Arne Slot heeft vrijdagmiddag, zoals gebruikelijk, vooruitgeblikt op de wedstrijd van aankomend weekend. Feyenoord kan tegen Go Ahead Eagles kampioen worden, maar de trainer benadrukt dat het duel in De Kuip net zoals elk ander duel benaderd zal worden. Er is geen enkele sprake van eventuele spanningen of kampioenskoorts binnen de selectie.
''De selectie is momenteel rustig'', begint Slot zijn verhaal. ''Ik woon niet in Rotterdam, dus het is voor mij lastig om te zeggen. Wat ik meekrijg, komt voornamelijk vanuit de media, maar ik lees ook niet alles. Soms kijk ik naar Netflix, of deze week heb ik Europees voetbal gekeken. Als trainer heb je invloed, voornamelijk op het trainingsveld. Op het trainingscomplex heb ik nog enige invloed door beelden met ze te bekijken. Ik ben echter geen trainer die ze ook nog eens vertelt wat ze in hun vrije tijd moeten doen.''
Slot krijgt de vraag of hij nog iets speciaals heeft gedaan. ''Ik denk dat je het antwoord wel weet: we benaderen deze wedstrijd zoals we alle andere voorgaande wedstrijden hebben benaderd. Deze week hebben we getraind op wat we kunnen verwachten van Go Ahead Eagles en waar we goed op moeten letten. Volgens mij is Santiago kampioen geworden. Het is niet zo dat ik hem voor de groep zet en laat vertellen hoe dat allemaal voelt en wat je ervoor moet doen om dat te bereiken. Elke situatie is uniek en kan niet zomaar met andere situaties worden vergeleken. Uiteindelijk moeten ze gewoon de wedstrijden spelen zoals ze de afgelopen wedstrijden hebben gespeeld.''
Ook de wedstrijddag van Feyenoord ziet eruit zoals gebruikelijk. ''Bij thuiswedstrijden verblijven we normaal gesproken niet in een hotel, tenzij het gaat om Europees of bekervoetbal. In de competitie doen we dat nooit, dus ook nu niet. Aan het einde van het seizoen is het overal spannend, niet alleen bij ons, maar ook bij Go Ahead Eagles, want zij streven naar de play-offs voor Europees voetbal. Dat is misschien een andere vorm van druk dan de vraag of we wel of niet kampioen kunnen worden. De spelers hebben deze week weer goed en fanatiek getraind. Het valt niet te ontkennen dat de wedstrijd van zondag iets spannender is dan andere momenten gedurende het afgelopen seizoen.''
Plaats reactie
Ritchilee Romero Kammeron +430
Kampioen worden en maar 1 keer verloren.......
Geil .......
Gyros +74581
OH ARNE ER GLOORT HOOP SINDS JIJ ZWAAIT MET DE SCEPTER.
parentscounter +1886
Wacht maar om 18.45😂😂😂
TerAar1908 +15738
Ik ben ook een stuk rustiger qua gevoel dan 6 jaar geleden. Toen was het een kans om na 18 jaar kampioen te worden en had je de laatste wedstrijd nog maar één kans!
Nu sta je 8 punten voor en ben ik ervan overtuigd dat zelfs als we nog 3x verliezen we nog kampioen zijn omdat psv ook nog wel een keer punten gaat morsen.
Arthur.A +319
https://www.autoblog.nl/nieuws/trainer-feyenoord-gebruikt-formule-1-om-te-winnen-3494659
Arthur.A +319
Zie nu pas dat de schrijver het artikel om 19:08 gepost heeft. Goeie gozer.
eppo +72055
Laten we vooral kalm blijven nu.
CPP +3520
De selectie is rustig. Wij niet.
CrulioJuz1908 +9951
Kinky!
Spijksupporter +6574
Zelfs in de Giro gaat het over Feyenoord.
Zit net naar de Slotklim te kijken.
Echte_Fan +24680
Als je doet waar je goed in bent hoef je niet zenuwachtig te zijn.
danny-p +16572
19.08
Tapiaz +28541
Natuurlijk zegt hij dat er niks anders is dan anders, zoals een goede teammanager en coach betaamd. Maar natuurlijk is er sprake van opwinding en positieve spanning bij alles en iedereen die betrokken is bij het eerste elftal. Heerlijk toch! Voorwaarts kameraden!
JohnFR12 +2551
Niet te rustig toch he!? Ik wil grasvreters zien zondag!
Rosmalen12 +255
Ga naar een boederij.
JohnFR12 +2551
Hehehehe, goeie tip, kunnen die meiden van me ook wel waarderen, maar niet aanstaande zondagmiddag!
rob57 +3038
Zonde van de mat.
WvH +15404
Arend Martijn gaan nu wel echt naast zijn schoenen lopen. Altijd maar die bravoure en bluf. 😭🤣
FRHooligun +5613
Ben blij voor Kokcu, dat ie nog een mooie prijs wint met Feyenoord voordat ie vertrekt.
WvH +15404
Hij vertrekt niet. Iedereen blijft nog een jaar. Paar gerichte aankopen en je hebt een CL winnaar.
CrulioJuz1908 +9951
ANNOUNCE MBAPPÉ
eppo +72055
Komt door U meneer Slot. U!!!
Fworldcup1970 +11254
Goede voetballers en mentaal ijzersterk💪die gaan niet choken zondag.
MJ75 +4449
Nog maar twee jaar onze leider 🎶
Maar voor altijd is ons hart 🎶
Ooooooh Arneeee
Bumonmygum +8732
De selectie wel ja
develino +158
Make us proud!
Ventilator +111337
Ok
Jeffert +712
1 ding is zeker. Arne is een betere spreker dan onze koning. Wacht even...
Arne is onze koning!
CrulioJuz1908 +9951
Koning, Keizer, Admiraal
Een vleespet hebben ze allemaal
Thomas00001 +1433
Op naar de Coolsingel 👍😀⚽️
ricodetico +13007
Eerst nog even naar De Kuip
1234567890 +174503
Het verschil tussen trainers duidelijk zicht en hoorbaar .
Voorbeeld van Gaal en Slot
Van Gaal ik ik ik ik
Slot we we we
Sjonnie tsja sjonnie tsja sjonnie
ricodetico +13007
Koning Arne en kroonprins Santiago
tam1978 +3589
Die man is me toch een verademing. Hij weet alles zo duidelijk en rustig te vertellen. Heel goed gewoon je op een normale manier voorbereiden en geen gekkigheid. Kom op Feyenoord speel je eigen spel, geniet en win. Zoooooo zin in zondag💪💪
Liser +19872
www.ishetalzondag.nl
kkhahsdedhkdh +43707
www.nee.nl
Vido56 +2426
Kopen dat domeinnaam.
No-one-likes-us +11172
kom net bij de dokter vandaan met een recept voor 20 bier want het is maar kampioenskoorts zei hij
Liser +19872
Zo te zien ben je al begonnen met je recept
PapaKevin83 +15299
Hij heeft gewoon weer helemaal gelijk. Geen andere dingen doen dan normaal. Als ze doen wat ze kunnen, dan moeten ze zondag winnen . Dat bereik door de dingen normaal te benaderen
foreverfey +26563
zo ontiegelijk veel zin in zondag!
WesleyYNWA +402
Arne trek je string aan, neem een lijn en spring is uit de ban!
KireH +18962
Tuurlijk is er spanning. Voor de meeste spelers is het de eerste keer dat ze kampioen worden. Eens kijken hoe ze daar zondag mee om kunnen gaan. Zijn ook gewoon (jonge) mensen hoor, ze zijn niet zonder emotie.
RobOudCharlois +873
Belangrijkste vraag wederom niet gesteld, wat kijkt hij op Netflix en heeft hij nog tips voor goede series.
Acapulco +16561
Je valt nu door de mand Rob. Je hebt dus niet gekeken, de vraag is wel degelijk gesteld.
1234567890 +174503
Wat kijk die dan graag op netflix
charlaykc +9537
3-0, dan mag Trauner alsnog 't veld op.
lfr1908 +22226
We klappen er gewoon met 4-1 overheen joh
Goos +25717
DOE RUSTIG
DeKuipforever +199528
Tot nu toe niet echt last van spanning gehad, maar het begint nu toch wel een beetje te kriebelen...
FR-Arnhem +50180
Manage het, Arend. Geen bananenschil, gewoon knallen.
Kaloe +9534
Is hier sprake van kampioenscorona !!!
aartinho +34785
QR-codes jaaa
ricodetico +13007
Go Ahead codes worden door Arne gekraakt
FRfan67 +6799
Rustagh
crazyc +41209
Arne die mee doet aan wie is de mol, zou beste kandidaat , maar ook beste mol kunnen zijn aller tijden.
crazyc +41209
Deze man heeft emoties onder controle daar kan je alleen maar respect voor hebben
KireH +18962
Ogenschijnlijk!
spzm +13242
Hij zou mol en kandidaat tegelijk zijn en zichzelf in de gaten hebben
JS-FR1 +17177
Zelfs nu zegt Arne niet dat we kampioen worden.
Zo kalm, zo geconcentreerd tot op de laatste seconde.
Laat zich NOOIT beïnvloeden door de buitenwereld. Wat een ongelofelijke held
kuurie69 +12981
Mijn maat is een fakkel kwijtgeraakt
FRfan67 +6799
Check z’n oog even
kuurie69 +12981
Ik ben ze alletwee kwijt, zie ik net.
bfst19 +5419
Het is natuurlijk een comediant eerste klas onze Arend, want dit is geen normale wedstrijd en ik kan me niet voorstellen dat er ook maar een persoon is binnen Feyenoord die het zo benadert. Ook Slot niet. Hij probeert gewoon de druk er nog enigszins af te halen, maar dat is niet nodig. Zondag nog 1x het gras opvreten en met een galavoorstelling op grootse wijze dit dikverdiende kampioenschap gaan vieren!!
BullaudeKaas +18143
Welke held gaat na het winnen van de titel in het gezicht van Tom Egbers juichen
KireH +18962
Is die al weer gerehabiliteerd dan?
RicoFR36 +26731
V/d Vaart zondagavond, nadat Feyenoord kampioen geworden is:
'En tóch wordt Ajax kampioen!'
Kromme038 +1421
Dit gaat zondagavond zn verdriet weg eten bij de FEBO
VSOPXO +62470
Diagonaaltje trekken bij die kleppies... lekker man van linksboven naar rechtsonder
Kromme038 +1421
Daar staan die drie kruizen natuurlijk voor
Djk1 +5696
Zoals elke avond
KireH +18962
Heeft de hele tent afgehuurd!
n.s.h +1444
Die stikt al in een frikadel als die de schaal ziet in de kuip
Kuytheld +3328
Alleen wij zijn niet rustig
hetmannetje +18562
Ik verheug me nu al op de Studio voetbal uizending van zondagavond, nadat we overtuigend kampioen zijn geworden. Ik den dat die Neus zich ziek zal afmelden...hahaha
FCDeWijckagent +79411
Denk ik ook, dan zit er een extra Feyenoorder
hetmannetje +18562
Yep,
robin van persie aub
TrotsvanRotterdam +12350
@het mannetje, denk dat die 👃zelfs ontkent dat we dan kampioen zijn.
Zal volgens hem wel een complottheorie zijn....
hetmannetje +18562
Ja precies, en dan nog volhouden dat we geen betere spelers hebben dan de neuzen....lachwekkend die man.
cluepon +3832
Volgens jaar Trump als TD bij Ajax met zijn lelijke makeajaxgreatagain petjes? Gezien zijn seksuele moraal past die naadloos in de organisatie daar.
hetmannetje +18562
Trumpo als TD...hahaha. En maar dicpics maken en vrouwe lastigvallen.
Serzzio +3767
Dat is scenario 1. Scenario 2 is dat Feyenoord kampioen is geworden omdat 020ern minder seizoen had volgens de opperneus.
FCDeWijckagent +79411
Echte Feyenoorders hebben al de hele week koorts
JanDeSpecht +89993
Drie matchpoints om kampioen te worden is een heerlijke uitgangspositie maar het zorgt toch voor wat minder intense ontlading.
Zeg maar alsof je een finale speelt en binnen 20 minuten met 3-0 voorstaat, dan is winnen ook mooi maar in de laatste minuut van de verlenging de winnende in het dak van het doel knallen is toch mooier.
Niet dat Feyenoord het nog spannend moet maken hoor, ik vind het wel prima zo 😁
CollinKazimRichards +13726
PSV wordt geen kampioen, geeft Van Nistelrooij voor het eerst toe
Gelukkig is hij weer met zijn voetjes op de grond !!!!
hetmannetje +18562
Hahaha, Ruud begint eindelijk verstandige dingen te zeggen. Nu John nog...
Arjuanito +9211
Sjonnie zit nog op de verlenging te wachten…
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties