Sydney van Hooijdonk staat in de belangstelling van Feyenoord, zo meldt 1908.nl. De spits moet Danilo opvolgen wanneer de Braziliaan daadwerkelijk De Kuip verlaat. De technische staf is ervan overtuigd dat de zoon van Pierre van Hooijdonk van toegevoegde waarde kan zijn voor de stadionclub.
Feyenoord lijkt serieus rekening te houden met een vertrek van Danilo. Eerder werden de Rotterdammers al in verband gebracht met de 24-jarige Japanner Ayase Ueda en nu valt de naam van Van Hooijdonk nadrukkelijk in het Maasgebouw. De stadionclub heeft zich in dit stadium nog niet concreet gemeld bij Bologna.
Wanneer Rangers FC de vraagprijs van Feyenoord nadert en een definitief vertrek lonkt, kan het wel eens snel gaan. Van Hooijdonk heeft onlangs te horen gekregen dat hij mag vertrekken bij Bologna FC. Trainer Thiago Motta heeft aangegeven dat de 23-jarige spits niet voorkomt in de plannen en mag uitkijken naar een nieuwe werkgever.
Van Hooijdonk heeft in totaal 58 wedstrijden gespeeld in de Eredivisie. De spits kwam tot dit aantal bij NAC Breda en sc Heerenveen. Op het hoogste niveau in Nederland wist Van Hooijdonk tweeëntwintig keer te scoren en leverde hij twee assists af. Daarnaast was hij 53 duels actief in de Keuken Kampioen Divisie. De rechtspoot scoorde daar 21 doelpunten en gaf vier assists.
Van Hooijdonk vertrok in de zomer van 2022 transfervrij bij NAC Breda en tekende een contract tot medio 2025 bij Bologna. De spits kwam tot slechts 34 minuten in de Serie A en werd al snel verhuurd aan sc Heerenveen. Bij de Friezen was hij belangrijk met zijn doelpunten, maar het was voor Bologna niet voldoende voor een serieuze kans in het eerste elftal. Zijn transferwaarde wordt momenteel geschat op zes miljoen euro.
Topreactie
Matthy +1840
Hooijdonk senior zorgde er in 2002 voor uefa cup dus niet zo haten
Plaats reactie
Proboscis +265
Ik schat Danilo hoger in,
BolleBram26 +0
Een voetballer in de spits die Zit Nie heet, is vragen om problemen.
dkuh013 +2090
Denk het zeker de moeite waard is
PierreFeyenoord +1990
Dit zou wel een zware downgrade zijn ten opzichte van Danilo hoor
DirkKuip +4644
Oke, top!
Diallo
Pepi
Vetlesen
Nakamura
Tsoungui
Bergvall
Stengs
Alexandropoulos
Summerville
Cháves
Wijnaldum
Vipotnik
Ivanušec
Castelletto
Chaïbi
Varane
Brenet
Seboui
Robertone
Gulliksen
Soulé
Penetra
Beelen
Araujo
Sardella
Phillips
Emegha
Isaksen
Danjuma
Almada
Zakharyan
Rudisill
Jelert
Spertsyan
Ueda
van Hooijdonk
Waar blijft Gnonto?
rene1952 +1007
En Bram van Polen van Pec?
LagunaMaluku_VakkieW +302
Weghorst staat er niet tussen ....
DirkKuip +4644
Wanneer is die genoemd dan? Heb alleen FR12 bijgehouden, anders telt het niet
Proboscis +265
Gnonto zit nog in de helicopter
ibmebudh +3358
Snap er helemaal niks van: spits komt er bij Bologna (nr. 9 in Italië) niet aan te pas, doet het leuk bij een (normaal gesproken) middenmoter in de Eredivisie, geen Europese ervaring en mag weg bij zijn club: geschatte waarde = 6 miljoen. FR12-publiek: halen!
Andere spits speelt in alle wedstrijden van de landskampioen van NL, Europese ervaring, heeft prima statistieken (goals/assists per gespeeld minuut), mag in principe niet weg: geschatte waarde = 6 miljoen. FR12-publiek: ik breng hem op de fiets.
Hoe dan!?!
rene1952 +1007
Nee deze van.Hooijdonk is niet veel, in grote wedstrijden was die er nooit.
Wel tegen ploegen in rechter rijtje.
Nee niet doen.
Schoutjewoffel +327
Hij schiet ze er makkelijk in. Staat in de box vaak op de goede plaats. Lekker opportunistisch veel schieten. Tuurlijk leeft ie van voorzetten, maar dat doet iedere spits. Ik vind nu een voorbeeld van het halen van Nederlands talent ipv het scouten over de grens wat vaak onbetaalbaar is. Zo'n type spits had toch allang in de eigen opleiding moet lopen? Wanneer breekt er nou weer eens een Nederlandse spits door?
FFL +11049
Deze niet, want dan had had 'ie allang bij een club in de top 4 gespeeld
Van deze hebben we er de afgelopen 45-50 jaar genoeg gehad die tekort kwamen.
Dammie +60
"Want dan had hij allang bij een club in de top 4 gespeeld" hoeft natuurlijk niet altijd waar te zijn. Zijn vader is daar misschien wel het beste voorbeeld van, die speelde op dezelfde leeftijd nog gewoon bij NAC.
Verwacht ik dat Sydney van toegevoegde waarde kan zijn voor Feyenoord, of op welk gebied dan ook zijn vader kan overtreffen? Nee dat dan ook weer niet.
ibmebudh +3358
Vraag is: gaat ie het op dag één beter doen dan Danilo. Blijkbaar ongeveer evenveel waard (snap ik niks van overigens), dus stel je kunt het gesloten beurs wisselen, zou je het doen? Ik niet.
FFL +11049
Ik ook niet.
fluub +8847
Vervelend hoofd, dus liever niet.
rene1952 +1007
Ja vooral dat hoofd
Zeker
AirMax1 +1664
Nee, alsjeblieft niet. Niet geschikt om in onze kleuren te spelen
Wijnand1985 +755
Heb zijn vader zien voetballen, komt wel heel dichtbij zo.
FFL +11049
Duits gezegde: " Tüchtige Väter heißt nicht immer tüchtige Söhne"
GGAllin +1506
34 wedstrijden en 19 goals is 1 goal op 1.8 wedstrijd. Zegt genoeg toch?
Arjan.P +555
In een ander team, andere manier van spelen etc. Niet zo één op één te vergelijken dus. In DtK, en zijn team, we trust. Als ze denken dat hij bij ons past dan moeten we daar vertrouwen in hebben. Afbranden kan altijd nog.
GGAllin +1506
Ja, je hebt gelijk natuurlijk. Maar met dergelijke cijfers kun je wel iets. Ik zie allemachtig veel lui hem affikken, da`s sowieso niet nodig toch?
svanw84 +11164
Hoe waren de statistieken van Pellè voordat hij naar Feyenoord kwam?
ibmebudh +3358
Danilo in eredivisie: 10 goals, 3 assists. In de helft van de minuten. Zegt dat ook iets?
Je statistieken kloppen trouwens niet volgens transfermarkt: SvH heeft 33 wedstrijden eredivisie, 16 goals 1 assist.
GGAllin +1506
Ik heb nooit gezegd dat Danillo een slechte spits is toch? We hebben het over SvH als Danillo weg gaat.
De statistieken die jij geeft zijn ook mooi!! 1 op 2!
ibmebudh +3358
Fair enough, maar laten we Danilo aub houden. En persoonlijk hoop ik op een ander kaliber spits dan SvH mocht hij toch weg gaan.
GGAllin +1506
We hopen op het beste voor de club kerel! Dank voor je antwoord.
Rene.v43 +993
Belachelijk !
Edwinvz +1148
Bij Dessers werd ook zo gereageerd bijvoorbeeld. En die heeft het ook waargemaakt. Als Sydney komt, heb ik er alle vertrouwen in.
Hij heeft zich ook goed ontwikkeld de afgelopen jaren. En net als zijn pa zit er een stijgende lijn in. En het karakter om te groeien en beter te worden. Ik ben dus wel benieuwd
ibmebudh +3358
In de eredivisie een conference league. We gaan CL (/EL) spelen, hard werken en “een goed team” is dan niet voldoende, er moet kwaliteit en klasse bij! Uit een ander vaatje dan de Dessers en van Hooijdonks van deze wereld tappen dus aub.
dockersstand5314 +3269
Deze gozer heeft het karakter van een vaatdoek ! En daarbij een directe uitlaatklep bij de pers !
Als deze jongen geen vaste waarde word voor de selectie moet je dit als Feyenoord niet willlen !!!
Dus eindstand “ Santi uit de basis spelen gaat uhm niet worden dus niet doen “ !!
GGAllin +1506
Hij geen vaatdoek zijn als ie niet in de basis staat, maar als ie in de basis staat mag ie wel een vaatdoek zijn?
Wat lul je man?
dockersstand5314 +3269
Dat als hij niet speelt gaat janken en dat zijn vader dan de trainer aanvalt via de media zie de situatie bij Sparta !!
FRRMS +26294
Van Pepi topscorer geworden bij een degradant
En dan komen we uit bij dit..
w4zfs5n2zn +72379
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Vreewijk +213
Wie verzint dit, Slot?
FRRMS +26294
vGeel
Johan.S68 +600
Nee hoor🫣🫣🥺 je gaat CL spelen, daar moet toch iemand komen met meer kwaliteiten😉👊🏼
Dammie +60
Kunnen we die betalen dan?
Fworldcup1970 +11317
Hij heeft zijn beperkingen, maar ook een grote drive, net als zijn vader. Kan je ver mee komen💪
cipolini +14241
We kunnen hem ruilen met Bulaude, want die wil Bologna graag.
FRRMS +26294
Bullaude heeft meer kwaliteit in z’n kleine teen dan vHooijdonk
GGAllin +1506
Ja natuurlijk. Daarom staat Baullaude basis.
cipolini +14241
Gisteren zat Bullaude bij de reserves.
FRRMS +26294
Heb je vHooijdonk ooit zo'n bal zien aannemen zoals bullaude deed?
vH zou alles afscheuren wat ie kan afscheuren als hij dat probeert
Felician +470
Hij kan aardig het spel verplaatsen en versnellen plus goede kopper en dodelijk in de 16. Voor hier in de competitie prima voor de breedte.
w4zfs5n2zn +72379
Mmmmmwwwwhhhhhhggggghhhhhh ja ja
RemcoFR +27245
Slot zal er dan meer inzien dan de meeste hier.
Jurk +7097
Niet doen…
HerenTribune +97
Ik heb gelezen dat Slot en TK allerlij lijstjes hebben waar een speler aan moet voldoen om in het team t epassen, dus als Feyenoord geinteresseerd is zal hij wel in het plan passen. Ik vertrouw Slot & co. meer dan wat reaguurders in de comments.
cipolini +14241
Reagluurders en azijnzeikers.
StalenBonk +2596
Ik vertrouw wat TBS-rijpe internettokkies wel wat meer dan zo'n technische staf met kennis hoor
010forlife +3049
Dus we kunnen sydney voor een prikkie kopen.
Misschien dat ik daar wel een goed geisoleerde huis kan vinden. Schijnt wel mooi te zijn.
Zonder dollen.
Aangezien bologna van hem af wilt zoals ik lees en 6 miljoen waarde heeft zal het max 7 miljoen kosten gok ik. Al denk ik wel 7 miljoen teveel is voor deze speler.
Dammie +60
7 miljoen moet je nooit doen. 3 is mijn inzien voor zo'n speler waar ze ook nog eens van af willen echt wel de max.
010forlife +3049
Ja weet niet of bologna perse winst percentage eruit willen halen. Ik had eerder 4 miljoen in mijn hoofd. Dus we zitten niet ver van elkaars gedachten.
Dommeloempia1 +20074
Aub niet...
Doodles25 +1276
Is Fran Sol nog beschikbaar?
patrickbmx +2228
Nee nee nee zeg
Aub niet
FRRMS +26294
Is van geel terug?
fr_1993 +78819
https://twitter.com/Footy_metrics/status/1683063877473370113
Ik snap het gezeik om Sydney van Hooijdonk niet. Kijk ff naar dit rooster linksboven bij expected goals en wat hij van die expected goals waarmaakt.
Riogio +3956
Pepi wel meer allround maar hij heeft niet veel kansen nodig idd. Qua goals doet ie mij een beetje denken aan van Nistelrooy alleen die was agressiever en fysiek sterker.
Demolic +3437
Dan kan je beter Weghorst halen dat is de betere versie van hem
Hij hoort degradatie voetbal te spelen of in de kkd met zijn niveau
Nol +3195
Dat salaris wat Weghorst opstrijkt ga je niet besteden aan een tweede spits. Daarnaast geloof ik ook niet Weghorst wil komen voor de bank.
Benijofar +2503
Als ie zes miljoen moet kosten dan moet je dat nooit doen, maar Bologna heeft zich nogal vervelend opgesteld tegen hem en zijn vader ( eeuwige voetbalheld ) weet wel hoe je dan de boel moet manipuleren om voor een stuk minder geld weg te gaan.
Demolic +3437
Hij kan goed rennen en is fysiek sterk, dat zijn de enigste kwaliteiten die hij bezit
DickLeCoq +1691
Dat kan heel nuttig zijn op sommige momenten. Maar het zijn geen eigenschappen waarmee hij niet iets anders brengt dan onze eerste spits. Ook heeft hij geen eigenschappen (zoas de vrije trappen van zijn pa) die je goed in kan zetten als wapens.
Als je m voor een prikkie (max een miljoen) op kan halen, dan moet je dat doen, anders niet
Jurk +7097
Enige…
Suri +9293
Kansloze missie
Ewajakokcu +2228
Kramer
Ewajakokcu +2228
Appelringen
kuurie69 +13190
Doe dan Doufikas
Rainier +1259
Handelingssnelheid te laag! Zinloze toevoeging
korsakov +94974
Wel een mooie clubspeler, in die zin kan hij iets extra brengen. Of hij echt van Feyenoordkwaliteit is? De technische staf zal hem goed hebben gevolgd.
Senior +2780
Je kan het nooit weten, wie had ooit gedacht dat Dessers Feyenoord waardig zou zijn. Ik ga nergens meer vanuit behalve dat mijn vertrouwen in de staf, de directeur en de scouting inmiddels onbegrensd is.
Dims +298
Er loopt een spits bij rkc, michiel kramer dat niks voor ons?
Pelle25 +3799
NEEEE die kerel is zo slecht, altijd bij NAC gevolgd, die is daar weggegaan omdat hij niet in de basis stond, en bij heerenveen ook niet veel
DaanCS +1827
We hebben dit seizoen 2x van Heerenveen gewonnen en dat kwam alleen maar omdat die gek in beide duels zieke kansen miste.
Echt niet aan beginnen.
Anthony.A +974
Dus omdat hij 2x zieke kansen mist tegen ons niet halen? Dus als hij in die wedstrijden wel 2x had gescoord moesten we hem wel halen??
Sydney is in mijn ogen een goede spits, met de juiste begeleiding en spelers om hem heen gaat hij er zomaar 15 inschieten (achter santi)
DaanCS +1827
Ben je serieus? Het is meer om aan te geven dat dit geen goede spits voor het niveau Feyenoord is. Gebrekkige techniek, kan niet meevoetballen zoals bijv Danilo dat wel kan. Je gaat er flink op achteruit op deze manier. Zijn plafond ligt bij een FC Utrecht. Het zou een schande zijn met zo’n gozer de CL campagne in te gaan.
Anthony.A +974
Hoe oud is hij..
En wie zie jij graag komen?
Fr1908HK +88
Als we toch naar spelers in de eredivisie kijken waarom. wordt Douvikas dan niet genoemd? Zal voor rond de 8 miljoen euro toch ook wel op te halen zijn bij onze vrienden in Utrecht
pantani010 +132
Oh jaaaaa, heel graag
Heerlijke nederlandse jongen met kwaliteit, wordt heus een held bij ons, net als zn pa die feyenoord de laatste europese beker won,en bijna in zn 1tje.
Kom maar sidje
Gr iris x
Therion55 +1619
Alleen als derde spits van toegevoegde waarde.
FFL +11049
Doe maar niet. Voegt niks toe. Kan het bij Bologna gewenste niveau blijkbaar ook niet aan, dus wat moet je er mee als je als club naar een hoger niveau wilt?
Fr1908HK +88
Liever niet. Voetballende echt niet goed genoeg en te traag om hoog druk te zetten.
VakJJ1908 +8564
Echt een enorme downgrade. Plus een vervelende etter op de bank.
Owja en zijn vader ,die trouwens voetballend een ongelooflijke held is zal wekelijks Arne Slot en heel de club kapot proberen te maken op tv en in elk interview omdat zijn zoon op de bank zit.
natteTdoek +743
Ik denk dat sydney van hooijdunk beter kan basketballen
Peterk +35222
De van Beukeringtijden herleven als je dit allemaal leest....
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties