Feyenoord-target Luka Stojković heeft met succes zijn medische keuring doorstaan bij Dinamo Zagreb en zal zijn handtekening zetten onder een contract voor meerdere seizoenen. Volgens 1908.nl is het nog altijd geen uitgemaakte zaak dat de 19-jarige middenvelder daadwerkelijk gaat tekenen, en Feyenoord blijft zich volop inzetten voor zijn komst.
Verschillende media uit Kroatië zijn ervan overtuigd dat Stojković gewoon een transfer gaat maken naar Dinamo Zagreb. Met de transfer is een bedrag van drie miljoen euro gemoeid, dat aangevuld kan worden door bonussen die zijn afgesproken. Er is ook een doorverkooppercentage van tien procent bedongen. Stojković is tevreden met het aangeboden salaris. Hij zal bij zijn nieuwe werkgever drie keer zoveel gaan verdienen.
Feyenoord heeft zich op het laatste moment gemeld bij NK Lokomotiva Zagreb en dacht via een bedrag van ongeveer drie miljoen euro een akkoord te bereiken. De Rotterdammers slaagden er uiteindelijk niet in Stojković te overtuigen van een overstap naar Nederland. Kroatische media maakten melding van het feit dat de 19-jarige middenvelder het nog te vroeg vond voor een overstap naar het buitenland.
Met een overstap naar Dinamo Zagreb hoopt Stojković een volgende stap te kunnen zetten in zijn ontwikkeling. Feyenoord heeft de intentie om na het vertrek van Ezequiel Bullaude een veelbelovende aanvallende middenvelder aan de selectie toe te voegen. Deze speler kan zich op de achtergrond verder ontwikkelen en uiteindelijk uitgroeien tot een vaste waarde in het eerste elftal.
Topreactie
fr--opa +110891
Nu gaat het rap hoor mensen, Opa 50K nog voor de Rotterdamse Derby !
Plaats reactie
progress +2358
Ach kon zomaar bozenic 2 worden bozenik met een k zie het begon al.
remonda +513
matige window
klick44 +18176
gewoon onzin dus. anders had hij wel gekomen
feyenoord_Freak +14067
En toch worden we weer dit jaar kampioen 👏🏻 come on hopelijk komen er zagreb tegen in de CL en slopen en vegen we ze helemaal van het matje als Feyenoord zijnde 👏🏻👏🏻
flip12 +1011
😂😂😂
marrecos +48497
Liever die 3 + de 7 van Pedersen uitgeven aan een goede 8
Feyenoorder1992 +1082
Welke 7? Pedersen wordt verhuurd met verplichte optie tot koop.
malle pietje +1475
Wel opletten
ArneGod010 +4593
Dynamo Zagreb bestuur net zo vies als hun supporters ! 🤮
Ray1988 +545
Had toch nooit gekomen
tdetank +11959
Zonde, had Zagreb graag een loer gedraaid na al dat gedraal en gedraai. 3 mln. zou voor het huidige Feyenoord toch te overtreffen moeten zijn?
Feijenoord1908 +3652
Heeft hij zich toch aan zijn woord gehouden, heel zeldzaam. Beter maar ook dat Feyenoord niet verder is gegaan voor deze jongen, want anders had Zagreb ook kunnen zeggen dat Ivanusec niet meer te koop was.
theo_de_tokkie +13348
die komt toch niet meer.
Roffainha +1108
Denk wel dat die komt hoor. Alleen als Feyenoord de stekker eruit trekt komt hij niet.
Stojković is zijn vervanger! Dus ook Zagreb gaat er vanuit dat hij gaat
Jatochnietan +23839
Hadden we al geroepen naar hem dat we sfeer hebben?
Jatochnietan +23839
Dat is er een die niet komt, en voor de Gnontowappies…ook die komt ook niet…
Kwintsheul +14848
Tot zo ver deze dooie mus weer.
Dani.D +2252
Maak ook niet uit,deze miljoenen besteden aan bitello en ivanusec
Dilrosun en Kasawirjo en timber verkopen
julio54 +3141
Eens, maar welke club wil Dilrosun of Timber kopen?🤔
Maximaal +269
Zou Timber nog niet zo snel afschrijven. Voor de rest helemaal mee eens
Bati +40204
Niet zo snel zegt die dan
Kaloe +9639
Misschien wil Arsenal Timber kopen 😎😎👍👍
dutchrulez +365
Die heb ik na een paar wedstrijden van hem in het eerste jaar al opgegeven en afgeschreven 🤪
Steven_Seagal +27994
🇸🇦
Jatochnietan +23839
Ja voor 3 miljoen….kan een topper worden bij Excelsior
Ron.O68 +1164
Als stand-inn voor zn
twin-brother
Dani.D +2252
Voor dilrosun schijnt er veel belangstelling te zijn
Alleen zijn salaris is hoog
Maar timber moet je eigenlijk niet verkopen en hopen dat ie goed speelt
julio54 +3141
Ik heb nog nergens gelezen dat een club belangstelling heeft voor Dilrosun 😳
Roffainha +1108
Hoezo Bitello?? Weer zo n speler die geen rechtstreekse versterking is. Feyenoord kan beter geen spelers halen, of een speler halen die Feyenoord gelijk beter maakt.
Supporter +610
Prima al dat gedoe op deze site wie wel of niet komt. Wacht rustig af wat de officiële Feyenoord site te melden heeft en reageer daar dan op op deze site. Nu ook Idrissi weer. 'Al onderweg', eerst zien dan geloven. Op naar zondag.
DeEijk +92320
Afgeschreven
Reintjuh +5333
En dat is 1 ..
sebas1980 +6707
Laat lekker gaan... we lopen als een bedelaar achter de spelers aan
Paulus98 +157125
Die kunnen we vergeten.
Op naar de volgende.
ongelooflijk +2628
Nu eens een versterking aan trekken!
Een speler( Spertsyan) die ons weer kampioen kan maken....
FR4evah +164
Die wil naar Ajax, maar de RvC ligt er daar voor, vanwege 'Oekraïne'...
Roffainha +1108
Hoezo opeens met Spertsyan aankomen? Laat die lekker naar Ajax gaan
kuipkuipkuipkuip +7405
Ik ben dan toch altijd wel weer benieuwd welke deus dit soort verhalen de wereld in jaagt. Was al weer zo met Slot door dat kut AD. Nu ook weer.
senesi1908 +3708
We worden gewoon rood wit geblokt genaaid
Aidan_Exclusive +7798
Ik vind dit echt wel een goede speler die wel wat weg heeft van Perisic en kwaliteit koppelt aan werklust en ik zou het jammer vinden als hij niet komt, want qua karakter past hij goed bij onze club...goed voetballen, doelgericht zijn en bikkelen
Stoppel +3645
Ik denk dat dit ook een beetje een politiek spel is. Dynamo krijgt Stojkovic, wij uiteindelijk Ivanusec. Stojkovic is uitentde vervanger van Ivanusec bij Dynamo
Aidan_Exclusive +7798
De directe vervanger van Ivanušec is denk ik Butina, maar Stojkovic is echt wel een talentje...daar gaan ze een leuk bedrag aan verdienen over 2 jaar
Roffainha +1108
Hmm denk dat Stojkovic en Butina dat gaan uitvechten. Met het vertrek van Ivanusec heeft Zagreb toch een vervanger nodig en dat is Stojković.
Arjuanito +9231
Haha… straks sluit de transfermarkt en hebben we geen fatsoenlijke 10 kunnen vinden. Echt.. ik ben er zo klaar mee.
En nee Timber is geen 10 en Ivanusec (als die al komt) ook niet. Wat een drama transfer zomer.
antoine_van_der_donk +235
Helemaal mee eens waardeloze transferwindow
Roffainha +1108
Hoezo nu het al een waardeloze transferwindow noemen? We hebben 1 wedstrijd gespeeld!!!!
Is het niet wat vroeg om dat te beoordelen.
Zouden we de aankopen wellicht iets langer de tijd moeten geven dan 1 eredivisie wedstrijd, voordat we ze afschrijven als waardeloos.
Supporters lijken wel manisch depressief. Voor de wedstrijd van Johan Cruyff schaal las ik dat we PSV wel even van de mat zouden spelen en daarna is het elftal kut, aankopen waardeloos, seizoen kunnen we al vergeten 😂
Jeff010frz4 +765
Boeie op naar de volgende.
Dagjesmensch +1049
Feyenoord wil speler X
Feyenoord kan speler X vergeten
Beetje het Feyenoord nieuws van de afgelopen maand
Forever +343
we gaan langzaam naar de fase wat overblijft op de markt en paniekaankopen/huur. voor aanvang van seizoen hadden we de beste selectie. zijn nu toch wel voorbij gestreefd door PSV. met de goals ze ingekocht hebben. die lampen barsten van het vertrouwen. gelukkig krijgen we die pas in december tegen.
rickbo14 +411
Staan na 1 speelronde al 2 punten achter. Dalijk Sparta en Utrecht uit. Ben bang op een 2017/2018 seizoen waarbij je in december al een x aantal punten achter PSV en Ajax staat
mellie +7596
Mooi. Zal vast niet veel beter zijn dan/als zichiel. own yought first! Hadden wij maar een trump
Arjuanito +9231
Dan maar Sauer op 10… ohh nee te jong… Slot en jeugd is sowieso geen combi.
RatioRonnie +732
Nergens op de wereld spelen kinderen bij nationale topclubs en toch denkt iedereen het hier altijd beter te weten. Bijzonder.
mellie +7596
Kan er zo een paar voor je opnoemen
dierenhulp +95719
Nou duidelijk en weer door
wnsiej010fr +4949
1 luka weg nog 1 te gaan.
FrenkHaser +1184
Geef Gvd onze eigen jeugd eens de kans, is toch om te janken om jaar in jaar uit te zien dat alleen bij nood of als we echt niet anders kunnen de jeugd een kans krijgt. Zie kokcu en luts, die komen echt wel bovendrijven
Voor altijd... +1813
Ja, Slot en Ten Kloese kunnen er geen reet van hé?
Heb toch een beetje vertrouwen in de heren man! Het is geen tros bananen bij de Appie afrekenen met de zelfscan hé?
RatioRonnie +732
@vooraltijd jij snapt er echt helemaal niks van.
Als je die jonkies 3 seizoenen elke wedstrijd laat spelen worden ze vanzelf minimaal 80ovr en in de tussentijd als het wat moeilijk loopt zet je hem gwn op amateur of professional... Logisch toch! Zo moeilijk is het niet.
Feyenoorderfan1244 +1460
Ivanusec
Idrissi
Bitallo
Dan denk ik dat alle posities ingevuld kunnen worden
jggp1908 +4227
Wel gek dat we liever een 19 jarige Kroaat halen die geen directe versterking is dan Milambo de kans geven.
Glenn Lagerwaard +2148
Enkel de supporters met onderbuik gevoelens roepen om Milambo !!
Zoals blijkt is de Staff niet tevreden genoeg over Milambo , anders hadden ze hem wel opgesteld denk je niet ;)
Dus zo gek is het niet ... 1+1=2
FR-17 +1252
Je hebt die jongen toch zien spelen in de oefenduels? Deed het echt meer dan prima!
john-12 +1352
Vond zechiel overtuigender persoonlijk...
Glenn Lagerwaard +2148
In een oefenduel inderdaad !! 1 zwaluw maakt nog geen zomer. Er wordt ook getraind , en daar wordt de opstelling door gemaakt hoe je traint !
RatioRonnie +732
En slot tijdens de hele voorbereiding. Als jij het beter xiet in die paar minuten moet je echt van carierre switchen. Hopelijk breng ik je niet op ideeen want realistisch gezien, gezien je uitspraak kun je beter bakker of timmerman blijven
Glenn Lagerwaard +2148
Jij begrijpt er helemaal niets van !!
Ik zie het blijkbaar het zelfde als de staff anders had hij wel wekelijks basis gestaan ;)
FR4evah +164
Glenn snapt het! Eindelijk iemand die niet denkt dat ie het beter ziet dan de technische staf die er A. voor opgeleid is B. voor aangenomen is en C. alle zicht op heeft vanwege dagelijkse trainingen, wedstrijden en persoonlijke gesprekken...
DaanCS +1827
Deze zomer wel echt zeer teleurstellend.
Verschil met vorig jaar is dat we toen ook niet per se ‘lekker’ werden gemaakt met grote namen. Alleen Gnonto, maar die had toen nog alles te bewijzen.
Dit jaar: Zakharyan, Wijnaldum, Danjuma, Almada, Isaksen, Sinisterra, Szymanski en Ivanusec
Allemaal echte versterkingen. Wellicht dat laatstgenoemde nog komt. Voor de rest geen echte versterkingen weten te strikken die we zonder kampioenschap niet gehaald zouden hebben.
FFL +11047
Ondertussen kan ajax aankoop nr. 8 !! verwelkomen: Sutalo, van,jawel, Dinamo Zagreb. En Feyenoord maar aanmodderen met middelmaat, huur geneuzel en vertragingstaktieken van Zagreb.
Of je weer terug bent in de donkere tijden met Van Geel en eerder Peter Bosz
MJ75 +4464
Bosz handelde alle transfers en salarisgesprekken razendsnel af doordat hij steeds het openingsbod vd ander accepteerde, dat heeft heel veel geld gekost…
FFL +11047
Bosz handelt niks af, dat doet Stewart. En ik had het niet over psv,maar over ajax
Glenn Lagerwaard +2148
Zijn ook echt 8 aankopen van naam daarzo hahaha
Calimero gedrag , waar je je druk om kunt maken !!
FFL +11047
Spelers die ze blijkbaar wilden hebben en ook, zonder veel rumoer, aankochten. Dat heet 'daadkracht'
Bij ons ligt iedere naam 'binnen een uur'op straat en word je 'verblijd'met 2 'hopelijk wordt het wat' PEC spelers,en een veel te dure, spelvertragende Algerijn van Twente,
Ondertussen blijven de opengevallen posities op het middenveld leeg, is je middenveld volledig uit balans, is alle diepgang weg, maar maken ze zich wel sterk voor huur van een linksbuiten terwijl je daar Paixao al voor hebt.
Dus 'niks Calimerogedrag', maar oprechte zorgen dat je straks in de winterstop weer met 12 punten achterstand op plek 3 of 4 staat in een jaar dat er € 70mln deelnamepremie in de CL op het spel staat. De dreigende Europese afgang met dit kutmiddenveld laat ik maar achterwege
Glenn Lagerwaard +2148
Zal ik alvast een hutje op de hei bestellen voor je ? Zonder tv zonder radio. Want jij haalt de winter niet zo te lezen ;)
Jaa 1 speler gaat ook echt 50 wedstrijden spelen!!
Meer dan dubbele bezetting heb je nodig, met enkel 11 man ga je het niet redden.
Je bent zo goed als je bank/selectie breed is.
Komt allemaal goed , je moet niet zo stressen.
SoplulRevived +2164
Zit ook nog gewoon bij dynamo....
Scennix1908 +3061
we gaan dit jaar gewoon weer genadeloos af in de champions league. de selectie had voor het beginnen van de competitie al rond moeten zijn.
TrotsvanRotterdam +12391
Welke selectie is wel rond bij het begin van de competitie? Volgens mij bij geen ene club
Scennix1908 +3061
bij de clubs om ons heen ziet het er toch veel beter uit dan bij ons op dit moment. AZ, PSV en Ajax zijn op dit moment gewoon echt een probleem voor ons.
TrotsvanRotterdam +12391
Maar zijn ook nog niet rond. In de laatste paar weken kan daar ook nog van alles gebeuren
Scennix1908 +3061
ja en heb jij hun zien spelen? dat spel is nu al echt 10x beter dan dat van ons.
DeeSanto +621
Lekker belangrijk, je moet gewoon op de competitie focussen en 1e of 2e worden. CL is een leuke bonus met elke gewonnen wedstrijd. Daarnaast om goed mee te doen in CL kan je 150mil uitgeven.
Scennix1908 +3061
Als PSV geen enorme dip krijgt dit seizoen worden we op z'n best 2e. maar kijkend hoeveel ajax er nu weer impompt is de kans dat je 3e, 4e eindigt dit jaar enorm.
DeeSanto +621
Ja alleen staat het geld niet altijd in verhouding met de prestatie. Zie vorig jaar, wij hadden in waarde de minste selectie, maar werden wel kampioen.
bar +3911
Maar gelukkig zijn Dinamo en Feyenoord op het moment in direct contact. Haha.
memyselfandi +359
Kent natuurlijk de stad en dat is een iets andere stad dan ROTTERDAM
Bob Jeroen Ridaie +2077
Je had szymanski haal je zerouki na 5 afwijzingen gênant voor woorden en ja ik weet zijn 2 verschillende spelers.
TrotsvanRotterdam +12391
En wat is nu je punt in deze topic?
Bob Jeroen Ridaie +2077
Jij heb zeker zo een zure kop
Korkiekarel18 +48212
Korkiekarel18 +37998
Stojkovic vandaag medische keuring gehad bij Zagreb. Komt dus NIET.
17-08-2023 22:22
Korakel wist dit gister al 🎩🪄🔮
BobdeBaas +1516
Wat zegt die magische bol van jou nog meer dan ?
Korkiekarel18 +48212
Ivanusec is ook binnen
you_never_walk_alone +8735
Mischien,waarschijnlijk,ongeveer, voor de hand liggend, naar alle waarschijnlijkheid, normaal gesproken,...... de alomtegenwoordige woorden bij onze club....
mariasantino +236
Loopt nog niet echt lekker allemaal
Reinbo +17735
Braziliaan halen
feyenoord_delft +6033
Vermoeiend dit.
Peter Schlijckelmann +5175
Het schijnt dat de deal met Ivanusec bijna is beklonken maar het zou ook kunnen dat het niet zo is, tot zover het laatste nieuws. Komende 14 dagen houden we u op de hoogte.
1970hetjaarvan +7484
concreter dan dit is het nog niet geweest!
onraad +5506
HEEFT DIE AL GETEKEND DAN ?
is er al n foto van hem in het shirt van dinamo ?
maak je niet druk , zolang er niets bekent is willen ze hierzo ALLEEN MAAR KLIKS hebben
simplysteef +6368
Vanuit hem bekeken wel een slimme en logische keuze. In eigen land nog even 1 of 2 jaar doorontwikkelen. Wel balen voor ons.
Doodles25 +1276
Gnonto wil weg bij Leeds, is dat een 10? Talentvol?
lerenbalmetveter +2913
Schei uit man, totaal geen toegevoegde waarde, hooguit tijdens het douchen na de wedstrijd/training.
jonaathn +14826
Rutger en z’n hopeloze berichtgeving.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties