Op de laatste dag van de transferwindow heeft Jordan Lotomba zijn contract getekend bij Feyenoord. De 25-jarige Zwitser komt over van OGC Nice en heeft zijn handtekening gezet onder een verbintenis tot medio 2027.
"Ik ben heel blij dat ik hier ben. Het is een echte eer dat ik mijn carrière kan voortzetten in dit mooie land en bij de club Feyenoord", begint Lotomba aan zijn eerste woorden op het clubkanaal. "Ik vind het geweldig om een nieuw avontuur te beginnen. Het is een hele verandering, want ik heb jarenlang in Frankrijk gespeeld en nu speel ik ineens in Nederland. Ik moet een andere cultuur en andere mentaliteit aanleren, maar ik ben heel blij dat ik deze stap kan maken."
Lotomba speelde ruim honderd wedstrijden in de Ligue 1 en was dus wel toe aan een nieuwe omgeving, met geweldige fans. "Ik heb veel ervaring opgedaan en het is best wel een sterke competitie. Nu kan ik laten zien wat ik in Frankrijk heb geleerd. Ik heb al eens tegen Feyenoord gespeeld toen ik bij Young Boys speelde. De sfeer waarvoor de fans toen zorgden, verraste mij enorm. Het voelde haast alsof we een WK-finale speelden. Ik keek dus op van de Feyenoord-supporters. Die zijn me altijd bijgebleven."
De juiste stap
Dat Feyenoord de juiste stap is voor de Zwitser heeft meerdere redenen. "Omdat Feyenoord momenteel heel goed bezig is. Ik heb ook voor de club gekozen omdat mijn maatje Calvin Stengs hier speelt. Hij heeft hier zelfvertrouwen getankt en al veel gescoord. Verder zag ik dat jullie in 2023 landskampioen zijn geworden. We spelen nu dus Champions League en dat is natuurlijk het mooiste Europese toernooi. De club is op weg naar boven en dat kan alleen maar goed zijn voor mijn carrière."
Contact met Stengs
Dat de middenvelder door omstandigheden toch is gebleven bij Feyenoord heeft dus geholpen met de komst van Lotomba. "Stengs is gewoon een heel goede speler. Ik weet nog dat hij me schreef dat Feyenoord een echte topclub is en dat ik me er goed kan laten zien. Ik beland in een competitie die ik niet ken. Dit is een mooie ervaring, omdat ik ook Champions League kan spelen."
Kwaliteiten
"Op het veld ben ik iemand die nooit loslaat", stelt de rechtsback zichzelf verder voor. "Ik ben een echt bijtertje, om het zo te zeggen. Op het veld ben ik een krijger. Ik ben fysiek sterk. Ik kan creatief zijn en ik ben sterk in de één tegen één. Daarnaast kan ik ook heel doelgericht zijn met de bal. Ik ben dus veelzijdig en ik denk dat ik een verschil kan maken in deze competitie. Ik kan de ploeg helpen mooie acties te maken en doelen te verwezenlijken."
Een andere kwaliteit van Lotomba is dat hij op meerdere posities inzetbaar is, net als zijn voorganger Geertruida. "Ik ben veelzijdig. Ik ben op meerdere positie op mijn gemak. Ik heb een goed linkerbeen en heb soms het gevoel dat ik tweebenig ben. Ik pas me makkelijk aan en de trainer kan dus op me rekenen als hij me op links zet of juist wat hoger. Ik kan verdedigen en aanvallen, maar speel het liefst op rechts omdat dat mijn sterkste been is."
Plaats reactie
guykroudikorsou +8094
Ziet eruit als een fucking beest.
waterman +2095
Laat maar zien dan!
WvH +15255
Klinkt heel goed. Maar je kent ons motto.
Peter.P39 +1842
Hoe weet hij nou hoe een wk finale voelt
Ron.O68 +1153
Er zullen linksbuitens rondlopen in de eredivisie bij wie hun Poep nu al Groen is van Angst
kotsmuiltje +2991
Forse kerel
fey82 +2747
Beest
StalenBonk +2546
Maar kent hij de stad
Peet.d90 +354
Kan hij ook verdedigen
Michiel.D +3344
Welkom Gullit! Leuk dat ie weer terug is
mosfet86 +1918
Aan ze zelfvertrouwen ligt het in iedergeval niet haha
eppo +70408
Wk finale is klappertjes publiek.
kingtoto +4628
WK finale is niks vergeleken met Feyenoord
Santiscoortwel +1767
Wk finale 😂😂😂😂😂
jack98 +46429
Wacht maar tot 19-09; dan voelt het of je in de hel speelt!
Arcturian_ +3140
Is wel een beest, doet me beetje denken aan van Gobbel
Alleen dan rasta variant
robin_snowdog +1288
Cool
Een multifunctionele zieke neger sp... ehh
eler
JS-FR1 +16948
Dit gaat wel een publiekslieveling worden hoor. Hij is een echte warrior
DeSnorVanBolesta +1373
Op 1:37 het beste spandoek van de laatste jaren:
“ Our Dick doesn’t like young boys” 😂
Frankster +20777
Ja echt geniaal
Gio_ole_ole +330
"ik heb soms het gevoel dat ik tweebenig ben" . Heb ik ook wel eens als ik op het bijveldje van vv Overmaas sta te ploeten.
Adilson.N +175
Totdat je over je derde been struikelde
Fhasil +1876
Allemaal mooie prietpraat van een nieuwkomer. Als hij naar een andere ploeg was gegaan had hij hetzelfde geroepen. Dit soort spelers zien onze club als een doorgangshuis altijd op weg naar de hemel die PL heet.
Wouter1993 +4619
Je zit in een depressie Fhasil.
Komtgoed +1218
tsjaa mot ie dan zeggen
GentlemanGio +1761
Kijk, hij vindt het een gaaf landje, dat gaat er natuurlijk in als zoete koek.
Meer on-topic: ziet eruit als een goede versterking. Interessant is natuurlijk ook zn bondje met Stengs. Laten we hopen op een ijzersterke tandem
slopertje1908 +3730
The killer
Viezevoorzitter +4521
Zijn nickname "Predator"!!
OmeChris +3901
Hij stelt zichzelf voor al killer in de 1-tegen-1 maar elders wordt benoemd dat dit zijn zwakte is. Door zelfkennis als kwaliteit kan ook een streep..
DeKuipforever +196268
Er zijn ook een hoop mensen hier op FR12 die Timber in zijn eerste seizoen helemaal met de grond gelijk maakten en zeiden dat hij er helemaal niets van kon... Hadden ze gelijk...??? Nee...
OmeChris +3901
Was op basis van statistieken geloof ik. Ik heb hetzelfde gehoord op rijnmond
OmeChris +3901
Hopelijk kan hij ons helpen
LaurensFR +1731
Iemand die weet waarom het een 3 jaar contract is, normaal is 4 en soms zelfs 5
BorntobeFr +1616
Makkelijker om een verlenging voor te leggen als het goed gaat
Stphn87 +482
Dit lijkt mij er 1 met 3 benen.....
Viezevoorzitter +4521
2½
Peanut +16155
Vraag me af of hij de stad kent…
sedo5760 +238
Sociaal wenselijke antwoorden. Tjonge jonge, wat een geleuter toch elke keer als er weer een nieuwe speler bij komt. Keihard een open deur intrappen. Pfffft....
Fr_88 +15798
Wat zou jij zeggen voor 200duizend supporters die je niet kennen? Eerlijk antwoorden.
dickievoormekaar +5713
Ach, dat hij in de kuip is geweest, is wel aardig opgemerkt. En, ik ben een een krijger, hoor ik niet vaak ;)
Murdock +4761
" Ik heb soms het gevoel dat ik tweebenig ben?? "
Wezeloos +12302
Jaja dit is er eentje hoor.
Acapulco +16549
Mooi land? Smaken verschillen
gerard1951 +1312
Erg gevaarlijk als je nu al zo zeker van je eigen bent.
FRMH +1759
Van jezelf
Jaweljoh +26017
Christus je bent verdomme een Zwitser, dan kan je toch wel Engels? Echt een verbasterd stokbrood dit
dickievoormekaar +5713
Het land heeft maar liefst 4 talen, maar helaas, geen engels. Italiaans, is dat wat voor je?
Jaweljoh +26017
Ja kom maar door. Maar geen Frans, te snobistisch
dickievoormekaar +5713
caro amico, viene qui perché vuole giocare la Champions League. Conosce la cabina di pilotaggio (de kuip 😂) !
Ed è un vero guerriero!
Ciao!
medtown +5938
on a tombé, on Latomba la chemise
(Tomber la) oui moi j'ai tombé, j'ai on Latomba la chemise
(Tomber la) oui moi j'ai tombé, j'ai on Latomba la chemise
(Tomber la) oui moi j'ai tombé, j'ai on Latomba la chemise
Heisenberg +6179
Parlez vous een beetje Henk?
marcfr12 +2728
Ja daar versta ik dus geen kut van
medtown +5938
Laat me graven
Pelleboog1908 +42637
Bizar hoe sterk die Zwitserse taal op het Frans lijkt.
Wisselspeler +7709
Goh ze spreken daar 4 talen.. Frans, Duts, Italiaans en Retroromaans.. Dus dit zal wel uit de Franse kant komen denk ik zo..
Pelleboog1908 +42637
Het Retoromaans bedoel je.
En nog bizar veel dialecten.
I know
Was een grappie maat.
marcfr12 +2728
Hebben ook beiden iets met messen
Pelleboog1908 +42637
Helden Ava u
marcfr12 +2728
U hoor
Pelleboog1908 +42637
Eens
Dijkes +1092
Probeerde een highlight te vinden van hem, maar alle filmpjes staat hij linksback.
MissFR2017 +93078
Dit wordt een grote
Ratecaver010 +2644
Vlak vooral uzelf niet uit
Factanonverba88 +1060
In NL rechts over de lotomba
FRJimZ1 +502
Welkom & zoals je gaat merken is ons motto geenwoorden maar daden! 💪 succes en opvretuh die backs en voorhoede!!
Cassius +0
Scheenbeschermers uit, sokken op half zeven en rauzen op die flank. Dit is de nieuwe Östlund!
Pelleboog1908 +42637
Un très bon joueur.
Kremix010 +196
Ligt het aan mij of heeft ie verdacht veel weg van Elvis Manu?
JefCumps +5415
Verklap het nou niet pik!
Twan.V52 +7745
Haha hij gaat zeker genieten van het geschreeuw en gejuich van onze supporters
Welkom bij feyenoord❤️🤍
htf6cts6tx +881
Hebben we de donkere dirk kuyt binnen? Lekker man
julioricardocruz79 +289
Heb deze jongen met regelmaat zien spelen. Ik vindt dit absoluut een goede aankoop.
Vindt hem nier zo goed als dat die zich zelf omschrijft ha ha...
-Feyenoord1908- +6093
Ik ken hem nog niet. Komt hij ook maar in de buurt van Geert?
julioricardocruz79 +289
Nee dat vind ik persoonlijk niet. Hij is goede back met behoorlijke drive en body. Geertruida speelt CV, RB of op 6 alles natuurlijk dat zie ik hem niet doen.
Puur als RB mijn inziens.
-Feyenoord1908- +6093
Thnx kameraad
dickievoormekaar +5713
Gelukkig is hij daar voor gehaald ;)
Liser +19817
De Alleskunner
PortofRotterdam +845
Deze man kan alles zo te lezen
ringostar1 +2626
Denk tot nu toe goeie aankoop verwacht niet meer aankopen vanavond ......
djahdjahcity +10684
Hoppa! Kunnen de undercover sissy boys hier weer praten en fantaseren over deze zieke speler en zn derde been
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties