Tyrell Malacia speelde dit seizoen nog geen minuut voor Manchester United. De oud-Feyenoorder kampt met een knieblessure en komt dit kalenderjaar ook niet meer in actie voor de Engelse club. De 24-jarige verdediger heeft een terugslag gehad in zijn herstel en gaat naar verwachting na de jaarwisseling zijn rentree maken op het voetbalveld.
Voor Malacia komt er dan hopelijk een einde aan een slepende knieblessure. Het is niet de eerste keer dat de linksback te maken heeft met een terugslag in zijn herstel. De eerste terugval betekende zelfs dat Malacia een nieuwe operatie moest ondergaan. Inmiddels kan Malacia ook weer vooruit kijken, en hoopt de tweede seizoenshelft weer van waarde te kunnen zijn voor de ploeg uit de Premier League.
Malacia maakte in de zomer van 2022 voor een bedrag van vijftien miljoen euro de overstap van Feyenoord naar Manchester United. De transfersom kan nog met twee miljoen euro oplopen door bonussen. Het is niet duidelijk of deze daadwerkelijk behaald zijn of nog actueel zijn. Mocht Malacia verkocht worden, dan kan Feyenoord ook nog rekenen op een doorverkooppercentage. Malacia speelde afgelopen seizoen 22 wedstrijden voor Manchester United in de competitie. Daarnaast kwam hij negen keer uit in de Europa League, vier keer in de FA Cup en EFL Cup.
Plaats reactie
Revelatie +1020
Verkopen die hap
korsakov +93556
Echt jammer voor hem. Gun hem het beste.
Slotovic +6022
Mooi die foto waar hij misschien wel de beste wedstrijd van zijn leven gespeeld heeft met een legendarische tackle.
Die club die wij wel de baas waren.
Lezen de 020 trollen mee 👀
badeend +7810
Dit soort blessures hakken er ook mentaal in bij spelers. Als iemand Videoland heeft of was het nu viaplay daar staat een mooie docu op over de echte Ronaldo (Brazilië) en hoe hij 2 jaar heeft geknikt met zijn knieblessure.
LM +7694
Sneu voor Tyrell. Top gozer en maakte een hele goede ontwikkeling door onder Slot. Die CL campagne met die tackles, heerlijk!
Dat hij maar snel fit mag worden en nog een kans gaat krijgen bij United.
jack98 +47224
Klote dat Malacia nog niet hersteld is. Was nog geen gelukkige stap naar Manchester United voor hem op sportief vlak.
Veel blessures en weinig speelminuten.
Bati +39984
Vervanger van Hartman die een toptransfer gaat maken deze zomer
JVRFR +10111
Kongolo, Karsdorp, Sinisterra, Malacia en Martins Indi zijn allemaal spelers die Feyenoord verkocht heeft op het juiste moment. Al snel raakte ze allemaal geblesseerd bij hun nieuwe club.
DexFlex +2915
United verkeerde keus geweest, einde carriere
epos +868
Paar keer de rabo-app openen zal die pijn wel verzachten
Leonardo2 +3152
Genoeg potentie, helaas de verkeerde keuze gemaakt om naar united te gaan
Rotterdammer +11233
Heel.wat backs verkocht afgelopen jaren
McLovin +11173
Balen voor hem, hopelijk knapt ie snel op
1908_Paul_12 +739
Kongolo 2.0
FR4everandalways +124645
Zie hem af en toe in de gym. Is al een jaar aan het sukkelen.
TyrellMalaria +168
Welke gym dan?
FR4everandalways +124645
Bij kroon
AderikFR +3049
Lekker gymmen
skin +14050
Zag laatst ook een sukkel in de gym. Komt wel dichtbij zo.
yannick-vakkieO +753
Mooi 15 miljoen voor gekregen! En er beter op geworden met Hartman op zijn plek, voor alle partijen top!
Sylvano.F +1249
Vooral voor ons top, denk niet dat united heel blij is maar dat ken ons niet schelen!
FCDeWijckagent +79411
Zonde man. Leuke spelert
Roytterdam +1853
Leuke speler en voor ons best belangrijk geweest. Hoop dat hij sterker terug komt
Pelleboog1908 +43749
House Tyrell
FR-1993 +5742
Net iets langer dan Tyrion.
AderikFR +3049
Game of Clones
Eef1908 +219438
Op tijd verkocht
JanDeSpecht +91301
Tyrheld
foreverfey +26587
zuur
peterpanderman +6438
Ok
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties