Theo Janssen zag zijn Vitesse het AS Roma dit seizoen twee keer enorm lastig maken. De Arnhemmers werden uiteindelijk uitgeschakeld in de Conference league, maar Janssen geeft Feyenoord een goede kans om wel te winnen van de Italianen.
''Roma is een degelijk team, maar zeker geen wonderploeg'', vertelt de oud-voetballer in gesprek met RTLnieuws.nl. ''Ik zie mogelijkheden voor Feyenoord en geef ze goede kansen om te winnen. Vitesse was niet minder dan Roma. En ik schat Feyenoord hoger in dan Vitesse.
''Natuurlijk was de sfeer in Rome imponerend. De geschiedenis van die club is groots. Je ziet Francesco Totti daar rondlopen, dat spreekt tot de verbeelding. Maar voetballend dacht ik: 'is dit het nou?'. Feyenoord hoeft echt niet bang te zijn.''
Ook de coach maakte geen grote indruk op Janssen. ''Mourinho staat erom bekend zijn spelers dichtbij elkaar te laten spelen en weinig kansen en ruimte weg te geven. Maar dat zag ik tegen Vitesse helemaal niet. Roma geeft het hele seizoen veel mogelijkheden om te scoren weg aan de tegenstander.''
Feyenoord moet aanpassingen doen
Slot moet in de ogen van Janssen enkele aanpassingen doen
aan het spelsysteem. ''Roma zal Feyenoord naar voren lokken. Als Slot dat gaat
doen met drie aanvallers, lopen ze de kans in de eigen verdediging één tegen
één te komen staan. En dat is met Marcos Senesi en Gernot Trauner, niet de
snelsten, gevaarlijk tegen de twee snelle aanvallers van Roma.''
Plaats reactie
goldendick +7000
Absolute unit
ramsteijn +4881
Wij hebben Arno Slot de beste coach. Tactisch slim en verstand van het moderne voetbal. Arno is onze David die Goliath overwon in de strijd.
jack98 +46386
Dankjewel Theo voor de handige tips! Maar Slot zal toch met drie aanvallers beginnen!
AvL +8931
Tegen wie spelen we eigenlijk vanavond?
nlx78 +1758
Tegen alle haters
Tapiaz +28520
Al die deskundigen met hun goedbedoelde adviezen!
Maar die van Theo knoop ik echter in mijn oren, want hij ziet het over het algemeen heel goed!
Vooral dat naar voren lokken, echt wel een dingetje vanavond. Want reken maar dat José de hele tactische trukendoos opengooit.
John84 +4403
Zolang Malacia en Geertruida niet naar voren gaan de eerste 10 minuten is er niet veel aan de hand.... Even aftasten en daarna zal Slot wel het e.e.a. omzetten om Roma de nek om te draaien.
Tapiaz +28520
Ja hoor John, helemaal mee eens. Als onze jongens hun vorm hebben dan maak ik me geen zorgen over de uitslag.
Maar ik zag tegen Marseille thuis hoe die 2 tegengoals vielen, en hoeveel ruimte we daarbij weggaven achter de verdediging.
Het komt hier op neer: ik ben gewoon erg zenuwachtig.
feyen00rd23 +5221
Mochten ze het klein houden je hebt sini en Nelson die op een goede dag goed zijn in de kleine ruimtes
julian010fr +3649
bedankt bolle
1234567890 +169897
Is dat Arnold Schwarenegger op die foto
Animism +5970
Hele dikke ja
Mensini +14477
Nee, Bud Spencer....
FrBubba +19204
RvP>Totti
Frank23 +880
Hup FEYENOORD!!!
1908forever +18188
Ik ben eigenlijk best wel benieuwd hoeveel nieuwe fans wij erbij hebben gekregen met deze finaleplaats.
Het is echt al dagen Feyenoord zus en Feyenoord zo op tv en in de kranten.
Dan gaan er gegarandeerd fans bijkomen.
Zeker als we ook nog eens vanavond winnen.
Dit is natuurlijk gewoon super voor onze club al die aandacht.
Internationaal ook natuurlijk.
Het word in 83 landen live uitgezonden.
JDN1987 +22417
Ik neen inderdaad alles nu wel terug over de media.. het is een en al Feyenoord. Het duurde even.. maar nu met de finale is het wel zo.
Nou zijn er altijd een aantal engnekken op radio en tv…. Die anti Feyenoord zijn maar het grotedeel doet hun best
frtikkieterug +6700
Successupporters hoeven we hier niet
N2daB +8435
..behalve als ze de komende 80 jaar blijven plakken. Er zijn genoeg kids die thuis opgroeien zonder voetbal invloeden en nu hooked zijn. Beter nu dan nooit.
FR-Guerrero +315
Ik zag wel dat het instagram account van 545K naar 550K volgers is gegaan in een paar dagen tijd.
kampioentje2017 +9485
Kunnen we Theo Janssen niet in het doel leggen vanavond? Houden we in ieder geval de 0.
LELANDPALMER +11594
Waarom heeft deze Feyenoorder nooit bij Feyenoord gespeeld? Zo zonde!!!!!
demolenaar +18192
Is geen Feyenoorder hoe kom je daarbij
LELANDPALMER +11594
Ja heh heh, hij is geboren in Arnhem. Maar van top 3 had hij zeker voorkeur voor Feyenoord, het heeft nog even gespeeld ook dat ie kwam.
demolenaar +18192
Vindt m nooit erg positief over Feyenoord
JDN1987 +22417
Niemand is heel positief over Feyenoord dat niet bij Feyenoord loopt
LELANDPALMER +11594
Yooooo lees zijn boek gewoon even ofzo, hoe kom je daarbij joh?
Of een simpele Google search:
"Het is dat Feyenoord Theo Janssen niet kon betalen, anders had de middenvelder in het verleden waarschijnlijk het shirt van de Rotterdammers gedragen, zo heeft hij aangegeven in een interview met RTV Rijnmond. De oud-voetballer groeide thuis op met Vitesse en Feyenoord, maar laatstgenoemde club had niet de financiële middelen om de creatieve linkspoot naar De Kuip te halen. Volgens Janssen mist Feyenoord momenteel een type speler zoals hij."
PutdekselGooier +10745
Omdat ie liever naar 020 ging.
LELANDPALMER +11594
Zo simpel is het leven niet PutdekselGooier.
Liser +19811
In elk station waar we langskomen wordt het steeds drukker met Feyenoorders. Wat een dag
corfr1912 +8859
Ik denk dat onze back's belangrijk zijn. Die moeten zeer snel omschakelen. Ik denk dat Trauner vooruit verdedigen en Malatia moet zorgen dat hij Seneso helpt en Kasdorp in bedwang houden samen met Orrie. Sinistera moet vooral voorin blijven. Wat ik niet snap is dat ze bij iedere corner tegen dat ze dan met 11 man in de verdediging moeten staan. zet 1 of 2 snelle mensen voorin voor een geslepen uitval want dan houd Roma 4 man achter in.
knoepert +75361
en je bent begonnen in de kop van Groningen neem ik aan?
FRsupport123 +249
Tuurlijk niet! WIJ ZIJN FEYENOORD WIJ ZIJN FEYENOORD
TegelenFeyenoordR +657
Rotterdam nergens bang!
jimdundeegaming +2155
Jammed dat deze gozert niet bij Feyenoord heeft gespeeld. Paste zeer goed bij ons ook kwa mentaliteit
FeyenoordVdam +5817
Was hier een cultheld geworden
LELANDPALMER +11594
Hij was ook al vanaf 17 jaar een mega talent he, snap het ook niet!!!!!
LELANDPALMER +11594
Echt mooie gast is dit hoor, eerste wat hij deed met z'n voetbalgeld was een huis kopen voor z'n ouders.
CROOSWIJKER +14604
Roma kan dat ook over feyenoord zeggen we hebben notabene 2x van Vitesse verloren
Flinkevleugel +3205
Tegen Vitesse deed Pellegrini niet mee in Arnhem terwijl Spinazzola, de motor van Roma, nog geblesseerd was, dus Feyenoord krijgt het een stuk zwaarder dan Vitesse.
knoepert +75361
och het zou wat
detrotsvanrotterdam +8565
Je ziet Francisco Totti daar rondlopen. Bij ons zie je Ulrich van Gobbel en Regi Blinker rondlopen, dus so what?
Juled +2124
Wij zijn niet bang want gernot is er bij!
WIJ ZIJN NIET BANG WANT GERNOT IS ERBIJ
halveleo +9656
Angst is een slechte raadgever. Doet Arne niet aan
JDJ +17812
Wij zijn voor NIEMAND bang.
gerard1951 +1312
Jens en Pederson erin 2spitsen kom het goed
SuperGuidetti1. +70156
Hoeveel bier heb je al naar binnen gewerkt?
jeffrey1 +4921
Je hoeft Slot echt nergens voor te waarschuwen. Hij is dag en nacht bezig met z’n tactiek
DeKuipforever +196131
Theo Jansen: Vitesse was niet minder dan Roma. En ik schat Feyenoord hoger in dan Vitesse.
Dat mag ik wel hopen; 20 punten meer dan Vitesse in de competitie...
fr16 +2948
Wel 2x van verloren
remco112 +16288
Heb je ook gezien hoe?
fr16 +2948
Ja helaas wel
PutdekselGooier +10745
Ik snap het ook niet. Hadden het lastig tegen Vitesse, 20+ punten achter de nummer 1 geëindigd, oude gekken zoals Mikhtaryan als sterspelers, over de top trainer. Moet te doen zijn dit.
MKF +7818
Ik was echt heel bang maar nu Theo zegt dat het niet hoeft kan ik weer ademhalen.
corfr1912 +8859
Dan zal je wel blauw geworden zijn als je niet ademt. Dus Theo heeft je leven gered.En wij zijn vereerd met jouw als supporter dank Theo.
SuperGuidetti1. +70156
" ik schat Feyenoord hoger in dan Vitesse"
Vind dit wel een gewaagde uitspraak hoor,
Man man man
OuweVos +16690
Net voor zo'n finale moet je dat maar durven hoor
keepertje +525
Volgens mij zei die doekie en trainer vorig jaar heel wat anders. Kan snel gaan in een jaar.
Djk1 +5696
Tja, twintig punten hoger om precies te zijn. Ondanks 2 onterechte nederlagen in de onderlinge duels.
Fien Janssens +1490
2-1
DeEijk +91827
1-2 hoop ik
cliffhanger1964 +2908
We krijgen zo langzamerhand iedereen, die ooit een keer voetbalschoenen heeft aangehad, voorbij met een mening/visie.
Leuke aandacht voor de persoon zelf, maar volstrekt onnodig.
Rijn.1 +2155
Zeik toch niet zo man, het is ook nooit goed..
Djk1 +5696
Klopt en daarom lezen we het hier allemaal
detrotsvanrotterdam +8565
Ik mis hoe Joop van Daele en Johnny van de Beukering hier nu inzitten. Ben ik best nieuwsgierig naar.
detrotsvanrotterdam +8565
En Kees-Jan Snoek niet te vergeten!
Symex010 +5482
Theo je lult maar wat, " de geschiedenis van deze club is groots".
Op basis van geschiedenis..... Telt roma 0,0 mee.
Ze dromen van een prijzenkast zoals die van ons.
(as roma.... 3 x serie a, 9 x coppa italia.)
JanDeSpecht +87915
Roma is een club met een prachtige historie en tenue en staan stevig 4e op de ranglijst aller tijden van de Serie A. Elke voetballliefhebber in Europa kent ze. Opscheppen over je prijzenkast is neuzengedrag.
cipolini +13797
Ons aanpassen, dat geloof ik niet. Misschien, dat Malacia en Geertruida niet allebei tegelijk naar voren mogen, maar om beurten.
1970hetjaarvan +7364
Sinds wanneer heeft hij dusdanig kijk op het spel dat hij Feijenoord ( slot off all people!!!!) tactische tips mag geven
Janssen= dagjesmens
#iedereenliftmee
Lwd-Feyenoorder +10700
As Roma is wisselvallig, ze kunnen heel goed voetballen, maar ook dramatisch. Ik ga voor dat laatste een verwacht een 1-5 zege.
knoepert +75361
1-5? Ben je wel goed? Hoe kom je er bij dat zij gaan scoren????
Lwd-Feyenoorder +10700
Bij een 0-5 stand zullen we wat nonchalant worden en zal er wel weer een foutief terugspeelballetje zijn.
knoepert +75361
dat is altijd kut , ja.
Barrypapa +15798
Bang allerminst, meer zenuwen, bolle 😉👊🏻
foreverfey +26425
Wat een zenuwen
Warface +3198
Mag ik ook mijn eigen artikel gezien iedere leek die het woord Feyenoord in zijn mond neemt hier een artikel krijgt? ik ben ook een leek, dus kom maar door
FRBonobo +796
we pakken ze vanavond
feyenoord_Freak +14013
Mooi verwoord door Janssen zo zit ik er ook namelijk super positief 🏆 deze is voor ons vanavond .
Bal-Bal +5047
Maar even daargelaten hebben we al 6 duels op rij niet van vitesse gewonnen... en maar 1 van de laatste 8. En as roma verloor juist weer niet van vitesse
Maar het heeft zo moeten zijn dat roma laatste minuut scoorde en bodo tegen az waardoor as roma tegen bodo moest en blabla
Finale moest zo zijn. Payback time.
Ndub +786
Rotterdamnergensbang
Sinister +12961
Als je kan winnen van Marseille dan moet Roma zeker mogelijk zijn. Enige wat mij zorgen maakt is dat er geen eerlijke verdeling is tussen het aantal supporters. Met een groter Roma publiek zal de wedstrijd aanvoelen als een uitwedstrijd
knoepert +75361
dat maakte ook weinig verschil in MArseille. Die kut Fransen kregen we ook stil!
[FR]Thomas +227603
In de Serie A winnen ze vaker niet dan wel. Ook in Europa hebben ze wel wat zepeders gehad hoor (moeilijke wedstrijden tegen Bodo/Glimt en tegen Vitesse). Het is een prima elftal die misschien licht favoriet is, maar Marseille is denk ik beter dan Roma
remco112 +16288
"Slot moet in de ogen van Janssen enkele aanpassingen doen aan het spelsysteem"
Dat hij dit überhaupt zo durft te zeggen. Wie the fuck is Theo Janssen dan?
switzer +10921
Ik zie niet wat er mis mee is. Hij mag toch zijn mening ventileren of niet? En Janssen is geen koekenbakker, die heeft er ook op gezeten.
remco112 +16288
Ik heb Janssen vaak genoeg gezien als analist, de term koekenbakker is nog te hoog gegrepen voor hem. Als voetballer (soms) briljant, als analist echt een schande.
Brahma +5245
Stel je niet zo aan man, altijd dat gejank weer als er iemand wat over een Feyenoorder zegt, wat niet bevalt. Gewoon kappen met die lange teentjes, laat dat maar aan Gordon en consorten over.
Elburg +3372
Dat zijn we ook niet theo..we gaan ze pakken gvd!!!!
JanDeSpecht +87915
Shinji Ono: "フェイエノールトが今夜成功し、シリル・デセルスが勝利のゴールを決めることを願っています"
wallienoot1908 +289
Shinji Ono: "Ik hoop dat Feyenoord vanavond slaagt en Cyriel Dessells een winnend doelpunt maakt."
Chitown-Rivera +15022
Chong Guk Song: "페예노르트는 저 이탈리안을 김밥처럼 먹습니다"
Huubazijn +1111
Potverdikkeme wat een geile wijven in Tirana zeg
sykoofox +85418
Gooi die telefoon weg dan, en laat ze weten hoe Rotterdammers het aanpakken!
Huubazijn +1111
Hahah je heb gelijk kameraad drink me biertje op en zal kijken of ik nog even kan spuiten voor de spanning
IJzerenKees +126775
theoooooo
p13t +23679
Mooi toch dit. Iedereen gunt het Feyenoord. En terecht.
Zuidbewonert +407374
.....eerlijk, ik kots van alle neuzen die nu ineens Feyenoord dit gunnen.
Spiderpig +172530
Ach dat zeggen ja... Maar diep vanbinnen hopen ze dat feyenoord verliest... Alleen maar mooier als we winnen vanavond
Zuidbewonert +407374
Snappie.
sykoofox +85418
Engste volk wat er is!
p13t +23679
Ach joh, Theo houdt gewoon van voetbal, ervaar ik totaal niet als een neus en is doorgaans ook objectief in zijn analyses. Ik heb er niet veel moeite mee. Alles wat bijdraagt aan positieve berichtgeving en gevoel rond Feyenoord is prima. Dit is gratis PR.
Zuidbewonert +407374
Dat is te volwassen voor mij :)
p13t +23679
Voor mij ook een zeldzaam moment hoor, nu weer snel normaal doen ;)
Zuidbewonert +407374
Welcome back.
N2daB +8435
En als we winnen weer roepen dat t maar t 3e niveau is..
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties