dat in winter teams bijlow willen
Danny.V68 +4494
Was Bijlow maar gegaan afgelopen zomer. Die raak je aan de straatstenen niet meer kwijt.
FR-Fan1908 +6684
Noppert is twee klassen minder dan Wellenreuther
Wisselspeler +7799
En vier klassen minder dan bijlow. Heeft ons vandasg mooi twee punten gekost..
vnete +25157
Haha als je 1 jaar geleden had gezegd dat marsman in hetzelfde team zou zitten als messi had ik je naar de tbs afdeling gestuurd laat staan 10 jaar geleden
DrF +3074
Zit hij ook niet. Het contract van Marsman is ontbonden voordat Messi daar begon.
vnete +25157
Ah dat nieuws had ik gemist
ph4ge +1874
We hebben de twee beste keepers van NL in de selectie, je gaat toch geen geld uitgeven aan een derde? Het is maar een polsbreuk, dat is 6-8 weken.
Pas +6938
Helemaal geen keeper nodig. Steek het nog niet verkwiste geld aub in een goede 10.
FR-BERRY +861
Pak Marsman nou gewoon
vnete +25157
Zou die wegwillen uit miami
FR-BERRY +861
Heeft daar geen contract meer
Gizmo +1141
Vorig jaar stond Dilrosun af en toe op 10. Waarom probeert Slot dit niet?
FactaNonFerba2021 +272
Ging niet best haha
Rainier +1259
Trilde te hard
FR14 +496
Typisch Feyenoord laten zich gewoon een oor aannaaien door die Kroaten! Dus sexy Lexie wordt onze nieuwe 10
Erik.V98 +344
Liever geen Noppert, maar een nr 10. En i dien toch een keeper, pluk dan die van sparta daar maar weg. Is veel completer dan die blunderende Noppert
Erik.V98 +344
Laat onze Japanner maar op 10. Is altijd beter dat wat er nu gebeurd
Van_Geel +18480
Noppert is een one hit wonder, maakte vandaag ook weer een bizarre blunder.
Irie010 +940
Geen nieuwe keeper! Haal Idrissi, Ivanusec en Bitello maar!
Alireza, Dilrosun en Waldmark exit. Tempo nu!
knarf +3309
🤣🤣🤣
hoekieuitzoekie +21666
Het lijkt me heeeel verstandig om nu geen scorende/creatieve aanvallers/10 meer te halen, maar een nieuwe keeper, waar je er al een paar van hebt. Lijkt me echt een top idee. Doen. Vandaag nog. Dan zet je Wellenreuther (die het heel goed doet) op de bank. En als Bijlow weer fit is zet je ze gewoon allebei op de bank. Wellenreuther en Noppert ofzo. Lekker banken. Gewoon omdat het kan. Of rouleren. Nog leuker.
Hou op hoor!
Berrag +1409
Rot op met je Noppert. Timon eerste keep, gaat niet geblesseerd raken.
Doodles25 +1223
Liever Olij
cmd94t4vjm +355
Branderhorst ( ofzo) halen. Is ongelukkig bij Utrecht. Prima keeper
kamrad +1659
Idd brandenhorst ruilen met hendriks. En dan nog een goede nr 10 ajb
Aproxis +3749
Timon, Kostas en een jeugdkeeper. We hebben buitenspelers en een 10 nodig!
Dwightx +745
Ik kan me niet voorstellen dat Slot bedoeld dat het aantrekken van een aanvalle(r)(n)de middenvelder in de koelkast gaat. Misschien dat Idrissi als enige niet meer komt.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties