Feyenoord heeft zaterdagavond AZ weten te verslaan in De Kuip. De Rotterdammers speelden allesbehalve een eenvoudige wedstrijd. Pas in de tweede helft wist de ploeg van trainer Brian Priske het net te vinden en een achterstand om te buigen om uiteindelijk met een 3-2 overwinning van het veld te stappen. In het praatprogramma Dit Was Het Weekend komt ook het matige spel van Ramiz Zerrouki aan bod.
"Hier heb je het probleem van Feyenoord in de eerste helft," analyseert Marciano Vink het spel van Feyenoord aan de hand van videobeelden. "Er was totaal geen tempo van achteruit. Ik ga het niet alleen aan Zerrouki ophangen, maar het is wel een onderdeel van het statische voetbal van Feyenoord. Heel veel achteruit. Wat je ook zag. Kijk naar Hwang, Zerrouki en Timber, hoe er gewoon gewandeld wordt. Als je een opbouw wil verzorgen van achteruit, dan moet er meer beweging zijn, diepte. Er gebeurde gewoon niks."
De eerste en tweede helft waren een wereld van verschil voor Feyenoord. Vink zag enkele opvallende statistieken voorbij komen. "Een van de zes tackles wonnen ze in de eerste helft. In de tweede helft negen van de twaalf. Dat scheelt, en je zag ook een andere intensiteit en dynamiek. Ze hadden in de eerste helft 38% balbezit in het verdedigende deel van het veld. In de tweede helft zakte dat naar 22%, na de wissel van Zerrouki. Na de goal van Paixão zie je dat Feyenoord de geest krijgt en dat dingen gaan lopen. Het lijkt dan weer vanzelfsprekend allemaal."
Lucky goal Feyenoord
Kenneth Perez ziet niet dat alleen de wissel van Ramiz Zerrouki invloed heeft gehad. De Rotterdammers worden ook gesteund door een makkelijk doelpunt. "AZ had de wedstrijd onder controle en dan heb je een goal, zo lucky, die 1-1. Dan kom je opeens in de wedstrijd en maak je snel de 2-1, daarna is de wedstrijd klaar. Feyenoord zat tot dat moment totaal niet in de wedstrijd." De analist vond het een goede keuze om In-beom Hwang in de tweede helft minder diep te laten spelen. "Op tien werd hij eigenlijk niet gevonden. Hij had eigenlijk geen inbreng in de wedstrijd."
De keuze om Chris-Kévin Nadje in te brengen voor Zerrouki, zodat het middenveld anders gepositioneerd kan worden, pakte goed uit. "Het is lullig om elke keer Zerrouki te noemen, maar hij heeft totaal niet overtuigd in de tijd dat hij er speelt. Hwang ging meer naar achteren, en dat geeft meer vorm aan het spel van Feyenoord. Ik blijf erbij: zo’n lucky helpt je over het dooie punt. Dan heb je het gevoel dat je het lekker gedaan hebt."
Topreactie
GernotKokcu +3924
7 moeilijke tegenstanders gehad waarvan je er 6 wint, je de laatste 2 wedstrijden vermoeid bent omdat je in 11 dagen tijd 4 topwedstrijden speelt. Je was gewoon veel beter dan az terwijl de vermoeidheid bij ons duidelijk zichtbaar was, en dan nog win je hem gewoon. Altijd dat azijn zeiken van die analisten omdat ze er niet tegen kunnen
Plaats reactie
sman +1221
Top gezegd
RamonFEY +5735
Nou doe maar ff een update..
MFRMaluku +1045
Optiefuhhh met die Zeroukie
Rechtsbinnen +3397
Zeroukki.
Ik wordt doodziek van deze mislukkeling.
caswise +1248
'ik word' met dt schrijven bewijst anders ook geen geslaagde ontwikkeling
Rechtsbinnen +3397
bei jauw toetsenbort zein de hoovdleters nied meegelevertd, want dad is cheen vaut die jei zau maaken
MaartenTT +19492
Zo'n 100 miljoen aan spelers geblesseerd en 6 van de 7 zware wedstrijden achter elkaar winnen.
En nog zijn er lui die alleen maar lopen te pijpzeiken.
Bulletje +462
Over die niet gekregen penalty hoor je niemand.
MaartenTT +19492
Nee, die LUCKY goal, dat is het enige belangrijke....
Sip toch?
FRJari +4366
Was weer de grote Higler show. Even laten zien “niet onder de indruk van de kuip te zijn”
jepe1949 +6683
Wat hwbben de analystwnmannen er toch weer veel verstand van…
De beste…..
Proffeyenoord +795
Perez wordt teveel verstand van zaken toegedicht!
charlaykc +9394
Er was wel tempo vanuit achteruit, alleen werden bijna alle ballen verkeerd ingespeeld. We missen de kwaliteit om die tempo te spelen, ziet er zo chaotisch uit. Begin was soort van 'leuk', beide teams speelden overmoedig. Daarna kwamen de fouten.
ron1872 +8125
kwam op mij over als kluitjesvoetbal
charlaykc +9394
Echt he
themaniac +2717
We gaan lekker. Jammer dat we niet van ajax hebben gewonnen, maar dat mag de pret niet drukken. Stijgende lijn is er zeker
RidderkerkFeyenoord +2071
Wederom winst in een periode met zware wedstrijden die we hebben gehad. Ga er maar aanstaan. We vergeten soms weleens dat het allemaal wellicht gemakkelijk lijkt voor voetballers, maar de intensiteit, het reizen, rusten, trainen, wedstrijden in binnen -en buitenland..
Nee, we moeten gewoon trots zijn dat het weer gelukt is.
Jazeker, er viel e.e.a. te verbeteren, maar je trekt m wel over de streep.
MaartenTT +19492
Hear, hear.
Helaas kunnen sommigen alleen maar zien wat niet goed gaat.
radikale +6806
Op moment dat ondanks de langdurige blessures het elftal echt stond tegen Benfica . Moesten we weer gedwongen door wisselen ivm nieuwe blessures! Met het 2e soms 3e garnituur wordt je echt niet beter van ! Om maar te zwijgen over wedstrijd ritme en fitheid van die wissels.
Roodwitteziel +6041
El Ahmadi was de Zerrouki van 15 jaar geleden, 2,5 vrij desastreuze seizoenen die hem bijnamen als de postbode en El Dramadi opleverden. In de winterstop toen maar van de hand gedaan en naar de zandbak , Al Ahli dacht ik, gestuurd, daarna 2 jaar Aston Villa en vervolgens kwam hij als aanvoerder terug onder Rutten en speelde in de Kuip plots de sterren van de hemel. Het kan verkeren, ook met meneer Zerrouki.
TahirJR +57
Beelen & Zerrouki zijn echt allebei drama leveren constant alle ballen in spelen ballen door het midden, beste verkopen.
ramsteijn +4875
Bijlow speelde ook ballen door het midden met alle risico's.
thj.vanleeuwen +58
Van achteruit sneller de bal laten gaan , in plaats van rond tikken , dat gaat gewoon een keer fout, tempo omhoog en meer schieten op het doel laats van al dat breien
Gyros +72982
Waarom boos worden op Perez. We waren weer super zwak.
FRfan67 +6772
U hoor
jimmy0180 +14316
De 0-1 was geen gelukje zeker?
Wat vaker naar je landgenoot luisteren ouwe racist: "thats football"
wesley85 +1711
Leuk om de Feyenoord goal lucky te noemen, die AZ goal viel echter ook totaal uit het niets. Beide goals eigenlijk van hun. AZ heeft, buiten dat ze na rust direct twee keer flink gevaarlijk waren, totaal niets laten zien en kijk naar hoeveel potten Feyenoord heeft moeten spelen, mag je best vermoeid zijn. AZ heeft hier niets tegenover gezet dus overwinning meer dan verdiend.
FRfan67 +6772
Plus penalty onthouden
wesley85 +1711
Ja hoe ze dat niet zien is mij ook een raadsel.
Willem10 +11976
Een Lucky, zeker, maar heb je de winnende van het opeens zo "geweldige" ajakkes gezien? Leek gvd wel matchfixing.
lfr1908 +21975
Lekker janken
FTIDJ +2070
Je hoeft geen analyst te zijn om te zien dat je Zerrouki gewoon nooit moet opstellen als je snelheid of uberhaupt iets van voetbal in je spel wilt.
Reinaldo16 +20528
Terecht wat Perez zegt, hij analyseert gewoon de wedstrijd.
Wij weten wel beter, loodzwaar programma en dan mag er prima een klote pot bij zitten die je ook nog eens wint
nelis24 +2094
Ik denk dat afgelopen zaterdag Zerrouki zijn laatste minuten in Feyenoord 1 heeft gespeeldhij is nu ook voorbijgestreefd door Nadje .
jack.f +5021
Lucky Ajax toch Perez
ClapMax +6756
Az speelde meer klaar dan de neusjes, echter nog steeds weinig. Wij waren gewoon weer sterker met een gemankeerd elftal. Beelen heeft een vertrouwensboost nodig.
theo_de_tokkie +12575
Waar ik problemen mee heb zijn de bierprijzen! Daar hoor je die rat niet over.
VineFeye +8383
Gewoon stoppen met drinken
loetjeh +329
Perez.. heeft er zoveel moeite mee om als analist onpartijdig te blijven. Zekers als het zijn oude clupjes AZ, Twente en Ajax betreft. AZ had de wedstrijd in handen?????
guc75 +10919
Eh, ja, az had idd de wedstrijd in handen, stonden met 0-1 voor en Feyenoord was toen machteloos. Pas na de "lucky" goal van Paixao ging het draaien.
koentjaah +5766
Heb je wel gekeken? AZ kwam door een persoonlijke fout op voorsprong en had daarvoor werkelijk niets gecreëerd. Als Beelen die fout niet maakt hadden ze geen kans gehad de eerste helft.
FRfan67 +6772
AZ kwam vrijwel niet over de middellijn, scoorde uit de eerste de beste aanval door persoonlijke fout Beelen.
guc75 +10919
En wij hadden bakken vol met kansen... Tuurlijk... Ik weet niet wat jij gekeken hebt, maar Feyenoord was net zo machteloos als tegen Ajax...
Held18 +1672
Penez weet het wel! 😡
Feychris1908 +3758
Ach dat espn/ziggo hemelen nu Ajax heel erg op zo is dat altijd geweest wij staan achter Feyenoord!!!
HanskooBV +30969
Lucky goal van Feyenoord. Vergeet gemakshalve 2 blunders van Timon en een terugspeelbal van Tillman….
HanskooBV +30969
Hoe noemt men dat?
Vuile tering NEUS!
Mensini +14459
Dat ajax weer helemaal terug is?!
GGAllin +1485
Ik heb Timon helemaal niet gezien tegen AZ................
Wisselspeler +7696
Gelukkig niet, anders hadden we die ook alweer verloren.
prikkesteijn +300
Perez? Dat is die neus toch?
alexnultien +5985
Je hoort perez ook niet over die handsbal
ClapMax +6756
Helemaal niemand bericht daar over.
GGAllin +1485
Klopt, blijkbaar was het geen hands. Duidelijk. En doorgaan.
Niet doorgaan met janken, maar met voetballen.
Gvv75 +1574
Snap ook niet dat Slot , zerrouki persee wilde kopen.
Is echt een flinke miskoop van Slot.
RoodWitMaastricht +9923
Terwijl Wieffer in die tijd ook al was opgestaan. Maar hij moest en hij zou komen.
Mensini +14459
Daar was hij blijkbaar minder traag, of hij dacht dat te kunnen verhelpen?
Roodwitteziel +6041
Slot was een ontzetten goede coach en een vrij slechte technisch manager met aardig wat miskopen
GGAllin +1485
Jongejonge, ga je Slot nu even af lopen zeken.
Roodwitteziel +6041
Trek je dit slecht jongen? Verdiep je dan even
Gvv75 +1574
Zeik hem niet af.
Maar dit was een gigantische miskoop.
Net als Ueda
En van der belt
PapaKevin83 +15155
Afronding was lucky, aanval dikke prima
Willem_B +54667
oh perez...en door
NoPeIsDope +290
Hij heeft gewoon gelijk hoor... Feyenoord speelde als een natte krant... Ook na de 1-1 vond ik het niks... Zware gebrek aan kwaliteit op de bank...
Feyenoord2907 +2343
Er zijn alt8jd weer mensen die dingen dramatiseren. Je gaat door voor de koelkast.
NoPeIsDope +290
Maakt verder ook niks uit.. Ze presteren gewoon goed alleen als je echt wat wil dan had je deze afgelopen transfer periode beter moeten inkopen.. Want je ziet als basis elf niet compleet is.... Feyenoord velen malen zwakker word... En daar had ik nu juist op gehoopt dat we daar verder in waren geweest... En dat neem ik Te Kloese kwalijk... Ik zie Feyenoord geen 2de meer worden... Ik had voor vorige week woensdag alle vertrouwen er nog in.. Maar na die neuzen en de wedstrijd tegen AZ word Feyenoord 3de... Psv haal je soiso niet meer in en die neuzen winnen van Feyenoord uit en verslaan ook psv gewoon thuis... Die krijgen hier veel zelfvertrouwen door... Feyenoord was verplicht thuis te winnen van die neuzen en dat beurd niet en daardoor en laten ze zien dat ze niet genoeg kwaliteit op de bank hebben om zoveel wedstrijden tespelen en constant te blijven presteren.. Schuld van Te Kloese
8maart1995Obiku +1850
Eens, tot die goal was het ook compleet kansloos, hopen op een klutsbal of een eigen goals meer zat er niet in. Dacht even terug aan Jaap Stam voetbal.
Te weinig kwaliteit, en niemand op de bank dat je zelfs bij Zerrouki uitkomt. Ook al moet Priske dat natuurlijk nooit doen. In de winterstop moet er veel gaan gebeuren wil je kans houden op plek 2!! Maar we zijn nog in de race, zeker voor woensdag.
Rumble +6643
Heeft wel vaker gelijk
mariano14 +3052
Ik heb die gore engerd afgelopen woensdag ook niet 2x gehoord over ‘lucky’ goals na ketsers van Wellenreuther. Toen was het zeker ineens topkwaliteit van zijn favoriete ploegje. Flikker toch op man
Rumble +6643
Calimero goedemorgen!
Feyenoord2907 +2343
Maar slaat wel de spijker op zijn kop. Feyenoord speelse zaterdag een goede wedstrijd zonder groots spel. Media Nederland en zichzelf noemende 'realisten' weten er toch altijd een negatieve draai aan te geven.
Rumble +6643
Niet mee eens. Maar dat is prima. Ik vond het van beide kanten echt heel erg slecht. En ja, tuurlijk top dat we winnen. Maar het is toch gewoon zo dat dat voortkomt uit een hele gelukkige goal? Tot die goal ging echt alles verkeerd. Maar goed, ik meen het als ik zeg dat ik het helemaal ok vind om er anders naar te kijken. Ik wens ons allen een mooie en gezonde dag
mariano14 +3052
Het gaat om de hypocrisie dat bij ons een van richting veranderde goal ‘lucky’ is, en bij zogenaamde andere ploegen die alleen maar tegen houden die zouden gevoetbald hebben alsof het Barcelona is
Rumble +6643
Dat heeft niemand gezegd over ajax toen ze van ons wonnen. Met een beetje voetbalverstand kan je echter wel stellen dat ze ons tactisch hebben afgetroefd. Niet zo janken.terecht verloren vorige week helaas. Was het nodig? Misschien niet. Feit is dat we er die dag totaal geen antwoord op hadden. Waarheid doet pijn en dan weer door.
FRfan67 +6772
En honderd procent hands waar meneertje Higler snel de andere kant opkeek
jaapb +17767
Lullige 1-1. En de twee goals van AZ dan? Dat waren prachtig uitgespeelde goals dan? Perez krijg de schubbenkuttetering.
En goedemorgen kameraden!
FRfan67 +6772
En hands AZ
Feyenoord4Ever +3255
Is Perez niet degene die bij de zogenaamde ajax legends speelt?
Feyenoord4Ever +3255
In deze blok heb je alle wedstrijden gewonnen behalve ajax door de keeper. 8 punten achter op psv na 11 wedstrijden. CL 6 punten. Het had slechter gekund volgens mij
Rumble +6643
Ook een stuk beter
Harrypipo +8902
Behalve Ajax door het sjokken en breien op het veld bedoel je
Feyenoord2907 +2343
Precies. En echt alleen in Nederland kunnen we aan zo'n reeks als in de laatste 7 wedstrijden een negatieve draai aan geven. Want het spel in de laatste twee wedstrijden was minder groots dan de vijf wedstrijden daarvoor.
Paulus98 +143596
Als ik de naam Perez zie staan lees ik al niet verder.
Fan-On-Tour +2012
Hij heeft nu wel een punt.
Rumble +6643
Wel vaker dan alleen nu. Mensen kunnen blijkbaar snel janken als er kritiek is op ons clubje. Merk je ook als je je kritisch uitlaat over Feyenoord en beleid en dergelijke. Dan wordt t snel weggeveegd als negatief . Eén van de oorzaken waardoor Feyenoord kan blijven doen wat ze doen mbt wanbeleid. Omdat de kassa toch altijd meegaat in de propaganda praat vanuit de club en daarbij bijzet merendeel dat in de Kuip zit geen sprake is van daadwerkelijke kennis over het spelletje. Vind ik.
Nordberg +4794
hij heeft gewoon gelijk man
GernotKokcu +3924
7 moeilijke tegenstanders gehad waarvan je er 6 wint, je de laatste 2 wedstrijden vermoeid bent omdat je in 11 dagen tijd 4 topwedstrijden speelt. Je was gewoon veel beter dan az terwijl de vermoeidheid bij ons duidelijk zichtbaar was, en dan nog win je hem gewoon. Altijd dat azijn zeiken van die analisten omdat ze er niet tegen kunnen
teauvenoir +77699
U heeft een punt!
Vido56 +2409
Meerdere.
Fan-On-Tour +2012
Is ook zo, als je dit voorspeld had na wedstrijd die had iedereen je voor gek verklaard met het spel wat toen vertoond werd.
Vind het alleen zorgwekkend dat er zoveel hamstring blessures zijn.
jaapb +17767
Vooral Kenniet “azijn” Perez
Relativinho +743
Mocht je tegen salzburg een resultaat halen, hopelijk winst.
Dan hebben we echt een geweldige periode gehad😅😅😅😅
Mensen vergeten snel wat een matige selectie we hebben gecombineerd met een nieuwe trainer.
Kevin.S69 +326
Helaas is de winst tegen RB Salzburg achterwegen gebleven.
Relativinho +743
Helaas kameraad
FRJari +4366
+ een waslijst aan blessures bij ons
RobinLandman +1988
Niet te vergeten dat we ontiegelijk veel blessures hebben
Kevin.S69 +326
6 uit 7 is gewoon top, kijk maar wat de lampies hebben gedaan afgelopen 7 wedstrijden icm de blessures
Joost_FLR_1908 +437
Vergeet de waslijst aan blessures ook niet. Maar laat men maar opportunistisch lullen als altijd. Dit Feyenoord heeft gewoon kwaliteit, en de laatste weken laten zien dat Priske de boel echt wel aan de gang heeft gekregen. We zullen zien hoe de stand is na 34 potten. We shall not be moved!
GernotKokcu +3924
Jaa des te knapper dat we die wedstrijden allemaal winnen. Komen de geblesseerden terug, dan zou ik willen zien of ajax de wedstrijd zou winnen. Afijn, we zullen het nooit weten
baldjkf +2854
Het klinkt misschien negatief, maar het is wel de waarheid. Ik word juist moe van mensen die alleen maar zeggen dat we 6/7 hebben gewonnen. Ja, so what? Als je vervolgens 6 wedstrijden verliest/gelijkspeelt telt dit niet meer. Het gaat juist om continuatie/verbetering en dat gaat niet de goede kant op als je naar de laatste 2 wedstrijden kijkt.
De vermoeidheid slaat inderdaad toe en dan moet je wisselen, zoals Priske doet. Als deze wissels dan niet allemaal presteren (zoals Zerrouki), dan mag er best wat van gezegd worden.
Daarnaast vond ik Feyenoord zeker niet beter dan AZ. AZ was de eerste helft beter, Feyenoord de tweede. Uiteindelijk had het zomaar de andere kant op kunnen vallen.
FRalways +3800
AZ was helemaal niet beter de eerste helft, 1 schot op doel, door een fout van Beelen.
Verder was AZ machteloos in de eerste helft.
Kijk de statistieken maar even na
baldjkf +2854
Belangrijkste statistiek; expected goals, 0.71 Fey en 0.84 AZ. Letterlijke betekenis; het aantal doelpunten voor een team of speler, dat mag worden verwacht op basis van de kwaliteit en het aantal kansen.
GernotKokcu +3924
Expected goals kan je heel erg nuanceren, gaat om hoe groot de kans is dat het een goal moet zijn. De kans is door de fout heel groot omdat ze hem in leeg doel schieten
Weef +9060
Ik weet niet waar jij kijkt, maar op mijn bron had Feyenoord de eerste helft 0,96 expected goals en AZ 0,39. Oh ja, en 67% balbezit voor feyenoord en 7 schoten tegenover 2 schoten.
slopertje1908 +3608
Welterusten allemaal
BolleJoop +29188
Slaap wel kameraad
slopertje1908 +3608
👊
tiranaaaaa +1183
Dat "lucky" weet hij nog wel uit zijn tijd bij 020
Fero079 +49289
Verhuizen
GernotKokcu +3924
Az had de wedstrijd onder controle? Zij kwamen door wederom een fout op voorsprong. Als we het over lucky goals hebben, zijn het wel de doelpunten die tegen ons gemaakt worden
brockie +107519
Tot aan die lucky goal van Paixao was dat ook zo
GernotKokcu +3924
Ze hebben misschien in de 2e helft 10 min echt controle gehad, in de 1e helft speelden we niet goed, maar waren we al stuk beter dan az. Nooit gevoel gehad dat we dit zouden verliezen
heiden6 +1976
Was eigenlijk gewoon een eigen goal
Zuidbewonert +405914
hahahaha dit is een nog veel mooiere hahahahaha
https://www.youtube.com/watch?v=naBK1E6oPeA
Fero079 +49289
🥳🥳🥳🥳
DieEneGastUitZuidland +51302
HHAHAHAHAHAHA IK BEN GEIL HOLYTIETEN
BolleJoop +29188
HAHAHAHAHAHAHA WOW
heiden6 +1976
Pure p0rno
Nordberg +4794
hahahahha
FRSieb +86289
HAHAHAHAHAHAH
bubblebobble +357
Gvd dat had ik ff nodig
Zuidbewonert +405914
Dan is het alweer 4 november.
Sinister +12958
Zerrouki komt gewoon gruwelijk te kort. Volgens mij wil hij het liefst met de kont tegen de verdediging hangen en de balletjes naar links of terug verplaatsen.
Leuk bij Twente, maar hier proberen we te voetballen. Zodra hij in de ruimte komt dan staat hij verkeerd en sjokt hij overal achteraan. Feyenoord zou er goed aan doen om het verlies op hem te nemen want je hebt er niks aan dat hij nu op de loonlijst staat.
heiden6 +1976
Eerlijk gezegd vraag ik me af hoe hij bij Twente ooit niet alleen heeft kunnen meedoen maar zelfs uitblinken. Echt volkomen kansloos .
DieEneGastUitZuidland +51302
AC Milan gaat weer voor Gimenez deze winter
brockie +107519
Mooi toch
heiden6 +1976
Denk niet dat 2+ maanden geblesseerd zijn de transferwaarde verhoogt, en waar ga je een vervanger halen die ook maar in de buurt komt van zijn niveau en die er ook nog eens direct staat? Je moet spelers juist verkopen op het moment dat ze alles mee hebben wat de perceptie van hun transferwaarde mogelijk kan beïnvloeden Dat is natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan, maar als je bedenkt dat AZ meer heeft verdiend aan Vincent Janssen (die wij een paar jaar eerder gratis hadden laten vertrekken terwijl hij net daarvoor topscorer van de o19 competitie was geworden) dan wij voor Kökcu. Heerenveen heeft ongeveer net zo veel binnengekregen voor Ejuke als Feyenoord voor Wijnaldum en De Vrij bij elkaar. Eeuwig zonde!
marconmgn +47859
Als voorzitter van de Zerrouki fanclub baal ik van alle negativiteit. Op deze manier krijg ik nooit leden
DieEneGastUitZuidland +51302
hahaha lekker voor je, verdiend ook
Fan-On-Tour +2012
Hij is goed
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties