Dat Feyenoord een lastig seizoen doormaakt is bekend. De ploeg blijft kampen met blessures, wat er ook toe leidt dat het moeilijker is om vastigheden in het team te slijpen. Zo vertelde Brian Priske zaterdagavond tijdens zijn persconferentie na Feyenoord - Sparta dat hier ook op trainingen niet altijd gelegenheid voor is.
"Ik kan niet anders zeggen dan dat het lastig is", begon Priske toen hij werd gevraagd naar het drukke programma, in combinatie met de fysieke staat van zijn selectie. "Elke wedstrijd is een puzzel. Vandaag wisten we op voorhand dat we zeker vijf spelers moesten wisselen. Dat is te veel. Uit tactisch en uit fysiek oogpunt. Het is de uitdaging die we op dit moment hebben. Zoveel wedstrijden, ook midweeks, dat is zwaar. Dit was de achtste wedstrijd in 28 dagen. Daar zitten ook veel topwedstrijden tussen; afgelopen week speelden we drie zware uitwedstrijden op rij. Dat is een uitdaging."
Ook op de trainingen blijven er weinig momenten over om aan de automatismen te werken, wat weer terug te zien is in de wedstrijden. "Soms missen we de chemie met elkaar. Als we op 1908 trainen, doen we dat altijd in kleine ruimtes. We staan nooit 11 tegen 11 op een volledig veld. Dat gaat niet." Waarom dat niet gebeurt, kwam niet ter sprake. Mogelijk doelt Priske op de fysieke belasting van de spelers.
"Als we in De Kuip spelen, of in een ander stadion, spelen we 11 tegen 11 of een groot veld. Dat is compleet anders dan hoe we dat hier (op de training, red.) doen. Als we dan 11 tegen 11 spelen, is dat op een half veld. Dat is een compleet ander spel. Dat is het probleem op elkaar. De afstemming met elkaar is daardoor niet perfect."
Plaats reactie
Jans6275 +63
Paardemongool👌🏼
charlaykc +9471
Waarom train je dan niet heel veld
frvlissingen +3684
Conclusie voor zover niet bekend. Het is een trainer van niks..
guykroudikorsou +8155
Gewoon kappen met dat pseudo interessante gedoe met al die kut data.
Wel heel raar en nieuw voor mij dat je dit als excuus gebruikt. Jij bent toch de hoofdtrainer? Jij bepaalt toch hoe er wordt getrained? Over een heel veld of een half veld? Raar dit.
Rotterdammert +6020
Dat gaat natuurlijk over de fitheid.
https://www.fr12.nl/nieuws/op-het-veld-kunnen-we-maar-tien-tot-twaalf-minuten-tactisch-trainen
Alsvartr1908 +7058
Priske blijft me verbazen met zn onkunde. Speel je toch 11 tegen 11 tegen 021, 019 of 017.
Mannie010 +2463
Het is toch ongelooflijk…. Wat een kut trainer
Cultheld +4344
Dan haal je toch wat jongens van 021 in de training erbij. Je .kan och altijd 11 tegen 11 trainen als je dat wilt. Wat een gelul.
Suri +8930
Je kan helaas geen tactische wissel doen maar wisselt daar waar nodig is om ritme op te doen of omdat ze niet langer kunnen.Schrok wel van de reactie na laatste fluitsignaal zaterdag hoeveel er doorheen leken te zitten.
Sneekshit +10488
Al die verhalen, wat zijn we toch 10 stappen achteruit gegaan in een half jaar tijd. Verschrikkelijk.
FrnickFr +6780
Vandaag wisten we op voorhand dat we zeker vijf spelers moesten wisselen
Ga er maar aan staan als trainer. Hier kan geen enkele trainer mee werken.
patrick010 +3170
technische staf functioneert voor geen meter
schandalig bij een club als Feyenoord
AadvandeNaad +21614
Priske out
eefb014 +5410
Zijn weer terug bij de excuses cultuur.
Priske ga aub.
FCriticaster1908 +3736
Wat een bullshit. 11x11 kan ook getraind worden in lagere intensiteit om wel patronen in te slijpen
Spiderpig +174224
Of je organiseerd wat oefenwedstrijden op andere velden in de buurt
jordy7x_ +620
Ik ben helemaal klaar met onze Deense vriend. Wat een mismatch, helaas durft niemand binnen het maasgebouw in te grijpen
staybehind4ever +4979
Ik hoorde dat men in Zeist nu beelden zit te bekijken wie Woutje op zijn teentjes heeft getrapt, zodat hij alsnog 10 wedstrijden schorsing kan krijgen..
Waakvlam1989 +17456
Volgens mij wil je bij een topclub 3 wedstrijden in de week voetballen, dat betekent dat je het goed doet of goed hebt gedaan in het seizoen ervoor. Dat is je streven. 1x per week spelen ze bij Sparta en Almere City. Dus een lul verhaal dit.
dionline +5724
Wat een lul-verhaal
OuweVos +16705
Ik hoor vooral veel excuses en helaas weinig inzichten
Fworldcup1970 +11231
Train dan gewoon 11 tegen 11 en gooi er wat jeugdspelers in, ipv te gaan zitten klagen dat je alleen maar op een half veld traint.
KaleCler +672
Dit krijg je ervan als je alle talenten stalt bij Dordt of elders..
DVD87 +330
Wat een k*t verhaal, dan zorg je er toch voor dat je een keer 11 vs 11 op een groot veld komt te trainen? Desnoods met aanvullingen vanuit de -21.
san_ +2356
Dat kan dus fysiek niet hè slimmerik.
eefb014 +5410
Tuurlijk kan dat wel. Hij kan het niet bolwerken maar elke fatsoenlijke trainer wel.
11 tegen 11 is een training die met hoge en met lage intensiteit kan.
Feyhart +118
Pssttt Brian: misschien selectie aanvullen met jeugd op de traingen.? Dan kun je misschien wél 11 tegen 11 oefenen! Niet door vertellen hoor. Deze tip krijg je gratis van me.. Ik ben jeugdtrainer bij de plaatselijke club.
cornelia56 +141
Fysieke belasting wij moeten ook iedere dag naar ons werk
eefb014 +5410
Dit is onzin
En dat weet jij ook wel
Priske denkt ongeveer zoals jij trouwens
frfcrdcls1908 +850
Fout van dtk verkeerde medische staf aangesteld en drama spelers op de bank
eefb014 +5410
Eerste eens. Tweede onzin.
frfcrdcls1908 +850
Nadje, zerrouki, osman, nieuwkoop allemaal geen geweldenaren
zdzd1908 +6748
Veel nietszeggende figuren online
zdzd1908 +6748
Tevens ook enkele helden gelukkig!
eefb014 +5410
Het is onbeleefd eerst uzelf te noemen en dan pas de ander
zdzd1908 +6748
Het is onbeleefd om tegen ouderen brutaal te zijn eefb!
Gaat uw mond spoelen schobbejak
Arcor +177980
Verhuizen onruststokers
supersafado +210
"Als we dan 11 tegen 11 spelen, is dat op een half veld." Hebbe ze ineens velden tekort op 1908?
sjh +163
Echte theoreticus. Wisselen in de 45/60/75e minuut. Op de trainerscursus geleerd. Niemand ooit meer wedstrijdfit.
Arcor +177980
Veel onzin in een reactie
zdzd1908 +6748
het kan verkeren
sjh +163
Ik denk dat ik gelijk had. Hoorde het gisteren al van iemand uit de medische staf. En eindelijk is de trainer out.
Noud +11072
Bijzonder sympathieke vent vind ik het die Priske, maar past denk ik ook mede daardoor net niet echt bij Feyenoord.
Kreeg een bijzonder moeilijke opdracht begin dit jaar als vervanger van Slot die ook nog heel veel kennis en kunde uit de organisatie mee nam. Tegen die taak is Priske niet opgewassen gebleken.
Is daarbij totaal niet gesteund door het technische beleid van de persoon boven hem die nauwelijks in staat is gebleken om goede vervangers te halen voor alle kwaliteit die vertrokken is de laatste 1,5 jaar.
Arcor +177980
Realist U.🤝
san_ +2356
Ontbreekt ook gewoon aan een goede veldtrainer, dat scheelt snel een hoop. Iemand zoals Hulshoff voor Slot, of die Nederlander van Klopp.
Priske wilde Friis meenemen, maar dat mocht niet van Sparta. Dat er dan geen goed alternatief is gevonden kan je hem ook niet kwalijk nemen.
ibmebudh +3222
Maar vind je dan dat Priske weg moet, of dat we dat pas echt kunnen beoordelen als een tijdje met een fitte selectie heeft kunnen werken?
Geitekaas +42963
Priske is de zwakste schakel. Als ik Trump was zou ik zeggen: "You're fired!"
Bati +39300
Nou dat is nog altijd dhr Kloese
ibmebudh +3222
Uit alle verhalen (b)lijkt dat hij dat niet is.
n9f544q7nc +101220
Wij zijn Feyenoord
zdzd1908 +6748
U ookal
Degekstuh +5272
Onder deze trainer zijn de blessures bizar!! Tuurlijk zal er een beetje pech bijzitten maar Slot heeft de medische staf meegenomen en die gasten die er nu zitten dat is niet best!! Zou daar is naar kijken
driel03 +35
Slot heeft alleen Peeters meegenomen als fysieke trainer. Buiten Leigh Egger is iedereen van de fysieke en medische staf nog gewoon aanwezig.
Sterker nog en dat vergeet men Priske heeft in november zijn eigen fysieke trainer mogen aanstellen in de persoon van Thomas Carspels. Daar schuurt het probleem over belastbaarheid omdat Carspels andere iedereen heeft dan de andere fysieke mensen.
Overigens trainde Arne Slot bijna nooit 11tegen11 dat past namelijk niet in zijn trainingsvisie . ... Daar werden dan oefenwedstrijden doordeweeks voor georganiseerd.
Grote probleem is de achterlijke systeemwissel geweest en een andere manier van voetballen. Daar is in de zomer teveel de belastbaarheid op afgesteld en dus een verkeerde basis neergelegd. Daarnaast is door Priske ook het maatwerk voor een groot gedeelte afgeschaft.
DeKuipforever +197768
"We staan nooit 11 tegen 11 op een volledig veld. Dat gaat niet." Waarom dat niet gebeurt, kwam niet ter sprake.
--------------------------------------------------------------------------------------------
En geen journalist die vraagt waarom niet, dat is nu het niveau van de media waar we het in Nederland mee moeten stellen...
jellert +220713
gaat nergens over kameraad of ze zijn ook moedeloos van onze trainert
DeKuipforever +197768
Diep droevig...
FCDeWijckagent +79411
FCDeWijckagent +76666
Dat doet werkelijk geen enkele trainer. Zijn oefenwedstrijden voor. Trap niet in deze beeldvorming
14:23
DeKuipforever +197768
Dat is het punt niet eens... Het gaat om de journalistiek die in mijn ogen niveau loos is, als je geen vervolgvraag kan stellen moet je misschien een ander vak kiezen...
Tielbeke1908 +2011
Zeker wel. Hoe denk je dat een tactische training eruit ziet?
jellert +220713
het lult maar en lult maar. Net als ik
FCDeWijckagent +79411
Oke lullo
Arcor +177980
Uw mening is geen gelul, Jellert
JDJ +17879
Achterlijk artikel in het AD met hele vage kop.
https://www.ad.nl/voetbal/feyenoord-en-psv-in-laatste-vijf-duels-in-degradatiezone-champions-league-plek-voor-rkc~aa9297b8/
FCDeWijckagent +79411
En toch klik je
JDJ +17879
iemand moet er iets van zeggen. ;)
jellert +220713
snuif halen
eefb014 +5410
U stelt mij teleur. Ik dacht dat een snuif held als u altijd snuif had zonder dit ooit op te halen.
feyenoord021 +7864
Die Weghorst zes weken uitgeschakeld. Een week te laat
jellert +220713
gaat ze punten kosten
FCDeWijckagent +79411
Die gaan alles verliezen nu
Mensini +14551
Gaat die brobbie zeker ineens scoren als een gek...
jellert +220713
11 tegen 11 op een heel veld kan niet. Kerel waar ben je mee bezig
FCDeWijckagent +79411
Dat doet werkelijk geen enkele trainer. Zijn oefenwedstrijden voor. Trap niet in deze beeldvorming
Frgelderland +815
Kom je vaak kijken??? Slot trainde geregeld elf tegen elf over een heel veld
FCDeWijckagent +79411
Slot is een trainer op eenzame hoogte
Rotterdammert +6020
"Waarom dat niet gebeurt, kwam niet ter sprake."
Hij heeft nooit 20 fitte veldspelers gehad sinds ie hier zit. 😂
Kieboom +39624
Hoezo kan je geen 11 tegen 11 spelen?
Bij 021 en 019 lopen ook nog 40 veldspelers.
We hebben geloof 60 spelers op de loonlijst.
Improviseren noemen ze dat
jellert +220713
wat een gelul
Bierdrinker010 +32199
Zeg het ze
FCDeWijckagent +79411
Volgend jaar ons middenveld :
Steijn Halilovic
Ihattaren
Make it happen Don Kloesoe 🙏
n9f544q7nc +101220
👍
Bati +39300
11-10 winnen elke wedstrijd, kamikaze voetbal
fr19982002 +236029
Ihattaren halen
Spijk +1348
Het wordt een steeds lachwekkender verhaal.
Het is verd........... betaald voetbal en geen vrijblijvende amateurvereniging.
FCDeWijckagent +79411
Ac Milan gaat niet weten wat ze meemaken 💪
DeKuipforever +197768
We zullen ze laten beven, ze zullen wat beleven...
fr19982002 +236029
Priske 🔴⚪️🤘
achtertuin +8081
Sintersjaak, iemand die DtK zijn handelen moet beoordelen. Zelf kocht de beste man Liam Kelly met een salaris van een sjeik en gaf hij Narsingh miljoenen. Dit terwijl Feyenoord supporters moest smeken niet het geld van hun seizoenskaart terug te vragen.
FrnickFr +6780
Announce Ihattaren
Rotterdammer +11228
Eens met V Bommel als trainer.
HuuV +6032
Schuiteman TD
DeKuipforever +197768
Dit seizoen hoeven we nog maar 9 wedstrijdjes in de Champions League te winnen om geschiedenis te schrijven en een gigantische hoeveelheid geld binnen te harken...
Rotterdammer +11228
En plaatsing CL
DeKuipforever +197768
Precies, het ligt voor het grijpen...
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties