Voor veel fans komt hij over als een stille kracht in het elftal, maar op basis van de statistieken is Igor Paixão juist een van de meest belangrijke spelers in het elftal van Feyenoord. In de Champions League en Eredivisie wist de vleugelspeler tot nu toe al twaalf assists te geven en drie doelpunten te scoren. Brian Priske is erg te spreken over de waarde die de Braziliaan levert.
"Dat lijkt me wel duidelijk", klinkt het antwoord van Priske op de vraag of Paixão een keyplayer is in het huidige elftal van Feyenoord. "Als je kijkt naar de statistieken, is hij betrokken bij meer dan twintig doelpunten dit seizoen. Hij is zeker dominant als het neerkomt op goals, assists en voorassists. Hij is betrokken bij veel doelpunten, maar presteert ook gewoon op een hoog niveau. Zowel defensief als offensief."
Het is duidelijk te zien dat de Braziliaan zich de afgelopen seizoenen gigantisch heeft ontwikkeld. "Hij helpt ons vanaf meerdere posities. Hij staat vooral linksbuiten, maar komt soms ook vanaf rechts of dan staat hij als spits. Hij heeft zeker een grote impact dit seizoen." Paixão kan ook bijna iedere wedstrijd negentig minuten op het veld blijven staan. "Hij is heel robuust. Hij is hier al een paar seizoenen, dus weet wat er van hem gevraagd wordt."
"Hij weet hoe het is om deze wedstrijden te spelen en ook doordeweeks in actie te komen in de Champions League", vervolgt de trainer van Feyenoord. "Hij heeft zeker wat waardevolle ervaring opgedaan in de voorgaande seizoenen. Je moet hem de credits geven, want dit seizoen is hij van hoge kwaliteit."
Plaats reactie
Feyenoord4ever1908 +54428
Generaal Priske
Paulus98 +143750
Laat het maar weer zien vanavond.
FR-Alkmaar +6788
Voortaan noppen onder zijn schoenen, zodat hij wat minder op de grond ligt.
Helpt hij zijn team ook mee.
Rickkert420FR +686
Die gast is te behendig om bij te houden, dus wordt vaak onderuit geschoffeld. Niet gek dattie dan vaak op de grond ligt..
RobbieDeHaag +1290
Als je aan Priske vraagt hoe een speler het doet, gaat ie eerst ff naar de data kijken.
Niet mijn type trainert.
Brandonnfk +11645
Nee slot was niet van de data.
Data zijn wel feiten.
RobbieDeHaag +1290
Tuurlijk zijn data een nuttig hulpmiddel. Maar niet het enige. Anders kan je wel een computer nemen als coach. Slot wist wel wat spelers wel en niet goed gedaan hadden zonder eerst de data te moeten raadplegen.
PeterCuracao +972
Paixao liep al naast zijn schoenen…..als hij al zin had om te lopen althans….🩴🩴
Feyenoord4ever1908 +54428
For sure
ElleFR1406 +36380
Iets minder egoïsme en het is denk ik dan de meest rendabele speler.
Jrob +2617
Ja maar dat komt niet door jou prissie
Gers +12701
Hoezo "maar" hij verwijst toch ook naar vorige seizoenen
Jrob +2617
Ach ....priske . ...hoe is t mogelijk dat die man trainert is geworden 🤐
Kampioen2025 +4286
Niet zo bijzonder dat je als aanvaller betrokken bent bij goals. Ik vind dat hij heel vaak onnodig balverlies lijdt. Van mij mag er op zijn positie wel wat meer concurrentie komen
Mrunterwijst +10574
12 assists en we zijn nog niet eens halverwege. Iets meer credits mag wel hoor
Spijksupporter +6513
Rendement is uitstekend maar concurrentie voor zijn positie is altijd goed.
Dit jaar Osman en volgend jaar Souer ( hoop ik).
Gers +12701
Net verlengd en heeft echt geen prioriteit een concurrent halen voor hem...ook gegeven sauer
FR_Lomba +685
Ik was er heilig van overtuigd dat dit artikel over mij ging toen ik de titel zag
Twan.V52 +7705
De fans ook shout-out naar onze fantastische fans❤️🤍
Feyenoord4ever1908 +54428
Patron Priske
Hannibal +60915
For sure
ZiertjeTebbenhof +21675
Die Priske is bijna geloofwaardig, echt wat een onzin komt er uit de mond van deze data coach. Geen inzicht, dus niet capabel om een wedstrijd om te draaien indien nodig.
Kom nou niet aan met de wedstrijd tegen City, halen daar per ongeluk een punt, omdat zij 3 blunders maken.
Lampekap +295
Kom nou ook niet aan met de wedstrijd tegen Benfica, ow wacht
ZiertjeTebbenhof +21675
Dankzij zijn tactische plan ging je bijna ten onder, noodgedwongen door blessures moest hij het systeem ipnieuw aanpassen en dat is ons en zijn geluk geweest.
campie010 +3631
Donder op man. Ja fantastische wedstrijd maar een regelrechte 1 dagsvlieg. Tactisch is Priske een dramatische coach. Zoveel puntenverlies thuis is schande, zeker tegen de clubs waartegen...
Gers +12701
Beetje pech ook hoor als we einde seizoen niet tweede staan ga ik pas oordelen
Lampekap +295
Pleur zelf op
Willem07 +8393
Wat een onzin. Ik denk dat die man prima weet waar hij mee bezig is en uiteindelijk voor Feyenoord een goede trainer zal blijken. Het is alleen misschien geen Arne Slot, maar dat is inmiddels de beste trainer van de wereld op het moment, het is dan ook niet gek dat de volgende trainer een mindere trainer zal zijn.
Het is alsof malle Eppie, een relatie heeft gekregen met Doutzen Kroes, omdat het toevallig z'n buurmeisie is, maar als het dan uitgaat gaat lopen makken dat z'n volgende vriendin niet zo knap is als Doutzen. Male Eppie moet GVD eens effe lekker normaal doen!
We moeten gewoon god op onze blote knietjes bedanken dat Arne hier 3 jaar trainer is geweest en Brian een eerlijke kans geven en niet maar steeds met die Arnevergelijkingen aankomen.
VanKlotelenBurg +3662
Paixao - Santi - Moussa de beste aanval van de NL competitie!
Legioen033 +2571
Ach ja, die schoten van afstand...
Soms is het een gouden, soms een ijzeren, zou Cruijff zeggen.
Maar als je niet schiet scoor je zeker niet.
RicoFR36 +26234
Op zich prima, zo'n speler. Zijn plafond ligt net iets hoger dan Feyenoord. Daarom halen clubs uit de grotere competities hem niet snel em blijft hij relatief lang bij Feyenoord.
Prima speler voor de Eredivisie en om hem erbij te hebben.
SteffieFR +6711
Beetje onderschatting. Prima speler voor de Eredivisie? Hij is ook heel belangrijk in de CL.
RicoFR36 +26234
Waar ontken ik dat?
Overigens heeft hij daar nog niet gescoord.
Gers +12701
Vind hem wel iets meer dan alleen voor erbij . Duidelijk basis speler nu en laat Sauer maar eens zien dat ie daar iets aan kan doen volgend jaar
ElPanzeFr +20982
Snap dat enthousiasme over Paixao niet. Vind juist dat hij veel cruciale dingen fout doet, zoals passing, egoïstisch gedrag, amper passeerbewegingen, etc. Zie liever iemand anders op die positie
Verstappen +7364
Meeste assists van zowel de Eredivisie als de CL, maar zal vast niet goed genoeg zijn voor ons.
RicoFR36 +26234
Daarom speelt hij bij Feyenoord... Een van de beste buitenspelers die we deze eeuw gehad hebben. Zegt ook wat over de rest natuurlijk...
Djk1 +5696
Bij de meeste goals betrokken. En ik snap jou ook wel met al die kansloze schoten en dingen die beter kunnen. Na een uur is het ook vaak op en dan zie liever Ivanusec.
Gers +12701
Ivan totaal geen power en geen overzicht als ie in drukte aangespeeld wordt ...als tie zich al aanbiedt
Dirksfluyt +5109
Igor een topper voor ons. Maar hoop toch dat er een club komt in de zomer die wel even 30mln voor m wil neerleggen
Frankster +20753
Topper? Ik denk dat hij blij moet zijn dat hij bij Feyenoord speelt.
Ruubje +3020
Wat Frankster zegt. Hij speelt bij gebrek aan beter, niet meer niet minder
Juzek +273
Maar beter vinden is ook niet makkelijk. Ik zie niet zomaar iets haalbaars in Nederland. Paixao houdt ook die Kroatische international ver achter zich en het Slowaakse supertalent komt ook nog niet in de buurt.
Dirksfluyt +5109
Afgelopen 2 jaar direct betrokken bij 28 goals. Zijn niet zo veel buitenspelers die in de buurt komen van die cijfers in de afgelopen 20 jaar bij onze club
Mrunterwijst +10574
Zoek jij dan eens een buitenspeler met betere statistieken?
Frankster +20753
Leuke speler geen topper
Frankster +20753
Geen topper maar leuke speler
RicoFR36 +26234
Max 20.
Willem07 +8393
Priske for President!
bonakalou7 +67378
Ik zou als verdediger liever tegen Paixão staan dan tegen Osman.
Spijksupporter +6513
Ligt eraan.
Als je met ruimte in je rug speelt wel maar als de bus geparkeerd is is Osman wel minder.
Julius.R +74
Ja Igor Paixao is zeer belanrijk voor Feyenoord-1 ik hoop , dat hij vanavond weer laat zien wat hij kan! Hup, Feyenoord-1!!!
keescf +26189
Doet goede dingen, maar ik irriteer mij vaak aan zijn egoistische spel.
onno +15892
Eens. Maar dan ben je vast ook fan van Hadj Moussa.
keescf +26189
Die zit nog niet in mijn irritatie zone. Hij gaat niet vanaf 40 meter op goal lopen knallen terwijl er betere opties zijn.
onno +15892
Bij mij meer dan bij Paixao. Moussa kan fantastisch voetballen, maar is (nog) te egoïstisch om een goede teamspeler te zijn. Maar veranderd hopelijk snel.
010ert +19544
Paixao heeft je meer punten gekost dan hij heeft opgeleverd dit seizoen. Lekker afscheid nemen van de zomer
Rodney0172 +18081
Huh?
Antonius91 +5734
Zal makkelijk gaan met een contract tot 2029.
010ert +19544
Zal vast wel een club voor komen
Kaloe +9414
Totaal mee eens !!!!
Mrunterwijst +10574
Koekoek
nieuwsgekkie +8948
Mist echte versnelling om zijn man te passeren. Komt beter tot zijn recht in dat systeem wat Priske aan het begin wilde spelen. Met de rug naar de goal aanspelen en dan is het nog wel wat.
1234567890 +169571
Verhuizen
petertje73 +228018
Al weer?
paulus56 +246012
altijd weer leuk dat fimpje je van tiny en lau
Michel010 +311995
dat eerste filmpje was leuk ja. Daarna veel te camerabewust
PindaSaus +37866
Wat een bloed ** ding
Rotterdammer +11099
Lau Lau Tiny en Lau heb je geen geld verkoop je vrouw
Harrypipo +8909
Zoveel jaar gedaan weet het nog niet!!!
Nee
petertje73 +228018
Hahaha zeker!
Rodney0172 +18081
Feyenoord, Feyenoord…
Wat gaan we doen vandaag
Wij gaan winnen, alleen met hoeveel is de vraag
We zullen ze laten beven, ze zullen wat beleven
Feyenoord, Feyenoord, Feyenoord, ole.
Sosss +145030
Het enthousiasme spat van het scherm af
TinusTingTong +46228
Kom op Sosss, tenminste een poging.
petertje73 +228018
Ja
petertje73 +228018
Heel mooi dit!!
Rodney0172 +18081
Buren vinden het wat minder, maar dat mag de pret niet drukken
petertje73 +228018
Moeten zij weten. Als ze problemen maken dan gaan we ff de voortuin opzoeken.
Rodney0172 +18081
Speurtocht
petertje73 +228018
Ja
Wessi +131760
Moggu kwalletjes
korsakov +93148
Kaws vreet ze op
Sosss +145030
Goedemorgen kwajongen
Michel010 +311995
Hou rop in bedwang
Wessi +131760
Rob is top
FR4everandalways +119617
U hoor
petertje73 +228018
Mogge Wessi
DeLange15 +5650
Bezorgd en benieuwd hoe het met Piet en Ingrid van de bruidswinkel annex sportschool beneden is🤔
petertje73 +228018
Want??
1234567890 +169571
4de shirt al verkrijgbaar op Ali
Sosss +145030
https://open.spotify.com/track/3Uw9dzVnYqyTrdXUdhbfDL?si=TdUQ7pIwRLCV7BuGVonneA
Lekker mellow ochtend deuntje
FR4everandalways +119617
Dit is geen grap. Uw computer is gelocked en u dient 3 bitcoin over te maken voor de sleutel.
En bedankt.
SixtoRovina61 +42482
voor 3 bitcoin kun je 3000 nieuwe computers kopen
FR4everandalways +119617
Ja maar de emotionele waarde van die foto met 56 krijg je daarmee niet terug
SixtoRovina61 +42482
staat in mijn cloud en is al geupload naar motherless
FR4everandalways +119617
Netjes maat. In dat geval pleur ik die hele computer ff uit het raam.
korsakov +93148
Ik voel mij af en toe een vreemde in mijn lijf
Maar mijn liefde voor jullie staat buiten kijf
Van de vroege ochtend tot de late avond een lach
FR12: jullie maken mijn dag
En verdomme vanavond die brabo's naar de filistijnen helpen.
FR4everandalways +119617
Poëtisch dit
ShinjiUno +51741
Transitiespijt?
ReturnoftheMac +24636
Beter dan een vreemde in je lijf voelen , alhoewel
Sosss +145030
Laters maat
1234567890 +169571
JandeSpecht vlieg weg ,tot later
Adriaaantjeeeeeee +24627
U nog niet helaas..team is te prijzen, dat dan weer wel
ReturnoftheMac +24636
Prijsvrij beter
ReturnoftheMac +24636
De maan is rond, ik herhaal de maan is rond
petertje73 +228018
Hoe dan?
ReturnoftheMac +24636
Dat antwoord moet ik je verschuldigd zijn.
petertje73 +228018
Nou bedankt returnoftheMac die vraag blijft nu rond spoken!
FR12Vincent +82445
*plop* daar gaat de eerste HJ💪
linksbek +13856
Proost maat !
FR4everandalways +119617
Cheers mate 👊
petertje73 +228018
En terecht!
ReturnoftheMac +24636
Topsport mentaliteitje hoor
Sosss +145030
Vincent vatooo proost!
korsakov +93148
Het mag
JanDeSpecht +87433
later
Michel010 +311995
Jan out
petertje73 +228018
🙋🏻♂️
FR4everandalways +119617
Doeidoei
paulus56 +246012
lijkt hier nooddorp wel overschie met de kerst tiny en lau
Sosss +145030
Nou echt
Mogge Paulus
FR4everandalways +119617
Mogge 56 👊
Michel010 +311995
Indianendorp beste
paulus56 +246012
die tut doe alles fout hier
1234567890 +169571
Laat dan je handjes wapperen Paulus56
petertje73 +228018
Eruit met die tut
FR4everandalways +119617
Eens goed doen of wegweze
paulus56 +246012
zij wil het toch verdomme
praat haar enkel wat moed in op de rotterdamse mannier
petertje73 +228018
Mogge Paulus
paulus56 +246012
mogge
petertje73 +228018
Feyenoord ❤️🤍
Sosss +145030
Petertje ❤️❤️
DeLange15 +5650
U hoor❤️⚫️⚪️🔴
FR4everandalways +119617
Mogg harige vriend 🍌🍌🍌
JanDeSpecht +87433
Je mag tegenwoordig NIKS meer zeggen van de WOKE brigade. Maar gelukkig blijft onze held GEERT strijden voor de vrijheid van meningsuiting door de linkse media aan te pakken en te willen censureren! Nu nog de gulden terug en de grenzen dicht!!!!1
Sosss +145030
Jan
JanDeSpecht +87433
Rob
marconmgn +47901
Dit mag U niet zeggen wat mij betreft
demolenaar +18147
Jammer genoeg nu vanuit Leipzig
Rick.d86 +72
Te censureren, wie mocht er niks zeggen van wie?🤣🤣 dwaasbanaan
ReturnoftheMac +24636
lol
korsakov +93148
We maken van rkc een Baalwijk
ReturnoftheMac +24636
So he zelf verzonnen ?
korsakov +93148
Nee, heb raad gevraagd
ReturnoftheMac +24636
Niet meer vragen Korsa, u heeft creativiteit genoeg
korsakov +93148
Das lief
sman +1221
T is geen Baalwijk t is Baardwijk
Dat deel van Waalwijk
FR4everandalways +119617
Waar is jouw speech eigenlijk jongeman
petertje73 +228018
👀
korsakov +93148
Huh?
Sosss +145030
SPIETSJS aub!!
Keienkop010 +68397
80K gefeliciteerd gozer .
ReturnoftheMac +24636
Wanneer komt er een eind aan de bull run ?
FR4everandalways +119617
Als ze een koe hebben gevonden
Michel010 +311995
februari maart
marconmgn +47901
Eerst ff popdog naar 1 billy
helpen
1234567890 +169571
Sosss is the boss
Sosss +145030
Te veel eer maat
Ik sta in uw schaduw getallenreeks❤️
petertje73 +228018
Echt U hoor
Sosss +145030
Vous
petertje73 +228018
Eefs
paulus56 +246012
sosss is chaos
Sosss +145030
Vind u dat echt?
paulus56 +246012
dat zeg 98 hoor
TGW +6431
Het zijn goede statistieken, maar toch vind ik hem veel minder dominant in ons spel dan zijn voorganger (Sinisterra).
marconmgn +47901
Uw mening doet er toe kameraad
Michel010 +311995
Vreewijk draagt dezelfde schoenen als Johan Derksen
SixtoRovina61 +42482
mijn oma woonde toen ze nog leefde in Vreewijk, komt wel erg dichtbij zo
Sosss +145030
Van die rode naaldhakken?
Michel010 +311995
van die gekleurde nette veterschoenen
theo_de_tokkie +12585
Misschien is die flatexplosie wel een aanslag geweest van de radicals.
1234567890 +169571
Grote Held of kleine Held we houden van Feyenoord
FR4everandalways +119617
Grote held jij
Sosss +145030
U*
petertje73 +228018
Grote kenner U
SixtoRovina61 +42482
het mag hier wel wat politiek correcter
Hange-die-kip +4255
Igor " the python" Paixão
PindaSaus +37866
Igor “The Chopper” Paixão werkt ook
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties