Ezequiel Bullaude zal snel gepresenteerd worden als de volgende versterking van Feyenoord. Dat is ook de verwachting van zijn vader Eduardo Bullaude. Hij sprak met het Argentijnse Clarín over onder meer de transfer van zijn zoon naar Rotterdam.
Daar vertelde hij onder meer dat Bullaude op zaterdag al speler van Feyenoord moet zijn als de club het opneemt tegen FC Emmen. Het lijkt niet reëel dat hij daarmee bedoelt dat de middenvelder dan al in actie kan komen. De speler zal, net als Marcos López, Igor Paixão en eerder ook Santiago Gimenez, eerst moeten wachten op zijn werkvergunning.
"Als jongen droomde hij er al van om in Europa en in de Argentijnse nationale ploeg te spelen", vertelde de vader van Bullaude verder. Die eerste droom lijkt nu dus uit te komen voor de 21-jarige aanvallende middenvelder van Godoy Cruz. Zondag wees alles er al op dat hij zijn laatste wedstrijd voor de Argentijnse club gespeeld had.
Het Argentijnse medium meent ook de verdere details van de deal te kennen. Zo zal hij het clubrecord van Godoy Cruz (dat staat op vier miljoen euro) gaan verbreken door meer dan zeven miljoen euro op te leveren, plus nog één miljoen euro aan bonussen. In De Kuip tekent Bullaude een contract tot medio 2027. Mocht hij binnen twee seizoenen al worden doorverkocht, dan ontvangt Godoy Cruz een doorverkooppercentage van tien procent.
Plaats reactie
Lucas_010 +6597
Bijlow
Geertruida trauner hancko lopez
Timber kokcu
Bullaude
Szymanski gimenez paixao
Ben fan van dilrosun maar momenteel zou ik als iedereen fit en speelgerechtigd is zo starten. Danilo en gimenez maakt mij niet heel eeg uit zolang danilo zn goals meepikt.
JS-FR1 +17483
Dit is wel een speler waar je echt naar uit kijkt. Net als Paixão, Lopez en Hancko
FR-EDDY-FR +404
Leuk maar ik verwacht ook dat toornstra blijft!
FRRMS +26292
Ik hoop t
Paulus98 +154553
Mooi.
FeyRot +1173
WE worden helemaal gek.
FRANKIEBOY +649
Een JDS quote. Oh wat mis die man van zijn Feyenoordverslagen. Bij RKC Waalwijk ooit: Ga je schamen,! Ga je schamen!
jack98 +47308
Laat de verwachting dan maar uitkomen!
Liser +19903
Wordt dringen geblazen op het middenveld.
Kocku lijkt me een zekerheidje, maar de andere 2 plekken zijn nog lang niet zeker met Taabouni die eraan komt
fr-0223 +3708
Wordt nog dringen geblazen!
RatioRonnie +728
Gewoon ff quizje doen. Wie kent de stad het best, die speelt lijkt me..
kunstgrashater +8553
Zo die Taabouni kan echt ballen
0243572 +2484
We hebben nu bijna de hele selectie vastgelegd tot 2026-2027.
Eindelijk kunnen we gaan bouwen..
Laten we nu ook de jeugd niet vergeten.
We weten nu waar de gaten, gaan vallen in de toekomst.
Kokcu en Geertruida zijn de volgende.
We moeten toch bij machte zijn om nu reeds opvolging voor hen op te leiden.
baasheid +1249
Ik geloof dat ze al op het vertrek van Kokcu aan het inspelen zijn met al deze transfers. Daarnaast is Pedersen de rechtback die Luts moet vervangen. Benita zal zich moeten bewijzen om klaar te zijn als back-up. Ook zou ik een vertrek van Bijlow en Trauner volgend jaar niet uitsluiten. Dat word wel een uitdaging
Bosj +5971
Trauner vraag ik me nog wel af hoor. Is tegen die tijd 31, en zal vast niet ineens wel naar de Bundesliga gaan ofzo. Ondanks dat hij het hoogstwaarschijnlijk wel verdient. Wat een geweldig staaltje scouting.
baasheid +1249
Dat denk ik ook niet, maar een lucratief avontuur in Italië o.i.d kan je niet uitsluiten. Die jongen heeft nergens echt kunnen cashen
kunstgrashater +8553
Kunnen we ook een nieuw stadion bouwen aub
Mensini +14621
Eduardo, aude bull....!
1908forever +18285
Dan er maar voor zorgen dat hij minimaal 3 jaar bij ons blijft spelen.
Theo.A21 +1333
Kimmich mag weg bij Bayern
Tapiaz +28563
Zou Fearless zelf wel eens in de Kuip geweest zijn? Ik denk het niet
wateringer +15997
Waarschijnlijk net zo vaak als dat ie in Dubai is geweest, grote muil, meer niet
Gardo +584
Welkom, gauw alles in orde maken en aansluiten… 💪
Kesi77 +13681
Die actief van gimenez gister bij de zijlijn beviel me voor geen meter. Na een mislukte technische actie de bal heel dom verliezen terwijl het 0-1 is, blessuretijd en dan beetje gaan lachen. Ik hoop dat ik over paar weken wel blij met hem ben.
wateringer +15997
Dat zag er idd erg knullig uit, beetje overmoedig waarschijnlijk, graag willen bewijzen.
Laten we er vanuit gaan dat dit een incident is en het wel goed komt als hij eenmaal op z'n plek is.
daanos +8868
Denk dat hij dat zelf ook te horen heeft gekregen van Arne.
Mavado89 +2709
Eens, alleen hij had de actie al ingezet en moest zich herstellen wat niet lukte. Denk vooral dat dat lachen meer uit schaamte/geen houding weten geven was.
baasheid +1249
Geef die jongen even, die mocht invallen terwijl er alleen wat te verliezen viel
jonaathn +14813
Errrrrug benieuwd. Hoop dattie beter kan voetballen dan Guus.
Bergje63 +1292
Dan verkopen we hem pas NA het tweede jaar.... Doei 10%!
bahbah +3210
Hij verspeelde 3 ballen in 10 minuten in zn laatste wedstrijd, we kunnen hem van de eerste minuut gelijk afzeiken mensen. Gewoon doen.
Frlunatic +524
Graag een reactie van onze trouwe Argentijnse supporter. @fr12- neem contact met hem op
Fearless +1086
Zie die engerd liever helemaal niet meer met z'n aandachtsgeile kop in het nieuws verschijnen
arthurschopenhauer +23188
Beetje respect voor Nitz aub. Geweldige persoonlijkheid, dus een beetje dimmen jij.
Fearless +1086
Dat bepaal ik zelf wel.
arthurschopenhauer +23188
Redelijk triest om zo te oordelen over iemand die je niet eens kent.
“Aandachtsgeil”.
Wees gvd blij dat we zo’n fanatieke supporter hebben in Argentinië.
DeKuipforever +201347
Zo, jij bent niet bang....
Ripinpeaceantony +3979
🤝
Fearless +1086
Zo fanatiek dat die zogenaamde fanatieke supporter nog nooit in De Kuip is geweest tot een tijdje terug. Als je al vanaf de jaren 90 supporter bent kan je zelfs in Argentinië dat best bij elkaar sparen ipv bietsen via een gofundme
arthurschopenhauer +23188
Nogmaals: jij kent hem helemaal niet, weet niets van zijn leven en van zijn financiële situatie.
Je bent gewoon een zuur ventje met (waarschijnlijk) een heel zuur leven. Sterkte gewenst.
Fearless +1086
Heb een prima leventje maat, prima uit te houden hier in het zonnetje in Dubai. De grootste pessimist staat trouwens in je gebruikersnaam genoemd ;)
arthurschopenhauer +23188
Dubai, daar zou ik niet dood gevonden willen worden. Liever jij dan ik, zullen we maar zeggen.
Oké, dus je bent bekend met Schopenhauer. Dan ben je dus niet helemaal brainless.
wateringer +15997
Nitz. U is een kenner! Oud FN lid?
BrilletjevanvanDaele +5855
Dubai daar wil zelfs een kameel niet dood gevonden worden. Wat een gribus zandbak
zit prima hier mooie mensen lekker eten en zoveel te zien.. en nee heeft niks met de islam te maken want ik woon in het grootste islamitische land ter wereld
Korkiekarel18 +48200
Oprotten met die pukkelkop
Malu1908 +111
Maar is Bullaude op tijd om Aursness uit te zwaaien?!
Tapiaz +28563
Als hij nou gelijk alle papieren ook even meeneemt, dan hoeft hij niet nog 2 of 3 keer heen en weer te vliegen. Blijf je wat fitter en beter voor het millijeu haha, ecologische footprint en zo, u kent het wel
corfr1912 +8860
Ik weet het niet zeker maar ik schat dat dat te maken heeft met het feit dat hij werk moet hebben( dus een getekent contract) voordat hij dat krijgt. En voordat hij een contract tekent moet hij gebeurt zijn.
danny-p +16573
Idd! De agenda 2030 geilers mogen nu een keer hun muil opentrekken..... Kunnen ze hem daarna weer voor altijd dichthouden. #klimaatwaanzin
realistisch1953 +14221
Supporters hebben het op dit forum nog steeds over Zerrouki maar zet deze transfer a.u.b. uit jullie hoofd. We worden met Zerrouki echt niet beter maar het gaat ons wel veel te veel geld kosten.
Tapiaz +28563
Zerrouki, Zerrouki, ff denken, waar heppu het over?
DeKuipforever +201347
Zerroukniet...
corfr1912 +8860
Jij bent echt een van de grootste onbenullen hie man verschrikkelijk. Ga wat anders doen dan hier dagelijks vervelen met je domme redelijk. En Slot is iemand die niet weet wat goed is voor ons zeker. Jij bent echt een domme domme knook.
wateringer +15997
Zeg Cor, waarom moet ik bij jouw comments toch altijd denken aan een zure babyboomer met sandalen op een elektrische fiets met spiegels?
TinusTingTong +49492
Jaaa Cor, en toen kwam het heel dichtbij.
realistisch1953 +14221
Sorry corfr1912, wat een dwaze reactie zeg, deze reactie zegt meer over jou dan over hetgeen ik als mijn mening aangeef. Wanneer je niet het fatsoen kan opbrengen om beleefd te reageren reageer dan helemaal niet.
radikale +6882
Door z’n pa gehaald door z’n pa betaald
Juicher +62452
Het is geen Babovich
Jeroen.Z +2461
Ben benieuwd, YouTube filmpjes van hem gezien en hij scoort behoorlijk makkelijk!
guykroudikorsou +8250
= videoshop.
Tistogwa +51333
Deep Fake Videoshop is zo 2002 Wel een mooi jaar trouwens ;)
joepmeloen +91
Ik heb de statistieken bekeken maar laatste 15 wedstrijden 1 goal en speelt in een 4-4-2 opstelling als linkerspits…. Meestal rond 60ste minuut gewisseld….. heel aparte transfer dit……
realistisch1953 +14221
In principe mag het niet uitmaken waar een werknemer (in dit geval een voetballer) vandaan komt maar we hebben nu wel heel veel spelers uit het buitenland. Ik bedoel hier niets discriminerends mee maar het is wel opvallend.
dekeepervandenhaag +3520
Zionistisch complot zeker van Arnesen zeker?
Juicher +62452
Ezequiel 25:17
The path of the righteous man is beset on all sides
By the inequities of the selfish and the tyranny of evil men
Blessed is he who, in the name of charity and good will
Shepherds the weak through the valley of darkness
For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children
And I will strike down upon thee
With great vengeance and furious anger
Those who attempt to poison and destroy my brothers
And you will know my name is the Lord
When I lay my vengeance upon thee
arthurschopenhauer +23188
In the name of the father, and of the son, and the Holy Spirit, amen.
MarcosCuracao +53775
Mooi man. Bijbel quotes zijn altijd goed (zelfs op FR12) want is de life guide van de mens. Helaas snappen weinig mensen dat.
Juicher +62452
Dit was wel met een andere intentie haha.
MarcosCuracao +53775
Maakt niet uit, het is en blijft een quote uit het meest belangrijke boek😊
FRSebbie +38238
You know what they put on french Fries in Holland instead of ketchup?
Juicher +62452
Kenner U
porto1908fr +10573
En God (Slot) zag dat het goed was.
Mrunterwijst +10623
Royale with cheese
arthurschopenhauer +23188
Dat is goed nieuws, maar nog steeds ben ik er van overtuigd dat er aanvallend nog wat bij moet.
Idrissi, Wahlemark, Dilrosun en Alireza vind ik zeer matig.
Bij Paixao is het nog maar afwachten of hij in de buurt komt van het niveau van Sini.
Szymanski zou evt ook op de vleugels kunnen spelen, maar hij is veel beter/belangrijker op het middenveld.
guykroudikorsou +8250
Dilrosun en Walemark zijn (worden?) misschien nog wel ok. Idrissi, Alireza en (obv eerste indruk) Gimenez lijken heel matig.
arthurschopenhauer +23188
Gimenez kan/mag je niet beoordelen op basis van amper 10 minuten. Geef hem een paar wedstrijden de kans voordat je daar iets zinnigs over zegt.
listo +613
Eens! Zirkzee kapen van Anderlecht!
Kwintsheul +14771
Walemark zeer matig, zegt ie gewoon....
Er zitten hier echt mensen bij die volgens mij liever kunstrijden op de schaats kijken dan voetbal.
wateringer +15997
Eens met deze held!
guykroudikorsou +8250
Ik verwacht dat Kokcu deze zomer alsnog vertrekt. Vooral als Zeroukhi ook nog komt straks.
arthurschopenhauer +23188
Nee. En nee.
Kralingenfeyenoord +2723
Is er een jaar geweest dat er zoveel nieuwe spelers zijn gekomen? Ik raak de tel kwijt. 😉
Zenn +11489
Bulllaude heeft dit seizoen 13 x gespeeld , is 10 maal gewisseld had 2 assists en 0 doelpunten maar ik laat mij graag verrassen
joepmeloen +91
Speelt ook als linkerspits in 4-4-2 systeem dus dan had gnonto ook gekund voor minder geld…
arthurschopenhauer +23188
En ik laat mij graag verassen.
DeKuipforever +201347
Nu gelijk...???
Spiderpig +176247
Mijn vader zegt iets heel anders..
Jeroen.Z +2461
Die leest de krant waarschijnlijk
DeKuipforever +201347
Eet je bordje leeg...???
Tistogwa +51333
Ga aan het werk ?
bewussie +3080
Leg je opblaaspop een keer weg?
Peanut +16656
Ben benieuwd naar deze speler!
carpeventum +4285
Hoe staat het met de vergunningen van Paixao en Lopez?
Timberman +100864
Loopt voorspoedig
carpeventum +4285
Dank voor de update kameraad
Jeroen.Z +2461
Lopez heeft zijn werkvergunning vanuit Amerika, hij zat gisteren op de tribune bij rkc-feyenoord. Paixao gaat nog even duren denk ik ivm Braziliaanse werkvergunning duurt volgend mij vaak langer
Bati +40113
Als Az interesse had zal het wel een goede speler zijn, schijnt ook 2 benig te zijn.
HenkietankieFR +8481
3 benig hoor ik zelfs
MattieKH +9429
Das Gnonto waar je het nu over hebt.
Dezwartetulp +77386
De nieuwe Walemark!
Frthijs +760
W
Korkiekarel18 +48200
Aster Vranckx halen als vervanger van Aursnes. Moet om en nabij de 8mil kosten.
TernotGrauner +3460
Wil je 3-7-0 gaan spelen ?
Timberman +100864
1-10-0
Korkiekarel18 +48200
Hoezo? We hebben maar 4 basis waardige middenvelders als Jens weg gaat.
Bjorn1980 +6132
Was eerder ook interesse voor toen hij voor Kv Mechelen speelde
oldskool71 +4376
https://www.fr12.nl/nieuws/moeder-gnonto-verwacht-deze-week-transfer-naar-feyenoord
malle pietje +1469
De link werkt niet
oldskool71 +4376
wanne kutsite.
malle pietje +1469
Niks van waar dus
Dezwartetulp +77386
Wat moeten wij nou met de moeder van Gnonto?
corfr1912 +8860
Weet jij dat niet? Die heeft ballen. 1 enorme links en 1 enorme rechts buiten. Walsen alles plat speelt met fluwelen zachtheid.
MarioFR +11920
Oef het schijnt dat AZ dus over is gestapt naar een veel betere middenvelder uit de MLS... Veel beter dan Bullaude volgens Twitter
Timberman +100864
Ja alles is beter bij az volgens iedereen behalve het dak
TrotsvanRotterdam +12388
@Timberman, ons dak is niet beter.
Bij een goede regenbui is die zo lek als een "mandje" en ben je zeiknat.
Voor de rest is alles bij ons wel beter dan bij die 🧀boeren😂😂
IJzerenKees +132099
gelukkig hebben wij scouts in dienst
laat az dat maar door twitter doen dan
Korkiekarel18 +48200
MLS is een competitie van niets. Beste knul is ook al 23.
bjornzz +640
Heb hem toevallig live zien spelen ongeveer een week geleden tijdens Houston-Montreal. Vond het zelf niet heel veel, niveau van wedstrijd lag ook laag.
Timberman +100864
Weetje wat laag is az's dak paar jaar terug....
Dezwartetulp +77386
Haha, de aanhouder wint (de dakhouder van AZ niet)
bjornzz +640
Ik moest lachen.
listo +613
Ondanks ik Coca Cola lekkerder vind smaken ga ik toch voor het huismerk wanneer het te duur blijkt, aldus Az.
Debozebanaan +3861
En z'n moeder?
IJzerenKees +132099
die speelt met haar boze banaan
TernotGrauner +3460
Die verwacht haar dochter in Feyenoord V1
Frthijs +760
koop mees hoedemakers feyenoord
TernotGrauner +3460
Oh nee toch, hij speelt ook met nummer 33
rene1952 +1007
Is een goede speler als ik lees en zie over hem.
Mocht Feyenoord teveel middenvelders hebben dan kan hij altijd nog uitgeleend worden aan AZ of 020..
IJzerenKees +132099
IJzeren Kees
ik ben hoofd letter gevoelig
Peter.P39 +1916
Maar wel dyslectisch, het is hoofdletter, één woord. 👍
Peter.P39 +1916
Kees z'n talenknobbeltje is een beetje aan het roesten.
corfr1912 +8860
Zouden jullie de oudere supporters wat credit willen geven?
benaantje123 +14283
Gnonto
[FR]Thomas +227603
Hoedemakers
KeithMoon +5287
Brokkenmakers
Barrypapa +15969
Benaantje123
Christian.d27 +44
09.40 dinsdag op Schiphol
-Feyenoord-010- +4064
Goed bezig!
delangemuur +11773
Lekker vreemdelingen legioen zo. En dan toch 6 spelers uot de eigen opleiding weten op te stellen. Klasse!
IJzerenKees +132099
eet jij vaak bij de plaatselijke chinees
vanwege je gebruikers naam
KeithMoon +5287
Pieste ik altijd tegen als ik dronken was.
IJzerenKees +132099
held
delangemuur +11773
Kom jij vaak bij de lokale metaalhandel?
delangemuur +11773
Respect
Broodjeaap +49482
Azijnzeiker! Tot volgend jaar op de Coolsingel!
delangemuur +11773
Zeg toch klasse
Jakule +2125
Hopen dat hij bul laude slaagt voor de medische keuring.
Timberman +100864
Cumlaude
dionline +5869
Timmerman
Barrypapa +15969
Bedankt, anders had ik het nooit begrepen 🙏🏻
listo +613
Cumlaude? Viespeuk. Dit is een voetbal forum
Traunerworden +13756
dus mooi t eerste jaar wennen en dan 2 jaar vlammen en voor 40 miljoen de deur uit. VAMOSSSSS
Frthijs +760
like deze comment als je NIET voor ajax bent
Pat82 +5110
Bullautistuta incoming.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties