Wessel Penning komt met een opvallend nieuwtje. De journalist van het Algemeen Dagblad meldt dat Quinten Timber voor een jaar gaat bijtekenen bij Feyenoord. De middenvelder herstelt momenteel van een zware knieblessure en heeft op dit moment een contract dat loopt tot medio 2026.
Timber komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord en het is niet duidelijk wanneer hij zijn rentree kan maken. In de wandelgangen wordt gesproken over september en zelfs oktober, maar vanwege privacyregelgeving zijn hierover geen officiële mededelingen gedaan.
Bij Feyenoord heeft Timber volgend seizoen een aflopend contract. Met een verlenging van een jaar verzekert de Rotterdamse club zich van een transfersom. De huidige transferwaarde van de Oranje-international wordt geschat op een bedrag van 35 miljoen.
''Ik begrijp dat Timber nog een jaar gaat bijtekenen'', vertelt Penning in de Podcast van Hard Gras. ''Nog één jaar extra, zodat hij nog twee jaar contract heeft. Dan kan hij later in september nog een transfer maken. Of in de winterstop.''
Plaats reactie
NicoJansen +3350
Leuk voor de fysio
Feyenoord4ever1908 +79686
Dat is super nieuws als dit waar is
JDN1987 +23944
En dan weer geblesseerd
Tuinstoel +12941
soooo egwel
SixtoRovina61 +50059
Timber: ik teken nog een jaar bij
FR12 huilstruiken: ... And I took that personally
14mei17 +3664
Als ik nog eens naar die foto kijk bekruipt mij het gevoel dat dit niet in het belang van Feyenoord zal uitpakken maar in het belang van meneer Timber!
SixtoRovina61 +50059
Kunnen beide partijen toch van profiteren, droeftoeter
Mensini +14769
Logisch, van verkoop komt komende zomer niets en volgend jaar uit z'n contract lopen is ook geen optie...!?
sterkerdoorstrijd2021 +949
Zerrouki stengs nieuwkoop ivanusec van de hand doen. Totaal geen meerwaarde. Als timber en lotomba weer fit zijn. Vervanger ivanusec en zerrouki en een extra rechtsbuiten osman gaat toch weg, en een goede 2de spits.
Stijn1976 +58
Leuk dat ie gaat bij tekenen , maar gaat ie dan ook echt voetballen dan.
Of pakt ie de Zerouki manier ,bank zitten bij de Mooiste club van Nederland.
Prutser +6502
Ja, want Zerrouki zit natuurlijk op zn eigen verzoek op de bank.
Stijn1976 +58
Natuurlijk is het flink balen dat die jongen, er niet uit kan halen wat ie bij Twente deed, maar heb zelf een pest pokke pleuris hekel gekregen aan die lang durige bank zittertjes. Fftjes een wedstrijdje ballen en dan zitten ze weer...
Hey pik geniet van je dag.
Michael.D +2735
Omdat tie gewoon niet goed genoeg is
wijwordenkampioen +629
Is uiteraard niet zijn schuld dat hij op de bank zit
Feyenoord had hem gewoon nooit moeten ophalen.
Maar moet eerlijk toegeven dat ik een van de supporters was die zijn komst toejuichte.
Maar je zit er wel eens naast
Cornelis +684
Ja ja, maar eerst eens afwachten wanneer hij weer fit wordt
jimmy0180 +14726
Tot oktober geblesseerd. Rustig herstellen, begeleid worden en niet te vergeten betaald worden.
Verleng dan met 2 jaar joh.
Blijft overigens onbegrijpelijk dat hij destijds voor 4 jaar vastgelegd is en niet voor 5.
Ladinsky2021 +6139
Tja, dat weet je natuurlijk nooit. Bij Stengs en Nieuwkoop ben ik bijvoorbeeld blij dat het “maar” 4 jaar is….
Cor58 +1405
Logisch, dat is Timber verzekerd van inkomsten. Heel slim van hem. Denk dat Stengs dit ook gaat doen
Fien Janssens +1512
A.u.b niet
Prutser +6502
Alsof anders niemand hem een contract zou aanbieden. Dit is eerder andersom: zo is Feyenoord verzekerd van een transfersom.
Cor58 +1405
Moet hij wel een keer spelen
eppo +74396
Kon je er maar 35 voor vangen.
fozzies +3089
Q is pleite deze zomer , allemaal een Feyenoord hart totdat ze op de bank belanden, gewoon aan Brighton verkopen.
jepe1949 +6742
Heel logisch allemaal.
De salarissen zijn in de Premier League nu eenmaal 2-4 x hoger dan bij Feyenoord.
Vraag eens thuis wat jij zou moeten doen in zo’n geval.
Ik denk dat je voorlopig op de bank slaapt als je dan zegt dat je niet zou gaan.
RuudFeyenoord +1552
1.5 miljoen per jaar is natuurlijk een hongerloon
jepe1949 +6742
Nee natuurlijk niet maar 4 miljoen is gewoon heel veel meer.
En dan is de keuze snel gemaakt.
Ladinsky2021 +6139
Ach, genoeg is genoeg toch. Je gaat echt geen 4 biefstukken per dag eten als je 4m per jaar verdient.
Bassie666 +4962
Wat een gelul. Alsof je niet rond zou kunnen komen van een miljoen per jaar bij Feyenoord...
jepe1949 +6742
Roze bril afzetten kameraad.
Het mooie poppie stelt ook eisen.
En op die leeftijd wil je niet alleen op de bank slapen.
Frits74 +6359
Zou hem 2 jaar laten tekenen voor 1 miljoen extra. Met langer contract gaat hij volgend jaar meer opleveren en verdien je die 1 miljoen zo terug
N-schutfr +1585
Moet Timber dat ook willen
FR-Brabant +11132
Hopelijk weet Dennis te Kloese dit ook……
RuudFeyenoord +1552
Timber moet gewoon is jaar lang alle wedstrijden spelen zoals Hancko. Dan pas heeft hij recht van praten. Idem voor Hartman
Prutser +6502
Timber heeft net zoveel recht van praten. Het is een jonge speler met veel talent, Oranje international, dus er zullen genoeg clubs geïnteresseerd zijn in hem. Dus het is zaak om ze tijdig voor langere tijd vast te leggen als ze er ooit nog iets aan willen verdienen.
Hartman idem.
Robbie +132
Gelijk wegdoen, lui en benen van glas
Bannisisdebasis +5267
Lui varken
Mo.M +541
Strijder
frdavid1995 +122
Staat er gelukkig uitstekend op in het buitenland. Half jaartje laten zien, milambo en zechiel klaarstomen en timber in de winter voor een mooi bedrag weg doen. Lijkt me voor beide partijen een goede zaak.
Feyeno1ord +187
Gaan we hier een trend van maken.. je beste speler(s) in de winterstop verkopen? Lijkt me niet verstandig
frdavid1995 +122
Is inderdaad niet leuk, maar moet door de contractduur. Mag hem ook houden, maar dan krijg je er een stukje minder voor. Doorselecteren hoort nou eenmaal bij een club buiten de top competities
Struukangeren +8247
Mag van mij vertrekken teab
peter_van_velzen +113
Je beste speler en dan zo’n reactie . Leg me uit
Struukangeren +8247
Het is onze meest overschatte speler.
0 overzicht; altijd gezicht naar beneden
Blijft maar lopen met de bal, omdat hij de snelle oplossing te laat of niet ziet. Lost het klemlopen daarna op met kracht. Dat is dus geen sterk punt van hem maar een ontwikkeling van zn eigen zwakte.
Weinig scorend vermogen, rendement. Weinig assists. Vooral een speler met een tomeloze inzet en word dan een box-to-box genoemd. Maar als je niet goed staat moet je een hoop loopwerk corrigeren
Bannisisdebasis +5267
Kenner
PWM +43
Verstandig
aw_vakj +5703
Liep laatst nog steeds op krukken dus zal toch een kruisband zijn denk ik zo
sjaarloos52h +22097
Waarom zegt Timber dat zelf dan niet? Privacywetgeving….pfffff
Thimo.V +153
Zal ik jou anders elke keer op bellen wat je heb als je ziek heb gemeld van werk ? En hoelang je weg blijft? En hoe je je voelt ?
sjaarloos52h +22097
Je snapt me niet, eikel!
Goed lezennnnn!!!
Kieboom +41104
Hoe weet ie dat
RemcoFR +27373
Eerst zien dan geloven.
Thierry20 +10170
Pfff zo lang nog uit de roulatie?.triest
henkietenkie +6080
Pff een jaar is nog weinig. Na zo'n zware knieblessure duurt het een jaar voor je weer op niveau bent, zie Hartman
Peter.v37 +5730
Dat weet Timber zelf ook, vandaar. Puur eigenbelang, en dat mag!
FR-17 +1259
Als t eigen belang was geweest, vertrekt ie juist transfervrij..
Peter.v37 +5730
Nee, want hij is deze zomer nog geblesseerd.
Wisselspeler +7962
Logisch en dan moe hij nog maar Moder of Hwang uit de basis spelen. Wordt een mooi middenveld.
Bati +40877
Milambo natuurlijk
UNKNOWN.U +6
Denk ik ook. Moder -Timber-Hwang is wel een ziek middenveld.
Pelleboog1908 +45035
En Zechiel
DutchBeauty +902
Wel beetje veel van hetzelfde, persoonlijk liever een scorende 10 met diepgang, en de anderen strijdend voor 2 posities
Ommoord +511
Eerst maar eens helemaal fit worden.
Kevinmartens87 +1810
1 jaartje verlengen. 1 wereld jaar spelen. Mee naar het WK. En dan de eerste verkoop boven de 50mln worden!
FRJimZ1 +619
Mits hij niet weer geblesseerd raakt, met zo'n zware blessure en zwakheid van de knie nemen clubs dit natuurlijk ook mee in de transfersom.. Net zoals bij Stengs waarbij ze het uiteindelijk niet aan durfde 😅
miglr +248
Lekkahh
tinuskiprich +3248
Goed bezig
Feijenoord +5594
Zoveel tijd en energie stoppen in zijn revalidatie. Mag ook wel 2 jaar dan.
Peter.v37 +5730
Precies dat
SteffieFR +6787
Op zich positief nieuws, maar ik had stiekem wel 2 jaar verlenging gehoopt.
FRANKIEBOY9 +319
Dan maar oktober of wat dan ook. Niets overhaasten, anders zijn we hem weer kwijt.
martino1987 +14889
dat zou echt dom zijn van ons. we moeten zijn contract verlengen voor de transferperiode. zodat hij 2 jaar contract heeft en Feyenoord een stuk meer kan vragen dan met een 1 jarig contract
guykroudikorsou +8374
Ik weet niet of dit goed nieuws is. Meteen komende zomer al verkopen indien mogelijk.
staybehind4ever +5092
En jij denkt dat hij van de zomer ergens door de medische keuring komt?
Peter.v37 +5730
Vandaar dat Timber het zekere voor het onzekere neemt
Doubled010 +3541
1 jaar…..
FR-1993 +5992
Als hij pas oktober 2025 in actie kan komen en zijn contract juni 2027 afloopt, zal hij hooguit 1 jaar een contract hebben als hij überhaupt al in de zomer van 2026 wordt verkocht. Dat levert geen ruk op, zeker als hij lang de tijd nodig heeft gehad om weer op niveau te komen na zijn herstel.
glennkwidama +4455
Altijd meer dan wanneer ie transfervrij de deur uit wandelt...
ferdi30 +5357
Dom gellul van Pennings
NotoriousGeert +3493
Laat ff het goede voorbeeld aan Q zien
nick_feyenoord +4240
Pff wat een dank minimaal 2 jaar doen
berberis +2065
Wat een vreselijke podcast blijft dat Hard Gras. Alleen de heren zelf lijken het leuk te vinden.
Gerdekaleklets +11100
Eens. Amsterdams georienteerde ego podcast. Dick voor mekaar podcast is de beste
Peter.v37 +5730
Wow nog 1 jaar nounou
FFL +11241
Laten we nou niet doen alsof het een mooi gebaar van Timber is als íe bijtekent, want voorlopig pakt 'ie al maanden zijn volle salaris terwijl 'ie zelf door die onverantwoordelijke trip met Oranje hoofdschuldig is aan die blessure.
Dus goed beschouwd zou het niet meer dan fatsoenlijk zijn naar de club als 'ie minimaal 1 jaar bijtekent
Santiagotto1961 +5366
Helemaal Eens.
Persia +1896
Heeft niks met oranje te maken man
FFL +11241
Het heeft er veel, zo niet alles mee te maken
Hij is geblesseerd met Oranje meegegaan ipv zijn rust te pakken en zich bij de club te laten behandelen.
Persia +1896
Dat ben ik met je eens .
frcabral +888
Volgend seizoen moder hwang timber. Prima middenveld. Milambo wordt de opvolger van timber. Stengs targhaline en zechiel achter de hand. Alleen nog 2 nummers 10 halen als szymanski en steijn. Dan mag timber van mij in de winter weg voor een mooi bedrag.
Elinkwijk +1949
Moder gaat volgend jaar op d'r plek van Hancko spelen
Persia +1896
Zechiel lkker verhuren
MaartenTwijffels +10664
September. Mooi moment altijd om een sterkhouder weg te doen. Om vervolgens niks terug te kunnen halen voor de knaken. Winter daarop centen verdampt.
berberis +2065
Sinds wanneer is de transferwindow dan nog open (sluit 1 september volgens mij dit jaar)?
Rob.v95 +3887
Logisch toch.. hij is geblesseerd.
Km010 +5259
Top zeg. Wat een middenveld
Grover +5405
Heb de selectie ff doorgelicht, Don Dennis doe er je voordeel mee.
Verkopen / laten gaan: Bijlow, Zerrouki, Stengs, Paixão, González, López, Bueno, Ivanusec, Trauner, Pedersen, 't Zand, Kasanwirjo, Bullaude, Hancko, Nadje, van Sas, Bossin.
Verhuren: Redmond, Zechiël.
Naar de O21: Carillo, Sliti
Verlengen: Hartman, Timber,
Nieuw nodig: Linker centrale verdediger (basis), linksbuiten (basis), rechtsbuiten (reserve), linker centrale verdediger (reserve), aanvallende middenvelder (reserve).
Aangezien we homegrown players tekort komen moet Nieuwkoop blijven en moet eigenlijk ook een van onze aanwinsten die status hebben (de Vrij? Summerville huren?)
zandhaas +34667
Deze podcast kende ik nog niet, en na het zien van de eerste 2 minuten had ik dat graag zo gehouden.
observer +0
bu nog mo ihataren aantreklken
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties