Het gemis van Gernot Trauner en Quinten Timber bij Feyenoord bleek dit weekend groot. Op bezoek bij FC Utrecht moest Arne Slot puzzelen met zijn opstelling, wat resulteerde in een 1-1 gelijkspel. Volgens Pierre van Hooijdonk loopt de ideale vervanger van Trauner niet in De Kuip rond, maar zal er iemand van buitenaf moeten worden aangetrokken.
De afgelopen maanden werd vaak geroepen dat juist Feyenoord veel baat zou hebben bij de lange voorbereiding op de tweede seizoenshelft. Dat liep echter anders, waardoor het resultaat tegen Utrecht volgens Pierre van Hooijdonk goed te verklaren is.
"Feyenoord is in de laatste oefenwedstrijd twee spelers kwijtgeraakt. Dan wil je Wieffer opstellen als vervanger van Timber, maar wordt hij ziek en moet je weer een andere optie kiezen. Ik vind dat je dus wel moet kijken naar de omstandigheden", stelde hij bij Studio Voetbal.
Vervanger Trauner
Zodra Wieffer wel fit genoeg is om in de basis te starten, noemt Arno Vermeulen het een 'logische optie' om hem op zes neer te zetten en Geertruida te laten zakken naar het centrum. "Zeker", beaamde Van Hooijdonk. "Maar als blijkt dat Trauner dit seizoen niet meer kan spelen, dan kun je nu nog een extra centrale verdediger halen."
Daarbij had hij ook al een naam in gedachte. "Jan Paul van Hecke van Brighton. Hij is een rechter centrale verdediger die vorig jaar werd verhuurd aan Blackburn Rovers en het jaar daarvoor aan Heerenveen. Deze week speelde hij mee in de FA Cup. Het is iemand die je gelijk kan neerzetten, kant en klaar."
De 22-jarige Van Hecke brak door bij NAC Breda en maakte al vroeg de overstap naar Brighton. Daar heeft hij tot op heden nog niet veel mogen spelen. Zijn basisplaats in de FA Cup tegen Middlesbrough van afgelopen zaterdag was pas zijn derde wedstrijd in het shirt van the Seagulls. De kans bestaat dus dat Brighton open zou staan voor een nieuwe verhuur. Overigens is Feyenoord nog met geen enkele verdediger concreet in verband gebracht.
Topreactie
Feyenoord1 +102602
Ali moeten we trouwens gewoon lekker houden joh, ligt fantastisch in de groep, pusht en geeft de jonge jongens vertrouwen zoals Fer dat ook deed, is graag bij Feyenoord, heeft de juiste mentaliteit, en geeft altijd 100% en zoals je gister zag gewoon een goeie speler om er bij te hebben
Plaats reactie
Ron.O +1348
Zal wel uit Pierre zn eigen kokertje komen
eppo +72233
Zo kant en klaar is het niet pierre.
beppie172 +65926
Tuurlijk, die gaan 'm met nog maar een half jaar contract verhuren........
KoudBierLimonade +2549
Eens met Pierre.
kazan +1461
NAC die krijgt dan zeker een oplijdings vergoeding
ruudgeels +196
Kazim is het trouwens
AirMax1 +1653
Ach, ik heb veel van die flamboyante, clowneske, zelfoverschattende, talentloze Kazim Kazim genoten
ruudgeels +196
Kwam die oetlul ook niet met Karim Richards?
ab_duinhouwer +38
Waarom oetlul? Feyenoord heeft veel z'n hem te danken.
Paulus98 +151438
De namen rollen weer binnen.
Ik laat het maar over aan te Kloese en Slot, en wacht wel af.
Liser +19876
Ik heb genoeg tips gezien van Pierre
DeBuurman +1790
Breda adviseert Breda
Rumble +6818
De man die Kazim Richards tipte
danny-p +16573
van Hooijdonk..... die adviseerde toch ook Kazim Kazim #fail
echtwel +2212
Ja als hij net zo goed is als Kazim dan zeg direct doen!
rowan1908 +1318
Deze jongen heeft in totaal 1 wedstrijd gespeeld voor Brighton. Pierre: hij stond afgelopen weekend weer in de basis, ja toevallig ook de eerste keer
jack98 +47023
Dat zal Slot wel leuk vinden; een talentvolle Nederlander erbij voor de kern is goed!
VDVD +20397
Mooi shirt dat Blackburn
fr--opa +110664
En logo!
VDVD +20397
Blackburn moet die neushoorn nemen
voetbalotelli +825
Macron maakt sowieso dikke shirts
wickyfr +2712
Macron is een paardenlul
voetbalotelli +825
Die Franse Macron zeker. Maar het merk macron vaak mooie shirtjes
PutdekselGooier +11018
Na de eerdere tip van Pierre waardoor we uitkwamen op Colin Kazim moet je dit natuurlijk gelijk doen.
charlaykc +9543
Dacht er ook gelijk aan haha
Fabian +63588
Boetius?
Kieboom +40059
Ok geen goed idee van mij dan.
Maar die v,Hecke vond ik wel een aardige speler.
Ter overbrugging
fr--opa +110664
Morgen. Zeker een goede optie Kameraden. Jean-Paul van Hecke kan ons helpen. Toen hij al bij NAC Breda zat hoopte ik al op zijn komst...
Feydiedje +5195
Als je een half jaar eerder was geweest was die 100% gekomen. Toen wilde die graag terug naar nederland want zn vader was ernstig ziek. Die is nu helaas overleden dus weet ik niet of die nu drang heeft om weer hier te komen spelen
sjaarloos52h +21777
Wat een raar argument gebruik je hier en ook nog eens een dikke aanname!
Feydiedje +5195
zn vader was mn collega dus niet een enorme aanname
JDJ +17973
Komt uit PvH Bredase koker.
1987fey +5487
Lijkt me in onze situatie niet eens zo`n gekke optie.
Wel treurig dat mensen nu direct over Kazim beginnen. Iedereen zit er wel eens naast en ik schat van Hooijdonk hoger in de de gemiddeld fr12`er. En Kazim was op dat moment in die situatie geen gekke optie, omdat Feyenoord 0,0 geld had.
feybra78 +4396
Precies. Zelfs Slot ziet het bij zijn aankopen wel eens verkeerd en die heeft meer te besteden dan in de tijd dat Kazim werd aangetrokken.
Boerenkool +723
Pierre heeft er verstand van. Analist bij NOS, analist bij ESPN, RvC bij NAC, supporter van Heerenveen........als je dan geen verstand van het spelletje hebt ? In ieder geval wel van zakken vullen.
Bozoinoranje +3044
Na de fantastische tip van onze Kazim , moet dit ook een topper worden !
alsje +8697
Is het gek om te denken dat de aandacht expres zo naar een Zerrouki is gegaan, omdat Feyenoord geheim wilt houden met wie ze verder bezig zijn? Waaronder een verdediger bijvoorbeeld.
tinuskiprich +3205
Wel een goeie , maak er maar werk van….!
VakJJ1908 +8418
Misschien huren tot einde van het seizoen dan kan je verder al je mogelijke budget gebruiken voor een 6 aantrekken.
voetbalotelli +825
Huren gaat niet, heeft een contract tm juni 2023
hoppa +442
Deze man stond paar jaar geleden al op feyenoord zijn lijst is wel een goede verdediger
Kieboom +40059
Niet eens zo,n gek id.
Wesley Hoedt is volgens mij ook. Transfervrij.
feybra78 +4396
Wesley Hoedt is niet meer vooruit te branden.
Reinaldo16 +20936
Aub niet! En linksbenig
D3ss3rs +815
wel een goede vriendin
Vetklep +319
Je kunt mij daar ook gewoon direct neerzetten hoor. Waarschijnlijk geen goed idee maar het kan wel
NTDFR12 +57
Pi Air komt eindelijk een keer met iets goeds..
bassie_adriaan +0
Pierre, hopelijk is hij beter dan Kazim Richards ;-)
Hanegem +4341
Wel makkelijk hé , je geld verdienen met achteraf ouwehoeren .
Mijn moedertje lief , zei dan altijd !
Da's een koe in zijn reet kijken .
kuurie69 +13002
God hebbe haar ziel, en zo is het maar net.
Rob12 +1345
Pierre en goeie tips...geen goeie combi
LLRoelJ +1095
Denk dat Slot wel zit te wachten op tips van Pi-Air!
FRFC0165 +1872
De laatste keer dat Pi-Air ons een speler tipte…
teauvenoir +78186
Prio 1: RCV
Prio 2: een GOEDE aanvaller
Prio 3: "6"
Opdonderen met 8 miljoen voor Zerrouki, totaal gestoord.
LLRoelJ +1095
Dat zit je niet zo lekker he...
martien snellen +590
Volkomen mee eens.
ricodetico +13013
Deze week speelde hij mee in de FA Cup. Het is iemand die je gelijk kan neerzetten, kant en klaar.
Daar heeft hij tot op heden nog niet veel mogen spelen. Zijn basisplaats in de FA Cup tegen Middlesbrough van afgelopen zaterdag was pas zijn derde wedstrijd in het shirt van the Seagulls.
Gelijk staan en geen wedstrijdritme komt niet met elkaar overeen lijkt me
eppo +72233
Ik zou afgaan op wat de algemene opinie hier op FR12 is mbt Hecke.
teauvenoir +78186
We hebben absoluut een RCV nodig. Rasmussen kan niet en Geert kan er wel spelen, maar hij kan ook nodig zijn als rechtsback bij blessure of schorsing van Pedersen en heeft zelf ook een back-up nodig als hij zelf afgeschakeld mocht raken. Het moet net als Trauner een goede kopper zijn die makkelijk en betrouwbaar voetbalt en opbouwt. Hoeft niet eens per se snel te zijn want hij wordt geflankeerd door snelheidsduivels Pedersen en Hancko. Type Botteghin volstaat. Een snelle, goed opbouwende verdediger is nu ff onbetaalbaar, want we moeten geld overhouden voor nog een versterking. Hoewel een 6 geen overbodige luxe is, hebben we wel genoeg opties voor die plek, suboptimaal wellicht, maar wel adequaat genoeg: Wieffer, Dermane, Geert, Kokcu. Zelfs Hartmann en Mike Klein zijn opties. Ik zou liever een versterking voorin willen zien. Ook al hebben we 35 buitenspelers, geen enkele volstaat. We hebben echt een creatieveling nodig die kansen kan scheppen, zoals we nu aanvallen is vrij kansloos en veel doelpuntloze gelijkspellen liggen op de loer.
teauvenoir +78186
M
A
N
D
!
svds +33511
Benita back up rechtsback...
teauvenoir +78186
Is niet goed genoeg. Is aanvallend leuk, maar defensief ontzettend kwetsbaar.
Kuytblessure +10422
Mijn voorkeur gaat wel uit naar Geert centraal en de 6 positie + rechtsback goed bezet door anderen. Denk dat Slot goed gezien heeft dat CV zijn beste positie is.
BrilletjevanvanDaele +5855
Zodra je Pierre leest stop je direct
Dankzij warhoofd hadden we een top spietzzzz. Ene kazim.
Laat die nou het spelletje ik ben scout niet meer bedenken aub
Kuytblessure +10422
Zodra ik Pierre lees, gaat mijn hart sneller kloppen. Held!
BrilletjevanvanDaele +5855
alleen als voetballer maar niet als scout en anaalist
IJzerenKees +130781
ja de tips van pierre die kennen we haha
WvH +15445
Prima toch. Half jaar huren met optie tot koop. Kun je geen buil aan vallen.
WvH +15445
Oh nee contract tot medio 2023. Dus nu op te halen voor heel weinig
sykoofox +87573
Laten we weer eens onze held vertrouwen! Haal maar op die gozer!
Jasonking +23022
De man die ooit Kazim - Richards tipte ........
Oke Volgende
40jaarfrustratie +41631
Jezus, wat een ongelofelijke debiel was dat. Absolute dieptepunt toch wel dat ie een bal van de Ajax lijn haalde in A’dam.
teauvenoir +78186
En toch had ik Kazim niet willen missen, met zijn rood-roze Bentley.
ruudger +8418
Ik zou sowieso voor een tijdelijke vervanger gaan, dus huur, eventueel met optie tot koop.
Kritisch +22095
Klinkt heel logisch, ware het niet dat Slot tot het gênante aan een ziekelijke obsessie heeft voor die rare Algerijn…
Je mist een vervanger van Trauner en je flankspelers blinken ook niet bepaald uit maar desondanks gaat alle aandacht uit naar Zerrouki, terwijl je Wieffer voor die positie heb en daarachter nog Dermane heb. Over een paar weken is Timber ook weer terug dus dat maakt Zerrouki overbodig.
Maar probeer dat Slot maar eens uit te leggen, zijn wil is wet en dat legt die iedereen op…
hvdv65 +8390
Het zagen is al begonnen?
Zo triest dit
NickSchiedam010 +619
It’s in the name ‘Kritisch’
WvH +15445
Slot heeft van ons eigenhandig weer een topclub qua prestaties gemaakt. Lekker gaan bekritiseren dus.
Inderdaad heel triest.
Kritisch +22095
Slot heeft ons gisteren ook eigenhandig 2 kostbare punten gekost….
LLRoelJ +1095
.....zucht..... Slot zorgt er eigenhandig voor dat we weer meetellen.
Spijksupporter +6581
Balverlies op het middenveld en niet meelopen met je man heeft ons 2 punten gekost.
FRkoentjeo +11200
Azijn was in de Bonus zeker? Neem nog een slokje.
RobinLandman +2023
Slot is God
dennis-zuid +4237
Hou je domme bek alsjeblieft
teauvenoir +78186
Goed commentaar.
teauvenoir +78186
Ik vind het geen idiote gedachte. Niet briljant, maar ook zeker niet idioot.
FNoord4ever +2730
Die gast is al onhaalbaar lijkt me. Die verdient een Premier League salaris..
NickSchiedam010 +619
Huren voor half jaar
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties