Feyenoord neemt het zondagmiddag in een lege Kuip op tegen PEC Zwolle. Het demissionaire kabinet staat tot 4 december geen publiek toe in de Nederlandse stadions. De Noordzijde roept supporters op om zondagmiddag naar het voorplein van De Kuip te komen om zo het elftal van buitenaf te kunnen steunen.
''De stadions zijn tot onvrede van iedere voetballiefhebber (tijdelijk) weer gesloten voor supporters. Dat kan en mag ons er niet van weerhouden om onze club te ondersteunen. Daarom willen we iedereen oproepen om aanstaande zondag naar het voorplein te komen om de spelers van buitenaf te ondersteunen. Als we hard genoeg zingen speelt het elftal zoals altijd weer met een Twaalfde Man! Wij regelen een oldskool radioverslag, dus de wedstrijd is ook te volgen. Tot zondag, 14:00 voorplein bij de STADION FEYENOORD letters!'', laat De Noordzijde via social media weten.
Topreactie
JFK +4841
Misschien een goed idee om ons eens aan de regels te houden en NIET op het voorplein bij elkaar te komen. Dan helpen we mee om dat verrekte virus wat tegen te houden. Precies wat Mark Rutte ons vroeg. Wat kunnen we extra doen om het virus te stoppen. Dit onder andere!
Plaats reactie
Lion +514
AMEN!!!!!!!!
- Ben ik voor geweld? NEE liever niet. Ben ik voor onrust in de maatschappij? NEE liever niet. Ben ik voor liefdevolle demonstraties? JAZEKER als het ergens in de geschiedenis geholpen had.
Ik zie al anderhalf jaar dat mijn medemens die voor ieder zn vrijheid probeert te demonstreren de koppen worden ingehakt, open scheldel breuken, grote hoofdwonden, oudere mensen waar op ingeslagen wordt, honden die los gaan op weerloze mensen, politie die met tig man op iemand in staat te hakken en ga maar door. Dat waren de liefdevolle demonstraties.
In tijd van een pandemie waar de politie onderdanig op zn knietjes zakt voor BLM maar een week later de koppen kapot slaan van doodgewone burgers. Een liefdevolle verbinding is geprobeerd te realiseren maar wij worden niks anders dan afgemaakt, fysiek en mentaal, is het niet door de politiek is het wel door de media, is het niet door de maatschappij dan wel door de politie. We worden langzaam verbannen vd maatschappij, we worden steeds meer beperkt..
We kijken toe hoe onze kinderen in de kou afgedroogd worden, hoe ze achter hekken door kiertjes naar de Sint willen en mogen kijken, we kijken toe hoe prikbussen voor de scholen rijden terwijl je als ouder buiten spel wordt gezet, we kijken toe hoe Hugo als een tell sell slet onze jeugd wil laten dansen met Jansen terwijl achteraf deze voorraad lag te bederven!!!! .
Het is geprobeerd en al anderhalf jaar staan we erbij en kijken we ernaar. Maar de tijd van knuppels is voorbij. Ze schieten mensen neer en ze schieten ONZE MENSEN DOOD of bijna dood. Angstige agenten die elkaar opgeilen op wappies te meppen, wappies te scoren, we kennen de beelden en geluidsfragmenten. Escalatie is waar ze keer op keer op uit zijn.
Wat verschrikkelijk dat er wat sneuvelt he mensen? Wat een tuig! Dat kan echt niet hoor.
Al bijna 2 jaar worden we mentaal gesloopt, tegen elkaar uitgespeeld, gezinnen kapot, families, relaties, vriendschappen. Waar je vroeger nog wel is een meningsverschil kon heb wordt tegengeluid niet getolereerd. Al anderhalf jaar leugens en nog meer leugens. Onze jeugd wordt mentaal geslacht, zelfmoord cijfers liegen er niet om, hun korte kostbare jeugd word afgepakt en je krijg een depressie voor goed gedrag. De ellende lijst is eindeloos.
Maar wat verschrikkelijk dat er wat gesloopt wordt.phoe phoe Echt waar ROT op als je zo denk! Ze SCHIETEN MET FUCKING SCHERP OP JE MEDEMENS! En dit was geen NOODWEER, eerder een angstig clubje doorgesnoven agenten.
Waar internationaal waanzin werd gesproken over de rubberen kogels in Australië schieten ze hier mensen recht in hun borstkast als dit geen wereldnieuws wordt. O nee tuurlijk niet de media framed er weer op los. JULLIE HEBBEN BLOED AAN JE HANDEN, JULLIE ZIJN MEDEVERANTWOORDELIJK! En nu willen jullie ons bezorgde burgers uitsluiten vd maatschappij met 2G mits we meewerken aan de gifspuit!!!!!!!
Lieve mensen het is klaar! Liefdevol werkt niet, hartjes werken niet, paraplu’s werken niet. Misschien dat ze nu is gaan luisteren. Voor het echt uit de hand loopt.
Politie SCHAAM JE FUCKING DIEP! Waarschijnlijk zijn jullie nu een stap te ver gegaan.
Lieve mensen steun je medemens om uit deze nachtmerrie te komen! Als wij opstaan houdt het op!!!!! Fijne avond peeps
Larsnika +3340
Zie vrijdag Rdam, vandaag AZ en Heracles…morgen Feyenoord……ik houd mijn hart vast
Jacques.S +4
Ik ben ook bang dat dit mogelijk uit de hand gaat lopen.
Een cordon ME op het Stadionplein zou geen overbodige luxe zijn.gezien wat er Zaterdagavond is gebeurd.
Linksbuiten010 +1283
dat de politie op mensen gaat schieten is ook niet goed te praten maar ze hadden geen keus een stel van die raddraaiers bezig zijn dan moeten ze wel voor de eigen veiligheid het is niet normaal als je op hulp verleners los gaat en dan maak het voor mij niet uit op welke hulpverleners ze zijn in dit land nog te tollerand als je ziet wat er gesloopt woord nog harder aan pakke die rad draaiers het zijn die zelfde verguren die onze mooie club naar de klote aan het helpen zijn met de vuurwerk en ze weten het allemaal beter in dit land maar komen jullie nu maar eens met een oplossing rellen dat kunnen ze maar daar hoef je niet voor geleerd te hebben engnekken zijn het ik walg van dat tuiug .
Skeptic +13584
Interpunctie
Monique48 +152
Dan ben je supporter om met de pet rond te gaan voor de door jullie ontstane boetes
Monique48 +152
Ik denk dat je als supporter bent je dat beter kunt laten nu dit in de binnenstad gebeurd is hier doe je je clubje op deze manier niet veel plezier mee wat dacht je dat de Politie niet gaat kijken aan de hand van signalementen vooral de vuurwerk gooiers en misschien kan de club het ook op hun kunnen terughalen die boetes ze wisten dat er 5000 kaarten verkocht zijn en aan wie dus ook daar op verhalen is jammer dat de goeden onder de kwaden moeten lijden of wil je onze mooie club financieel ook naar de filistijnen helpen en helemaal geen Europees voetbal meer dat kan je de spelers niet aandoen in deze mooie periode
Arnout Bijl +2259
Langste zin van 2021, proficiat..! ;)
zandhaas +32744
Mogguh 2tb
Arnout Bijl +2259
;) Yoooo..
SHAMROCK +491
Gezellig mensen dan maar zo,koek en zopie erbij en lekker mee blèren met onze feyenoordsongs lang leve het kabinet.
kristwee +94
Maar wel op een nette manier, geteisem hebben we geen behoefte aan
putdeksel +6539
Verstandige keuze weer om morgen massaal op het voorplein te gaan staan.
Zeker na vrijdag avond op de GoalSingel.
Politie zal erg opgefokt aanwezig zijn en reageren en dan lezen we hier het gejank wel weer.
Wij deden niets en popo deed opgefokt terwijl je dat op al je 10 je vingers na kan gaan.
Overigens verwacht ik dat er een hoop tuig wat normaal in de kuip zit gieren aan het rellen waren.
Mijn gebruikers naam heeft geen fuck met rellen te maken, ook niet vanuit het verleden!
detrotsvanrotterdam +8625
Dat is nou handig. Buiten het stadion ben je stuk minder vatbar voor Covid-19 en ook het overdragen gaat een stuk lastiger.
BoskoopFR12 +390
Dit gaat natuurlijk uit de hand lopen
Differentkoek +1877
Gaat wat worden zondag… abou zit al met een stijve op z’n troon.
ME weer de opdracht om alle ‘ongehoorzamen’ een paar klappen te geven.
Nederland staat eindelijk op, oprotten met dit achterlijke beleid en kabinet.
Zondag bij de Kuip en op naar de overwinning, op naar plek 1!!
daveschiedam01 +1083
Helaas vrees ik dat Abou zulke dingen nog echt doet ook. Daarnaast zijn letterlijk alle ME'ers in Nederland opgefokt na gisteren. Even afwachten hoe het zich gaat ontwikkelen vanavond, wellicht hebben ze er morgen te weinig als er weer gereld wordt.
FRoedie +3130
Wel anderhalve meter en niet zingen he jongens! Vuurwerk alleen categorie F1.
Jurk +7082
Met z’n allen …
1234567890 +173357
Dat zingt Hennie Huisman ook
Jurk +7082
Burgerlijke ongehoorzaamheid…
Andre010 +4640
Nou dat wordt wat jongens. Denk dat het een vervolg op vandaag krijgt
dean_1901fr12 +18304
En daar heb je het , normaal heb je mensen met een QR code (wat de overheid zo graag wilt) en nu zijn er mensen zonder QR code en dan denkt de overheid dat dit gaat helpen. Dit is trouwens ook puur terrecht, wat hadden ze anders verwacht. Zolang we het maar zonder rellen kunnen vind ik het allemaal prima en meer clubs gaan dit doen, let maar op.
Fhasil +1877
Dat is juist het probleem. Relschoppers mengen zich altijd in de menigte zoals gisteren op de Coolsingel. Grote groepen buiten het stadion dat gaat Aboutaleb op voorhand verbieden
feyenoordgazza +4012
En dan gaan ze natuurlijk weer naar binnen.
Wees boos etc ,maar ga geen domme dingen doen
klick44 +18107
Prima actie alleen geen rotzooi trappen
TrummekeTweePuntNul +12707
Veel plezier! Wij zitten met een pot bier en een bak wiet in de mancave! Eindelijk weer.
shadow1908 +350
Wel allemaal zitten!
FR4everandalways +123313
Betaal de boetes die jullie hebben veroorzaakt!
bloed_zweet_tranen +1975
Ik geloof dat ik Feyenoord nog nooit een euro heb gekost. Maar wat word ik moe van deze kinderlijke huilie huilie berichtjes.
TrummekeTweePuntNul +12707
Waarom voel je je dan aangesproken? Hij noemt toch geen namen? En als iemand het niet eens is met mensen die de club geld kosten, waarom zijn het dan huilie huilie berichtjes?
Sowieso benoemen dat je de club nog nooit een euro heb gekost, alsof je dan goed bezig bent. Ik noem dat goed fatsoen, dat is over het algemeen vanzelfsprekend.
FR4everandalways +123313
Zegt degene die "huilie huilie" opschrijft. Pubertje.
RemcoFR +26799
Iedereen mag zijn of haar mening hier toch geven!
Het kan niet altijd iets zijn waar je mee eens bent.
dean_1901fr12 +18304
Doe is rustig man denk aan je hart, ben het trouwens gewoon met je eens hoor. Maar je hoeft je niet zo druk te maken toch omdat zo’n Pipo zichzelf zo bijzonder vind dat hij zich gedraagt, laat gaan joh.
bloed_zweet_tranen +1975
Ik voel mij niet aangesproken. Maar je moet eerst iets zien om er niet naar te gaan kijken. En daarom stoort het mij. Want ik kan op dit forum mijn kont niet keren of ik word geconfronteerd met de moraalridders.
bloed_zweet_tranen +1975
Zegt degene die 'huilie huilie' doet. Baby
Gers +12874
Komt omdat er teveel klootzakken bijzetten die, in tegenstelling tot jou, het wel oke vinden dat hun gedrag andere geld kost.
detrotsvanrotterdam +8625
Geld helaas niet voor iedereen!
Komtgoed +1218
neemt iemand zn breedbeeld tv mee?
sh-fr +15407
Mooie actie! Let op je sleutels zou ik zeggen, voor je het weet staan er weer supporters met fakkels in het stadion! ;)
N2daB +8477
19:08
Reinbo +17591
Goede actie!
JanKebab +6015
Tsja dit kun je verwachten. Laat dan gewoon 15000 mensen binnen met een mondkapje.
GerseGer +7259
Is het voorplein al uitverkocht?
box +88859
Er zijn nog enkele plekken op de tweede ring
De blonde pijl +2741
Mooi jongens, Forza Feyenoord!!
GerseGer +7259
Dit is zo'n goed idee, ik zie niet in hoe dit mis kan gaan.
paulus56 +255292
Ga wel naar de kroeg daar kijken met de boys.
Enkel effe kijken wie de bob is
Solida +37357
In zo'n fijne kroeg heb je toch een leuke beleving, scheelt toch wel weer!👍
Breakdown +10811
En jullie denken ook echt dat dit doorgaat? Er komt ongetwijfeld een noodverordening, weten jullie niet hoe gevaarlijk het is om nu bij elkaar te komen, boefjes!
Reinbo +17591
Buiten is weinig aan de hand. Maatregel slaat nergens op.
Breakdown +10811
Vertel dat maar eens aan Aboutaleb die dit natuurlijk nooit toe staat.
Reinbo +17591
Volgens mij mag je gewoon buiten samenkomen. Is helemaal geen toestemming of vergunning voor nodig. En rellen? Met wie dan?
Breakdown +10811
Ik heb het nergens over rellen hoor. Ik wens iedereen een hele fijne middag en ik hoop dat het hele plein vol staat. Maar, Aboutaleb kennende gaat hij dit nooit toestaan.
Fhasil +1877
Gisteravond coolsingel. Er komt een verordening van burgemeester Abou
Reinbo +17591
Ja, dat zit er nu wel aan te komen. Hoop dat ze aan de hand van videobeelden al die gasten van hun bed gaan lichten binnenkort. Liefst door de week, zodat hun werkgever het ook weet.
Gers +12874
Samenkomen.... als je vrouw er maar niet achterkomt dan
MaartenTwijffels +10355
Top. Ik neem m'n vuurwerk meteen ff mee.
JanDeSpecht +89927
Mooi initiatief om zo het elftal te steunen. Het is wat voorbarig om alles wat de harde kern doet bij voorbaat al te zien als een risico op ongeregeldheden. Veel plezier mannen
ernst H +4998
Slijmbal, .......
Solida +37357
Je bent gewoon jaloers dat jij nu niet zoveel likes geharkt hebt ;)
JanDeSpecht +89927
Luister Ernst. Als er iets mis gaat sta ik vooraan om m'n walging uit te spreken. Ik ben ziek van misdragingen, misschien nog wel meer dan jij. Maar op basis van een oproep om het team te steunen mensen al beschuldigen van iets dat nog niet eens is gebeurd is belachelijk. De intentie is hier overduidelijk positieve support, geen actie met verhuisdozen of doodskisten.
ernst H +4998
Nou ik loop al wat langer mee, dus die naïviteit heb ik niet meer,
Laat ik het zo zeggen, ik acht se kans dat het misgaat groter dan de het goed gaat.
Op zich is het heel,positief om de club aan te moedigen,
Kijk in het kampioens jaar was de sfeer fantastisch, toen was er totaal geen wanklank,
dus het kan wel.
Ik begrijp,ook niet waarom er nu ineens van die rare dingen
Gebeuren en niet alleen bijFeyenoord.
JanDeSpecht +89927
We zijn allemaal Feyenoorders, kameraad. Ik snap je gedachtengang maar geef ze het voordeel van de twijfel. Dan zien we zondag wel weer
Spiderpig +174636
Heel goed... Deze maatregelen voor het voetbal slaan nergens op
Solida +37357
Niet alleen voor het voetbal...
Zeeland +48
Wat een reacties hier weer, wordt bij meer clubs gedaan en dat wordt gesteund door de directie van de club, maar onze club steunt de supporters ja supporters niet zo graag
roger.lindenbergh +1000
te belachelijk voor woorden dat de stadions in de buitenlucht dicht moet blijven, ga dit weekend lekker in Bels voetbal kijken… ps veel succes op het voorplein om onze club te steunen!
ernst H +4998
Overleggen ze dit ook met de club,
oh nee dat maakt niet uit.
Eventuele problemen boetes etc, interesseert ons niks.
En anders geven we gewoon de politie, de overheid, de media of wie dan ook de schuld, als het mis gaat
vatoslocosss +10235
De huilbakken zijn ook weer aanwezig, hoi Ernst
ernst H +4998
Jullie verzieken alles, ik voorspel je dat Feyenoord binnen 3 jaar helemaal naar de kloten is,
Je ziet nu al veel,lege plekken in het Stadion.
Vooral de sponsoren en mensen met business Seats gaan weg.
Dan zullen jullie zeggen , ja die missen wij niet,
Maar die brengen wel veel geld in het laatje, en jullie kosten alleen maar geld.
Nu staat het technische beleid goed, we hebben mooie trainings complexen.
Maar onze trainer heeft het ook al diverse keren aangegeven, dat de supporters zich moeten gedragen.
Arnesen en Slot werken zich een slag in de rondte, maar dat blijven ze niet doen als we steeds boetes krijgen en een slechte naam
In Praag loopt het wellicht ook weer uit de hand
We zijn de schande van Europa, zelfs in Engeland gebeurd bijna niks meer,
Maar jullie leven nog in de jaren 80.
Snappen jullie niet dat de supporters die van voetbal en de club houden dit spuugzat zijn.
Waarschijnlijk wel , maar jullie hebben daar niks mee te maken,
Dus jullie maken bewust de club kapot.
Solida +37357
Ik vind dit betoog niet bij dit artikel passen, maar je hebt wel gelijk. Als er in Praag weer rotzooi getrapt wordt heb je de poppen weer aan het dansen met wederom sancties.
Dat kunnen we missen als kiespijn, niet alleen de sancties, maar ook deze zogenaamde supporters...
Robin76 +4453
Ernstige Ernst...
Maak je geen zorgen... wees blij dat onze supporters zo betrokken zijn.....
Laten we er een mooi feest van maken... en zorgen dat we het team een hart onder de riem steken
GerseGer +7259
De politie was degene die provoceerde, wij deden helemaal niks (vul m alvast even in...)
Frieslandboppe +803
jij bent de leukste thuis zeker? clowntje
Solida +37357
Is er dan een samenscholingsverbod?
Wacht t gewoon ff af, meestal gebeuren geen excessen bij dit soort sfeeracties.
Ik vind het een mooi initiatief, mits idd dat er geen rotzooi getrapt wordt.
ernst H +4998
We gaan t zien.
Fhasil +1877
Er komt zeker na de rellen op de Coolsingel een verbod. Is onvermijdelijk
Ronskk +22369
Plaatsen ze ook groot scherm?
ernst H +4998
Kunnen ze voortaan altijd de wedstrijd op het Voorplein bijwonen,
box +88859
Als er maar geen vuurwerk afgestoken word, want er is sinds vandaag een vuurwerkverbod
Sjeep +16058
Illegaal vuurwerk is altijd al verboden dus maakt geen verschil
box +88859
Meen je dat nou is illegaal vuurwerk verboden
GerseGer +7259
Ik vind het een raar verhaal Box, wat jij?
bloed_zweet_tranen +1975
Miss bedoelt hij dat vuurwerk illegaal verboden is
Feyput +7719
Nemen ze dan ook de sleutel van het hek mee?
petje +10670
Klasse... 👍
Gorillaz +728
Zolang het gewoon netjes blijft, prima. Maar niet weer dat gezeik als met rkc thuis vorig jaar. Wordt een beetje moe van die idioten bij ons.
Ossa +97
Als jij nou gewoon als altijd de wedstrijd op je laptop bekijkt komt voor de rest alles goed!
Gorillaz +728
Nogal logisch dat ik dit weekend de wedstrijd niet in het stadion bekijk he, flappie?
Tapiaz +28539
Prima actie, veel plezier zondagmiddag. Weet zeker dat de spelers het waarderen. Maar hou het netjes he, alstublieft.
Orgullo +7666
Feyenoord, de eerste club ter wereld die zelfs bij wedstrijden zonder supporters erin slaagt beboet te gaan worden.
Lars +27
Begrijp me niet verkeerd het is prachtige actie en het zal het team ook zeker helpen, maar hier kunnen we weer zo mee in de problemen komen..
dkuh013 +2079
die gaan er zeker komen
dkuh013 +2079
doe geen domme dinge , gaat geld kosten
JefCumps +5418
Vergeet de verhuisdozen niet boys!
FactaNonVerba12 +14715
Neem wel wat vuurpijlen mee. Misschien dat er 1 het stadion in komt
bloed_zweet_tranen +1975
Pas op voor m'n oog alsjeblieft
Geitekaas +43199
Voorplein? ....en masse naar het Binnenhof als je ooit nog een normaal leven wil...!
Lupin +3435
Lege stadions is natuurlijk onzin. Elke fan wordt gescand en houdt zich dus aan de Vid regels. Ik begrijp dit initiatief wel. Hopelijk wordt het geen veldslag met de ME.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties