Feyenoord bevindt zich in een lastige situatie. De Rotterdammers speuren de markt af naar een geschikte opvolger van trainer Brian Priske. Het is alleen de vraag welke van de genoemde namen geschikt is om nu in te stappen. De naam van Dick Schreuder valt ook, maar of hij past in De Kuip is de vraag.
"Schreuder heeft het een jaar goed gedaan in Spanje, gepromoveerd met Castellón," begint journalist Pieter Zwart in Voetbal International. "Het is natuurlijk wel een eigenzinnige man met een eigenzinnige werkwijze. Hij speelt hyperaanvallend voetbal en zit tegen het kamikazevoetbal aan. Het levert wel spectaculair voetbal op, maar het kan ook spectaculair fout gaan."
Schreuder lijkt op het eerste oog qua formatie en speelwijze niet direct te passen in Rotterdam. "Die speelt op een totaal andere manier, ook weer met drie verdedigers, wat met Priske niet goed is bevallen. Daar zitten ook wat vraagtekens bij als je nu voor hem gaat. Dat geldt voor veel keuzes. Misschien is het verstandig voor Feyenoord om eerst te kiezen voor iemand op de korte termijn."
"Kan je Schreuder nu laten instappen en zijn ambitieuze speelstijl laten hanteren?" vraagt Zwart zich hardop af. "Misschien gaan die spelers nog meer in het rood en heb je een ziekenboeg die nog groter wordt dan nu het geval is." Journalist Lentin Goodijk ziet wel een groot pluspunt: "Bij PEC Zwolle heeft hij iedereen fit gekregen. Dat is richting Feyenoord wel interessant."
Van Bronckhorst als tijdelijke optie?
Bosschaart kan vanwege regelgeving maar maximaal vier weken voor de groep staan. De huidige trainer van Feyenoord beschikt niet over de juiste papieren. Wanneer er voor een tijdelijke oplossing wordt gekozen, dan is Giovanni van Bronckhorst geen gekke optie. "Als je een interim-trainer zoekt voor de rest van het seizoen, is Van Bronckhorst een logische naam. Iemand die uit clubliefde je uit de brand wil helpen. Het is niet altijd aantrekkelijk om als trainer nu in te willen stappen en dan kan je van de zomer verder kijken'', aldus Goodijk.
Plaats reactie
Feyenoord4ever1908 +57486
Pusic terughalen
Jan.M63 +28
Iedereen heeft wel een voorkeur voor een bepaalde trainer, wachten maar af wie het wordt.
SirFR +520
Alle zo genaamde journalisten weten dat Feyenoord hot is en schrijven ze en zeggen ze wat ze kunnen maar het is allemaal speculatie.
KeesKlinker +27
Ik vond Priske al kamikaze genoeg.
martin-b +0
Mario Been?
rokiyo +61
En zeker geen Schreuder
guykroudikorsou +8155
Nee, geen van Bronckhorst.
KeesKlinker +27
Heeft een hoop puntjes binnengehaald voor Feyenoord.
guykroudikorsou +8155
Is ook de enige coach waaronder we 9 keer op rij hebben verloren.
MscSanchez +2203
Advocaat
Roonie83 +123
Paul Simonis (GAE) met Sierksma (AZ) als assistent. Beide een goede persoonlijkheid en prima communicatie. Aanvallend voetbal als team.
146796r4w2 +65
Pusic aub, als je nog iets van de lijn van Slot terug wil zien zou ik geen betere weten
Tegendraads +1487
Ajb geen Pusic. Zonder Slot niets gepresteerd. Goede assistent maar geen hoofdtrainer
Santiagotto1961 +5185
Nee, geen Gio.
fer67 +256
Aub geen Gio
Willem_B +55315
Nee doe maar niet
ArneSlutsky +2579
Gio gun ik alles, alleen weet niet of hij dit zooitje kan oplossen
Djim +8188
Danny Buijs volgend seizoen voor de groep.
julioricardocruz79 +295
Nog niet eens z'n gek idee...
ArneSlutsky +2579
Gio tot einde seizoen en dan doorschuiven naar RvC of TD, weg met Sjaak en Toon
.:Feyenoord1908!:. +3606
Ik denk niet dat hij de anbitie heeft om doorgeschoven te worden.
Prutser +5905
Het is toch allemaal zo simpel: gewoon Ron Jans vragen en een paar miljoen bieden. Stort de grootste concurrent ook meteen in en hebben we een grote kans op (voorronde) cl.
zfzvg8w2br +485
Die stort nu al in onder jans…
Prutser +5905
Hij staat nog steeds 3e, met een club met een begroting van 35 miljoen..
Erik.V98 +344
Bosschaart met een ervaren coach er naast. Die de papieren wel heeft. En zenders een langdurig contract voor van Persie. Maar echt kansen termijn
fer67 +256
In het begin even aankijken seizoen uit en dan een jaar op jaar bekijken. En geen tweede plek . Maar gaan voor het kampioenschap . Ik wil dat geluid tweede plek uit roeien. Kampioenschap bovenal.
Feye5314 +24
Lekker zorgen dat Bosschaart z’n papieren haalt..en hem uiteindelijk voor de groep laten staan..
Communicatief sterk en laat de -21 goed spelen
De persconferentie gezien, hij heeft wel de juiste uitstraling voor een Feyenoord trainer
graafje +179
Kan toch pas over anderhalf jaar misschien naar de cursus voor hoofdtrainer, mits hij dan toegelaten wordt.....?
Rechtsbinnen +3408
Geen Giovanni svp, sympathieke gozer maar als coach een zesje.
CPP +3500
Qua prijzen / prestaties bij Feyenoord doet hij niet onder voor Slot.
fer67 +256
Een zesje pffff aub helemaal niks niet doen fijne lieve man en hou dat zo maar te lief als trainer niet doen dus
5c8 +2714
De nieuwe trainer van Feyenoord moet:
- ✅ Nu beschikbaar zijn
- 🏆 Een kampioenschap behaald hebben
- 🇳🇱 Eredivisie ervaring hebben / Nederlands spreken
- 🌍 Een goed track record in Europa hebben
- 📍 De stad kennen
Dan blijft er maar één over als onze volgende hoofdtrainer: Brian Priske, gefeliciteerd! 🎉
frtikkieterug +6701
Welkom ten Hag en van Bronckhorst
vakkiew3 +2616
- 👀 En fris uit zijn ogen kijken
CLAM +1714
Je vergeet dat ie ook een tuin moet hebben, waar moeten we anders gaan staan
NitroxPH +4639
Schreuder?? Dan weet je zeker dat je het werk van Prisme voort gaat zetten.
tikkieterug +616
Misschien is die Priske wel wat. Clubloos, kent Feyenoord, had goede data.
WAAROM NU ONTSLAAN. Wat een mismanagement.
harlemshuffle +4426
Jammer, Rob Maaskant naar Helmond Sport (ha ha)
mfr23 +6166
"Bij PEC Zwolle heeft hij iedereen fit gekregen."
Dat kan geen USP zijn voor een coach. Daar moet je als club zélf voor zorgen met een fatsoenlijke medische staf/fysieke trainers.
yo.m +1307
Pusic
realistisch1953 +14102
Geen Dick Schreuder, is mijn inziens niet geschikt voor deze job, van Bronckhorst tot aan het einde van het seizoen lijkt me een beter idee alhoewel van Bronckhorst misschien "te lief" is voor deze selectie, blijkbaar heeft deze selectie behoefte aan een harde hand.
fer67 +256
Dat laatste zeker, maar geen Gio .
theo_de_tokkie +12883
Dikke pik, zompige punani. %200 romance.
smirre +1303
Ik zou voor Hake gaan. Goede ervaren TD erbij moet het goed komen!
KrommeZandweg +3343
Dick Advocaat wil vast wel
ankona +13664
Maar dan is het wel weer zijn laatste klus
KrommeZandweg +3343
Opa's laatste kunstje
Glenn Lagerwaard +2137
Die zit lekker op curaçao in het zonnetje zijn geld te tellen ..
Feyenoord4ever1908 +57486
We shall not be moved
FR-JJN +12860
hebben we net gedaan.
3 jaar lang zoeken naar een trainer om die er vervolgens binnen een half jaar uit te gooien.
was een hele goede korte-termijn-optie!!
Benijofar +2453
Ik geloof er helemaal niets van dat Gio daar trek in heeft, zou het tot het einde van het seizoen prima vinden maar niet voor de lange termijn.
van Bommel wordt blijkbaar niet gepruimd door de RvC, ten Hag kunnen ze niet betalen. Dan blijven Pusic en Hake over als serieuze kandidaten.
poppenhuis1955 +22
Pusic is onbetrouwbaar krijg je spijt van
knarf +3299
Dat dus
kluifkip +2806
Onbetrouwbaar, waar baseer jij dit op ?
tdetank +11750
Hoezo speurt Feyenoord de markt af? Een blinde kon dit toch al maanden aan zien komen? Dan moeten de scenario's op tafel liggen.
FR-JJN +12860
een blinde kon ook aan zien komen dat Slot na 2 bonusjaren weg zou gaan.
Toch hebben die hersenlozen het weten te presteren een trainer binnen te halen die een half jaar vol verassingen was, voor de beleidsbepalers blijkbaar
realistisch1953 +14102
Iets meer respect voor Priske, dit verdient hij niet, heeft zich die 7 maanden voor de volle 100% ingezet.
FR-JJN +12860
Begrijpend lezen kameraad.
fer67 +256
Zo wijze taal , en goed diep gegraven en recht door zee . Ik ben het compleet met u eens . Het is een niet voor uit denkend clubje .
fer67 +256
FR-JJN goed gezegd en bedacht ze kijken nog geen meter voor uit
fer67 +256
Prielen is out nu verder mensen het bestuur deugd niet. Die zetten iemand neer met een eigen visie oké maar er zitten wel minimaal vijftig duizend mensen naar jouw eigenwijze voetbal te kijken. Twee drie nederlagen flikkeren op nu klaar met priske.
Jamcarterrr +3709
Dan kan je net zo goed Bosschaart laten zitten.
feyenoord021 +7864
Lezen….. Max 4 weken
paulus56 +253878
lezen 60 dagen
feyenoord021 +7864
Staat toch echt 4 weken Paulus
JDJ +17879
Pusic en anders niet.
Ger.J +1915
Op zich een heel goed plan.
johndriedetti +2034
Beste oplossing in mijn ogen, inderdaad: Gio tot het eind van het seizoen en dan rustig voortbeduren op volgend seizoen. Gio maakt je echt wel derde en alleen al uit clubliefde zou hij dit doen
fer67 +256
NEE opzouten met Gio
FRfan67 +6786
Vraag gentleman Gio, degelijke sympathieke trainer die ons derde maakt.
J H.N +147
Nou gio is toch toen opgestapt . Omdat het toen niet lekker ging .supporters zagen het niet meer zitten. Zacht uitgedrukt!!!
Limbow1 +3036
Wanneer is ie opgestapt dan?
fynwa89 +2696
Jij bent 12 zeker
FRWeert +479
Is een prijzenpakker, dat wordt de beker met de grote oren!
fer67 +256
Ik zag net nog een geit voorbij lopen met grote oren
jacques_troosteloos +2950
Wel opmerkelijk dat je al maanden bezig bent om Priske eruit te werken en dat he nu io zoek gaat naar een vervanger. Weer hetzelfde verhaal al met de vertrokken performance trainer en assistenten van Slot en bepalende spelers. ALLES GEBEURT TE LAAT!!!!!
Paul.A +303
Conclusie trekken met halve informatie
HuuV +6032
Dat is de standaard hier.
Nick117 +16
Is het, gezien al die blessures, een goed idee om een superster te zoeken die het fysiek van de selectie op orde kan brengen?
Skeptic +13539
Je hebt zeker een betere staff nodig op dat vlak maar er zijn helaas geen tovenaars die dit even in een paar dagen oplossen. Het kwaad is al geschied.
Degekstuh +5272
Van Bommel graag!!
Bati +39300
Gio het seizoen laten afmaken en indd zorgvuldig op zoek gaan naar een trainer voor volgend seizoen.
Mijn voorkeur nog steeds Knutsen
Frankster +20938
Z'n naam heeft hij iig niet mee
Spiderpig +174224
Knutsen & Priske en Verloren Seizoen
Peterk +34770
Je hebt iemand met een "papiertje" nodig maar dat wil niet zeggen dat je Bosschaart/Reijnen niet de leiding kan geven. Zo iemand noemt men een stroman wat vaker gebruikt is in de voetballerij en dat zou tot minimaal het eind van dit seizoen best kunnen. Geeft je de tijd rustig en weloverwogen een andere trainer te vinden.
Overigens is het onzin om van een hoofdcoach een "beschermd" beroep te maken. Zo'n bijzonder vak is het nu ook weer niet. Je bent geen chirurg wat bepaalde kennis en vaardigheden vereist. Al die papieren van een trainer zeggen mij niet zoveel.
Iemand met het hoogste voetbaldiploma is slechts iemand die de theorie onder de knie heeft maar zegt niets over zijn kwaliteiten in de praktijk. In elke branche heb je mensen zonder diploma die geschikter voor het vak zijn dan mensen met de papieren.
Cruyff had destijds ook geen papieren en had "het" helemaal als trainer. En de KNVB stond voor het blok en hebben hem toen gesanctioneerd. Dat zijn natuurtalenten en Slot had ook zonder dat papiertje Feyenoord kunnen leiden.
Buiten de Wolf weet ik niet zoveel over die andere twee maar wellicht hebben ze meer kwaliteiten dan al die trainers die van club naar club hoppen. Want dat zegt mij dat dit niet de besten zijn die je zoekt. En onder al die namen die ik hier lees zie ik geen enkele naam die een echte "vaste waarde" is gebleken. Bij elke naam zijn kanttekeningen te plaatsen.....
Spiderpig +174224
Koen Stam heeft z'n papieren
Gerdekaleklets +10917
Dat geloof ik gewoon niet. Hebben we een tijdje van dichtbij gezien. Als die zijn diploma heeft, heeft ie m cadeau gekregen of gejat.
Maarterazzi +36237
Prima interviewtje
Feyenoorder010 +2046
Mourinho halen
Spiderpig +174224
Klein afkoop sommetje betalen
EliaJ +4401
Zijn Engels is ook prima
KopOpZuid +2124
De korte termijn optie is Bosschaart…..
Wollahmark +15600
Priske had niet eigenwijs moeten zijn en voor indienstreding met slot moeten bellen.
KardinaalRichelieu +10639
en Babalola eruit moeten tyfen
Wollahmark +15600
Eebs
RicoLA +10178
Schreuder is wel een enorme Feyenoordfan weet ik uit ervaring.
Wollahmark +15600
Alfred?
Maarterazzi +36237
Alfredsj!
joejoe1979 +8029
Joep
RicoLA +10178
Dickie
RicoLA +10178
Dickie!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties