Feyenoord begint donderdag 8 september de Europese campagne in Rome tegen Lazio. De stadionclub heeft nog een straf open staan van de UEFA. Zo mogen de Rotterdammers geen uitsupporters meenemen naar het Olympiastadion in Italië en moeten de vakken X, Q, R, S, T, U, QQ, RR, TT en UU tijdens het thuisduel tegen SK Sturm Graz leeg blijven.
Tweehonderd leden van de businessclub van Feyenoord gaan echter wel mee naar Rome, zo meldt RTV Rijnmond. ''Feyenoord mag gebruik maken van de zogeheten First Category Tickets. Er komt een chartervlucht naar Italië voor tweehonderd van de circa duizend businessclubleden.''
Rijnmond geeft aan dat Feyenoord in dit geval vastzit aan bepaalde afspraken. ''Één van de redenen waarom Feyenoord hier voor kiest is de contractuele verplichting die het met sommige zakelijke relaties heeft. Simpel gezegd, deze partners hebben recht op afname van kaarten en als de club daar niet aan voldoet zou dat Feyenoord geld kunnen kosten.''
Topreactie
FR010FRDAM +44830
Tuurlijk. Zij gedragen zich in de regel gewoon fatsoenlijk.
Ik begrijp echt niet dat mensen hier nou zo verbaasd over kunnen zijn.
We hebben gewoon een grote groep tokkies die het stoer vinden om overal halve steden te verbouwen. Dan moet je niet raar opkijken als je gewoon niet meer welkom bent.
En bespaar me de opmerkingen dat ik geen echte Feyenoord ben als ik het ruwe randje niet waardeer. Ik denk dat ik meer met Feyenoord en sowieso meer met voetbal heb dan veel van die "Stoere" jongens.
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties