Feyenoord staat niet meer open voor een vertrek van Calvin Stengs. De aanvallende middenvelder werd dinsdag in verband gebracht met een overstap naar Leeds United. De Engelsen hebben bij de Rotterdammers geïnformeerd en kregen al snel te horen dat Stengs 'niet meer beschikbaar is'. Dit schrijft journalist Joe Donnohue.
Stengs zal na een hectische periode zelf ongetwijfeld ook geen oren meer hebben naar een vertrek bij Feyenoord. Na de transfersoap rondom Charlotte FC heeft Stengs aangegeven de Rotterdamse club steeds meer te waarderen. De linkspoot krijgt onder trainer Brian Priske een belangrijke rol in het elftal en Champions League-voetbal spreekt ook aan.
Leeds United moet hierdoor doorschakelen naar een andere buitenspeler. Stengs werd dinsdag ook genoemd bij Wolverhampton Wanderers. De club uit de Premier League is op zoek naar een vervanger van Pedro Neto. De buitenspeler vertrok voor zestig miljoen euro naar Chelsea en willen een deel investeren in een nieuwe aanvaller. Stengs werd daardoor in de wandelgangen genoemd als betaalbare optie.
Wolverhampton Wanderers heeft zich niet gemeld bij Feyenoord, maar wanneer ze dit zouden doen, zal het antwoord naar verwachting hetzelfde zijn als bij Leeds United: niet meer te koop. De interesse in Stengs kwam naar buiten nadat Carlos Forbs te duur werd bevonden. Ajax wil het aankoopbedrag terugverdienen en na een rampseizoen zitten clubs niet te springen om grote bedragen neer te tellen voor spelers van de nummer vijf van afgelopen seizoen.
Plaats reactie
crashtestdummy +22235
Dus Forbs is te duur, en daarom schakelen ze over naar Stengs.
Yeah right. Je vindt dertig euro te duur voor een crackhoer, en biedt dan twintig euro voor een callgirl.
Tiefstraal toch op!
Peter.B +1125
Goed verwoord!
FRekajje +90
Mooi gezegd.
Anony.M +530
Stengs verkopen is prachtige assists en goals mislopen! Onze enige creatieve voetballer op t veld!
Rechtsbinnen +3526
Voor minimaal 25 miljoen zou ik hem laten gaan.
Vanmiddag nog.
DtK, ik wil Stengs wel wegbrengen hoor.
FFL +11053
Nee. Je hebt de creativiteit van Stengs gewoon nodig.
De plaatsen 1 en 2 zijn goed voor directe CL plaatsing en leveren'een bekkie meer' op dan € 25mln
Rechtsbinnen +3526
Ik respecteer jouw mening.
Wel vind ik dat die creativiteit van hem in te weinig wedstrijden naar boven komt.
Vind hem te vaak wat te weinig laten zien voor de intrinsieke kwaliteiten die hij heeft.
Als hij 'er zin in heeft', is hij tot mooie dingen instaat.
Maar als hij dan weer zo'n 'zwakke' periode heeft naar mijn smaak dan kan ik mij daaraan ergeren, ik denk dan: gvd gast, kom op nou jij kan veel beter, niet zo slap.
FFL +11053
Hij is idd wisselvallig. Maar als je hem dan tegen PEC ziet... Je hebt verder nauwelijks een creatieve speler van dit kaliber in je selectie en vindt er maar eens eentje die ook haalbaar is.
Zarpa +1927
Wellicht is het zo dat de knie van Stengs heel zwak is bevonden door de Amerikanen. Logisch in zo’n geval dat Stengs dan niet wil weggaan bij Feyenoord.
Christian +1063
Ik liep vroeger weleens een blauwtje en ik was ook weleens blauw….komt wel dichtbij zo
Breakdown +10854
Te Kloese heeft stemmingswisselingen. Lazio komt met een bod van 12 miljoen: nee. Charlotte FC komt met een bod van 8 miljoen: ja doen we want hij heeft toch een slechte knie. Leeds wilt hem hebben: nee we verkopen hem sowieso niet.
Hangmat +1290
Er zal iets meer aan de hand zijn dan stemmingswisselingen dunkt me
Rechtsbinnen +3526
Ik was 125% overtuigd van DtK.
Beginnen toch wat barstjes in mijn vertrouwen te komen.
Hij is nog steeds erg goed, maar met transfers vind ik hem niet ijzersterk.
Misschien wil Mark Dickpick Overmars hem ern spoedcursus geven.
FFL +11053
De speler heeft zelf ook nog wel iets in te brengen. Als die niet wil houdt het op
Mes-Que-Un-Club +335
Lazio pakte niet door na het eerste bod, Charlotte was op verzoek van Stengs. Wat heeft DtK fout gedaan dan ?
oelewapper +224
We moeten Wiefer nog vervangen . Om dan ook nog een andere steunpilaar te vervangen is het wel erg kort dag.
Jeffert +712
Eens, die positie is te matig bezet nu. PRIO
Hangmat +1290
Vind je Zerrouki geen goede optie?
FeyenoorderT010 +249
Om bij Jaffa shoarma te scheren prima maar voor Feyenoord 1... Komt aan alle kanten te kort
Mes-Que-Un-Club +335
Hahaha, mooi verwoord. Het probleem met Zerrouki is dat hij het niet oppakt. Hij kan echt goed voetballen, heeft inzicht maar beperkt zichzelf. Kijk ook naar die halve ingreep tegen Zwolle waar die goal uit valt. Te geforceerd. Het moet goedkomen met hem maar dat ligt aan hem of hij bereidt is die stap te nemen. Voorlopig is het niet goed genoeg
ramsteijn +5017
Gelukkig blijft Stengs, en geweldig dat Dennis te Kloese laat zien dat wij niet afhankelijk zijn van spelers die moeten verkopen. Alleen voor een top transfer mogen ze nog vertrekken.
Brabander +3999
De juiste constatering....
Feyenoord_R +11463
Verkoop die gozer
Brabander +3999
En jij dan ook wegwezen.....
FrBubba +19586
Boven de 10 miljoen zou ik hem alsnog verkopen.
Leuk dat ie nu tegen PEC het goed doet.
Maar in de CL en grotere wedstrijden hebben we niet veel aan hem gehad.
Bati +40219
Gelukkig speelde je veruit meer " kleine " wedstrijden dan "grote" wedstrijden en daarin is Stengs met zijn creativiteit onmisbaar.
Je hebt alleen Geertruida, Hancko en Hartman die in de CL wat kunnen betekenen.
Djk1 +5696
Onzin, heeft diverse CL wedstrijden beslist
FrBubba +19586
Oh ja welke dan? 1 vrije trap tegen Celtic die een normale keeper eruit had gehouden.
Verder kom ik niet.
Djk1 +5696
Assist en 7 sleutelpasses thuis tegen Lazio. Ook in Madrid 4 sleutelpasses. Won verder ruim de helft van zijn duels en had talloze succesvolle dribbels.
ramsteijn +5017
Daar denk ik wel anders over, gelukkig maar.
Brabander +3999
Ontiechelijke AZIJNZIJKERT... slaat nergens op ik denk da de gij meer verstand van verzekeren hebt, maar daar twijfel ik ook ernstig aan.....
Brabander +3999
Fr Bubba...
FrBubba +19586
Stoere praat voor een Brabo
Rechtsbinnen +3526
Eens maar ik zou toch wel minimaal 15 miljoen willen beuren (exclusief bonussen).
nietgeschotenmeestalmis +224
Wat roept Stengs hierboven op de foto?
Ideeen hieronder deponeren.
Peterk +35226
Flauwe kul natuurlijk. Als er een club komt die een goed bedrag op tafel wil leggen mag ook Stengs weg zoals eigenlijke elke speler in dit land. En terecht. Zo zit het voetbal nu eenmaal in elkaar. Proberen veel te vangen voor een speler en een talent terug kopen en weer opleiden.....
FR08pjotr +20475
Mooie laatste zin
FR08pjotr +20475
Alles is te koop. Voor de juiste prijs. Als je 30 mio kunt vangen altijd doen
melvinfeyenoord +1534
Bij 20 mil
Slotovic +6121
Voor 8M zeker niet meer bellen. Vanaf 20M word er eventueel op genomen.
kikkererwt +29162
"De buitenspeler vertrok voor zestig miljoen euro naar Chelsea en willen een deel investeren in een nieuwe aanvaller."
Goede zin @crew
VanKlotelenBurg +4023
Als dat debacle met Charlotte niet was gebeurd had hij misschien wel naar Leeds gegaan. Misschien maar goed voor ons zoals het allemaal gelopen is
FFL +11053
Waarom zou Stengs, anders dan voor het geld, in Hemelsnaam naar de Championship of een potentiële degradant in de PL willen gaan als 'ie bij Feyenoord CL en om de titel kan spelen?
IJzerenKees +133659
ga s een ava regelen joh
rickyboy +641
Niet bepalen
FFL +11053
Als er een'blokkeerfunctie' op deze site was ging je er nu uit, met je 'ava' gezeik.
hichelay +737
Regel het nu maar gewoon, nu zitten we tegen een raar wit poppetje te praten.
ron1872 +8209
niet bepalen
Markies +609
Kuddedieren zijn het
De sukkeltjes met ava
GroenGrasKuip +1806
Simpele ziel met je ava gelul
Mexicano +6462
Weer 1 die het niet snapt
Adilson.N +198
Wat snapt hij neit? Dat je een Ava moet nemen?
rickyboy +641
Wat is de toegevoegde waarde van een ava dan. Iedereen bepaald voor zichzelf
ron1872 +8209
hij moet niets adison
GroenGrasKuip +1806
Zijn van die systeem mongolen. Als er iets afwijkt van de massa krijgen ze kortsluiting en gaan ze jaren zeiken over Ava. Vooral blikken Kees
Peterk +35226
Geld is een prima motief om ergens naar toe te willen. Over 5-6 jaar is hij uitgespeeld en dan gaan ze ook niet met de pet voor hem rond....
FFL +11053
'Met de pet voor hem rondgaan'? Omdat 'ie nu voor het minimumloon speelt?
Even voor de goede orde. Stengs zal nu zéker € 1mln p.j. verdienen. Daarvan mag hij 50% belastingvrij in het VVCS belastingfonds storten. Houdt 'ie € 500k bruto over. Moet je toch aardig van kunnen leven én nog van overhouden. En voorheen bij Nice en AZ zal 'ie ook niet 'op een houtje hebben hoeven bijten',dus met dat 'met de pet moeten rond gaan' na zijn carrière zal wel meevallen 😉
Stoomtrein +540
Die laatste zin ook weer lol
LordNelom +2182
Ik had eroverheen gelezen
Olafs +4821
Direct sneertje, nog even ter verduidelijking. Mochten we het niet onthouden hebben.....
Houtman +4716
Forbs duurder dan Stengs.
Ze worden steeds gekker in 020
jepe1949 +6730
Dat zit daar in hun genen.
“Wij zijn de maat der dingen in de eredivisie.”
Zelfs nog 4-5 seizoenen zoals de afgelopen 2 gaat dat niet veranderen.
Degraderen zou het beste zijn.
ETSVL +17391
wij zijn nog steeds "de gekke" met 8 miljoen voor stengs
Frits74 +6317
Als Neto voor 60 mln naar Chelsea gaat, zal Stengs voor 20 toch wel los te weken zijn?
nietgeschotenmeestalmis +224
Ja maar welke club gaat nu nog 20 betalen als Feyenoord al weer heeft aangegeven met 8 tevreden te zijn?
Theedoek +18059
Nieuwkoop sturen
frvlissingen +3728
Hoewel Nieuwkoop geen topper is, is soms van onschatbare waarde voor Feyenoord. Heeft in ieder geval een voorzet en maakt ook doelpunten.
KeithMoon +5299
En trekt zijn benen niet terug, nooit wegdoen en gaat in de strijd voorop
nietgeschotenmeestalmis +224
Nou ja, nooit…. 3 seizoentjes max mag er toch wel wat nieuws staan.
Theedoek +18059
Ja leuk, maar is niet goed genoeg voor Feyenoord. Weg met middelmaat.
Jrob +2652
De Engelse ponden kunnen nog steeds spreken....dus tot begin september is er nog van alles mogelijk...🤷
LARSCF2 +3129
Gtst aan de maas.
st6n79gzp7 +1372
We laten van de basisspelers sowieso niemand meer gaan. PUNT
realistisch1953 +14243
Gaat toch wat op een soap lijken, beetje vreemde gang van zaken...
GerrieFR +7847
We zullen Stengs nog hard genoeg nodig hebben, zeker in de CL. Goed standpunt van Feyenoord.
coolsingel123 +2060
Heerlijk dat Stengs blijft
En heerlijk dat de arrogantie bij 020 blijft. Die gaan zo echt niks meer verkopen.
Alchemist +12653
Hun bank slurpt hun bank leeg.
guykroudikorsou +8305
Ware het niet voor de medische keuring dan was hij nu gewoon weg hoor. Naar Charlotte voor minder maar eerst ook naar Rome.
Scennix1908 +3063
in europa kan hij gewoon spelen, maar in amerika word heel anders omgegaan met blessures en oud-blessures
Jatochnietan +23839
Allemaal optyfte!!! We gaan kampioen worden!
FrNiels2017 +157553
Hahaha het idee dat Forbs meer waard zou zijn dan Stengs 😂
Rotterdammert010 +1287
De tijd van betaalbare opties beschikbaar bij Feyenoord, zijn voorbij vriendelijke vriend.
Antinasal +271
Beste nieuws
"ajax ....... zitten clubs niet te springen om grote bedragen neer te tellen voor spelers van de nummer vijf van afgelopen seizoen"
Heerlijk nieuws.
Giolola +1128
Denk dat die Ravioli ook nog wel serieus bijdraagt aan een hogere afschrijving van de transfersommen...😝 Goedemorgen overigens en een Feyne dag!
CyberBliek +5515
Haha die laatste zin. Hulde crew!
DickLeCoq +1696
In de afgelopen weken heb ik veel irritaties gelezen dat we de selectie op tijd op orde moeten hebben. Maar het lijkt eigenlijk dat deze week pas de markt in beweging komt. Hoe kun je dan ooit “op tijd” de selectie rond hebben?
PapaKevin83 +15395
Dat is elk jaar wel zo, maar dan moeten ze het zelf niet roepen als doel
tupelo10 +2486
Net wat van Basten zei opschuiven die hele handel alle competities laten beginnen op 1 september, alleen de noordelijke landen eerder laten beginnen.
rodjeknor +5399
Als er niemand van de basis vertrekt hebben we de boel toch al vroeg op orde? Er kwamen zes van de acht nieuwe spelers uit de helikopter.
1970hetjaarvan +7495
mogguh allen
goed nieuws ( behalve het zinnetje 'als betaalbare optie'.... blijft een rare 'link' als het om Feyenoordspelers gaat die steevast basis zijn)
Feijne dag allen
Feyenoorder +2391
Precies dat. Gelukkig is Feyenoord inmiddels niet meer de club waar spelers voor een prikkie opgehaald kunnen worden.
Paixaobeste +5715
Mocht voor 8-10 mil naar charlotte, is wisselgeld voor engelse clubs. Zal nu niet ineens hoger zijn
PapaKevin83 +15395
Tuurlijk wel. Zo werkt dat eenmaal.
theone +10549
Blijkbaar wel, ook een liverpool vraagt nu 5m pond meer voor vd Berg, hoe later op de tm hoe duurder spelers worden.
Sjeep +16082
Wat fucking gruwelijk dat we in de positie zitten dat we gewoon nee kunnen zeggen
kkhahsdedhkdh +45159
Mogge-muppets hier blijven. Voetballiefhebbers verhuizen
FR1908_Rob +100
Mooi om te zien dat Feyenoord in de positie is om zulke clubs de deur te wijzen. Er wacht onze een mooie tijd kameraden!
dierenhulp +95816
Verhuizen
Sen1908 +21507
Mogge kameraden!
matcho08 +1240
Spelers van de nummer 5 van vorig seizoen. Lekker hoor
Paardensnorkel +156
Goedemorgen dames en heren. We zijn weer wakker! Maak er maar weer iets mooi van vandaag.
danny-p +16573
Helaas pindakaas ! 20m anders optyfen
mataglap +7633
Jammer joh
Animism +6572
25 miljoen en hij is beschikbaar hoor, maar Dennis haalt tot nu toe niks dat basiskwaliteiten heeft (op Bueno na, moet je ook nog maar zien tegen sterkere tegenstanders)
keukenkoning +8310
Wieffer werd hier ook afgebrand..... Sini.... Santi.....
Beetje geduld.
Animism +6572
Nieuwe aankopen überhaupt nog niet gezien, daar gaat het niet om.
Maar voor de CL, moet je een paar extra toppers hebben
keukenkoning +8310
De scouting heeft toch een paar mooie spelers opgeleverd dus ik hou vertrouwen.
Animism +6572
Achter stengs hebben we niks, Osman is een rechtsbenige linksbuiten, dus zal daar ook niet helemaal tot zijn recht komen.
Op 6 heb je Zerrouki, dat is niks. Zechiël is een topper in wording, maar blessuregevoelig en je moet daar een topper voor halen dus
1234567890 +177679
Nog geen 🦫 nieuws
RicoLA +11209
Trots op crew
Alchemist +12653
Goedemorgen helden.
Altijd leuk om slecht nieuws over ajaks te lezen.
petertje73 +252946
Goedemorgen
patje67 +74
Goedemorgen vriendjes
petertje73 +252946
Goedemorgen
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties