Feyenoord heeft maandag intern uitvoerig overleg gehad over de ontwikkelingen rondom Santiago Gimenez. De Rotterdammers hebben het bod van Nottingham Forest uitgebreid besproken. De Engelsen hebben zich officieel gemeld met een bedrag van twintig miljoen euro, dat met bonussen kan oplopen tot 25 miljoen euro. Dit meldt De Telegraaf.
Het openingsbod is zonder aarzeling van tafel geveegd. Feyenoord heeft ook duidelijk kenbaar gemaakt dat Gimenez een prijskaartje heeft van veertig miljoen euro. Hier wil de stadionclub de rest van de transferperiode niet van afwijken. Een overgang van de Mexicaanse spits naar de Premier League is dan ook verre van dichtbij.
In tegenstelling tot de berichtgeving uit buitenlandse media staat Gimenez helemaal niet te springen om een vertrek uit De Kuip. De 23-jarige spits zit op zijn plek in en is in Rotterdam verzekerd van Champions League-voetbal. Gesprekken met Nottingham Forest hebben Gimenez voorlopig niet kunnen overtuigen om Feyenoord in te ruilen voor degradatievoetbal in de Premier League.
Gimenez is überhaupt niet happig om Feyenoord voor welke club dan ook te verlaten. Hij speelt momenteel om de prijzen in Rotterdam en wil dit seizoen topscorer van Nederland worden. Zelfs als Nottingham Forest een akkoord weet te bereiken met Feyenoord, wacht hen nog een zware opgave om een persoonlijk akkoord te bereiken met Gimenez. De Engelsen hebben met Eddie Nketiah al een alternatief in beeld.
Plaats reactie
rob_vrijenhoek +28
Goed zo Santi! Meer geld verdienen kan altijd nog!
RemcoFR +26732
Als Santi nu elke wedstrijd er zeker 2 maakt en dat het hele seizoen kan hij naar een betere club en Feyenoord kan 60 miljoen vragen.
kingtoto +4630
Als hij niet meer scoort, kan Feyenoord minder vragen
W-1986 +2752
Held!
Erik-.K +270
Ik hoop dat ie blijft en denk dat ie zich nog positief gaat ontwikkelen dit seizoen
DutchVenitian +2306
Geertruida die bijtekent, Giminez die niet zomaar op een Engels boemel treintje springt, Stengs die Rotterdam toch spannender vindt dan Charlotte, Hancko die zich op z’n plek voelt en niet zomaar voor wat extra peseta’s vamanost, verdient hier voldoende Euries 💪🏼 Die Priske(pakkert?!) heb goud in handen, een coach is zo goed als z’n selectie, nu ze allemaal op de juiste plek zetten en doorbouwen op het fundament van de afgelopen jaren, mag tie altijd andere accenten erin slijpen uiteraard, zolang het maar niet ten koste gaat van een kampioenschap en de bekert …. En waarde creëeren door overtuigend te overwinteren in CL. Niets is sterker dan dat ene woord, FEYENOORD ❤️🤍
Adriaaantjeeeeeee +25163
Lekker bezig Dutch!! Helemaal mee eens
kuyt15-16kampioen +1254
Als die blijft en topscorer wordt prima. Maar als hij zoals vorig seizoen presteert, mag die voor 25m weg.
Paulus98 +147544
Santi moet gewoon blijven.
Speelt bij de mooiste club om prijzen, en daarbij nog de nodige ervaring opdoen.
keescf +26289
Niet onverstandig. Hij weet ook dat als hij 1 goed seizoen draait inclusief die minimaal 8 wedstrijden Champions League dat er grotere clubs kunnen komen dan Nottingham Forest.
Fr12-Rik +941
(Eddie N)KET, JA!
Fr12-Rik +941
Ik ben er ook niet van overtuigd, eens zien wanneer Valentijn hier voor mij een artikel over gaat schrijven!
NatuurlijkFR12 +340
De telegraaf pfffffffffffffffffffffffff
paulus56 +253882
welke krant is dan goed die over feijenoord schrijft
HuuV +6032
De bruine Rotterdammer.
Thoko18 +1493
Simon Stokvis, klasse!!
paulus56 +253882
dacht het vrije volk
sjaarloos52h +21747
Vriendje Stokvis!!
Keeppriets +290
Santi 4 ever 👏🏻
Bolpuntcom +11363
In geen 20 miljoen jaar
RidderkerkFeyenoord +2141
Zo genoten van die aamvalsdrift tegen pec.
We zijn goed bezig!
RidderkerkFeyenoord +2141
Ik zie reclame hierboven met mooie borsten, sorry dames, maar dit moest ik kwijt.
TerAar1908 +15623
Ja als je de hele dag porno kijkt krijg je zulke reclames
teauvenoir +78081
Ik kijk de hele dag porno maar krijg reclame van Grolsch wat ik vrij goor vind.
unknownstyler +156
Dan moet je stoppen golden shower porno te kijken. Dan krijg je misschien lekkere tieten reclames ipv Grolsch reclame.
TerAar1908 +15623
Dan kijk je misschien vieze porno?
ReturnoftheMac +25954
Grolsch = golden shower 🤣🤣🤣
Rene-FR1908 +12460
Ik snap sowieso niet wat ze ooit in die Japanse koekenbakker Ueda hebben gezien.
Dat je in die Belgische kutcompetitie vaak scoort zegt natuurlijk niks.
10 miljoen euro door de plee, dat krijg je er never nooit meer voor terug.
RidderkerkFeyenoord +2141
Er is huiswerk gedaan. Omdat we nu toevallig n topspits hebben moet hij het elke week met tien minuten doen. Daar valt geen eer aan te behalen.
teauvenoir +78081
Goede Japanse spitsen: bestaan niet en hebben nooit bestaan. Scouts weten niks van geschiedenis en genetica blijkbaar:
ReturnoftheMac +25954
Rare opmerking
StaTactics +3258
Santi blijft, hancko blijft, geertruida tekent bij. Daar kunnen geen aankopen tegenop.
Als santi blijft misschien ons verlies nemen en ueda slijten. Die caranza kan het onmogelijk slechter doen.
RidderkerkFeyenoord +2141
Timber blijft, kortom… Feyenoord kampioenen!
Kampioen2025 +4644
Ongeveer net zo lang als Gimenez bij ons speelt, zijn ze in de media al bezig over zijn vertrek. Lachen!!!
Artikel vanochtend in het BD over zijn mogelijk vertrek twee keer zo groot als het wedstrijd verslag gisteren in de krant.
De 020 kliek wil wel HEEL GRAAG dat ie vertrekt 😃
tam1978 +3575
Ze zijn bang dat Santi 1 september weer een Hatrick scoort
FR_Domingo +14839
Santi nog jaartje vlammen. Een sterke nummer 6 kopen en dan ben je klaar om te vlammen. Zerrouki en Nieuwkoop prima bankspelers maar geen basis materiaal.
Isdatwat +1848
Hier gaat mijn rood witte hart sneller van klopppen👊🏻
TerAar1908 +15623
Mijn rooie dop ook!
TeS1979 +4268
Slimme jongen
Gerrit.M38 +569
Gewoon blijven
Beste voor hem en voor feyenoord
Buddystutta +3236
Ik was de laatste dagen al super geïrriteerd dat er nog zelfs supporters waren die het begrijpelijk vonden dat hij zou gaan want het is de PL....
PL is leuk ja bij de betere ploegen en niet bij teams die een heel jaar moeten hangen en wurgen om in de PL te blijven.
35 miljoen was ook een mooie prijs zei men, volgens mij is Zirkzee al voor 40 miljoen naar man U gegaan en die mag de veters niet eens strikken van Santi....
Had Santi bij de boeren of neuzen gespeeld dan was het transferbedrag al minimaal 60 miljoen en weet ik zeker dat grote clubs interesse hadden gehad en niet freaking Nottingham
StaTactics +3258
Forest is de enige die de gok blijkbaar aandurft na de droogte in 2e seizoenshelft en falen in de copa america.
Het kan nog lastig worden als ie er tegen die neuzen 2 inschiet.
Ropperdepop +490
Die wedstrijd is toch op 1 september? Einde transferperiode dus een perfect moment om er elke wedstrijd twee in te schieten.
Feydiedje +5187
Danjuma is onhaalbaar voor ons zeker?
Gernot +50461
Helemaal Notting in Ham
goldendick +7070
Die PL bottom feeders moet hij sowieso niet heen willen, hij kan voor hoger gaan dan Sinisterra en Senesi toentertijd
Edwin Willems +1157
Maar er mogen nog wel wat versterkingen bij. Weet niet waar ze dat nu van gaan betalen. Of word dat helemaal last last minute.
VSNFR +12030
Wieffer verkocht, CL meloenen, er zit nog wel iets in de knip maar tijd begint te dringen.
StaTactics +3258
Vorig seizoen hadden we begroot op meer uitgaande transfers. De RvC heeft DtK gezegd dat de liquiditeit omhoog moet. Dus er zal meer in kas blijven zitten.
RidderkerkFeyenoord +2141
Over 2 jaar loopt Santi bij City! Dus…… minimaal 60!
tupelo10 +2380
Krabby gisteren met zijn onzin in voetbalpraat dat hij meteen naar de Premier League wil.
RidderkerkFeyenoord +2141
Joh, Johan Derksen was t hoofd bij VI, het blad vroeger en nooit stond er onzin in.
Maar hij zag mensen als Krabbie, wat ongetwijfeld een goed persoon is, komen in de commerciële wereld en dus nieuws willen gaan brengen voor het geld, waar de Engelse boulevardpers door diezelfde mensen altijd werd uitgekotst, en Johan gaf er de brui aan. Terecht!
Dat voetbalblad was altijd zalig om te lezen totdat Johan vertrok en een nieuwe wereld aanbrak.
Zo jammer.
Kenners, volgers…. Ik lach me rot.
Zo verschrikkelijk veel mensen verdienen geld aan het voetbal terwijl ze echt totaal geen voetbalkennis, inhoudelijk, hebben en slechts gefocust zijn op geld verdienen.
Wees er blij mee, zodra de hemelpoort opengaat klapt die keihard dicht!
Peter.B +1117
We worden kampioen!
Rechtsbinnen +3408
35 miljoen exclusief bonussen, én wegwezen!
Reinaldo16 +20779
Hij gaat er daar natuulijk nooit 10 maken.. En dat counteren zoals bij ons tegen psv, lukt in de Premier League no way
fr-vako +6294
Top!
Knallen dit jaar en een echt mooie stap maken!
PScts +3586
Nottingham moet die ook niet willen. Engels degradatievoetbal past hem absoluut niet, daar heeft hij te weinig duelkracht voor. Past beter in subtop Spanje of Italië. Daar kun je als spits meer leunen op slimmigheidjes, positionering en timing, zijn sterke punten.
LM +7577
Logisch. Dit hebben meerdere mensen aangegeven. Santi gaat nog 1 seizoen vlammen bij ons!
Peter.M62 +949
Feyenoord heeft aangekondigd niet van 40 miljoen af te wijken!
Dan zal er wel weer een overeenstemming komen voor 32 miljoen 😏
Hou nou gewoon je POOT eens stijf DTK 💪
Eef1908 +218195
Dat doet hij toch
qwerty-toetsenbord +7388
Eefs
StaTactics +3258
Ja. Hij houdt hancko binnenboord, laat luts bijtekenen en lijkt ook santi binnenboord te gaan houden.
Is t nog nie goed.
RidderkerkFeyenoord +2141
Een topspits! 60 minimaal!
Frits74 +6175
Dan zal Memphis ook wel niet komen.
Jammer.....
NOT!
Vreewijktniet +2398
Memphis ipv Ueda
Solida +37326
NOT!
VSNFR +12030
Nog liever Mitchell tevrede dan Depay
Vreewijktniet +2398
Leuk joh, lekker rappen in de kleedkamer.
Rechtsbinnen +3408
Als ze die Memphis kut halen geef ik mijn seizoenkaart terug.
VSNFR +12030
Noem hem aub gewoon Depay zeg
Keke_Kiko +1579
Persoonlijk denk ik dat Depay het niet eens zo slecht zou doen in de Eredivisie.
StaTactics +3258
Klopt. Maar op 10. Hij is geen echte spits. Als ie achter de spits speelt zoals ie achter weghorst deed is ie geweldig.
Neemt niet weg dat ik hem liever niet in Feyenoordshirt zie en dat we zijn salaris nooit gaan terugverdienen
Rechtsbinnen +3408
Dan gaat ie maar lekker naar een andere club in de eredivisie, niet bij Feyenoord deze malloot.
Rechtsbinnen +3408
Waarom niet memphis?
achtertuin +8081
Drie spitsen is veel maar geen drama 1 blessure en t ziet er anders uit
ron1872 +8151
Ueda kan je niet eens meetellen, dus we hebben er eigenlijk twee
lifehouse +1134
Precies
MCMLXX1-Creata +324
25 miljoen schoppen onder dun anoezz kenne ze krijgen.
Asze dat geld kwijt willen nemen ze Zersnoekie maar mee..
zandnegert +1517
Google translate herkent deze taal niet
MCMLXX1-Creata +324
Geen probleem, "zandnegert"??
Jij ken heel goed bedenken wat ik bedoel
fey82 +2758
Eigenlijk moet je Ueda verhuren aan Sparta, Dordrecht of Fortuna ofzo. Veel minuten maken.
Gimenez houden en Carranza als 2e testen.
Iedereen blij.
FRalways +3815
En dan blijkt Carranza er geen fuck van te kunnen en Ueda gaat scoren aan de lopende band.
Ben je dan nog blij ?
LofDerZotheid +1174
Ja. Want ik zie Ueda niet aan de lopende band gaan scoren als hij hier blijft.
13eer +3822
Dan kun je Ueda misschien nog verkopen, bij ons gaat die het niet doen.
svds +33393
Als je Carranza niet gevolgd hebt, kun je ook niet oordelen. Gaat onder andere jou mondje snoeren
StaTactics +3258
Ik denk dat hij zijn waarde op 10 kan hebben. Hij is niet sterk genoeg om van 2 CV's te winnen. Hij mist lengte én duelkracht als eenzame spits.
FRalways +3815
Dat hoop ik, want ik heb hem nog niet spelen, dus mijn mond hoeft niet gesnoerd te worden.
Als je Ueda zag spelen bij zijn vorige club was het ook een grote belofte
svds +33393
Ueda naar van Persie sturen bij Heerenveen dan gaat word iedereen er beter van.
flying_dutchman +211636
Verhuizen
Arcor +177980
Geen nieuws dan koffie en pauze, in afwachting van voortgang contractverlenging van Geertruida. Tot later.
flying_dutchman +211636
Wel
Echte_Fan +24603
Goed zo Santi. Nog een jaar rijpen bij Feyenoord.
sjaarloos52h +21747
25 👋
OnsFeyenoord +11860
Jammer
sjaarloos52h +21747
Waarom?
Frankster +20938
Hij had graag ueda zien shinen
sjaarloos52h +21747
Ik denk het ook… Ik scoor 100x meer met mijn japannertje…
Alvorens +7141
Tik Tok Ochechaa wordt de nieuwe spits bij Nottingham Forest had ik zo net vernomen Feyenoord schijnt ook met Ochechaa in gesprek te zijn bij een eventueel vertrek van Santi.
sjaarloos52h +21747
*schijnt
Alvorens +7141
wat
patrickbmx +2208
Die driessen bij vi😂😂😂😂😂
Goed nieuws wat mijn gevoel bevestigd
Altijd fijn
Brommerpech +67763
zijn we het nu wel eens met Derksen?
patrickbmx +2208
Ach laat derksen lekker briessen joh dat kan ik nog wel hebben maar die driessen? Tenenkrommend
RicoFR36 +26474
En Geertje gaat verlengen. Hoppa.
fr1985 +6271
Wel benieuwd naar de extra verassing bij de aankondiging van de verlenning van Geertruida. Zou hij een nieuwe hond hebben?
LofDerZotheid +1174
Om een nieuwe hond gelijk te verassen lijkt me ook wat raar.
fr1985 +6271
🤣
Brommerpech +67763
ben net even full boscagli gegaan op m'n werk. kantoor van m'n baas binnengestormd en een vertrek geëist. stond direct buiten
MCMLXX1-Creata +324
Voorlopig vrij ?
Vreewijktniet +2398
WW'tje regelen en naar het strand!
Danny6410 +120
Geen WW wanneer je zelf ontslag neemt, helaas
Vreewijktniet +2398
I know dacht dat hij werd weggestuurd?
Brommerpech +67763
het is niet helemaal duidelijk of het ontslag is of niet dus ik race wel direct naar het UWV
Vreewijktniet +2398
Ja doe maar. Beetje bijklussen en hoppa
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties