Feyenoord heeft zondagmiddag officieel afscheid genomen van Orkun Kökcü. De oud-aanvoerder van de Rotterdammers maakte onlangs de overstap naar SL Benfica. Kökcü heeft tijdens zijn eerste weken in Portugal direct een uitstekende indruk weten te maken en heeft de supporters al vrij snel weten te overtuigen waarom het inkomende transferrecord is verbroken voor de 22-jarige middenvelder.
''Dit blijft je thuis, en we zijn ongelofelijk trots op je,'' vertelde algemeen directeur Dennis te Kloese in De Kuip. ''Ik had niet gedacht emotioneel te worden'' begon Kökcü zijn dankwoord vlak voor de oefenwedstrijd. De oud-aanvoerder kon rekenen op luid applaus van de supporters en er was ook een fraai spandoek zichtbaar.




Kökcü maakte in 2018 zijn eerste minuten in de hoofdmacht van Feyenoord en scoorde direct bij zowel zijn officiële debuut (tegen Gemert, 0-4) als bij zijn Eredivisiedebuut (tegen FC Emmen, 1-4). Daarna heeft de middenvelder een indrukwekkende ontwikkeling doorgemaakt in De Kuip. Met Kökcü als captain veroverde Feyenoord afgelopen seizoen niet alleen de 16e landstitel uit de clubhistorie maar bereikte de club ook de kwartfinale van de UEFA Europa League.
Het succes leidde voor Kökcü ook tot de nodige persoonlijke prijzen in dienst van Feyenoord. Zo werd de international van Turkije onlangs tot Voetballer van het Jaar gekozen, waardoor hij de Gouden Schoen in ontvangst mocht nemen. Ook in diverse andere voetbalklassementen werd hij met grote meerderheid gekozen tot meest waardevolle speler van de Eredivisie. Kökcü leverde Feyenoord een transferbedrag van dertig miljoen euro op, dat in de toekomst nog flink kan oplopen.
Plaats reactie
Bert.v +598
Je hebt voor jezelf en voor Feyenoord veel betekend en daarom deze mooie transfer kunnen maken. Je blijft een Feyenoorder in hart en nieren. Veel succes in Portugal en bedankt voor wat je voor onze club hebt betekend. 🫶👍🙏
mavat +2461
Leest hij dit bericht, denk je?
FRJimZ +3024
Onze Rdam/Turkse Held! Ook weer prachtig eerbetoon met het spandoek door de vrijwilligers 💪 Klasse uit den Top! ❤️🤍🖤 Ook het spandoek van de zoveel overleden supporters maakt je toch weer even stil met een kippenvel moment! YNWA
bonakalou7 +70218
In één woord prachtig. Dat Kökçü verkeerd geschreven is, is nogal slordig maar vergeten we maar.
Juliandicks3 +2241
Kökçü bedankt
Liser +19944
Zonder blessures speelt hij over 3 jaar bij City
Matthy +1840
Krijgen wij aardig centen ook!
kunstgrashater +8560
Orrie blijft onze Turkse held
martinvnim +313
Bedankt voor wat je voor onze club betekende . Je bent en blijft voor altijd onze HELD. Het gaat je goed heel veel succes verder. YNWA
eppo +74381
Kökcü is een ja, klasbak.
Michael.D +2734
Toppert ben je kokcu!! Held!
tinuskiprich +3240
Goede gozer. Hoop dat die ooit terug keert. Maar ik weet zeker, wat hebben veel mensen hem vervloekt de eerste 2 seizoenen.
JohnnyBGood +187
Je blijft voor altijd een Feyenoordert! Waar je ook heen gaat!
1234567890 +180436
Actie rond de 10de minuut was werelds
Skeptic +13748
We gaan je missen, een van m'n favoriete Feyenoorders ooit.
jimmy0180 +14726
Doet Dennis ook weer top. Mooie toespraak.
Succes daar Orkun, maak het waar!!
Wazzup +31092
Kippenvel!
tiranaaaaa +1192
Zou kokcu het spandoek thuis ergens ophangen?
Suri +9461
Benfica kan het spandoek overnemen voor 1,5 miljoen.
FR4everandalways +130841
Met 25% doorverkoop percentage dan.
MansoryFR +3362
Prachtig voorbeeld hoe het kan gaan met een jeugdspeler bij Feyenoord. Heeft altijd gestreden voor de eer en trots van de club. Op zeer jonge leeftijd nog aanvoerder geworden en waargemaakt met een kampioenschap. Daarbij financieel van waarde geweest.
Trots dat hij Feyenoord vertegenwoordigde zijn drive als aanvoerder was een belangrijke key vorig seizoen. Bracht Tadic zelfs tot wanhoop.
Arcor +186807
Een woord Feyenoord zoals we zijn. Zeiken, zeuren keihard maar met o zo’n klein hart. Geweldig kippenvel moment weer.
timmiesio010 +797
Mensen die hier zeiken op Orrie, met lage transfesom / slechte club... Hij verdiend 3x zoveel is 22 jaar oud, over 2 jaar is hij nog veel beter en kan hij kiezen waar hij heen wil met veel meer ervaring en levert hij feyenoord 40 a 45 mil op intotaal, meer dan goed en prima keus! Veel succes daar
Johan.S68 +600
Zeer bet en kippenvel, onze held heeft Feyenoord mede gebracht waar we nu staan. En idd 2 prachtige spandoeken. Zo zie je maar als Feyenoorder krijg je mooie dingen te horen en zien👍🏼👊🏼👊🏼
simplysteef +6434
Zeer vet en zeer verdiend.
kuurie69 +13333
Mooi , maar het spandoek voor onze overleden kameraden vond ik mooier
PindaSaus +42050
Nergens voor nodig om dat te gaan vergelijken. Het zijn beide mooie spandoeken.
julian0180 +5205
Pindasaus is een echte. U
kuurie69 +13333
Is geen vergelijken, is een mening
Lindowz +1086
Je geeft je mening op basis van een vergelijking.. wel even blijven opletten amigo!
kuurie69 +13333
Een speler is een passant, kameraden voor eeuwig.
rikkie12 +9259
Blauw is zeker een prachtige kleur. Maar mijn favoriete eten is toch echt macaroni
knoepert +78309
Ik hou daar niet van. Heb een voirkeur voor waterfietsen
jack98 +47981
Prachtige woorden van Dennis over Orkun, schitterend spandoek, en geweldige woorden van Orkun over Feyenoord!
Kortom, een magisch moment!
tsjiendwal +2057
Kökcü zit nu al te kwijlen en denkt van was ik maar terug.
Km010 +5254
Heel mooi. Helden eren. Aursnes ook toegezongen?
jonaathn +14849
30 miljoen dat kan oplopen? Volgens mij was het 25 dat kan oplopen toch?
Edkinson12 +85
25 + 5 aan zekere bonussen en dan de doorverkoop clausule, ik dank dat ze die bedoelen
David.W +9891
Dikke respect..hoor. zou kokcu zig nu achter ze oren krabben
KopOpZuid +2226
Heeft Aursnes geen (klein) afscheid gehad?
Hanegem +4380
Wie ???
martino1987 +14878
is gewoon een passant
paulfr +36185
Jaar later slaat nergens op
Peter Schlijckelmann +5193
Één seizoen maar........maar.wel heel goed.
HanskooBV +32304
We hebben toch verdikke de mooiste club van de wereld man.
Olafs +4896
Machtig! Mooi onthaal en afscheid voor Orkun!
royeboy +8034
Wat staat er in hele lichte letters onder?
Tariko +3900
Schijt aan iedereen
Eljeweetwel +103
Bedankt voor het meedenken alleen ik krijg niks geopend…
Eljeweetwel +103
Bedankt voor het meedenken alleen ik krijg niks geopend…
tag3026 +986
Waanzinnig mooi dit!! Wat een speler, wat een club, wat een supporters!
Woeke +8707
Altijd mooi als helden even thuiskomen.
Jessica85 +6227
Ah jammer
Spiderpig +179165
Higler is alweer in vorm
john50 +6029
Prachtig
saskiabakker1977 +247
♥️♥️♥️
keescf +26584
Feyenoord
FFL +11223
Prachtig dat spandoek voor Kökçü!!
Maar dat andere spandoek met de namen van 'gevallen' spelers en supporters, vind ik nog véél en véél mooier!! Dat is wat Feyenoord als club zo uniek maakt.
Jessica85 +6227
Zijn allebei top
appelstroop +272321
"En dan weer terug naar de realiteit"... In welke realiteit leeft die commentator dan? Dit wordt weer een verschrikking
Vateau +3359
Dit moet een fantastische dag voor u zijn Dortenaar
korsakov +97423
Indrukwekkende stilte, poeh
PelleFR1908 +128853
Come on boyssss
gokufan +5544
Hup Feyenoord.
PelleFR1908 +128853
Mooie minuut stilte 👏❤️
Paulus98 +161845
Zo, en nu ons team weer.
Eljeweetwel +103
Iemand een idee hoe ik live onze club kan volgen vanuit Luxemburg?
keescf +26584
Ik vermoed livetv.ru/en
brockie +112384
livetv.sx
Zoek je bij voetbalsectie de wedstrijd
RoffaJWT +138
Via vpn op nl zetten en via espn site kijken ?
brockie +112384
https://livetv.sx/pl/eventinfo/144099109_feyenoord_benfica/
you_never_walk_alone +8761
Erg mooi boys! Verdiend ook, held! Hiervoor kom je gewoon weer terug naar ons als je de top achter je laat!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties