Guus Til gaat zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract bij PSV, zo meldt De Telegraaf. De middenvelder vertrekt daardoor definitief bij Spartak Moskou. De Eindhovenaren troeven onder andere Feyenoord en Royal Antwerp FC af.
De Rotterdammers hadden hun zinnen gezet op een langer verblijf van Til, die vorig seizoen met 21 doelpunten in 49 wedstrijden belangrijk was voor de ploeg van Arne Slot. Feyenoord hoopte dat de aanwezigheid van de trainer een factor zou kunnen zijn voor Til om er nog één jaar aan vast te plakken in De Kuip.
Ook het naderende WK, waar Til bij Feyenoord een basisplaats zou hebben gehad en daardoor zijn kansen op een plek in de selectie van Louis van Gaal had vergroot, moest de stadionclub helpen om de strijd om de aanvallende middenvelder te winnen. Dat is dus niet gelukt. Til heeft naar verluidt al 'een voortreffelijk gesprek' gehad met Ruud van Nistelrooy en alleen een medische keuring staat een transfer naar PSV nog in de weg.
Topreactie
nieuwsgekkie +9245
Ik snap ook wel dat voetbal een harde business is, maar dit is nou één van de redenen waarom ik types als El Ahmadi, Toornstra, Kuyt en Botje toch altijd zal blijven waarderen. Spelers die niet uit de jeugdopleiding komen en toch hart voor de club hebben en er oprecht de tyfus in lijken te hebben als het slecht gaat met de club.
Plaats reactie
Mensini +14702
Blijkbaar had hij het niet naar z'n zin bij Feyenoord, anders ga je niet eens praten met psv of antwerp...?
Pavelichenco +2536
Persoonlijk heb ik hier totaal geen moeite mee. Sommige spelers komen en gaan. Til is er 1 van. Heeft daarnaast nooit beweerd dat hij een ras Feyenoorder is en deze club alles voor hem is. Jammer dat hij niet nog een seizoen komt, maar veel succes bij PSV!
charlaykc +9631
Is die krazie?
Mensini +14702
Gelukkig heeft hij z'n kruit bij Feyenoord al verschoten....
dennis.h +297
H
FeyenoordLeen +1008
Als Til veel meer kan gaan verdienen bij een club (met kans op CL voetbal) dan is het een vieze hond. Zelfde geldt voor Bergneus.
Maar als wij Danilo halen dan is het wel allemaal normaal.
Heb het al eerder aangegeven: wij doen het zelf ook, dan kan je niet van een ander verwachten dat ze van ons geen spelers halen.
Jdc81 +1728
Je moet het wel in de juiste context plaatsen. Danilo is een afdankertje (3e/4e spits) van onze aartsrivaal. Til gaat shoppen bij een concurrent (al vrees ik dat we zelfs onder AZ gaan eindigen) terwijl hij bij ons basisspeler was!
AderikFR +3063
Qq1qq
jayjay49 +7846
Bottomline is het natuurlijk gewoon een achterbakse actie van zowel Van Til , alswel PSV.
Dit gedrag is niet goed te praten, hoewel ik ook weet dat het broodvoetballers zijn, maar hoeveel millioenen wil je verdienen om levenslang binnen te zijn!!??
Maar geen angst. Arnesen/Slot komen ook dit soort tegenslagen te boven met hun project, dat na twee jaar Feyenoord weer op de kaart gezet heeft, als potentiele Topclub!!
De verwaarloosde jeugdopleiding zal meer tijd kosten, maar hopelijk blijven deze twee kanjers nog lang 'trekken' aan dat 'dode paard', dat Martin van Geel achterliet.
Succes Frank & Arne, ook dit soort tegenslagen komen jullie te boven!!!
vlo +7132
Wat betreft Malacia / Lyon / Manchester is wel allemaal prima natuurlijk .
lerenbalmetveter +2935
jij snapt niet hoe het werkt dus.
Kansloos verhaal van je.
detrotsvanrotterdam +8766
Ik vind Til gewoon niet zo'n goede speler.
realistisch1953 +14305
Engnek die Til, niet zozeer dat hij naar een andere club gaat maar het feit dat hij het hele vorige seizoen aangaf het zo naar zijn te hebben en zo graag zou willen blijven en dan Feyenoord en Slot als een baksteen laten vallen. Wat mij betreft gaat hij straks weer 2 jaar banken.
jxr6bnb2wg +147
Dit seizoen wil choas zien in de kuip niet 15.000 man die zingt en de rest niet
OPPIE +6
Al die vetrekkers: "FEYENOORD in mijn hart"
LAAT ME NIET LACHEN!!!!💩💩💩
Fien Janssens +1509
LUL
gwmd1 +4127
Vanmorgen maakte iemand Til uit voor hoer...eigenlijk ben je dat ook Guus. In alles is Feyenoord mooier dan dat nietszeggende pisclubje met dat begrafenispubliek. Wederom hoop ik dat ze die hoerige CL gaan missen. Ga dan naar een andere vereniging Guus want het is geeneens een club. Blijf het een soort verraad vinden, een basisspeler zonder eigenwaarde die iedereen verloochent omdat hij elders een paar ton meer kan verdienen, gaat spelen voor een club die zijn verkregen grond verkoopt, ,gekregen van zijn grondlegger voor één euro, wat een verraad! Daarmee blijven ze de concurrenten vóór...
En nou opgeflikkert!
lerenbalmetveter +2935
een paar ton meer, je zegt het al.
Hoeveel van ons zouden dat weigeren als je die ergens kunt ophalen
TrummekeTweePuntNul +12844
Ik zou denk ik ook gaan twijfelen als ik er een paar ton bij zou krijgen ja. Ik zou ook meteen de best betaalde chauffeur zijn van Nederland.
lerenbalmetveter +2935
dat bedoel ik.
We werken allemaal voor onze centjes, dus ook broodvoetballers.
Zij moeten in relatief korte tijd genoeg verdienen om voor hun pensioen te zorgen.
GijsFR +2547
Huren is en blijft kut
EdEdEd +476
Had ook gas moeten lusten
donleo +5
Beetje n lullo
Dani.D +2252
Heb je beelden gezien die gast is maar snel en sterk
Frankster +21291
Feyenoord kan hem niet betalen en PSV wel. Het is allemaal niet zo ingewikkeld.
Zoutloos +532
Dat is helaas precies zoals het is. Wel jammer voor ons. Guus is een prima speler om erbij te hebben of houden. Al die huurspelers en andere vertrekkers maken het niet makkelijk om met een ingespeeld team de competentie te spelen.
BenedenOnder +424
Ga dan niet naar een concurrent. Dan ben je gewoon een lul. Alsof hij geen andere opties had.
TrummekeTweePuntNul +12844
In Nederland niet toch? Ik zou geen andere topclub kunnen opnoemen.
Frankster +21291
Die is toch geen Feyenoorder. Die heeft verder geen belangen
dennis.h +297
Geldwolf maar dat wosten we al
ouwetje +652
Niet janken we gaan gewoon verder
Km010 +5237
Ik baal hier zo van. Domme keus ook.
wilbert17 +23477
Haha er staat op YT een video met " de highlights " van gisteren. De enige highlights waren de warme kroketten.
Chris1908 +197
It Ain't over 'Til It's Over
sykoofox +87621
Als hij dat wilt, lekker gaan doen! Eerste seizoenshelft goed gepresteerd daarna dramatisch! Guus ziet gewoon in dat Feyenoord door wilt en betere creatiever spelers heeft/gehaald.
Ik vind dit niet zo erg en vertrouw erop dat Slot en staf betere spelers weet te strikken voor die positie, anders lekker Orkan daar laten spelen.
Guus gaat komend seizoen onder ons eindigen, hopelijk iedereen eigelijk!
Slapende reus is al deels wakker!
wilbert17 +23477
Nou.
sykoofox +87621
Tis wat!
Maakjenietdruk +11987
Dit is wel erg. Niet omdat Til PSV kampioen gaat maken, ik denk dat ie daar niet eens speelt. Bij ons speelt hij wel en maakt hij genoeg doelpunten om belangrijk te zijn. Welke middenvelder gaat 15 doelpunten maken bij ons? We hebben 40 doelpunten ingeleverd tov vorig seizoen. Dat gaat ons opbreken als we geen doelpunten binnen halen.
sykoofox +87621
Maakjenietdruk komt helemaal goed!
KeithMoon +5335
Het is elf tegen elf en de bal is rond.
Voor altijd... +1816
IK MAAK MIJ DUS WEL DRUK!
KUTZOOI ALLEMAAL!!!
Breakdown +10886
Het komt goed mensen. Als de transfer van Malacia is afgerond en eventueel nog een flinke uitgaande transfer; Senesi, Sini, Kokcu, Pedersen staan allemaal nog op lijstjes dan heb ik er vertrouwen in dat Slot en Arnesen er weer een prima selectie van maken.
wilbert17 +23477
En in de tussentijd oefenen tegen Europese Subtop. Lekker voor het zelfvertrouwen.
Tjayzus +2
Arnesen gaat niks meer voor Feyenoord doen
EricZ400 +1
Eigenlijk hoop ik stiekem dat Sinisterra blijft.
Wazzup +30985
Zijn hier toevallig ook psychiaters op het forum, er is wat hulp nodig voor heel wat mensen hier.....relativeren svp!
mellie +7615
Tagliafigo halen voor 4-5 mil! Zullen alleen niet aan zijn salaris kunnen voldoen
wilbert17 +23477
Dus kan je hem ook niet halen.
arthurschopenhauer +23327
It’s happening
DeEijk +92339
Til is maar een draver. Iets meer creativiteit op 10 is gewenst.
Maar daar zul je wel wat centjes voor over moeten hebben…
noahdb +1667
Ewa ja
reda112899 +2593
Til lacht zich toch rot , door feyenoord uit dat ... land gehaald in de picture gespeeld en hup voor meer geld naar de volgende.
Leven het huren !!
patrickbmx +2228
Zelfde als de zo onjuist bejoebelde dessers.
Boeieeee en door
wilbert17 +23477
Psv is wel de winnaar op de transfermarkt. Van die deals en spelers kunnen wij enkel dromen. Ik zie ze ook Wijnaldum nog wel binnen halen. Voorlopig lijken wij weinig kans te maken op een CL pkek. Er is nog tijd natuurlijk maar het gevoel is niet best.
jellert +224040
Ach ja hoe vaak is psv al de 'winnaar' geweest van de transferperiode en dan geen kampioen en voorronde CL eruit
wilbert17 +23477
En wat hebben wij daaraan?
FC Apendrecht.nl +29789
De transfer van Guus Til naar PSV is aanstaande na een medische keuring. Hij is nu in Eindhoven, op de plek waar deze week ook de legendarische James Rodriguez werd gesignaleerd. Dat bleek niet waar, maar nu staat er wel een transfer op til.
jellert +224040
En door
Wieowie +60
Hoeveel geld heeft Feyenoord te besteden?
Voorzetje;
40% Malacia 7 miljoen
40% inkomsten CFL 7 miljoen
40% overige verkopen 1 miljoen
Inkomsten tickets en sponsoring nieuwe jaar 4 miljoen
Bijna 20 miljoen om te besteden. Je zou zeggen dat je hier wel wat mee kan…
frenk11 +2850
Noem is een speler die bij een beter aanbieding bij zijn club blijft?? bovendien is dieTil toch vrij om te gaan!!.was gehuurd zou eventueel weer een jaar gehuurd worden maar krijgt in Eindhoven een meerjarig contract.logisch toch.
En ik heb er vertrouwen in dat er nog voldoende versterking bij komt bij Feyenoord.
fey1schiedam +3771
Toornstra
frenk11 +2850
Ja klopt,die had ik gister al genoemd,
Als een echte club speler ,👍
Frisian +1447
Weet niet precies hoe Feyenoord qua organisaties opgebouwd is….je hebt stadion Feyenoord, amateur tak Feyenoord, vrienden van Feyenoord, prof tak Feyenoord ?? Hoe komt het dat Feyenoord financieel niet de middelen heeft die bij een club horen met de uitstraling, grote achterban, een stad met een wereld haven………
wilbert17 +23477
Daar snap ik al decenia geen kut van.
bas-j +808
PSV heeft z’n stadion wel gerenoveerd met een goed verdienmodel.
Djk1 +5696
Genoemde onmogelijke structuur, gebrek aan visie, bovengemiddeld veel opportunistische niet al te slimme asociale supporters.
Frisian +1447
Belangrijk voor alle gelederen is toch dat de prof tak (financieel en sportief) floreert, zal uitstralen op de andere organisaties…..waarom lukt dat niet….. wie en waarom wil hier niet in mee ??
lerenbalmetveter +2935
zou zeggen verdiep je er eens in voordat je onzin loopt te blaten
tim72 +90
We lopen flink achter nu, Ajax en psv hebben hele mooie aankopen. En wij moeten het doen met aankopen van spelers die van de kkd of van een O21 team komen, of flinke gokjes. Het blijft m’n club dus ik zal ze altijd steunen en erheen gaan maar wel echt jammer dat dit zo gaat elke keer.
Kevin_fey +1031
Het is natuurlijk ontzettend frustrerend dat er zelfs na zo'n mooi seizoen zo weinig mogelijk blijkt... een maand geleden was er de hoop dat we dit seizoen wel eens echt mee zouden kunnen gaan doen. Ten Hag en Schmidt weg, terwijl wij door kunnen op een goede ingezette lijn. Nu een maand later zie je dat psv enorm daadkrachtig is op de transfermarkt en opeens mijlenver weg lijkt. ajax vraagt zelfs voor doorsnee voetballers 35 tot 50 miljoen en zal binnenkort lachend de portemonnee trekken voor wie ze maar willen.
En wij, ja wij verkopen weer matig en moeten met een paar stuivers de markt op om te bedelen of we weer ergens een spelertje kunnen huren.. maar zelfs een huurdeal van een speler die zich aftrekt op het kale hoofdje van Slot kunnen we niet rondmaken. Daarnaast de geruchten over interne onrust in het bestuur en de frustratie en negativiteit viert weer hoogtij onder het legioen.
Soms zou je toch weer terugverlangen naar een dictator a la Jorien die gewoon alles bepaald binnen de club en geen ruimte laat voor clubjes en kliekjes die er alleen voor hun eigenbelang zitten en heel graag allemaal een vingertje in de pap willen hebben bij ons Feyenoord.
Andone +1562
Vergis je niet dat Ajax ook flinke transfersommen betaalt hè.
Haller verkocht voor 35 maar ingekocht voor 23?
Brobbey kopen ze voor rond de 20, is netto geld.
Alleen martinez en Antony gaan nu flink ooleveren, maar kosten ook niet weinig.
Waar psv ineens het geld vandaan haalt is mij een raadsel
MathijsFR95 +6582
Zo duur zijn hun transfers niet. Simons transfervrij, Benitez transfervrij, De Jong Max 4 miljoen. Til kunnen ze geloof ik ook transfervrij overnemen. Gewoon bijzonder knap gehandeld.
Paniekzaaier +883
Recent nog een investering gehad
wilbert17 +23477
Ze moeten ook allemaal een ( hoog ) salaris hebben he. Til is natuurlijk niet transfervrij, contract is een jaar verschoven nu tot 2025 van Spartak.
jordi85 +6455
Nadat Wotte en Gullit vertrokken bij Feyenoord dacht ik eindelijk dat we weer eens een gezonde club zouden worden. Blijkbaar zit er ergens een zwart gat in club waar al het geld in verdwijnt want er komt gewoon nooit een einde aan
Wieowie +60
Volgens mij heeft Feyenoord voldoende geld (ruim 20 miljoen), maar kiezen ze voor het behouden “az beleid”.
Naast deel van de verkopen, krijgen ze ook startkapitaal tv gelden en Europa League.
Laat nu maar zien hoe goed je bent als club…
RayR1989 +691
Niet verwacht en tja je hoogste bieder waarschijnlijk en dan gaan ze
FR_Domingo +15013
Basis weg: Dessers, Malacia, Til, Nelson en Linssen (2e spits)
Legionist +1799
Jammer, maar wat wil je met een club die zo weinig geld heeft als Feyenoord. Het blijven broodspelers. Gebeurt overal, voor een paar euro per uur vertrekken mensen naar een ander bedrijf.
jfvalk +198
In ieder geval hoef je in deze tijd geen shirtje te kopen met een spelersnaam ;-)
Elk seizoen heb je van die brood voetballers die worden gehuurd. Ik zou graag jongens willen zien zoals Bijlow, die hebben tenminste clubliefde!
huissie79 +20267
Ik heb liever broodvoetballers die ons aan prijzen helpen.
Kevin_fey +1031
Jens
Bumonmygum +9010
Til kan lekker kapot vallen, en dit is trouwens mijn mening. Zit totaal niet te wachten op moraalriddertjes die vinden dat het zijn goed recht is enzo
Andone +1562
Hahaha
Liser +19938
En wat is er toch met onze Arnesen aan de hand??
Zou hij echt geld aan het verduisteren zijn? Dat is eigenlijk te absurd om waar te zijn. Maar het zou wel helemaal bij onze club passen.
arthurschopenhauer +23327
Dat Arnesen geld aan het verduisteren is, is nog een absurder verhaal dan dat verhaal over Haps die in de gevangenis zat. Ongelooflijk hoe (en waarom) mensen dit soort dingen toch verzinnen.
Liser +19938
Ja dat dacht ik dus ook. Die arme man ligt waarschijnlijk daadwerkelijk ziek op bed.
JVRFR +10175
Guus Til paste in het afgelopen seizoen prima in het spelsysteem van Arne Slot, omdat Til fysiek sterk is en goed is in het afjagen met zijn lopend vermogen. Daarentegen vind ik Til zeer matig aan de bal.
lobbie +5084
6130 reacties over een voetballer die het goed deed de eerste seizoenshelft om daarna vreselijk in te zakken, dus doei doei
Doeidoei +40423
Dus wat?
arthurschopenhauer +23327
Ja, dus: doei doei! Duh!
Doeidoei +40423
Ok.
Bati +40471
Til is niet bepaald onvervangbaar, ik zit er niet zo mee mocht die naar Pisvee gaan.
JVRFR +10175
Zo denk ik er ook over. Ik vind het een groter gemis dat Feyenoord Joey Veerman niet heeft kunnen halen.
Goofy1973 +3114
Hoe kan Til definitief bij Spartak weggehaald worden? Er mag toch niet gehandeld worden met Rusland?
jellert +224040
Psv heeft een gasleiding met rusland
facta_non_verba_1908 +325
Ik zie het nog wel gebeuren , dat na het " mislopen " van Til , dat slot wil dat bazoer wordt binnengehaald.....
toxicrain +14983
Slot is de trainer, hij zou moeten weten welk type speler het best bij de tactiek past.
FR_Domingo +15013
Wilde hij al toen til er nog was… Veerman wilde wij halen en toen kwamen wij met Hendrixs op de proppen
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties