Trainer Brian Priske is allesbehalve tevreden met het vertoonde spel van Feyenoord. De Deen zoekt na de gewonnen wedstrijd tegen FC Twente de balans tussen het uiten van zijn kritiek en de elementen die tegen de Tukkers wel goed verliepen. Voor de Deen blijft ook na zondagmiddag in De Kuip duidelijk dat de ploeg nog lang niet op het juiste niveau is.
"Het verandert voor ons niks, we moeten nog steeds veel stappen maken", begint Priske zijn interview in gesprek met ESPN. "Het resultaat helpt ons proces natuurlijk wel, maar we moeten hard blijven werken. Onze speelstijl, de kwaliteit van ons spel en wedstrijden domineren. Hierin moeten we echt stappen gaan maken de komende weken."
"Het is belangrijk om niet te kritisch te zijn na een overwinning. Je moet van elke overwinning genieten, zeker tegen een goede tegenstander. Er waren fases in de wedstrijd waarin wij niet goed genoeg waren. Het eerste half uur was bijvoorbeeld niet goed. Met de juiste mindset hebben we het kunnen verbeteren en de structuur in ons spel kunnen terugkrijgen. We zagen daarna dat we veel kwaliteit in onze ploeg hebben."
Priske blijft tot dezelfde conclusie komen, week in week uit. "Het is misschien vervelend om naar te luisteren, maar we moeten ons verbeteren om constanter te worden tijdens de wedstrijd. Dat is ook waar we over praten. De mindset en de spirit in de ploeg gaan zeker omhoog. Ze voelen elkaar steeds beter aan. Onze manier van spelen gaat in fases heel goed.''
"Bijvoorbeeld de doelpunten die we maakten tegen Girona kwamen direct vanaf het trainingsveld. Het tweede doelpunt kwam ook uit een moment dat we vooraf hadden geanalyseerd bij onze tegenstander. Hoog drukzetten op de keeper leverde een goal van ons op. Er zijn veel dingen waar ik blij mee ben, maar het verandert niks aan wat we moeten verbeteren."
Ueda trefzeker voor Feyenoord
Ayase Ueda ligt bij Feyenoord onder een vergrootglas. De Japanner moet tijdens de afwezigheid van Santiago Gimenez zijn kans pakken. Ueda was in de eerste helft trefzeker, maar niet alles ging even goed. "Veel heeft te maken met zelfvertrouwen. Hij had enkele momenten waarin hij de bal langer in bezit moest houden. Uiteindelijk maakte hij wel een geweldige goal. Het heeft echt te maken met zelfvertrouwen. We doen er alles aan om hem daarin te ondersteunen. Op hetzelfde moment weten we dat Julián beter en beter wordt."
Priske vindt het belangrijk om vastigheden te creëren in zijn elftal. De Deen koos er daarom ook voor om bijvoorbeeld Thomas Beelen niet al vroeg te wisselen. De structuur in het elftal is een belangrijk element. "Dat is ook waarom je dezelfde spelers op het veld ziet de laatste weken. We moeten meer op elkaar afgestemd raken. Dat komt alleen als je veel met elkaar samenspeelt. Ik weet dat het de laatste weken dezelfde basiself is, maar dat is noodzakelijk op dit moment om meer zekerheid in de ploeg te krijgen."
Plaats reactie
MCMLXX1-Creata +327
Julian...wat een snelheid zat daarin gistermiddag 😵💫🤢
radikale +6917
Als we de verschil maker hadden binnen gehaald, had je de gelijke spelen allemaal gewonnen! + de rest vh team had zich hier aan opgetrokken.
Ik denk overigens met stengs in vorm dat dat ook wel wat scheelt .
JDJ +18339
Fijn dat we een nuchtere trainer hebben.
Rourix +3460
Er zijn er hier genoeg die dat door de 🍺 en 💊 niet zijn.
JDJ +18339
Zou idd wat zijn als onze trainer na afloop dronken voor de camera zou staan.
Koen.V89 +2
De 3 punten zijn het belangrijkste. Dat er nog werk aan de winkel is, is erg duidelijk.
Het begint bij het weinig tot niet anticiperen van DtK tijdens de transferperiode. Daarnaast tovert onze trainer een systeem uit zijn hoge hoed waar niemand van ons kaas van heeft gegeten. Uiteindelijk komt hij erachter dat het niet werkt en draait het weer terug.
Dat is voor de jongens ook een lastige situatie. Dat neemt niet weg dat je gewoon het snot voor je ogen moet werken!
Wat je ziet is dat er vanuit achter minder voetbal komt, ze zijn erg zoekende. Bijlow had vorig seizoen hier ook een aardige bijdrage in, waardoor Hancko / Beelen ook gewoonballen durfde in te spelen.
Nu met Wellenreuther is dat stukken minder. ( maarja is een keuze ). Bueno is wel een prima back, kijken of we die achter Hartman kunnen houden en als hij weg gaat, hebben we gelijk een vervanger. Smal heeft tijd nodig om zich aan te passen. Latomba maakt ook kleine stapjes en als hij deze stijgende lijn vasthoudt is het goed.
Middenveld ontwikkelt zich aardig. Als dat zo doorgaat wordt dat alleen maar beter. Timber moet alleen niet te veel willen doen, dat gaat ten koste van z'n eigen spel.
Daarachter wel wat jonge gasten maar die moeten gewoon om en om een beetje gaan invallen en ritme en ervaring op doen.
Enige is dat zerrouki iets in zijn contract lijkt te hebben ofzo, want waarom die gozer er steeds in komt weet niemand. ( dit mag je best een miskoop van Slot noemen ). Dit is voor hemzelf ook niks dus beter afscheid van nemen.
De aanval mist creativiteit op de flanken. Osman komt nog geen geit aan de ketting voorbij, dat is best zonde dat ze die hebben gehuurd(niet echt lekker gescout lijkt mij).
Igor heeft zijn vorm niet en ivanusec is ook al een tijd de kluts kwijt... had dan lekker sauer gehouden en hem lekker onbevangen laten spelen. Tijd dat stengs weer terugkomt...
De spitsen. Tsja, ueda het aardig "lijkt" op te pakken. Santi is lang onzichtbaar geweest, wellicht komt hij sterker terug uit de blessure. Carranza moet nog wennen ofzo..
Maar goed lang verhaal lekker kort. Uiteindelijk hebben we er geen invloed op... de hoge heren in het maasgebouw moeten de lijnen uitzetten qua beleid en de jongens op het veld hard werken om mooi voetbal te laten zien en resultaat te halen.💪🏻
Gerdekaleklets +11085
Is hier ook een management summary van?
Koen.V89 +2
Op te vragen bij het maasgebouw🤣
FREVER +17027
Deze zelfde man is kennelijk wel als enige tevreden over Zerrouki…
kotsmuiltje +4306
Klasbak toch....
Japio +5875
Zerrouki moest en zou komen van Slot
Cees.R82 +9712
En terecht hij moet met hem werken.
Gerdekaleklets +11085
Check de 2-1. Zerrouki staat op Steijn. Stijn zet twee stappen naar links. Kameel met klompvoet blijft gewoon staan waar die stond. Verschrikkelijk.
bar +3913
Stel je nou voor dat je niet tot de laatste dag gewacht had en een goeie rechtsbuiten bv Skov Olsen en extra defensieve middenvelder bv Sidstrup bij je selectie had. Had je een topelftal gehad. Ligt 30 miljoen op de plank. Had Osman nog even in de o21 kunnen leren voetballen en had je Zerrouki niet meer in hoeven brengen. Grote fout van te Kloese.
Ramon1991 +24691
Een huurspeler bij 021 neerzetten ?
bar +3913
Nou hij heeft nog wel wat oefening nodig.
marcuslis +1470
Dat weten we nou ondertussen wel. En weer door
Wisselspeler +7910
En leg even uit waar die 30 M vandaan komen en hoe je dan die Skov Olsen wel naar Nederland had kunnen krijgen, maar die niet wilde en niet te betalen was.
Ik ben een beetje klaar met die dromen van supporters, die niet begrijpen dat Feyenoord nog altijd een club met schulden is en een beperkt salarishuis en daarbuiten niet altijd de beste uitstraling. DtK werkt heel geduldig en met een duidelijk punt aan de horizon.
Netten in de Kuip, geen gezeur over een te duur stadion, langzaam opbouwen van het team en proberen pareltjes binnen te krijgen ( nu met Hwang en Bueno, osman wederom gelukt) en doorbouwen. Eerst de club uit de schulden krijgen en rust met rellen en trope in en om het stadion.
Gerdekaleklets +11085
Als we gewoon begin aug die 17M hadden geboden, hadden ze er een strik omheen gedaan
Cees.R82 +9712
Nou die Skov zat gisteren ook op de bank bij Brugge. Of dat nou onze redding is betwijfel ik. Daar zit hij met enige regelmaat. En we hebben al een slaphanger op links lopen. 2 van dezelfde lijkt mij wat teveel.
Gerdekaleklets +11085
Like voor het woord slaphanger
rijnvogels1 +1602
Daar is hij toch de trainer voor
Heisenberg +6263
Laat jij daar nou net verantwoordelijk voor zijn Brian
Cees.R82 +9712
Even ter herinnering bij Slot was het ook vaak matig met tonnen balverlies. En Prikse is gewoon goed bezig die moet van dit zooitje bij elkaar geraapte zooitje wat zien te maken. Je ziet langzaam verbetering in iedergeval wat arbeid betreft. De omschakeling is heel wat beter nu maar nog geen top.
Jacobus +2209
En ik ben niet tevreden met jou priske. Zolang je ieder keer weer met zerrouki komt kant je de tyfus krijgen.
nielsen +2071
Fijne zondag
Yumuda420 +1845
Eerst ava nemen
FNoord4ever +2747
Ava nemen
Echte_Fan +25313
Haha
dekuipopzuid +76
No ava!
Eens met FNoord4ever!
Jantabonn +1536
Boeien
rijnvogels1 +1602
Kom dan niet met die Zerrouki en die Beelen
N2daB +8591
Kom eerst met Avatar
Thewizzard +11153
Beelen is goed maar net als het elftal ontbreekt het aan zelfvertrouwen.
Zerrouki daarentegen........man zelf ik zou het nog beter doen en ik voetbal al 25 jaar niet meer.
NoPeIsDope +312
Beelen heeft een beetje pech gehad de laatste tijd... Gelijk moet die oprotten... Een mens mag geen fout maken? Blij dat jij geen trainer bent man... Want bij jouw train je niet want je mag geen fout maken... 11 Robocops, dat is wat jij nodig hebt!
FREVER +17027
Deze uitspraak van Priske gaat 100% irritatie wekken bij sommige spelers.
klaas2222 +4658
Bij mij ook
Bg86 +728
En 50% bij anderen.
010forlife +3053
Maar dat heet toch, altijd beter willen worden, ook brian priske zal Feyenoord zien als een goede graadmeter voor zichzelf om zich in de kijker te werpen bij andere clubs.
Ik vindt zelf dat hij niks verkeerd zegt, het moet ook nog beter, zijn nog teveel slordigheden in het spel. Bij de 2-1 dacht ik ojee zal je zien wordt het 2-2, is dat twente meer ruzie probeerde te lokken zodat er een rode kaart zou vallen volgens mij, want zoals steijn met die karate trap man man.
Maar terug naar priske, deze man heeft gelijk, genieten mag van een overwinning, maar toen ik voetbalde weleens waar 2 seizoenen, 1e seizoen ongeslagen kampioen dan genoot ik zelfs op de training, 2e seizoen kansloos gedegradeerd, ondanks overwinningen her en der genoot ik er nooit van zolang we onderaan bleven staan.
Dus denk als de spelers echt top willen bereiken ook zo mogen denken, pas echt genieten van de overwinning als je staat waar je voor wilt gaan, laten we houden dat Feyenoord top 3 wil bereiken, dan vindt ik dat je 1 dag mag genieten en daarna focus op de volgende duel. Kritische op jezelf zijn als speler, maar gok dat, dat wel goed zit in de selectie bij veel spelers, zerrouki is nooit kritische want anders zou je kleine verbeteringen gezien hebben.
FRRMS +26432
Vooral zo blijven wisselen
benigor +871
Dat was die zeker wel toen we gelijk speelden, typisch trainers trucje
bjornzz +651
Carranza oogde nog niet fit. Daarom niet gek dat Ueda speelt
Cornelisd73 +162
Carranza lijkt op de broer van Jhonny van de Beukering. Het leek alsof de man orkaan tegen had bij iedere ‘sprint’…
bjornzz +651
Wilde dat niet zeggen maar daar doelde ik inderdaad op
sanny +1035
Haha ja ik dacht dit ook.
maakmegek +326
Cornelisd73 je bent niet bij je hoofd.
FRRMS +26432
Carranza is zo traag was bijna een grap
sziep +8876
Klopt
FRlegend +17158
Het is dat je voorhoede echt kreupel is, anders zou je echt meer punten hebben gehaald. Zoals een Weghorst er nog even 2 in blessuretijd in knikkert. Zo eentje hebben wij niet.
sziep +8876
Pfffff Weghorst…
Jos.K +960
Hij heeft er maar eentje gemaakt hoor. En daarbij is hij gevaarlijk als je hem laat inbrengt.
Dus over 90 minuten niet doen.
Woutje WegWorst
FRlegend +17158
Pinch hitter is toch lekker om te hebben? Dessers anyone?
FRRMS +26432
Wij hebben slak carranza
FRlegend +17158
Te Kloese z’n topvondst. Niet snel en niet kopsterk.
Doellat +5464
Hij heeft kapitale blunders gemaakt in de voorbereiding en daar plukt iedereen momenteel de wrange vruchten van. 2x per week spelen geeft geen tijd meer om in te slijpen.
wieg +773
Meneer Priske... zerrouki stond echt niet goed bij de goal van Steijn...please..hem niet inbrengen op moments supremes.,..en zeker niet in combinatie met Gijs smal...
FRlegend +17158
Zerrouki zit diep in de put. Die mag wel een oppepper gebruiken van wat leuke dames ofzo. Misschien dat ie dan weer focus brengt.
Peterk +35333
Gewoon een realistische man die gewoon zegt wat wij allemaal zien. Feyenoord heeft sterke momenten maar ook periodes waarin het weg zakt. Er is wel een duidelijke lijn omhoog zichtbaar en een aantal spelers ontwikkelen zich goed zoals Hwang, Lotomba, Ueda, Bueno. In zijn totaliteit zit er in het team veel meer samenhang dan een aantal weken geleden. In de 2e helft heeft Twente amper een echte kans gehad....
wieg +773
Maar die ging er wel gelijk in, en dat gebeurde ook tegen Leverkusen...
Jos.K +960
Was wel na twee persoonlijke fouten.
Daar kun je niet op trainen helaas.
Edje +5414
Priske heeft gelijk. Als je kijkt hoe Twente het eerste half uur speelde , dat was gewoon mooi, goed voetbal. Wij verloren het elke keer op het middenveld.. tweede helft ging beter, maar nog steeds te weinig logisch voetbal. Neemt niet weg dat ik genoten heb en trots ben,maar het moet wel beter..
mark_de_heer +429
Priske neem cursus wisselbeleid man man man
Bobbiebop +2865
Onbegrijpelijk wat deze man allemaal uitkraamt. Ik denk dat hij heel blij mag zijn dat de jongens deze vechtmentaliteit getoond hebben en de afgelopen twee wedstrijden over de streep getrokken hebben. Anders was het bye bye Brian!
maakmegek +326
Hij haalt de kerst niet.
Peterk +35333
ik snap 1 ding niet. Waarom die Zerrouki brengen?. Bij die gelijkmaker van Sem Steijn verzuimt hij hem gewoon te dekken. Maar vooral die belachelijke onbeholpenheid van hem een paar minuten voor tijd links voorin toonde pijnlijk aan wat voor hopeloze speler het is. En ga mij niet vertellen dat er niemand op de bank zit die minder brengt dan Zerrouki. Misschien is er in de woestijn wel zo'n club die nog zo gek is hem en ons uit zijn lijden te verlossen......
jozefdetovenaar +1526
Alles op de bank is beter dan zerrouki, zelfs John de wolf heeft meer techniek en handelings snelheid.
wieg +773
Nadje...
Jacobus +2209
nooit meer laten voetballen bij ons nadje is kut
jozefdetovenaar +1526
Ja stappen maken, heel veel stappen maken, blijven stappen met die pruske.
Joy +1255
Elke keer hetzelfde met die Prutske,dezelfde opmerking “ we moeten harder werken etc “ wat wordt ik moe van die man.Maar enige zelfkennis of tactisch inzicht ?
GerseGer +7290
*Priske
* , etc.
* word
* spaties na comma's en punten
Verder een lekker positief stuk na winst op een top 5 ploeg
jozefdetovenaar +1526
Laat die jongen lekker rukken tijdens het tikken punten en komkomaas dat soort dingen zijn zooooo jaren 90tig
Joy +1255
Holy shit wat moet jij een moeilijk leven hebben “schoolmeester “en moet ik dan positief zijn met zijn cijfers sinds hij er is ( 1-3/ 5-0/ 0-4/ 1-1 etc ! 🤣🤣
Joy +1255
Mooie inhoudelijke reactie tovenaar
FRM010 +6845
Zerrouki ook gewoon een negatieve houding, arrogant als de tering. Past totaal niet bij ons
FRM010 +6845
Zerrouki OUT
FRM010 +6845
Santiago Gimenez bankie, Ueda is vele male beter op het moment.
jozefdetovenaar +1526
Nee , volgende wedstrijd Santiago weer in de spits, paar krukken erbij , rolsroeltje voor de zekerheid en gaan met die banaan.
FRM010 +6845
Als hij terug is van zijn blessure spuitelf
jozefdetovenaar +1526
Trauner in de spits , hebbie meer aan
FRM010 +6845
Eens met je
Jc1908 +554
Middenveld is nog steeds uit balans. Milambo kan nog geen 2 wedstrijden in de week voetballen en een goed niveau halen vond hem vandaag erg mager.
De wissel zerrouki begrijp ik nog steeds niet. Is zechiel zo slecht dan ? Iedereen is toch beter dan zerrouki.
Lichtpuntjes hwang bueno en een betere ueda de tweede helft die veel duels won.
maustrinho10 +174
Spel beter, roept ie elke wedstrijd. Kijkt gewoon niet fijn die Prutske. Lekker zelf opstappen maken
Jos.K +960
Onzin, sterkhouders zijn vertrokken en door directie geen goede buitenspelers gehaald.
Buitenspelers waren het vorig jaar ook een probleem op de bevliegingen van Minteh na.
Spel wordt beter, ook het druk zetten.
Het enige waar hij in moet leren is de juiste wissels inbrengen.
maustrinho10 +174
Ik had toch graag de trainer van Twente gezien! Dat is een goeie kop voor bij Feyenoord! Wel lekker gewonnen en 3 puntjes in CL gepakt dat wel! 😉
Jos.K +960
Eens👍
Noud +11192
Ben echt benieuwd wanneer Ivanusec weer eens een kans krijgt. Die kan toch gewoon niet minder zijn dan Paixao op dit moment.
Dommeloempia1 +20227
Jawel
simplysteef +6430
Zegt veel zinnige dingen. Hopelijk wordt het spel beter, is m gegund.
FR-Guerrero +327
Blijft eeuwig zonde dat je 5 maanden geleden nog een geoliede (oorlogs)machine bent en nu niet meer. Copy + paste zat er kennelijk niet in.
Pixeltje +2731
Vijf maanden geleden zijn we ook niet kampioen geworden en waren we voor de winter al klaar in de CL, dus welke trainer er ook was gekomen had die toch ergens iets in moeten veranderen. Het is nu nog niet goed genoeg, maar je moet je trainer wel de tijd geven om zo’n verandering door te voeren.
Alvorens +7315
Dat was wel te zien dat Priske niet erg tevreden was langs de lijn.
Kampioen2025 +5834
Paxiao wel sterk met vrije trappen 😂😂😂
Kampioen2025 +5834
Beelen ook maar eens banken. Wat blundert die man er op los zeg
Criticus +21960
Lotomba was ook sterk hoor.
Dommeloempia1 +20227
2e helft
Don Pablo +9054
Eeeh meneer Priske, waar trainen jullie überhaupt op? Enne tactisch inzicht is ver te zoeken meneer Priske. Wellicht beter om je spullen te gaan pakken en in Denemarken een 3e divisie club te gaan trainen?
MaartenTT +20295
Don Pablo, negatief als altijd.
marcellino1908 +815
Don Pablo is Spaanse naam voor Meneer Eikel (1e klas).
lobbie +5085
Had Ueda nou ruzie met de bal, of de bal met Euda ?
Wessi +134454
Osman vragen
ptrB68 +1498
Priske moet ook stappen maken. Stap 1: Zerrouki niet meer laten spelen
jack98 +47779
Goede teksten van Priske; je moet voor langere tijd het duel controleren, meer kansen creëren en begrijpelijk dat je kiest voor een vaste basiself om structuur in het elftal te brengen.
VoetbalAnalist +2923
Carranza gescout door Stevie Wonder
maakmegek +326
Echt een walgelijke opmerking, misschien van een puisterige puber.
VoetbalAnalist +2923
Ava nemen dan pas mee praten
slam +2502
Het was verschrikkelijk en niet ,om aan te zien achterin.
Twente speelde in balbezit heel snel vooruit en bij Feyenoord continue rond spelen achterin.
Twan.V52 +8336
Priske moet zerrouki uit zijn hoofd halen
AntonioSanting +16860
Kom het is zondagavond de zon schijnt laten we jongens van 19 en 20 afschrijven
Frankster +21294
Als je voor Feyenoord speelt mag je wat verwachten. Zij het met respect
KireH +19278
Priske kan beter eens in de spiegel kijken met zijn onbegrijpelijke wissels! Wat een prutser is het toch. Hoe kan je in vredesnaam? Smal, Zerrouki en Carranza inbrengen bij een 2-1 voorsprong? Zet Trauner erbij, Beelen en Hancko schuiven een plaatsje door. Die Carranza is werkelijk een aanfluiting!
BJG +959
Zerrouki is wel echt klaar nu toch? Het is triest voor hem persoonlijk, maar hij staat gewoon weer te suffen bij die tegengoal. Geeft gewoon 2 meter ruimte weg. Als hij bovenop die Sem zit, dan kan hij niks. Drama.
slam +2502
Deze kerel loopt continue alleen bij balverlies en hij dekt alleen maar lucht
AntonioSanting +16860
Vond het met vlagen niet onaardig
Junie90 +692
En dat gekloot elke keer met de keep die niet uittrapt maar kort naar verdediger speelt.. dat gaat ook nergens over. Tis elke keer wachten tot het misgaat
maakmegek +326
Wellenreuther is gewoon een klasse minder als vorig seizoen. Het is tijd voor Bijlow. Maar maakt dat Priske maar wijs. Priske is gewoon een eigenwijze tweede rangs trainer.
Junie90 +692
Was gewoon slecht vandaag
Jos.K +960
Niet mee eens. Op de eerste 20 minuten na toch aardig in de wedstrijd gekomen.
Druk zetten gaat beter.
Als Twente niet wat shirtjes had gemolesteerd en overtredingen had gemaakt op cruciale momenten hadden we nog meer kansen gehad.
Waardeer nu eens wat wel goed gaat en niet alleen dat gezeik over alle slechte dingen.
Er staan toch inmiddels ook al wat toppertjes binnen de lijnen.
Wellicht zien jullie alleen de mensen die de fouten maken,??
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties