SC Heerenveen kijkt na het aantrekken van Denzel Hall opnieuw naar een verdediger van Feyenoord. De Friezen zijn geïnteresseerd in Ramon Hendriks. De 22-jarige verdediger van de Rotterdammers heeft de mogelijkheid om basisspeler te worden bij een club uit de Eredivisie.
Of Hendriks openstaat voor een overstap naar SC Heerenveen is niet duidelijk. De linkspoot heeft aangegeven zijn kans te willen grijpen bij Feyenoord en weet dat hij als back-up dient voor de Slowaak David Hancko. Hendriks heeft ook van Feyenoord te horen gekregen dat hij in De Kuip mag blijven.
Leeuwarder Courant-journalist Sander de Vries brengt het nieuws dat SC Heerenveen dolgraag Hendriks wil contracteren. ''Ze zoeken een linksbenige centrale verdediger die ook als linksback uit de voeten kan. Ramon Hendriks van Feyenoord is een van de spelers die ze willen hebben. Daarnaast zijn ze ook op zoek naar een rechtsbuiten en een tweede keeper.''
Hendriks kan bij SC Heerenveen gaan werken met oud-Feyenoorder Kees van Wonderen, en ook Sven van Beek staat nog altijd onder contract bij de Friezen. FC Utrecht is ook nog altijd een club die de ontwikkelingen van Hendriks nauwlettend volgt. De 22-jarige verdediger heeft een contract dat loopt tot medio 2025 en een transferwaarde van ongeveer 750.000 euro.
Plaats reactie
tvm +1809
Nou die 750.000 ligt niemand wakker van . Lekker erbij houden niks mis mee.zal vast zo nu en dan wel iemand met een pijntje uitvallen
Feyenorthnl +218
SCH zit zelf ook altijd hoog in de boom en onderste uit de kan bij verkoop, dus nu ook maar volle pond, FC Utrecht wil ‘m ook !! Dus hoogste bieder 😉
Jonathan.M31 +59
Verhuren of verkopen met terugkoopclausule voor een redelijke prijs
sjaarloos52h +21551
Tja, wat is redelijk….daar tobben de geleerden al jaren over!
fey82 +2739
Verhuren is een goeie deal
jepe1949 +6683
Gewoon erbij houden deze kameraad.
kcg4cq9vq8 +4809
Blijven graag!!
Edwin.T +62
Hendriks moet nog wel even blijven, een paar euro erbij en 2 jaar verlengen en over 2 jaar loopt ie voor een veelvoud de deur uit, allemaal blij.
rob57 +3023
Wij zijn geen Aldi
Tapiaz +28520
Wel voor de juiste prijs, want die Friezen hebben ons in het verleden ook vrijwel altijd heel vervelend gedaan als wij een speler van hen over wilden nemen. Zo kan ik mij herinneren dat hun voorzitter Riemer van der Velde meesmuilend opmerkte 'die kunnen ze in Rotterdam bij lange na niet betalen', toen wij belangstelling hadden voor Ziyech.
SantiagoFR +5498
Zou hem lekker houden als back up voor Hancko en als links back, is beter als Lopez
detrotsvanrotterdam +8556
Ik zie hier mensen die denken dat Heerenveen het voor ons doet. Niks daarvan ze gaan gewoon voor eigen succes.
klick44 +18058
prima verkopen met doorverkoop. Gaat weinig spelen
Tapiaz +28520
Ik vind het wel een hele leuke speler, maar kennelijk komt hij in de ogen van Arne te kort. Denk idd ook dat ie bij ons weinig gaat spelen, zeker als Geert blijft. We hebben nu wel genoeg verdedigers lijkt me met: Hancko, Geert, Trauner, Hartman, Beelen, Hendriks, Lopez, Pedersen, Kasanwirjo, Nieuwkoop. En dan ben ik er vast nog wel een vergeten......
Paulus98 +144026
Lekker in de kuip blijven.
Echte_Fan +24291
Heerenveen wil de verdediging dicht timmeren. Ze willen alleen Feyenoorders.
VanKlotelenBurg +3670
Ze kunnen beter een paar Schotten kopen om het doel dicht te timmeren
Kaloe +9417
De familie Bassie ?
SantiagoFR +5498
Hij zei dicht timmeren
Bentje +2377
Nooit maar dan ook nooit doen jongen ontwikkeld zich goed en linker cv is schaars zeker van zijn niveau dus laat lekker hier
klick44 +18058
eerst verlengen dan
Barry.B19 +34
Waarschijnlijk bedoelen ze Hélène, maar dat begrijp ik wel 😉
rob57 +3023
Heerenveen wil voor een dubbeltje op de eerste rang zitten
ibmebudh +3206
Mag toch hopen dat het of huur is (maar wie wordt dan de back-up van Hancko), of er meer betaald wordt. 750k voor een back-up CV van een ploeg die CL speelt slaat natuurlijk helemaal nergens op.
VanKlotelenBurg +3670
Lopez?
Panadero +946
Nino halen svp !!!!!!!!
hulst24 +4102
Een rechts buiten en 2e keeper nog ?
Alireza
Lamprou
Fworldcup1970 +11216
30M😙
Henkie055 +37
3M is beter🔑
K.T +1747
Ff normaal doen Kees
bietje +1432
Beetje een dilemma. Hendriks lijkt me niet vaste basisspeler te worden van Feyenoord 1 (trage handelingssnelheid, blessuregevoelig, niet opbouwend), maar we hebben geen echte backup voor Hancko. Ik zou hem denk ik toch verkopen en een betere verdediger erbij halen.
beppie172 +64842
Linksbenige CV erbij halen, Ramon verkopen met optie tot terugkoop.
fey82 +2739
Verhuren
bietje +1432
Optioneel, maar verhuren doe je met spelers waarvan je denkt dat ze feyenoord 1 halen. Denk je dat hij dat gaat halen?
fey82 +2739
Eigenlijk niet....hmmm Utrecht ook weer terug
1234567890 +169711
Gewoon lekker bij Feyenoord blijven ga nog zeker minuten maken
Koning-Nicky-24 +3282
Jammer dat hij vorig jaar geblesseerd raakte. Had hem wel bij Utrecht in de basis willen zien!
SantiagoFR +5498
En dit is waarom spelers de centen pakken en vertrekken wanneer de mogelijk daar is. Nu lekker houden en seizoen aankijken. Voor een lullige 7,5 ton raak je hem altijd wel kwijt
leefdebeef +23320
Zo willen we allemaal wel eens wat. Meestal als wij iets van Heerenveen en co. willen moeten we aardig lappen dus ik zou zeggen draai de rollen eens om .
Wesley Pol +7734
5 mil lijkt mij prima
mar0183 +336
Gun hem de transfer, wordt bij ons toch geen basisspeler.
SterkerDoorStrijd27 +996
We hebben ook een back up nodig. Dus we hebben hem sowieso nodig
rene1952 +1006
waarom Lomp? dat is een zuivere vorm van doorselecteren..
zo niet dan speelt die allang bij Real of City.
wakkerman +237
Ik vind het echt triest en persoonlijk zou ik het niet weten hoe ik het hem zou moeten vertellen maar.......zelfs een Russische tank heeft een snellere wendbaarheid dan hij. Zijn blessures hebben hem genekt voor echt top voetbal en dan is Heerenveen voor alle partijen de beste oplossing.
Feijenoord1908 +3496
Ik heb het te doen met Heerenveen: ze spreken natuurlijk een andere taal in Friesland, dus ze begrijpen niet dat Hendriks niet te koop is en dat hij blijft bij Feyenoord.
Bobiku +8538
Dat is een leuke fa2 zeg!
Yorampaar +4050
Pff die Van Beek is ook alweer 29. Tijd gaat snel
Feijenoord1908 +3496
Ik zat gister FIFA te spelen, tegen Porto, en kwam er een voetballer voorbij met de naam Cabral. Moest gelijk terugdenken aan onze Jerson, even opgezocht: 32 jaar 😭 Jezus, wat vliegt de tijd voorbij.
JimRTM +6890
Geruild met Tukkers voor.... ken de deze nog, nog, nog... Wesley Verhoek
AusputzerAri +534
Als je aan die tijd terugdenkt, dan schieten de tranen echt in je reetspleet.
gwmd1 +4076
Ze bedoelen hij heeft een transferwaarde van 5 miljoen euro...
lion63 +13558
Gaat niet gebeuren, enige backup voor Hancko
Erik.V98 +344
Nee bij feyenoord houden. Is weer een speler uit eigen opleiding, die het hier ook gaat lukken.
Mirckie +468
Optyfuh gauw..stelletje eigenlanders, graaf je grens open en drijf de open zee op ajb!!
TinusTingTong +46345
Oooww Keeee.
Maare, als je Friesland losgraaft van de rest van ons land, dan drijft het al vrij snel tegen de Waddeneilanden op/aan. Of laten we die dan eerst (tijdelijk) zinken zodat Friesland naar open zee kan drijven?
Mirckie +468
Uhhhh was dat niet duidelijk dan? Die eilandjes spuiten we wel weer op met Baggerboten. Hahaha
Supporter +609
AFBLIJVEN!!
Doellat +5419
Het juiste woord.
Peter Schlijckelmann +5083
Back up voor Hacko, dan moet hij gewoon blijven. Punt uit.
fr_1993 +78085
Verhuren mag, verkopen is nog te vroeg.
Doubled010 +3508
Ik zou hem houden! Denk dat hij, mits blessure vrij, echt een killer kan zijn in de verdediging!
medtown +5938
mits blessure vrij natuurlijk
Doubled010 +3508
Zoals ik zei idd
Echte_Fan +24291
Als hij zonder blessures blijft.
medtown +5938
Het voeg geen ene ree toe; mits blessure vrij natuurlijk.
Dat geldt voor elke speler.
Doubled010 +3508
Het voegt meer als een hele ree😂zijn carrière tot nu toe wordt overschaduwd door blessureleed… en dat op deze leeftijd al!
frmo +3882
Eens
hetmannetje +18558
Hoe is het met de interesse van 030 in Ramon? Iemand een idee?
jacc010 +2708
“FC Utrecht is ook nog altijd een club die de ontwikkelingen van Hendriks nauwlettend volgt.”
MarcoFR +2162
Te laat. Hendriks blijft en gaat volgend seizoen voor 29 mln naar Leipzig.
keukenkoning +7986
Helemaal Leipzeg!
Jigsaw +9958
Rechtsbuiten: wat dacht je van Walemark?
Pas +6926
1 mln verkoop en lage terugkoop regeling om hetzelfde als bij Nieuwkoop te voorkomen.
Wat mij betreft en waar mogelijk Walemark, Dilrosun, Pedersen en Timber verkopen. Hier en daar verlies pakken, maar voor dit kwartet zal toch nog wel 10 mln te innen zijn of niet? Hier 1 goede speler voor terug halen.
Feye0172 +3025
En geen diepte in de selectie hebben. 4 rotatiespelers wegdoen om er 1 onbekende speler voor terug te halen. Ik zou TD worden👍
Sylvano.F +1243
Je denkt is fifa carrière
Demolic +3268
Verkopen voor een miljoentje en een middenvelder terug halen
onraad +5506
man wat n lompe uitspraak
rene1952 +1006
vergeet Pedersen niet
slopertje1908 +3686
Pedersen moet blijven
rene1952 +1006
zal ik blij om zijn. niet treurig in elk geval.
Kieboom +39300
Heerenveen is een goed niveau voor Ramon.
Kunnen ze gelijk Dilrosin en Kansloswirdo meenemen
svds +33132
Gelijk doen jongen komt veel te kort voor Feyenoord. Heerenveen prima om zich verder te ontwikkelen.
Doellat +5419
U bent een echte kenner?
Harold +7340
Ze kunnen dan beter Dilrosun overnemen als ze toch een rechtsbuiten nodig zijn!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties