Arne Slot verliet Feyenoord aan het einde van vorig seizoen en bij zijn nieuwe club, Liverpool FC, verloopt alles momenteel perfect. De club staat in alle competities bovenaan en kijkt met vertrouwen uit naar de kerstdagen. Aan de werkwijze van de trainer is weinig veranderd: hij brengt nog steeds nauwelijks tijd door in zijn eigen huis, de sterspelers volgen dezelfde trainingsmethoden als bij Feyenoord en Slot grijpt regelmatig in met tactische wissels tijdens wedstrijden.
"Het leven is veel minder glamoureus dan mensen vaak denken," vertelt Slot in een uitgebreid interview met Voetbal International. Deze uitspraak volgt op een schets van zijn dagelijkse leven door het voetbalblad. Ondanks de intensiteit van zijn werk voelt de trainer zich helemaal op zijn plek bij Liverpool. Dat komt mede door het grondige onderzoek dat de club deed voorafgaand aan zijn aanstelling. "Ze zagen de overeenkomsten in speelstijl. Jürgen en ik houden beiden van pressen, maar de verschillen zitten in de details."
Toch mist Slot de mensen en fans van Feyenoord. Gedurende zijn drie jaar in Rotterdam bouwde hij een bijzondere band op met iedereen die de club liefheeft. Zijn prestaties bij Feyenoord beschouwt hij als indrukwekkender dan wat hij momenteel bij Liverpool bereikt. "Persoonlijk vind ik het knapper wat we bij Feyenoord hebben gedaan dan wat we nu bereiken," zegt Slot.
"Wanneer, toen ik kwam, by far je beste speler naar Ajax vertrekt en al zijn doelpunten meeneemt en je er maar vijf miljoen euro voor krijgt, waarvan je eigenlijk niks mag investeren, na een seizoen waarin je zesde bent geëindigd én je haalt het jaar erop de finale van de Conference League, vind ik vele malen knapper dan dit elftal overnemen en daarmee presteren", legt de succestrainer uit.
Plaats reactie
Flinkevleugel +3234
Stel je voor dat Priske dit seizoen de Dubbel wint met Feyenoord. Dan is dat toch vele malen knapper dan wat Slot bij Feyenoord gepresteerd heeft?! Hopelijk staat Priske dan niet net zo driftig te trappelen als Slot om Feyenoord in te wisselen voor de Premier League.
Arthur.R +280
Dit slaat natuurlijk nergens op. Slot hield van Feyenoord net als wij van feyenoord houden, maar als je zon transer krijgt? Voor een van de beste clubs op het moment? Waaarom in vredesnaam zou je daar niet heen gaan.
Boss63 +1418
Precies, toen hij begon had hij letterlijk vrijwel niets, alleen de Kuip en het legioen.
Flinkevleugel +3234
Priske had na afloop van de laatste transferperiode volgens velen hier ook niets, met dank aan DtK. Dat blijkt allemaal nogal mee te vallen. Maar dankzij de verafgoding van Arne Slot zullen de verrichtingen van Priske's Feyenoord nauwlettend gevolgd worden in Engeland.
Flinkevleugel +3234
Slot houdt helaas vele malen meer van Slot dan van Feyenoord.
jpmroozen +544
Hoop dat de meesten onder ons er niet zo over denken. Verdiende transfer na die 📈 jaren! Na feyenoord een van de mooiste en sfeervolle clubs ter wereld
Flinkevleugel +3234
Had Slot maar net zo'n hond als die van Willem van Hanegem.
FRCeesje +2926
Wat Slot heeft opgebouwt bij Feyenoord, grandioos. Mooie woorden van hem.
Feyenoord4ever1908 +61841
It’s beginning to look a Slot like Christmas
N2daB +8485
Puntje
PutdekselGooier +11023
Schijnt dat ze in 020 ook klaar zijn met Berghuis.
DickLeCoq +1669
Das hun probleem
Spiderpig +175386
Gelukkig wel
Sander1989 +2404
Lekker daar blijven....
datenewoord123 +254
Met wie?
N2daB +8485
Wil die nou ineens naar P$vee… dan kom ik niet meer bij
FRCeesje +2926
Fijn voor hun toch? Ken er niet wakker van liggen. Ik heb altijd spijt gehad dat ik een shirt kocht met zijn naam erop
GeenGezeik +421
Heeft lang geduurd...
OveAiaiaiaiOle +10136
Vertrek van dat misselijke mannetje was een zegen.
Met hem erbij was dit nooit gelukt. Was vooral met zichzelf bezig.
Boss63 +1418
Hij eiste alles op en daardoor was het heel voorspelbaar alles via Bergneus. Wel knap dat hij er nog zo vaak langs kwam en zoveel goals maakte. Maar na zijn vertrek werd de rest zoveel beter.
Mensini +14607
"al zijn doelpunten " waren wel merendeels penalties, alleen jammer dat hij de belangrijkste mistte....
1908totdood +319
Slot ze afscheids cadeau is hadj moussa
Wisselspeler +7814
En Zerroukie, die steeds beter gaat presteren. Nu Ueda en Ivanusec nog..
DickLeCoq +1669
Ueda was behoorlijk bezig tot ie geblesseerd van het veld ging
feyrotterdamzuid +2408
Slot, de man die mijn hart heeft gestolen
ookhier010 +685
die wordt dus daaro never nooit trainert , kan ook worden vermeld op zijn wikipedia... en in januari slacht hij dat ehv met oa 34 tackels op noa lang
cluepon +3832
In Eindhoven hoor ik er wel die denken dat ze best een kans maken omdat Liverpool dan al eerste is en een c of d elftal stuurt.
Michiel.D +3387
Geef die man een seizoenkaart voor het leven
DickLeCoq +1669
Dat kan niet een seizoenskaart is voor een seizoen
Michiel.D +3387
Voor het leven wel dr snuggles
Boss63 +1418
Krijgt hij elk jaar gewoon een nieuwe? Is dat een oplossing.
Reiger1103 +669
Wanneer komt er een standbeeld voor deze man?
jonaathn +14783
Echt godverdomme. Wat een baas.
st6n79gzp7 +1366
My Hero
Toddemij +938
Happel en Slot de grootste heldentrainers van Feyenoord
Pascal .K +2131
Van marwijk, Priske gaat het ook doen
Willem10 +11982
Nee. Priske prima, maar mist de uitstraling van Slot en de pokerface van "der Ernst"
Pascal .K +2131
Nou laten we die man pas beoordelen als de prijzen worden verdeeld
you_never_walk_alone +8648
Priske 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mensini +14607
UEFA cup komt wat mij betreft meer op het conto van Pi-air dan op die van Van Marwijk.
bewustGeenAva +252
Wiel Coerver
PrideofRotterdam +1311
Wat een HELD
Stoep +907
Slot is een held. Staat ook goed op mijn kersttrui.
echtwel +2219
Dat vinden wij allemaal, je bent de beste coach die ik ooit bij Feyenoord heb gezien, Hapel was ook goed hoor zeker, maar die had veel betere spelers toen dat was geweldig.
Elinkwijk +1905
Van Marwijk schaar ik ook in dit rijtje
Zidane +131
Je vergeet Happel heeft EC 1 gewonnen met HSV, Nederlands Elftal wk finale 1978 bereikt en club Brugge naar EC 1 finale geleid. Veel landstitels gehaald met die clubs. Verder nog met HSV en Club Brugge Eufa cup finales bereikt. Wel degelijk een goede trainer. Arne Slot moet zich nog bewijzen.
Willem10 +11982
Eens Appel een vd grootste trainers ooit überhaupt
echtwel +2219
Dat is ook wel waar ja.
Boss63 +1418
Happel goed materiaal net als Slot nu. Maar Slot deed het ook met middelmatig materiaal. Beide toppers.
Zidane +131
Happel had als middelmatig materiaal ADO Den Haag. Hij won met die club de KNVB beker. Niet slecht!
echtwel +2219
Ook waar
charlaykc +9551
Klopt
GOATDIEMERS +605
Vind het altijd nog jammer dag Steven is vertrokken naar 020. Hij had kunnen excelleren onder Slot
Ripinpeaceantony +3979
Onruststoker en haakte als eerste af als er geknokt en gewerkt moest worden op het veld
Pofpafara +3052
Sinds hij weg is is het bij Feyenoord alleen maar beter gegaan en met die neusies alleen maar slechter, wat luldegijnou dom
Spiderpig +175386
Hadden het geld hard nodig om de selectie te renoveren.
Achteraf een zegen geweest zijn vertrek.
slam +2481
Je naam is net zo serieus, als je beweringen
feyrotterdamzuid +2408
😂😂👌
FRRMS +26143
Was juist blij dat ie weg was
altijd gezeik met m
PedroManu1978 +523
😂
Feyekees +1228
Dan vergeet je wel de vele kortsluitingen in z'n bovenkamer die ons meerdere malen in de problemen hebben gebracht. Na zijn vertrek zijn meerdere spelers pas tot bloei gekomen.
En goh, wat een dragende speler is het sinds hij in dat vieze shirt van die neuzen loopt...
Mensini +14607
Hij had hier iig meer CL kunnen spelen, wat toch zgn de reden was om weg te gaan.....
Boss63 +1418
Ja gelukkig wel heel CL gespeeld daar, NOT
bonakalou7 +69182
Eerlijk dat ie dat zegt. En hij heeft gelijk. Liverpool was een gespreid bedje. Feyenoord was een lege doos onder een brug.
R2-D2 +10362
Met crackzwervers erin
Spiderpig +175386
Feyenoord was op een dood spoor na dat seizoen met Advocaat...
Club totaal omgedraaid samen met Arnesen en later Te Kloese
guykroudikorsou +8207
Wat Slot gedaan heeft is knap ; is ook een complete held. Maar is nu Liverpool en Liverpool volg ik niet want ik ben geen Liverpool-fan.
Maar ik vind het eerlijk gezegd knapper wat Priske bij Feyenoord aan het doen is.
12345 +14060
Leg nader uit
guykroudikorsou +8207
Ik denk dat de verwachtingen van Priske hoger zijn dan dat ze bij Slot waren. Dat maakt het een stuk moeilijker. Priske heeft minder ruimte en tijd dan Slot had.
En we hebben de eerste prijs al te pakken (4x scoren uit bij PSV is knap).
Boss63 +1418
Maar nu nog wat resultaat en we hebben nu meer competitieve spelers. Dus moeten we hoger reiken dan ConL.
taco_mundo +53313
Oei, straks komt de sekte achter je aan met slot reli-gekkies
12345 +14060
Nee hoor alleen is er wel een aanzienlijk verschil. Slot deed het met een lege schoenendoos en Priske heeft een team dat Feyenoord in 3 jaar heeft opgebouwd en staat waarschijnlijk met kerst nog steeds niet op de tweede plaats onder 2 mindere ploegjes
taco_mundo +53313
Slot kwam binnen op een moment dat het niet slechter kon.... Priske moet dan iemand opvolgen die op een voetstuk geplaatst wordt.
Dat alleen al is lastiger.
Zonder Wieffer, Geertruida, Minteh,Stengs,Timber, Ueda en Gimenez had het er vorig jaar wss heel anders uitgezien.
Priske heeft met allerlei blessures moeten dealen (o.a. van het jaar daarvoor) en met het laat sluiten van de transfermarkt.
Het is zeker niet zo zwart-wit.
Een tijdelijke tweede plek betekent verder helemaal niets; eind van het seizoen telt alleen
Spiderpig +175386
Als Priske van psv wint zondag is het een uitstekend eerste seizoenshelft geweest gezien de omstandigheden
taco_mundo +53313
Eefs🙏🏽
Er is nog genoeg om voor te spelen
Boss63 +1418
JA hopen op eerste blijft als we vandaag winnen, en tweede moet gewoon kunnen als je blijft winnen.
Tai +1070
Ben je nuchter?
Hertog +351
Held!
WJK +64
Berghuis ging naar Ajax om Champions League voetbal te kunnen spelen. Hahahahaha
John.D21 +58
Hoop dat tie nooit meer speelt bij Neuzen !
Boss63 +1418
Ik hoop dat hij wel veel gaat spelen volgend jaar in Europa in de C(on)L.
De letters zijn hetzelfde, het niveau niet. Wel lekker voor de coeff. punten dan
guykroudikorsou +8207
Hij mag van mij best wel terug komen hoor.
Broekhoester +825
Als toiletpoetser ja
Mensini +14607
Als back up voor Moussa?
WeWordenKampioen +25185
Die spelen pas weer cl over 20 jaar
taco_mundo +53313
Goede coach hoor, jammer dat zoveel veren in zijn eigen reet moet steken
KeyFey +3089
Hij beantwoord een vraag!!
Slot held!!!
TrummekeTweePuntNul +12737
Hij benadrukt toch duidelijk een aantal keer alle mensen om hem heen.
flying_dutchman +217141
Slot held!
Vince78 +11719
Slot heeft gelijk.... zoals meestal het geval was.
NoPeIsDope +308
Je had ook hier moeten blijven en Feyenoord naar de absolute top brengen... Dat had echt voetbal porno geweest voor jouw en alles en iedereen die Feyenoord een warm hart toedraagt.. Ik hoop dat je na Liverpool weer terug komt en deze droom waar gaat maken... Voor nu: Good Luck!!
Feyenoord_R +11299
Beste speler bla bla, hadden we toen niets beters haha?
NoPeIsDope +308
Nee, dat hadden we niet!
p29t6dtcrk +1298
Achteraf gezien was het een zegen dat ie wegging. Zijn negatieve houding deed de selectie geen goed.
Santiagotto1961 +5228
Wat een Baas. Voor altijd in ons hart.
RichardT-07 +1422
Als hij de tripple wint komt hij weer terug. Dus volgend jaar weer thuis
Echte_Fan +24736
Arne is en blijft onze God. Al vind ik Happel en van Marwijk ook bovenmenselijk!
tsjiendwal +2047
Wat een pracht verhaal en ja die komt ooit terug zou je denke.
gwmd1 +4101
Slotje komt ooit terug
VoetbalAnalist +2096
Nadat die bij real Madrid en het Nederlands elftal is geweest
Peterk +34933
Echt elk woord van Slot in deze analyse klopt .......
POVG +4807
Berghuis had nooit weg moeten gaan....zo jammer voor die jongen
Maakjenietdruk +11829
Had hier een legende kunnen zijn.
Peterk +34933
Geld, geld, geld.....daar draait alles om. Sportief heeft hij daar nimmer het niveau gehaald wat hij bij Feyenoord haalde. En nu zie ik een vroeg oud geworden speler die niet meer vooruit te branden is. Laten wij hopen dat Ajax nog zo gek is zijn contract te verlengen.....
12345 +14060
De dag dat berghuis uit de Kuip vertrokken is toen is zijn hele carrière gestopt of met andere woorden de vorm en het rendement die hij had bij Feyenoord. En juist de ambities die hij had (want Feyenoord was daar te klein voor) staan sinds die tijd in de ijskast en zullen nooit meer tot leven komen gezien zijn leeftijd. Nooit meer een grote club of een mooie competitie.
Ik vraag me oprecht af of die hier wel eens bij stil staat en spijt van heeft.
woud_van_benen +3588
Het is gewoon een verschil van hoe je een sport beleefd. Berghuis heeft zijn opties afgewogen en besloten dat ajax een club was met meer mogelijkheden wat betreft internationale erkenning. Het probleem is dat zelfs als het was gelukt, had hij de prijzen gehad en de titel. Maar hij was gewoon 1 van de 11 geweest.
Prijzen pakken en titels winnen waar je de nummer 1 of 2 van de 11 bent, geeft veel meer waarde (wat mij betreft). Stel dat de carriere van Kökcu, Bijlow of Gimenez vandaag ten einde is. Blijft hun naam veel meer waarde hebben in de sport over 10 jaar dan die van berghuis. Puur omdat berghuis geen thuisbasis heeft die zijn naam zal blijven verdedigen. Maar hee, ieder zijn eigen beleving van sport.
12345 +14060
Ja maar dan heeft die achteraf gezien nog steeds een ongelukkige keuze gemaakt en ik vraag me af hoe die daar op terug blikt en niet liever een andere keuze had willen maken.
FFL +10840
Eens. Maar wees blij dat die grootmuil Berghuis naar dat open riool verkaste, want met die alles opeisende griezel had je nóóit zo'n eenheid kunnen smeden
NmeLineZ +10552
Zeer negatieve invloed op de mensen om zich heen. Zo iemand moet je niet willen bij Feyenoord.
goldendick +7125
Echt gewoon perfect afgelopen zo’n beetje 😂
arthurschopenhauer +23162
akkoord
Rood-Wit1908 +2631
Olifant ipv muis door Arne en Don Kloesoe (en nog wat credits voor Arnesen)
JJvG_FR +3328
Vooral Arnesen.
Jurk +7082
En vergeet vooral Dick Advocaat niet…
Obiku-in-de-spits +16963
En the Lord
Jurk +7082
Die Sowieso…😇
010_SOUTH +4957
Laat Arne aub NOOIT trainer bij Hunnie worden.. DAN is het voor mij een eeuwige held..
miquelnelom4ever +371
Zou hele absurde stap zijn na toptrainer bij Liverpool te zijn...
hvdv65 +8399
Over vele jaren zal er op de periode Slot nog meer teruggekeken worden als het beste wat Feyenoord deze eeuw overkomen is.
Zijn impact op de club is enorm. Dankzij zijn 3 seizoenen is Feyenoord financieel gezond, kan het hoge transfersommen vragen en doet het Europees en nationaal weer mee.
Slot is, samen met Ernst Happel, de beste trainer die Feyenoord in haar lange bestaan heeft gehad.
Het is daarom ook zo leuk dat ie het ook zo goed doet met Liverpool al is dat inderdaad een makkelijker opgave dan Feyenoord naar de Conference Leaque finale leiden.
Jurk +7082
Happel heeft een Europa Cup 1 gewonnen… daar heeft Slot niet aan kunnen tippen… voor de rest heeft ie het heel verdienstelijk gedaan…
Hillevliet +18753
hoge transfersommen moet zijn hogere transfersommen. Onze spelers zouden bij ajaX of psv bijna voor het dubbele verkocht worden.
12e man 4ever +2143
Tof hoor, enkel: je beste speler naar ajax vertrok met al z'n doelpunten voor 5 miljoen, waarvan niks te investeren? Slot is de kenner, maar van die speler is daar weinig terecht gekomen. Die ging alleen door rijke schoonvader daar heen, Deze lastpak eiste alles op, teveel ego.
MathijsFR95 +6548
Maar dat verandert toch niet hoe belangrijk hij wel degelijk was?
Cultheld +4387
Slot lijkt de spelers echt te kunnen bereiken, dat ze zijn plan ook uitvoeren. Priske misschien best goede trainer in de dop, alleen mist hij wat uitstraling en overtuiging om iedereen omver te lullen.
JJvG_FR +3328
Zo denk ik ook, maar heb toch aardig overtuigende kleedkamer speeches van Priske gezien uit zijn tijd bij Sparta Praag.
Thewizzard +11047
Slot in the hall of fame. Een van de beste trainers die we ooit hebben gehad.
louisvanderploeg +13013
Dus Arne, wat let je om je contract daar uit te dienen,(dan heb je je zakken ook gevuld) en dan terug te komen en als een soort Arsene Wenger hier jaren te blijven.
Janas +4174
Dat zou inderdaad heel mooi zijn
Speakers +210
een broedende arend...
Danny.v70 +327
HERO
WvH +15460
Sterneus
achtertuin +8149
hahah hij houdt echt van ons en Feyenoord
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties