Andreas Skov Olsen bevestigt vandaag dat Feyenoord tijdens de zomerwindow interesse had. De Rotterdammers wilden ver gaan om de buitenspeler over te nemen van Club Brugge. De geluiden waren dat Feyenoord een recordbedrag van rond de zestien miljoen euro over had voor de Deense international. Olsen zag een stap naar De Kuip zitten, maar de Belgische club werkte, tot ongenoegen van de stadionclub, niet mee aan een transfer.
''Dat klopt zeker. Het leidde uiteindelijk niet tot een transfer naar Feyenoord. Ik was op de hoogte van het bod. Ik heb met Brian Priske gesproken'', vertelt de 24-jarige rechtsbuiten in gesprek met Tipsbladet. Olsen stond open voor een vertrek uit België. ''Ja, een transfer was een optie voor mij, maar het werd redelijk snel afgeschoten, als ik het zo kan zeggen. Het gaat nu goed bij Club Brugge. Ik heb een prima seizoensstart gehad, dus dat is fijn.''
Naast Olsen was Feyenoord tijdens de laatste dagen van de transfermarkt ook bezig met Mads Bidstrup. De verdedigende middenvelder bevestigt ook de interesse van de Rotterdammers. Uiteindelijk kwamen de Rotterdammers en RB Salzburg er niet uit over de middenvelder met een marktwaarde van negen miljoen euro. ''Ik hoorde er inderdaad over, maar het was heel laat in het transferwindow. Ons seizoen was al begonnen, dus de focus ging snel weer op Salzburg.''
Bidstrup is bij de tegenstander van Feyenoord in de Champions League geen vaste waarde in het elftal. Ondanks zijn reserverol was de rechtspoot niet van plan om te vertrekken. De komende periode blijft de focus om zich in het elftal te spelen. ''Dat is precies wat ik van plan ben te blijven doen tot januari of de zomer,'' sluit de transfertarget van afgelopen zomer bij Feyenoord het gesprek af.
Plaats reactie
Feyenoorderick +26
Sem Steijn en Nainggolan halen.
Feyenoorderick +26
Nainggolan, Timber en Hwang samen op het middenveld. Dat lijkt me niet verkeerd!
FRlegend +16955
Too little too late van Te Kloese. En ook een enorm bedrag voor een vleugel. Vraag is of je geen groot talent zou kunnen scouten voor dat bedrag a la Minteh.
Ton.G26 +188
Kut Belgen
Waakvlam1989 +17454
Topic over spelers die niet gekomen zijn, een zwaar teleurstellende transferzomer waardoor PSV nu al uit zicht is en je je uiterste best zal moeten doen om 2e te worden.
Frankster +20922
Maar we hebben nu een Technisch Manager
Paulus98 +147484
16 miljoen, wel veel geld.
DieGuzman +1773
Onbeskovt veel geld
Fr1908fcTW +68
Een duim voor u. Hahaha
OveAiaiaiaiOle +9817
Feyenoord afdeling Zuid-Korea oprichten.
Laat die Hwangers maar komen
FR08pjotr +20381
Aanhwangers
Radiohead +1202
Dat zou Hwangbeleid zijn
Km010 +5176
Winterstoppie
nelis24 +2113
Ben bang dat dit toch een type huysegems was geworden
Pelleboog1908 +42974
Dat zie je al aan dat downie-hoofd.
Clasie12 +2432
We moeten meer types als Hwang hebben, desnoods voor een paar miljoentjes extra, want hij was wel erg goedkoop. Maar als je dat soort krachten haalt ga je toch makkelijk op plek 1 en 2 meedoen ieder jaar? We moeten gewoon eens wat beter scouten want er zijn genoeg van dit soort spelers te bedenken. Dtk komt altijd met de tweede en derde garnituur en ook pas in de aller laatste week, dan heb je gewoon geen keuze meer
rob52 +1258
Meld je aan als scout als je het beter kan , ben benieuwd
VuipKrees +3
Waarom ben jij geen technisch directeur geworden in vredesnaam? Ben benieuwd naar je lijstje met parels!
Frankster +20922
Eigenlijk nog een paar miljoen richting Rode ster
Dee-010 +3925
Je hebt niks aan dit bericht joh.
Wazzup +30585
Hoop money money money
OveAiaiaiaiOle +9817
Deense eieren na pasen
RobbieDeHaag +1319
Fuck al die Denen. Voor dat geld hadden we wel wat beters kunnen kopen. Als iemand tenminste op tijd was gaan scouten.
MCMLXX1-Creata +324
Fuck Perez...
Joy.E +896
Racist
FRM010 +6612
Gestopt met lezen. Boeie.
Michiel.D +3374
Allemaal berichten waar we geen reet aan hebben, we hadden goede versterkingen moeten halen afgelopen zomer dan hadden we al die fiascos nu niet hoeven te bespreken en hadden we er beter voor gestaan...
Km010 +5176
Skov steijn halen
Jc1908 +516
Ik zeg niet perse Steijn maar zou wel een speler halen die veel achter de spitsen in de 16 komt en het vermogen heeft meters te maken. Type til , Steijn, Toornstra die zorgen er ook voor dat je spits meer ruimte krijgt doordat ze veel in de 16 zijn en hebben bij het druk zetten een toegevoegde waarde.
PedroManu1978 +517
Ja die Guis mis je wel hoor!
nelis24 +2113
Stengs bijvoorbeeld?
Jc1908 +516
Mwa heeft het loopvermogen niet
4c77vhpyhc +0
Als het zo doorgaat praten we dadelijk Deens
Mario-1been +397
JAAAAAA WE WORDEN GEKKKKKKKK RUTGER BELLEN
Keesdekip +653
Bever is met pensioen toch?
Panzerfaust +8421
Zie hem liever tussen 6 planken of in een urn
Mario-1been +397
tijd voor cava
rob57 +3031
Is dit nodig?
WvH +15331
Leuk. Maar hoe goed zijn deze 2 nu helemaal? Misschien redelijk, maar zeker niks bijzonders. En om dan voor die twee 25+ miljoen af te tikken lijkt me zwaar overdreven. Scouten, scouten, scouten. Of haal echt goede spelers. Wacht tot contracten aflopen. Leg contacten. Wees slim. Frank A. had ons hier prima mee kunnen helpen.
Don Pablo +8840
Inderdaad... zijn geen echte versterkingen aam de bovenkant, al zijn ze zeker wel beter dan Osman e Zerrouki.. maar hoe moeilijk is dat 😀
WvH +15331
Das niet heel moeilijk inderdaad.
gozerkerel +4359
Hij heeft het over een "prima seizoensstart" terwijl brugge 5de staat, 7 punten achter koploper Genk, en hij in 10 competitiewedstrijden 4 keer heeft gescoord, prima hoor!
Laat maar zitten, de geruchten over zijn gemakzucht kloppen.
KasKrakers +7830
Hij mag alsnog komen hoor
kkhahsdedhkdh +43009
De rode draad; het was heel laat in de transferperiode. DtK kwam veel te laat serieus op de markt. Als je de vraagprijs biedt, maar je doet dat op de allerlaatste dag waardoor een verkoop geen optie meer is, moet je je ogen uit de kop schamen dat je niet een paar dagen eerder hebt gehandeld. Want het geld was er blijkbaar, en nu zitten we weer zonder rechtsbuiten en met die miljoenen op de bank
Mark.O62 +809
Ah een nieuwe td. Solliciteren!
F5 +2821
Poeh heb wel moeite met die naam uitspreken dus doe maar een andere td liever
eefb014 +5410
16 milj geboden.midden i n. transfer periode op de buiten speler. Was helaas niet genoeg.niet zo miepen. Staat een redelijk elftal waar je gewoon tweede mee moet worden.
jookito +320
En Bidstrup is niet eens basisspeler bij Salzburg, waar zijn we mee bezig?
jookito +320
Was 16 miljoen niet een beetje te gek voor Olsen?
Kieboom +39615
Niets is te gek voor Feyenoord.
16 miljoen voor een versterking aan de bovenkant is niet overdreven veel.
Je kans op weer CL wordt ermee vergroot..
je wint makkelijker wedstrijden en doordat de spits ook beter bediend wordt, gaat die ook meer renderen .
Kortom je elftal wordt beter
WvH +15331
Bovenkant? 4 x gescoord in 10 wedstrijden. Nog anderhalf jaar contract. Ik zou wachten of verder kijken.
nelis24 +2113
Het blijft een gok
Adriaaantjeeeeeee +25145
Kopuhhh
Likmereet +2235
Gewoon wachten tot de winterstop en dan het liefst tot de allerlaatste dag, of zelfs het laatste uur. Of zullen ze ervan geleerd hebben??
jostie +7585
Wat lul je nu stom. Dat het zo laat naar buiten komt is alleen maar goed. Ze zijn er al veel langer gesprekken aan het voeren, mensen en mogelijkheden aan het bekijken. Feit dat wij daar niks van afweten doet niks af aan het feit dat ze hard aan werk zijn.. dat het niet allemaal zo loopt als gehoopt en dat ze ZELFS het laatste uur dingen nog proberen te regelen zegt meer over hun inzet dan over ze wachten..
Gers +12837
Eens
Mark.O62 +809
Stel je niet aan, kleuter.
Santiagotto1961 +5185
Bidstrup MATIGE speler. Goed dat het niet doorgaat.
Feyenoorderick +26
We moeten Sem Steijn halen
verreoosten +8409
We moeten helemaal niks, behalve ons bekeren tot het catholicisme.
010dragert +4940
Gezondheid
FrNiels2017 +156255
Doet het vaak goed in het verre oosten
Dennis.M +1673
Ik las alcoholisme
uumer +385
Omdat???
Hij nu een paar goals heeft gemaakt.
Balbehandeling en techniek matig.
Mijnans van az in alles 3 klasse beter.
Likmereet +2235
Nou.. weet t niet zo net. Ik vind Steijn wel heel veel energie en power hebben. Was me vorig seizoen al opgevallen. Dat ie nu zo veel scoort dat zegt me niet zo veel en houdt wel een keer op.
kraai59 +5149
Heeft als middenvelder 7 keer gescoord, en een enorme drive. Komt altijd in de 16. Productiever dan al onze aanvallers. Zou een absolute versterking zijn.
Juventara +12067
Neen
Rotterdammert010 +1175
Ik zou het niet doen. Alleen omdat hij nu een beetje leuk speelt zegt niet dat hij gelijk Feyenoord waardig is.
Peter.P39 +1873
Dat zijn er wel meer niet, maar die lopen er toch echt.
Rotterdammert010 +1175
Dat is waar. Ik hoop dat ze er van hebben geleerd.
Robin.K +198
Steijn zal niet slagen bij Feyenoord. Past totaal niet bij het Feyenoord spel.
lerenbalmetveter +2798
Denk aan Wieffer, afgebrand voordat hij maar één bal beraakt had.
Kijk waar hij nu staat, heeft ons heel veel centjes opgeleverd.
Jrob +2640
Gisteren al gezegt ... Nu misschien met die nieuwe manager...Nieuwe kansen !
HeZz +502
Nog zo een van Twente die straks niks meer kan zodra hij bij ons zit, nee dank je. Bord op schoot scouting
CLAM +1714
Soort type Andre Hoekstra, en die scoorde behoorlijk, maar Stijn vindt ik wat verfijnder. Denk wel dat hij inmiddels te duur is.
larsjeeh010 +2486
En nu heb je Osman haha
foreverfey +26552
Osman is eigenlijk ook een Linksbuiten ipv rechts.
tonz +175
Klopt... maar wordt nu afgerekend op de rechtsbuiten! Hopelijk Stengs weer snel fit. Mag onze Braziliaanse wereld topper even op de bank gaan zitten!
foreverfey +26552
Eens die bakt er geen hol van. Nog lange na geen Sinnisterra niveau.
SEYVEN +14006
Dit is echt DE speler die je nu mist. Ben benieuwd of hij deze witnernog haalbaar is. Stond deze zomer ook al in de belangstelling van oa Arsenal.
luc1908fr +442
Hij mag nog steeds komen hoor!
Toppie00 +1996
In de winter een nieuwe poging dan maar.
sinistera +80
Gewoon in januari een nieuwe poging wagen
Spiderpig +174205
Eerst een nieuwe TD aanstellen
grenzeloos +13944
Het was een optie.
Met zulke slappe tekst een bericht niet waard.
DeKuipforever +197736
Hoe goed ben je (Bidstrup) als je niet eens in de basis staat bij een club als RB Salzburg waar het ook niet bijster goed loopt...???
frhenkeb +1204
Kut trainer
DeKuipforever +197736
Meestal stellen trainers wel hun beste spelers op...
FrNiels2017 +156255
Bijlow zit ook op de bank
DeKuipforever +197736
Oeps, eh... Uitzonderingen bevestigen de regel...
onno +15984
Dat bevestigt slechts dat trainers ook hun beste keeper opstellen.
FrNiels2017 +156255
Je bent het woordje niet vergeten, onno
SEYVEN +14006
Veel te kort door de bocht om op basis daarvan te suggereren dat het geen goede speler is.
Spiderpig +174205
Te laat in de transfer periode .....lekker gewerkt Dennis
Diffa85 +11129
Misschien is Dtk nu wel een keer op tijd..
feyenoord_Freak +14028
Die Bidstrup is ook niet lekker met zijn team bezig plus hij zit ook nog eens op de bank die had net zo goed bij ons kunnen komen spelen toendertijd maar dat hoeft van mij nu ook niet meer .
Ledfr +1168
In de winter halen dan?
Peter Schlijckelmann +5107
Wat moetje er mee. Ze zijn er niet........
010ert +19611
Heeft na het sluiten van de markt maar liefst 1!!!! goal gescoord. Wat een fenomeen
Bobby +901
Ja Brugge draait ook middenmoot
demolenaar +18395
En die andere knakker bistrup zit op de bank
Kieboom +39615
Op basis van de beelden van deze 2 spelers, zouden dit wel 2 directe versterkingen zijn.
Alleen bij dergelijke bedragen, moet je ze natuur live in actie zien.
En ze over een langere periode volgen.
Opvallend hierbij is ook dat ze ,naar ik meen, uit de koker van Priske kwamen
Dus wat heeft Te Kloese allemaal lopen doen joh
demolenaar +18395
Bistrup zit nu ook voornamelijk op de bank staat ook hierboven
Kieboom +39615
Zegt ook niet altijd alles.
Feyenoord leent ook Sauer uit en komt vervolgens met Osman aanzetten.
En begin niet over dat Sauer het bij Nac ook niet waarmaakt.
Want dit is precies de verkeerde club voor hem.
Een degradatie kandidaat, die amper over de middenlijn komt
Spiderpig +174205
Je hoort ook niks meer over het aanstellen van een TD.
De transfermarkt gaat over een paar maanden weer open...Dennis zal wel weet gewoon blijven zitten.
FrNiels2017 +156255
30 januari wordt een drukke dag.
Spiderpig +174205
Haha ....Dan schrikt ie weer wakker ja
Kieboom +39615
Dan is ie net terug van vakantie
FrnickFr +6779
Wees blij dat hij niet is gekomen.
Grote lastpak bij Brugge vaak geblesseerd en slechte mentaliteit.
FREVER +16608
Je praat de media na.
progress +2313
Media verteld ook weleens de waarheid
FrnickFr +6779
Dus een maat van mij die bij Brugge werkt is de media. Tuurlijk 😂😂
patrickbmx +2208
Nee
Kieboom +39615
Met een T
Bobby +901
Bilmaatje denk ik ouwe kocksucker
FrnickFr +6779
Je bedoeld je vader?
14mei17 +3374
Media is meervoud dus het zou vertellen moeten zijn en in geen geval verteld, enkelvoud is vertelt
FREVER +16608
14mei17, ik hoop voor jou dat je niet serieus bent.
KireH +18862
Nee, ‘gelukkig’ hebben we nu Osman!
FRSieb +87425
als het zo doorgaat zet kroe de likes weer uit
RemmingtonSteele +21037
Stel dat je een voorhoede had van Skov Olsen en Buonanotte...
oane12 +38284
Kampioen
ankona +13649
Stel dat je getrouwd was met de buurvrouw....
(... dan had ik een goede reden enorm boos op mijzelf te zijn.... )
Symex010 +5503
Als je hier meetelt ben je een enorme loser.
ankona +13649
zelfs als je een enorme loser bent tel je hier mee
Brahma +5245
Precies wat Symex010 zegt. Wat een loser.
FRSieb +87425
ga lekker naar het cafe joh lamlul
AfstandsSchot +9388
Als Skov Olsen serieus meent dat Brugge een goede start heeft, zou hij zich bij ons nu absoluut thuisvoelen.
WitteKongolo +661
Lezen is lastig
AfstandsSchot +9388
Groter fontje kan u helpen.
DieEneGastUitZuidland +52000
Als je 29278 likjes heb hoop ik dat je pech heb met je brommer
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties