Na afloop van de verloren wedstrijd van Feyenoord tegen Ajax was de conclusie dat er meer in had gezeten. Die opvatting deelde ook doelpuntenmaker Guus Til, die in zijn gesprek met ESPN stelde dat de Rotterdammers het tactisch goed op orde hadden.
Met name in de eerste helft was Feyenoord de betere partij en maakte het veel gebruik van de ruimtes die er kwamen te liggen. Dat die ruimte er was, vond Til niet verrassend. "Ajax speelt vaak volle bak één op één, maar ze spelen vaak tegen teams die die duels verliezen. Daardoor lijkt het alsof ze verdedigend helemaal niet in de problemen komen. Tegen teams die op het middenveld wel de één tegen één kunnen winnen, zie je dat er ontzettend veel ruimte valt achter hun verdediging."
Feyenoord slaagde er dus wél in om die zwakte bloot te leggen. "Je moet je tegen Ajax niet laten slachten. Je moet jouw voorste spelers zo min mogelijk mee laten trekken door hun backs, want anders heb niemand om eruit te komen. Daarom moet je op het middenveld de bal veroveren en hopen dat je buitenspelers nog hoog genoeg staan."
Dat deden de Rotterdammers dus lange tijd goed, maar het gewenste resultaat leverde het niet op. Of Til toch trots is op de manier waarop zijn ploeg voor de dag kwam? "Daar is het echt te vroeg voor. We hadden minimaal gelijk moeten spelen hier. Dit is gewoon een dreun."
Plaats reactie
hvdv65 +8360
Sommige hier vinden nu ineens dat we een kut seizoen hebben. Echt? Wat hebben we al niet genoten dit seizoen en wat staat er nog voor moois te wachten!
We verliezen onverdiend van ajax waar we in voorgaande jaren vaak kansloos werden weggespeeld. Feyenoord is met Slot met iets nieuws, iets fris, bezig. Nu net aan verloren, volgende jaar wellicht winnen.
hoebahoeba +2085
Wat ik nog steeds niet snap. Hoe kan het dat de KNVB geen uitleg verschuldigd is na deze facking wanprestatie?? Linssen/Timber raakt Timber alleen Linssen en geen bal. Is gewoon een overtreding. Dat met Dessers is natuurlijk helemaal krankzinnig. Waarom kan dit nog met een VAR aanwezig....het is toch te gênant voor woorden.....altijd het fcking zelfde liedje daar en wij worden al 4 wedstrijden op rij genaaid door deze clowns waarbij het je in 3 wedstrijden gewoon punten kost. We hadden verdomme nog mee kunnen doen om de titel op dit moment maar hierdoor moet je nu vechten om plek 3 te behouden. Het siert Arne dat hij hier steeds netjes niks van wil zeggen maar misschien zou het eens goed zijn als hij gisteren compleet uit zijn plaat was gegaan in de persconferentie. Je wordt hier gewoon bestolen van 3 punten
kkhahsdedhkdh +42741
Mijn bingokaart Ajax - Feyenoord is weer vol met deze quote.
Ik ga hem inwisselen voor de eerste prijs, een pakje paracetamol
Kings010 +7656
Harde waarheid we hebben gewoon een kut keeper!!!
Perry DS +174
We hadden.. heb je geen reet aan Guus..
IJzerenKees +127824
had dat dan gedaan dit gelul hebben we niks aan
dkuh013 +2060
je had gewoon moeten winnen dit
Joszef4ever +594
Uiteindelijk is het gewoon een tekort aan kwaliteit. Op alle fronten eigenlijk.
r17 +160
keeper gaat niet vrijuit maar zeer onnodige overtreding malacia, je bent beter dan klaassen why zoek je dat op? balverlies pedersen ook cruciaal.
zo zonde, bijna foutloos
FRRMS +26114
Tweede helft was til zo als zovaak nergens te bekennen
Cluip +5821
Zat met z'n hoofd al in Tilburg
Harderwijk +239
Mwah, qua scoreverloop. Maar echt recht op de zege vond ik ons niet hebben. Jammer dat er zoveel ontzag voor Ajax was. Had helemaal niet gehoeven.
hoebahoeba +2085
Je moet ook hierin meenemen dat Feye donderdag nog heeft gespeeld. Je zag gewoon dat het druk zetten vanaf ongeveer minuut 60 niet meer lukte qua energie. Als je de onderzoeken mag geloven is dit compleet logisch en een bewezen verschil qua rust. In die 1e 60 minuten had Feye al meer afstand moeten nemen want je had gewoon de betere kansen
Theo.D25 +3152
We hadden minimaal gelijk moeten spelen. Ik zat voor de tv en kon er dus geen klote aan doen.. Jij stond in het veld, dus..........
lifehouse +1121
2 doelpunten waar marciano niet vrij uit gaat… jammer maar gevochten en respect afgewonnen
Bentje +2386
Jay Jay dit is de juiste reactie waar wij vandaan komen en waar zij al zijn Chapo hoor vergeten en door!!!!
jayjay49 +7839
IK begrijp het niet dat ik zoveel negatieve reacties moet zien!!
COMPLIMENTEN FEYENOORD!!
Tweemaal volledig onnodig en onverdiend verloren van Ajax
Complimenten Arne Slot & Frank Arnesen voor wat jullie in 1 jaar hebben gepresteerd. Nu nog geen beloning, maar bouw zo door en dan heeft Feyenoord weer toekomst!!
NU een KATER!! Snel vergeten ......... en doorbouwen aan dit project!!
Nogmaals COMPLIMENTEN., maatr weer verloren van LUCKY Ajax!!!
stamplust +24612
Blijft mij een raadsel waarom Til als gehuurde speler voorkeur krijgt boven Toornstra.
jimmy0180 +14464
Handel daar daar dan naar. Pleurt op met je praatjes achteraf en pleur sowieso maar weer op naar Moskou. Brengt veel te weinig.
Volgend seizoen serieus werk maken van een keeper. Kon vandaag echt niet zo. Een keeper van een “topclub” handelt anders bij de 1e en 3e tegengoal.
Een keeper die de helft van z’n wedstrijden mist kan trouwens ook niet.
Artycuno +7513
Had het er vandaag nog over,maar moeten we Bijlow niet als 2e keeper gaan zien?
jimmy0180 +14464
Tsja, als je ziet hoe vaak ie er uit ligt kan je er dus eigenlijk niet op vertrouwen.
Op deze manier ga je je seizoen, zowel nationaal als in Europa, gewoon nog heel hard weggooien.
Armin +8868
Waarom hebben we zo een kut keeper?
feyenoord18_1993 +1592
Omdat we het te bestede geld hebben uitgegeven aan Trauner, Alireza. Aursnes en Pedersen.
RonFeyy +12237
Wat een kutseizoen weer
VakJJ1908 +8322
Joh
MrTeacher +1160
Dit is echt superjammer, want er zat meer in, zeker de eerste helft. De tweede helft waren we gewoon de mindere!
in mijn ogen had Dessers een penalty mee moeten krijgen en dan had ik het nog moeten zien.
Maar, kameraden, begin van dit seizoen voorspelde iedereen een wisselend seizoen en moesten we accepteren dat dit (wederom) een "tussenjaar" zou worden... inmiddels eerder een tussendecenium, maar goed...
ik ben alle fijne momenten van dit seizoen nog niet vergeten, hoor! We gaan nog wel vaker verliezen en zijn er nog niet. Maar er zit eindelijk wel weer lijn in ons spel en het is regelmatig genieten. Alleen vandaag effe wat minder, zeker de tweede helft...
Olafs +4654
Helemaal waar!
ElJardinero +2826
Zois het. Vandaag balen, maar de blik weer vooruit. ECL nog voor de boeg.
feyenoord18_1993 +1592
Opzich zeg je wederom een tussenjaar, maar eigenlijk is dit het 1e tussenjaar waar we echt bouwen. Er is eindelijk beleid en door alle schulden (coronatekorten) zie ik ons volgend jaar ook nog tekort komen. We kunnen waarschijnlijk niet alles herinvesteren.
Peterk +34721
"Guus ga naar huus"...iedereen kent dat liedje wel. In dit geval inderdaad de waarheid als een koe. Rennen, hollen als een gek 90 minuten lang maar voor een club met de ambitie als Feyenoord is het gewoon te weinig. Gelukkig is het huur en kan Arnesen naar iets anders gaan kijken.
flying-dutchman +2021
Die bal waar sini de rebound uit scoorde schoot Guus ook niet best in.
tvbfr +447
Er had zeker meer ingezeten, helaas hebben hunnie altijd het geluk mee.. spelen met publiek, Kokcü geschorst, Bijlow geblesseerd.. met Bijlow erbij denk ik niet dat die 1-1 en 2-2 zo binnen vallen. Verder wel trots op ons Feyenoord, ons zelf 60 minuten lang van onze beste kant laten zien, die gasten meer dan stil gespeeld, zelf genoeg kansen gecreëerd en hunnie weinig laten creëren. Er had zeker meer in gezeten, maar het mocht helaas niet zo zijn. Gezien het verschil in budget, denk ik dat het logisch is dat we na zo’n 60 minuten worden terug gedrongen en hun opzoek gaan naar de gelijkmaker en uiteindelijk zelfs de winnende.
Al met al trots op hoe we onszelf hebben gepresteerd vandaag! Het is alleen heel erg zuur hoe we het uiteindelijk uit handen geven.
I’m Feyenoord till I die!!
teauvenoir +77945
DOODZIEK ben ik!
Maar ja, als je zo'n kutkeeper hebt en met paar spelers die TOTAAL NIET kunnen voetballen moet spelen (Til en Hendrix) is het moeilijk tegen een thuisspelend miljoenenelftal.
Slot gokte in tweede helft ook teveel op pompen-of-verzuipen-voetbal. Verkoos in de slotfase ren-en-vlieg-voetbal door wissel Pedersen-Sinisterra ipv van wissel Wahlemark-Nelson.
En het is definitief: het leek onmogelijk maar er bestaat een NOG GROTERE GAYE RATTIGE PAARDENLUL FROM HELL dan Berghuis: zijn naam luidt Antony.
mrp_hlm +2765
Zo een Anthony kan je kapotmaken door te gaan joelen als hij aan de bal komt. Daar Vanenburg in de jaren 80 en 90 ook aan onderdoor gegaan.
Nooit meer zijn niveau gehaald.
atavistic1997 +3693
Hij schiet er een in maar dat is het dan ook. Zeker toen we onder druk kwamen te staan na een uuurtje vroeg ik me nog af of hij uberhaubt nog op het veld stond. Tijd dat Slot Toornstra daar een kans gaat geven als hij fit is
Mannie010 +2462
Trots op Feyenoord
Neusjes hadden weer eens marzel en die enge blonde homo met die enge tadic-neus
vangobbel +6926
Twee keer op doel geschoten deze man, en twee keer recht op Onono af. Wat een onkunde weer!
Was fijn dat de tweede erin ging, dat dan weer wel. Maar voor de rest.......
paulus56 +250269
Kom al zolang ik het stadion maar wat een hoop nagemaakte zich feyenoord noemende supporters ik hier iedere keer weer ziet.
Die is niet goed, de ene week op gehemeld dan weer afgebrand.
Fouten worden er gemaakt zint het jullie niet pleur dan op stelletje galbakken.
je wil je eigen feyenoorder noemen blijf dan ook altijd steunen in voor en tegenspoed.
En voor degene die nog wat puntjes en dergelijke missen hier heb je er wat ................??????????//////////////
huissie79 +20019
over het algemeen laat ik mijn humeur niet meer echt van Feyenoord afhangen, die tijd heb ik wel gehad.
Maar vandaag wel. Zo onnodig en dom dit, ze hadden totaal niets in te brengen. Het zat er eindelijk in om daar weer eens te winnen, ze verzieken het zelf weer.
SuperGuidetti1. +71199
Zelf verneukt, veel zuiverder met die kansen omgaan in de eerste helft en je speelt een gelopen wedstrijd
Dommeloempia1 +19659
Alle pijlen op tirana....en door
Liser +19818
Blessure van dn Toorn was de nekslag
elniekos +376
klote neuzen heel me weekend weer verpest
svds +33286
Feyenoord heeft het zelf zoals gewoonlijk weer verneukt
elniekos +376
ja bedankt feyenoord, voor het verneuken van mn weekend
1908DeLier +1401
Je geeft het gewoon zelf weg, we bleven achteruit lopen. Na zo’n eerste helft is het verval simpelweg te groot. Vandaag viel ook wel op wie er tekort komt in dergelijke wedstrijden..
Oh p.s. die geblondeerde Braziliaanse heumeu mag alles afscheuren. Wat een bloedzuiger blijft dat toch, Anthony vd Sande
svds +33286
Dankjewel he Feyenoord voor het verneuken van de zondag en het spelen als mietjes in de 2e helft, Marciano en Slot de sukkels van dienst
GO1984 +4815
Hadden blablabla…
Sodom +2793
Geen woorden maar daden!
putdeksel +6518
Hadden hadden hadden.
Erken gewoon dat Feyenoord WEER een tussenjaar heeft.
Elk jaar het zelfde gezeik in die klote kattebak, als / hadden maar je bent gewoon SLECHT
Wat een klote zondag zo zeg #redbull
GO1984 +4815
Tussenjaar was het kampioensjaar
putdeksel +6518
Ik moet je nog gelijk geven ook kameraad...
Toch een smile op mijn muil gekregen vandaag!
Thanks!
zoowiezo +2636
Hou toch op met zeiken over tussenjaar. We hebben nog genoeg om er een mooi seizoen van te maken. Ik word er zo moe van dat na een nederlaag iedereen weer direct allesnegatief ziet. Ja het is kut dat we verliezen en zeker dat shanice de winnende maakt maar laten we dit vergeten en doorgaan met onze prachtige club te steunen!
putdeksel +6518
Slecht voor je dat drinken overdag mongool.
je gaat er stom van lullen!
Solida +37151
Hij heeft wel gelijk
paulus56 +250269
Word tijd dat jij eens een putdeksel op je neus krijg
zoowiezo +2636
Dan moet ik eens goed kijken wat ze in mijn thee gegooid hebben. Maar kom op putdeksel, laten we elkaar gewoon steunen man, we zijn nou eenmaal supporter van wellicht niet de beste, maar toch de mooiste club van het land!
jack98 +46633
Dat had inderdaad terecht geweest!
Bram +5080
Elk jaar hetzelfde paar leuke wedstrijden daarna gaat het uit als een nachtkaarsje wordt plek 6 zijn geen klote opgeschoten
EdKroket +7348
De hele arena had af moeten branden terwijl dan 'de' helikopter binnen komt vliegen om de feyenoorders te redden en vervolgens een vat met benzine over dat fik te gooien vanuit de lucht en de spelers dan allemaal hamassen vanuit de helikopter terwijl de arena helemaal af brand en ruikt naar verbrand jodenvlees
GO1984 +4815
Neem nog een kroket joh.
HuuV +5951
Verschrikkelijk zonde dat Kokcu niet mee deed.
louisvanderploeg +12960
Ik vind alles best, maar nooit Ten Hag bij Feyenoord. Als je als trainer het gedrag van spelers als Anthony en Tadic verdedigt.....
Ik moet ff kotsen, sorry
jellert +220279
Hij vond het van promes ook allemaal wel mee vallen
GO1984 +4815
Boeien joh gaat toch gewoon om de winst.
Wietse +23791
Antony heeft last van zijn baarmoeder
ROTTERDAMWEST +1360
Anthony speelt met een tampon in zijn lijf
Mensini +14515
Past mooi bij dat gebruikte inlegkruisjesshirt van hem!
Stefanr501 +3693
Gewoon 5de, waar we voor het begin van het seizoen ook al vanuit gingen.
jellert +220279
5e? We staan 3e
Wietse +23791
Je moet echt boven Twente en AZ eindigen hoor..
FRK +4291
Weet niet wat jouw doel was hoor. 3de ver in de beker en Europa. 1 is nog altijd zo, beker helaas niet en we spelen nog altijd Europees. Prima dus.
Jdc81 +1728
Niet prima. 3e is het minimale dat je moet worden. Beker was een blamage. In de Conference League doen we het goed.
Stefanr501 +3693
Ben ik het ook helemaal mee eens. Voor de winter viel ook veel onze kant op en daarna wat minder.
Het belangrijkst is inderdaad dat de organisatie nu staat en er weer een visie is.
jellert +220279
Het is ook wel weer typisch dat de beste keeper van nl geblesseerd raakt vlak voor deze pot en zijn vervanger maakt er een potje van
Wietse +23791
Je kan het eigenlijk al van te voren invullen
Tistogwa +50234
Wat een frustraties komen er weer uit. Ik heb een ploeg gezien die er alles aan deden om een goed resultaat te halen en gestreden hebben voor wat ze waard zijn.
De eerste helft deden ze dat prima de tweede helft lukte ze dat niet meer. Dat had mede te maken met de tegenstander en zo leek het ook een stukje vermoeidheid.
Dat we verliezen doet pijn ik heb me meer geërgerd aan supporters die vooraf roepen kansloos.
Die gasten op het veld geven alles en sommigen gooien vooraf al de handdoek Feyenoord onwaardig.
Ja het wordt nog een hele klus dit seizoen maar of ze nou 1e of 18e worden ik sta achter mijn club ook als het tegenzit.
Ik ben er namelijk van overtuigd dat we op de goede weg zijn. Ook besef ik me dat deze opbouw inclusief doorselecteren nog wel 2 jaar gaat duren. Maar we gaan er komen.
dennis-zuid +4234
Wat een open deuren weer
paulus56 +250269
Hou lekker je muil dennis
Tistogwa +50234
Klopt Dennis een open deur met vertrouwen en steun. Ik heb gewoon een pokkehekel aan dat negativisme van sommigen. Chagrijnig na een verlies pot prima dat ben ik ook.
Maar dat vooraf al geen vertrouwen hebben dat hangt me de keel uit. Is gewoon waardeloos.
Het is net of je je kind dat examen moet doen zegt joh zoek het lekker uit je bent waardeloos.
Echt dan ben je in mijn ogen geen supporter. En ik zeg niet dat jij dat deed/doet Maar ik heb het te vaak voorbij zien komen.
Ik geloof in mijn cluppie. We shall not be moved.
paulus56 +250269
Kijk effe hier om 18.21
paulus56 +250269
De meeste weten niet wat het is om feyenoord supporter te zijn
1234567890 +171513
Trots op Feyenoord ,ook na een kut nederlaag
louisvanderploeg +12960
Zo, de 1e woede is inmiddels weg. Toch gewoon trots op ons Feyenoord voor hoe ze gespeeld hebben. Natuurlijk had Ofir die 2e goal moeten voorkomen, maar ik blijf het zeggen:
Hoe is het mogelijk dat een scheidsrechter niet optreed tegen die verschrikkelijke Anthony met zijn gedrag, een VAR niet ingrijpt bij die actie van ik geloof Alvarez tegen Dessers, en heel de blessure tijd kaat verlopen bij dat enge toneelstuk vlak voor tijd.
Maar ja, zij hadden vandaag een volle betonblok, en dat is gewoon in hun voordeel, net zoals een volle kuip vaak in ons voordeel werkt
Brambino +20254
Alleen dit seizoen hadden wij dat voordeel dan weer niet.
dennis-zuid +4234
Dat je na een uur gedwongen wordt om in te zakken tegen dit ajax vind ik nog wel logisch. Je verliest vooral door individuele fouten van een keeper die nog geen skippybal tegen zou houden
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties