Priske: "Het zat vandaag dicht tegen een perfecte wedstrijd aan"

Feyenoord kende een probleemloze avond tegen sc Heerenveen. De ploeg van Brian Priske was te sterk voor de Friezen en won eenvoudig met 3-0. De Deense oefenmeester kwam na de wedstrijd voor de camera van ESPN om de overwinning te bespreken.

"Het zat vandaag dicht tegen een perfecte wedstrijd aan. Ik was tevreden over meerdere dingen vanavond", begint de trainer. "Ik ben blij dat we de nul hebben gehouden en ik was tevreden over het aanvallende spel. We hadden meer doelpunten kunnen maken, dat had het nog beter gemaakt, maar ik denk dat de jongens het prima hebben gedaan. Ook als je de omstandigheden van het weer en veld in acht neemt."

Feyenoord hield nog niet vaak de nul dit seizoen en daarom was het extra lekker dat dit vanavond wel het geval was. "Het is sowieso lekker om de nul te houden, maar we moeten kijken hoe we dat kunnen verbeteren. Het is belangrijk verdedigend aspect. We weten dat we aan de andere kant genoeg kwaliteiten hebben om aanvallend een doelpunt te maken. We hebben in de eerste maanden doelpunten makkelijk weggegeven. Ik was erg blij met de discipline in het team vandaag."

Stengs keerde na een lange afwezigheid terug in de ploeg bij Feyenoord. Priske was zeer te spreken over het optreden van de creatieveling. "Hij werkte hard om terug te komen. Hij heeft zoveel mogelijk gedaan in het half uur dat hij heeft gespeeld en ik vond hem goed spelen. Ik ben blij om hem terug te zien op het veld. We hadden vandaag ook de mogelijkheid om het een en ander te rouleren in het team met natuurlijk ook het oog op dinsdag. In meerdere aspecten was het goede avond."

Vooruitblik op Manchester City

Feyenoord speelt aankomende dinsdag in de Champions League tegen Manchester City. Priske werd gevraagd of het realistisch is om te denken dat de Rotterdammers daar een resultaat kunnen halen. "Het is altijd lastig. Je denkt altijd aan een resultaat, maar ik denk ook aan het optreden. Ik denk dat we daar wel heen kunnen gaan en een sterk optreden kunnen neerzetten", zegt de oefenmeester. "Er liggen altijd kansen, maar je moet een topprestatie leveren. Ik weet dat ze vanavond een harde nederlaag te verwerken hebben gehad, maar het is en blijft een topteam. Iedereen zal een topprestatie moet laten zien. "

Lees meer over
Brian Priske
Plaats reactie
666

Feyenoord4ever1908 +54772

That’s football

24-11-2024 19:11

Jrob +2622

Nou met dit Heerenveen valt t tegen dat het geen perfecte wedstrijd was !

24-11-2024 18:15

rodjeknor +5288

Begrijp ik nou goed dat hier weer op Priske wordt gekeken omdat hij een bepaald woord heeft gebruikt?

24-11-2024 16:26

Feyenoord4ever1908 +54772

Ga staan voor generaal Priske 🫡

24-11-2024 12:44

frvlissingen +3668

Even een reactie op de reacties die ik kreeg in dit stuk. Priske vond het het een perfecte wedstrijd en dat mag hij vinden. Ik vergelijk hem niet met Slot want dat is onzin. Het is immers een heel andere trainer die het anders invuld. Ik ben blij met de winst maar perfect gaat mij iets te ver. Zakelijk is een betere omschrijving. Rustig uitgespeeld naar dinsdag toe.

24-11-2024 12:04

maaartijn +15669

Gezien het aantal blessures en de constante vele wisselingen in het elftal vallen de prestaties en het spel mij 100% mee.

Uiteraard is het de vraag wat de invloed is geweest van de aanpak van Priske op die blessures.

Maar als je gisteren kijkt:
- Als je als trainer mag kiezen staan er in de basis misschien 6 of 7 andere spelers.

- Iedereen loopt zich het stront uit de ogen, vóór een belangrijke CL wedstrijd, tegen een ‘makkelijke’ tegenstander.

- Bij vlagen prima voetbal.

- Zeer goede ontwikkeling bij jonge spelers, zoals bijvoorbeeld Read gisteren en goede invalbeurten van Zechiël en Redmond.

- Maar ook een Carranza en Smal die hun draai vinden en beter gaan spelen.

Dan doe je als coach niet alles fout natuurlijk.

24-11-2024 11:11

Peterk +34595

Perfect is een ongelukkige uitspraak van Priske ook al omdat hij daarna ook nog een opsomming gaf van zaken die beter kunnen. Maar door de media wordt dit dan weer uitvergroot en is dan vooral "voer" van zogenaamde supporters die maar blijven janken dat deze man maar snel weer moet vertrekken. Dankbaar pikken ze het woord perfect er uit om, in dit geval, onterechte kritiek uit te storten over Priske.

Perfect is niet het juiste woord omdat de tegenstand heel zwak was en men het in de 2e helft toch een beetje liet lopen. Zo iets gebeurd vaak tegen heel matige tegenstanders. Maar de 1e helft speelde men gewoon een prima partij waarbij Heerenveen nog geen eens van eigen helft kwam. En dan vraag ik aan al die klagers wat je anders mèèr kan doen dan dit. En dat alles ook nog op een waardeloos bespeelbaar veld onder barre omstandigheden.

De kritiek op Priske is volkomen misplaatst. Omdat hij momenteel beter presteert dan dat je met deze gemankeerde selectie mocht verwachten. Met een derde spits of zelfs een jeugdspeler en soms zoveel geblesseerden dat je bijna met je tweede elftal stond te spelen. Priske doet het momenteel goed. Milambo, Read zijn heel aangename verrassingen die hij een kans heeft gegeven. En ook een Zechiel en Redmond laat hij al aan het eerste ruiken. Er is dus helemaal niks mis met de wijze waarop Priske het momenteel doet. In tegendeel.

Maar er zijn teveel supporters die alsmaar ten onrechte naar Slot verwijzen. Alsof die nooit inschattingsfouten maakte? Natuurlijk wel. Net als elke trainer dat doet. Maar Slot had de verbale handigheid om daar altijd een draai aan te geven. Dat is geen verwijt maar een compliment. Want een trainer zit tegenover een hele horde aan aasgieren van de media die een trainer op elk woord wil pakken.

Priske komt op mij in ieder geval opener over dan Slot. Durfde gewoon toe te geven dat een paar keuzes bij de start niet verstandig zijn gewees en heeft dit terug gedraaid. Slot heb ik nooit horen zeggen dat er iets fout ging. Die lulde er altijd wel weer een punt aan. Van mij mag het maar ik kijk daar dan wel doorheen...

En ten slotte: Slot was een geweldige trainer voor Feyenoord maar deze Priske is dat ook. Komt op mij heel eerlijk en open over. En met dat "halve" elftal van de laatste weken heeft hij het prima gedaan...

24-11-2024 09:42

Willem07 +8402

Goed gezegd, ik vind het ook heerlijk verfrissend dat iemand eens zegt: 'ik weet het niet'. Soms zijn op complexe vragen ook geen pasklare antwoorden mogelijk en dan is het mooi als je die onzekerheid gewoon eerlijk durft uit te spreken.

24-11-2024 10:28

Lamb +483

Stop nu om continu te vergelijken met Slot, due nu eenmaal verbaal en tactisch zeer sterk was.

We leven nu, met een coach die hard werkt, de jeugd een kans geeft , spelers door breken zoal Milambo, Zechiel en Read.
En qua aantal punten? gewoon goed.

24-11-2024 09:04

kamrad +1632

Punten kunnen nog wel wat beter. Die paar lullige gelijke spelen hebben teveel punten gekost. Verder ben ik het met je eens.

24-11-2024 09:17

rob57 +3023

Nu op naar dinsdag.

24-11-2024 16:07

Willem07 +8402

Iedereen breekt weer z'n nek over de woorden van Priske, maar ik hoor hier niemand over het voetbal van de ploeg door de velen hier aan het begin van het seizoen zo gewenste hoofdcoach. Feyenoord speelde gewoon grotendeels met tweede garnituur en startte zonder Bijlow, Bueno/Hartman, Trauner, Lotomba, Timber, Stengs, Osman, Gimenez en wat stelde van Persie daar dan tegenover?

24-11-2024 08:51

kamrad +1632

Helemaal waar. Is een flink rijtje met een aantal echte sterkhouders. Wat dat betreft mogen we tevreden zijn met de resultaten.

24-11-2024 09:18

JJ73 +308

Geen blessures opgelopen is al de grootste overwinning tegenwoordig.

24-11-2024 08:50

010Robert +2071

Iedereen die roeptoetert dat het slecht was en helemaal geen perfecte wedstrijd.. Je speelt een wedstrijd zonder je aanvoerder, je 3e spits, 3e linksbank, een slechte Wellenreuther, je krijgt nagenoeg geen kansen tegen en houdt dus de 0 en je maakt zelf 3 doelpunten.

Daarnaast heb je de luxe dat je jeugdspelers kan brengen, Stengs in kan brengen na een blessure en sleutelspelers eerder van het veld kan halen met Manchester City in het vooruitzicht.

Ik kan je vertellen dat ik heel wat slechtere wedstrijden heb gezien op een regenachtige zaterdagavond tegen nog mindere ploegen..

Fijne zondag kameraden!

24-11-2024 08:42

dekenner91 +1206

Dan vergeet je nog je derde rechtsback voor de volledigheid. Maar je verhaal staat overeind. Los van een slecht begin gaat het helemaal niet zo slecht. Maar die gelijke spelen breken je voorlopig nog op helaas.

24-11-2024 10:07

Willem07 +8402

We hebben uiteindelijk Heerenveen kansloos naar huis gestoord met (zeker aan het begin het seizoen) 2e of 3e keus spelers als Wellenreuter, Beelen, Smal, Read, Zerrouki, Hadj Moussa, Carranza en Milambo. Alleen Hancko, Hwang en Paixao zijn echt eerste keus, dus dat is echt perfect gedaan van Feyenoord.

24-11-2024 08:39

ron1872 +8145

Priske: "Het zat vandaag dicht tegen een perfecte wedstrijd aan"

De rest van het artikel heb ik maar niet gelezen. Het was gewoon een slechte wedstrijd met totaal geen visie.

24-11-2024 08:04

jack.f +5026

Het is nooit goed he neem een AVA

24-11-2024 08:41

OkkerseHansweert +1674

Ik zou een cursus relativeren gaan volgen als ik jou was, en kleinere slokjes azijn nemen.....

24-11-2024 09:00

ricodetico +12897

Lekker het woord perfect verdraaien. Het was een perfecte avond. Overwinning, geen nieuwe blessures, redelijk voetbal op een drassig veld en slechte weersomstandigheden, de 0 gehouden, spelers kunnen sparen en minuten gegeven

24-11-2024 07:03

Fien Janssens +1490

Met de na druk op redelijk

24-11-2024 07:04

Chitown-Rivera +15022

Heel fr12 ongesteld omdat hij dit een bijna perfecte wedstrijd noemde. 90% hier is jodenpubliek.

24-11-2024 06:55

FR-Brabant +11001

Slot had altijd prima realist en analist na de wedstrijden. Priske lult maar wat raak en wat hij nu zegt dan denk ik: hij heeft een andere wedstrijd gezien dan ik….

De meest perfecte wedstrijd…?!

24-11-2024 06:48

zitanero +6706

Als je perfectie nastreeft tik je dit Heerenven met tenminste 8-0 van de mat. Het was soms ergelijk hoe enkele spelers voor eigen geluk gingen terwijl er veel betere en makkelijkere opties waren. Deze tactische onbenul is idd te snel tevreden. Sterkte dinsdag.

24-11-2024 06:30

Willem07 +8402

Wat een zeiksnor ben jij zeg.

24-11-2024 08:40

zitanero +6706

Jouw vrouw heeft een zijksnor

24-11-2024 09:51

ravegten +922

Krijg toch steeds meer het idee dat hij hele andere wedstrijden aan het analyseren is 😆😆😆

24-11-2024 06:29

Traunerworden +13611

Deze man is wel erg snel tevreden.
Rekening houdende met de tegenstander moet je dan gewoon tegen je ploeg zeggen dat je minimaal 5 doelpunten wilt zien

24-11-2024 06:14

Don Pablo +8787

De interviews met Priske kunnen ze beter achterwege laten... zegt werkelijk niets zinvols.
Alleen maar algemene teksten en open deuren...

24-11-2024 06:13

bd +1191

Zesjes en zeventjes voor de spelers, een vijfje voor de trainer na deze opmerking

24-11-2024 03:46

Feyenoord4ever1908 +54772

That’s football

24-11-2024 02:32

teauvenoir +77768

Ook in de vertalingen weer 10x “aspect”. Zeg dan “opzicht”.

24-11-2024 00:53

Kampioen2025 +4318

Paxiao 18 x onnodig balverlies; wat een nare wanvertoning!
Ik word daar elke keer opnieuw chagrijnig van

24-11-2024 00:45

teauvenoir +77768

Daartegen over zet hij wel betrokkenheid bij iedere goal. In deze wedstrijd, maar ook in vele andere potjes. Levert altijd, hoog rendement én zelden geblesseerd. Wel vaak simulatie-gewonde, maar iedere partij er weer bij. Hij is mij net niet frivool en explosief genoeg, dus ben niet zijn allergrootste fan, maar moet wel toegeven dat hij onze gevaarlijkste en belangrijkste aanvaller is, by far zelfs.

24-11-2024 00:56

Bannisisdebasis +4955

Veruit onze gevaarlijkste aanvaller. Blij dat ie tot 2029 verlengt heeft

24-11-2024 01:30

Zhebas +891

Exact wat teauvenoir zegt. Niet zo'n grootste fan, maar wel een prima speler. En scoort altijd tegen ajax haha

24-11-2024 06:08

Traunerworden +13611

Is ook alleen maar onze gevaarlijkste aanvaller omdat de andere opties nog slechter zijn.
Heeft helemaal niks te maken met zijn eigen kwaliteiten . Want dat is gewoon niveau utrecht, misschien az.

Een buitenspeler die zijn tegenstander niet eens voorbij komt maar terug speelt neem ik sowieso niet serieus. Belachelijk

24-11-2024 06:16

FR_Barendrecht12 +3039

Paixao is Feyenoord niveau hoor. Gewoon top eredivisie

24-11-2024 16:32

Frvld +3346

Heerenveen speelde echt perfect vandaag,

24-11-2024 00:39

mart80 +1321

Wat gebruikt die vent joh

24-11-2024 00:34

FRDenBoschFR +1235

Alles is nog mogelijk als het beetje mee zit.
We hebben verreweg het lastigste programma gehad. Komt een lastige reeks aan voor met name Pisvee.
Ook die snavels hebben lastig programma. Ik denk dat het verschil in punten met de winterstop nog maar klein is. 2 ofzo.

24-11-2024 00:28

Dirksfluyt +5127

Tegen zo’n slechte tegenstander win je in de perfecte wedstrijd met 6-0. Er ging nog genoeg mis, en mag toch hopen dat dit ook niet het beste is wat spelers kunnen

24-11-2024 00:24

heiden6 +1977

Raken verder achterop > "perfect" volgens Priske

24-11-2024 00:11

RonSon +2506

Om diie 2 doelpunten? Valt wel mee.

24-11-2024 00:22

taco_mundo +50405

Leuke foto van Brian en zijn ouders

23-11-2024 23:54

AfstandsSchot +9265

Het is lekker om de nul te houden, maar we moeten zien hoe we dat kunnen verbeteren.

Manchester City - Feyenoord: -1 - 3.

23-11-2024 23:52

Edje +5327

Dat heb ik er nou niet uitgehaald ...

23-11-2024 23:49

frvlissingen +3668

In de visie van Priske was het perfect. Daar is hij trainer voor. Dat supporters het anders zien lijkt mij duidelijk.

23-11-2024 23:46

Kampioen2025 +4318

Het was verre van perfect

24-11-2024 00:43

teauvenoir +77768

Naar omstandigheden perfect:
Oppermachtig
Easy win
Nul kansen tegen
Niemand geblesseerd
Lekker gerouleerd
En dat alles ondanks kutweer en kutveld

Ik had er van te voren voor getekend. Perfect dus.

24-11-2024 00:58

Willem07 +8402

Van de spelers die starten waren alleen Hancko, Hwang en Paixao eerste keus. Dan heb je het met de dingen die jij hebt gezegd gewoon perfect gedaan.

24-11-2024 08:44

FR_Barendrecht12 +3039

En Beelen is eerste keuze in eredivisie tbf

24-11-2024 16:33

totSlot +1005

Dit is een prachtig voorbeeld van cultuurverschillen. Zo'n opmerking past niet in Nederland, wij zijn nuchter, volgen onze eigen principes en bepalen zelf over standpunten. En al helemaal in Rotterdam. Op alle andere plekken in deze wereld zouden ze meegaan in zo'n standpunt of waren lyrisch.

23-11-2024 23:42

FR_Barendrecht12 +3039

In Denemarken zijn ze ook nuchter denk ik

24-11-2024 16:34

themaniac +2723

Matig potje, wel makkelijke overwinning. Niet in de buurt van perfectie.

23-11-2024 23:34

Reinbo +17546

Ik vond het erg dicht tegen een onvoldoende aanzitten.

23-11-2024 23:18

Mark.O62 +809

Dan heb je of niet gekeken of te veel drugs gesnoept.

23-11-2024 23:23

RicoFR36 +26248

Te veel melk gedronken.

24-11-2024 00:07

Reinbo +17546

Zo’n team moet je gewoon met 6-0 oprollen

24-11-2024 08:54

De uitsmijter +10234

Leg de lat niet te laag.

23-11-2024 23:17

Jeroen.S71 +1001

Idd Priske... die stok ben jij .... De lat bepalen wij

23-11-2024 23:17

Lindowz +1070

Laat nou dat puntje (x5) goedkope speed liggen. Ga een keer naar bed in plaats van je frustraties van het leven op je toetsenbord te botvieren. Die negativiteit zit bij jou. Diep van binnen ben je een gekwetst jongetje, getraumatiseerd door het niet krijgen van de powerranger op je 8e. Daarna ging het hard. Op kader blijven zitten, gluren bij de meisjeskleedkamer, waarna je gesloten vuist liet gieren.. toen ging je, uit frustratie en wanhoop, telkens een stapje verder… tears don’t lie

24-11-2024 06:20

Jeroen.S71 +1001

Leuk Priske die perfecte wedstrijden tegen kaka-teams. Die perfecte wedstrijden zouden fijn zijn als 020 op bezoek komt of Salzburg. Dan moet t juist perfect zijn. Nu hoefde dat niet perse. Lekker hoor die Deense 'perfectie'

23-11-2024 23:16

GGAllin +1485

"kaka teams"...waar heb jij het over, zielige sukkel. Wat ben jij een dom meisje zeg.

23-11-2024 23:43

Frvld +3346

Heet dat meisje Ava?

24-11-2024 00:35

Frvld +3346

Kaka was een prima speler

24-11-2024 00:34

Rotterdam1983 +5750

Benfica uit alweer vergeten zeker??

24-11-2024 03:58

Griekie +1310

Een heel zwak Heerenveen al elke wedstrijd van dit lopende seizoen Priske: "Het zat vandaag dicht tegen een perfecte wedstrijd aan"

23-11-2024 23:15

Edje +5327

Zerrouki ook goed....

23-11-2024 23:50

Peter.v37 +5135

Wat heeft hij gesnoven. Hebben we het balverlies geteld?

23-11-2024 23:10

Frvld +3346

Heroïne gerookt

24-11-2024 00:35

JDJ +17812

dicht tegen een perfecte wedstrijd

of niet dan?

23-11-2024 23:09

Tom-VV +2467

Ik vond het vandaag ontzettend matig eigenlijk. Ontzettend slordig, te laag tempo, veel te veel balverlies, te weinig 100% kansen, nee het zat verre van een bijna perfecte wedstrijd. Dat Priske dat zo ziet schept weinig vertrouwen.

23-11-2024 23:01

Luuk.R94 +105

Het veld was niet top, als u kijkt naar de dielpunten. Pure klaase

23-11-2024 23:05

kkhahsdedhkdh +42340

Leuk dat Priske op de foto wilde met Elle en ZB

23-11-2024 22:58

Obiku-in-de-spits +16681

Dat heerenveen is wel heel erg belabberd. Bizar dat die niet laatste staan. Maar goed ze zullen met almere en rkc uit gaan maken wie er rechtstreeks degradeert of zijn nog meer van die hele slechte ploegen...?

23-11-2024 22:57

Armin +8777

Perfecte wedstrijd is 10-0 weet niet hoor

23-11-2024 22:54

Peter.v37 +5135

Precies. Wat voor wedstrijd heeft PSV dan wel niet op de mat gelegd

23-11-2024 23:11

Rotterdam1983 +5750

Dus Slot heeft nooit een perfecte wedstrijd op de mat gelegd met Feyenoord?

24-11-2024 04:00

Armin +8777

Jawel 10-0 tegen 020

24-11-2024 06:32

Bulletje +462

Je speelt wel tegen een heel mindere tegenstander

23-11-2024 22:50

Fero079 +50274

They are professional soldiers

23-11-2024 22:48

FRM010 +6509

Lat ligt heel laag als dit tegen een perfecte westrijd aan zat.. Bijzondere trainer die ons nooit kampioen gaat maken.

23-11-2024 22:47

Stan.R +739

Echt niet.

23-11-2024 22:39
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties