Ibrahim Osman heeft zaterdag tegen Go Ahead Eagles een erg sterke wedstrijd gespeeld. Eindelijk lijkt de vleugelspeler meer in zijn spel te komen en zodoende maakte hij in Deventer ook zijn eerste goal voor Feyenoord. Oud-Feyenoorder Karim El Ahmadi was al dolenthousiast, maar de Ghanees kijkt zelf ook tevreden terug op zijn wedstrijd.
"Toen de bal kwam, dacht ik alleen maar aan aanvallen", vertelt Osman op de persconferentie na afloop. De vleugelspeler laat zien dat hij steeds meer gewend is aan het spel bij Feyenoord. "Ik denk dat dit mijn beste wedstrijd was. Vanaf de rechterkant denk ik dat het voor mij goed ging."
De eerste maanden in Rotterdam waren voor Osman niet altijd even makkelijk. "Ik was niet altijd even fit. Het ging op en neer, maar met de hulp van mijn teamgenoten en staf, heb ik mezelf verbeterd. Er is nog wel meer te verbeteren. Ik moet betere keuzes maken en ik begin mijn teamgenoten steeds beter te begrijpen."
Er komen mooie wedstrijden aan en daar geniet Osman wel van. "Het zijn geweldige wedstrijden. Er komen mooie in de Champions League en ook thuis tegen Ajax kijk ik naar uit." De volle speelkalender heeft de aanvaller geen problemen mee. "Vandaag was volgens mij voor het eerst in vijf maanden dat ik negentig minuten heb gespeeld, dus mijn fitheid wordt steeds beter."
Contact met Brighton
Osman staat officieel onder contract bij Brighton & Hove Albion en met die club heeft hij dan ook veel contact. "Ik heb contact met het 'huurmanagement'. Na elke wedstrijden sturen ze mij een berichtje met de goede en minder goede dingen die ik nog moet verbeteren. Ze kijken iedere wedstrijd. Ze vinden ook dat ik mijn beslissingen nog beter moet maken."
Plaats reactie
Feyenoord4ever1908 +79396
Osman held
RemcoFR +27366
Ik hoop voor ons en voor hem dat hij nog betere wedstrijden gaat spelen.
Wisselspeler +7930
De rechtsbuitenpositie bij Feyenoord is een opleidingsplaats. We hebben nu drie toppers op rij gehuurd; Nelson, Minteh en nu dus Osman.
Dus komend seizoen een eigen speler; je weet zowat zeker dat ze het daar prima gaan doen. Bokayoka van PsV wellicht iets.
Moussa zal weinig minuten maken..
Huppiehuppie +4467
Volgend jaar gaat Slory daar om de knikkers meedoen.
rockn_roll +8320
Behalve rennen en vliegen uit bij Girona was het tot nu toe ook niet best maat
eppo +74381
Het had goddomme één van z'n slechtste moeten wezen.
vakkie-p-oke +962
Dat hebben er nog een paar miljoen gezien
kingtoto +4675
Joh, zou je denken?
demolenaar +18969
Mooi nog wat zelfreflectie ook, gaat grote spelert worden
ElPanzeFr +22138
Even ter vergelijking - Osman die elke wedstrijd beter lijkt te worden - Paixao die al heel lang stil lijkt te staan in zijn ontwikkeling.
RicoFR36 +27347
Elke wedstrijd beter?
Is z'n 1e goede pot. En vooruit, tegen Girona speelde hij redelijk. Tegen Twente was 't een drama.
Joszef4ever +602
Paixao speelde juist in de opbouw van de aanval een aantal keer een belangrijke rol. Ik denk dat hij daarin beter is dan menigeen denkt.
FrBubba +19758
Speelde als prime Mbappé.
Al was het tegen Kowet.
Toch leuk voor die jongen.
Jackyan +3703
Deze jongen heeft zeker de potentie, anders zou Brighton hem ook niet voor zoveel miljoenen halen. Als Stengs terug is, keert Stengs terug op de rechtsbuiten positie. Dan ben ik bang voor Paxiao dat hij de concurrentie verliest van Osman, die normaal ook vanaf links speelt.
sterski010 +5289
Stengs gaat gewoon op 10 en Milambo hoe goed hij het nu ook in vult naar het bankie. Een middenveld Hwang-Timber-Stengs is pure porno en verreweg het beste middenveld van NL .
Jackyan +3703
Milambo lekker laten ontwikkelen op de nr 10. Die gozer gaat straks weg voor tientallen miljoenen, dat gaat Stengs nooit opbrengen.
kvdk91 +3110
Inderdaad, laat Stengs maar steekballetjes en voorzetjes geven vanaf rechts totdat ie weer afbreekt en geblesseerd is.
Twan.V52 +8452
Dat weet ik zeker
DeKuipforever +203732
Gisteren zag je zijn werkelijke potentie, nu nog constant worden...
kamrad +1719
Speelde geweldig. Hopelijk is hij nu los.
pipapaauwe +7841
1 zwaluw. Maar wel een lekkere wedstrijd
tatonka_tatonka +1042
Nou, tegen Girona speelde hij anders ook goed. Tot Priske in zijn onnozelheid vond dat hij gewisseld moest worden.
hvdv65 +8427
Das toch lekker een extra stukje coaching van afstand.
Deze jongen komt wat gesloten over maar blijkt een heel goed oog voor z’n teamgenoten te hebben en speelde zeer volwassen en goed. Niet zomaar een domme-kracht die alleen hard kan rennen maar ook gewoon een goede voetballer.
palinho +292
Osman, wat een power
snoroor +363
ben toch benieuwd wie er beter gaat worden mitheh of osman
dmnq1992 +3478
Snelheid schelen ze niet veel van mekaar denk ik. Osman heb wel iets meer overzicht en speelt beter voetbal. Daar is die al verder in dan toen Minteh bij ons begon
Maakjenietdruk +12004
Minteh heeft een grotere trukendoos. Osman is sterker, die rost de bal naar voren, lanceert zichzelf en geeft zijn tegenstander een beuk.
Tegen zich ingravende tegenstanders heb je minder aan Osman. Go Ahead speelde precies zoals Osman het graag heeft.
KireH +19409
Osman is een stuk fysieker. Maar beide spelers ontlopen elkaar weinig.
Rechtsbinnen +3581
Nog steeds een blinde.
Meer geluk dan wijsheid.
Rob.S +161
Gelijk naar de dokter. Mafkees
jack98 +47989
Dat is ook niet zo moeilijk Ibrahim want die voorgaande wedstrijden waren mede door je fitheid en integratie met Feyenoord niet best.
Nu een prima goal gemaakt en deze lijn doorzetten met nog iets meer om je heen kijken waar de medespelers lopen!
Kaasvanwonderen +805
Was toch ook je enige wedstrijd? Ben in de war heb ik toch wat gemist in die andere
Flinkevleugel +3265
Moet nog wel beter kunnen!
charlaykc +9658
Zeker!
FeyRot010 +23366
Brighton wordt wel goed gerund
LordNelom +2182
Als je dat vergelijkt met die Azarkan, die hoorde gewoon 3 jaar niks van de club
kvdk91 +3110
Osman vertegenwoordigd veel waarde en er is bewust geen koop mogelijkheid. Dus het is wel van belang om daar aandacht aan te geven. Ik denk dat Azarkan nooit als optie voor Feyenoord 1 werd gezien.
Feyenoord4ever1908 +79396
Osman is Minteh 2.0
Alvorens +7333
Wat een mooie doelpunt was dat! Daarmee hal je zelf een meeuw neer.
FC1956 +17716
Treytel tegen Sparta op het kasteel
Alvorens +7333
Kenner jij ❤️👊
010ert +19805
Als Stengs terug is osman naar links en die kut Braziliaan naar de tribune sturen
FC1956 +17716
Die kut Braziliaan heeft meer gebracht dan die Osman van jou
FC1956 +17716
Ten eerste ben ik niet in het bezit van het downsyndroom , al ben ik er wel mee bekend, neefje. Maar door u antwoord begrijp ik dat u een jaar of 18 bent. Dus kan ik het u niet kwalijk nemen, broekje.
Wel te rusten
mafkaan +63424
Hebbes
RikFr +748
Kk neppert
eefb014 +5586
Support casper. Stop met die ziekte
RechtvoordeRAAP +823
De haven neukt mijn gezicht
FC1956 +17716
Moeilijk pijpen he!
RechtvoordeRAAP +823
Spreek naar mijn woorden en zwijg
Maasovich +3638
Bier
Ruck +12851
...
RechtvoordeRAAP +823
Te voorspelbaar voor de top.
BetonRon +351
Dat denk ik ook
RechtvoordeRAAP +823
Ik ook
simplysteef +6434
Lekker zo doorgaan, dan komt het helemaal goed. Huurspelers beginnen bij ons vaak matig om daarna te excelleren.
nelis24 +2168
Dat denk ik ook
Vreewijktniet +2585
Ja goed gespeeld Ozzy, maar wel die ballen blijven geven he, ja he.
FRJimZ1 +617
Komt er wel alleen na dit seizoen zal ook Brighton hem weer terug nemen dus we hebben weer niks aan zo'n huurspeler. Zie liever Moussa wat meer gaan brengen voor de toekomst en zijn meerwaarde.
dennis_achterberg +2371
andere optie was jahanbaks rechtsbuiten...
Stanley.A +2320
Moussa??? 🤣🤣
frbergh +13775
Eens
Skeptic +13748
Had nog 2 extra assists kunnen / moeten hebben.
Gladdeharry +9237
Tja je zal eens positief zijn
Skeptic +13748
Speelde zeer goed, maar zoals hij zelf aangeeft maakt ie soms echt de slechtst mogelijke beslissing.
Gladdeharry +9237
Alleen de Messis van deze wereld maken meestal de goede beslissing. Het slaat natuurlijk nergens op om dat te verwachten
ynwa_010 +1620
Ja hehe
chrizzywizzy +21480
Denk ik ook.
fr_1993 +78888
Wedstrijdbeoordeling: 9,4.
Haha.
FR Ridderkerk +83138
Speelde erg goed. Ga zo door!
BlikHeinie +12775
Goed gespeeld
Peterk +35446
Als hij verstandig is veegt hij zijn kont af met die berichtjes van Brighton. Wat een onzin. Jammer dat hij straks weer weg is. Ik zag direct al meer kwaliteit in hem dan in Minteh. Deze jongen is snel maar heeft ook al wat inzicht. Bij Minteh was dat heel wat minder. Voorlopig zal hij het ook vooral van de wedstrijden moeten hebben waar wat meer ruimte is. Thuis, met 2-3 man vòòr hem zal het moeilijker worden. In ieder geval een prima aanwinst....
zekerteweten +118175
Precies. Hij heeft al veel meer inzicht en volwassenheid dan Minteh had voor januari. Alleen ontwikkelde hij zich wel als een raket natuurlijk. Hoop dat dat met Osman ook zal gaan gebeuren.
teauvenoir +78871
Alleen: Minteh nóg sneller en brutaler. Allebei gewoon hele grote talenten.
fr_1993 +78888
Wie is Hadj Moussa? 💀💀
kvdk91 +3110
Dat is die speler uit hetzelfde zandbakland als die kameel Zerrouki.
FRCeesje +3016
Die allerlaatste kans van de eerste helft had hij wel de bal kunnen geven aan Ueda, maar zulke beslissingen maakte Minteh ook vaak tot hij een geweldige speler werd. Voor de rest heeft Osman een uitstekende wedstrijd gespeeld. Hopelijk zet het hele team dit voort
leefdebeef +28099
Zou je denken?
TerAar1908 +16403
Dat denk ik ook, want de voorgaande waren nog niet best....
Pascal .K +2144
Nou niet best is al een compliment. Vandaag goed gespeeld
FrBubba +19758
Tegen Girona was hij ook onze beste aanvaller.
Zuidbewonert +422133
Matchday in het andere topic.
fr_1993 +78888
PSV: Onsmam.
Feyenoord: Osman.
FRDenBoschFR +1242
Osman beste
vangobbel +7036
Osman lijkt wel een getinte De Hulk op bovenstaande foto!
Maar dan eentje met roze schoenen.....
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties