Mads Bidstrup gaat niet de overstap maken naar Feyenoord. De Rotterdammers hebben diverse biedingen gedaan, maar konden geen akkoord bereiken met RB Salzburg. De vraagprijs matcht in de ogen van Feyenoord niet met de kwaliteiten van de Deense middenvelder. Dit meldt Voetbal International.
Feyenoord heeft volgens BOLD vandaag een bod neergelegd dat de dubbele cijfers haalt. De Oostenrijkse club zag er echter weinig in om de 23-jarige verdedigende middenvelder hiervoor te laten gaan. Bidstrup, wiens contract loopt tot medio 2028, heeft een geschatte marktwaarde van negen miljoen euro.
Volgens Feyenoord-watcher Martijn Krabbendam zet Feyenoord de laatste 24 uur vooral vol in op Andreas Skov Olsen. De Rotterdammers zijn bereid om het inkomende transferrecord, dat nu op naam staat van Ayase Ueda, dik te verbreken voor de Deen. Intern bij de stadionclub zijn er geen twijfels over de kwaliteiten van de rechtsbuiten.
Feyenoord leunt qua creativiteit vooral op Calvin Stengs. Met het aantrekken van Olsen moet de ploeg van trainer Brian Priske hiermee een flinke kwaliteitsimpuls krijgen. Ook in België wordt er niet getwijfeld aan zijn kwaliteiten, maar worden er nog wel eens vraagtekens gezet bij zijn mentaliteit. Feyenoord heeft goede hoop dat de international van Denemarken in De Kuip de volgende stappen kan zetten in zijn ontwikkeling.
Plaats reactie
Loek.V +28
Jammer
Benjelloun +884
Ik heb DTK zojuist gesproken hij zei dat er niks meer bijkomt. In Boem Hwang en Jordan Lotomba waren de laatste transfers.
Bannisisdebasis +5095
Hoop toch op een mooi verjaardagscadeau in de vorm van Skov Olsen. DTK make my day!
Ui +913
Gefeliciteerd kameraad.
you_never_walk_alone +8607
Proficiat vato, maar dan gaat er toch 20 miljoen moeten gelapt worden
FRbockum +6023
Ons enige target voor de 6 positie laten we vallen. De 6 is in mijn ogen JUIST de plek waar we moeten verbeteren
ph4ge +1874
Mee eens, maar het zijn maar geruchten we weten het hele verhaal niet.
Laatjelikkenindelente +1601
Hang in boom is toch ook gehaald als 6?
carpeventum +4285
Is net zo 6 als Timbert dat is
Arjuanito +9210
Op welke positie gaan we hem oostellen dan?
patrickbmx +2209
Op 6😂😂😂
FFL +10735
Jawel, maar er zijn (financiële) grenzen. En DtK is blijkbaar te netjes om die gozer in zijn oor te fluisteren dat 'ie in staking moet gaan.
Maar goed, wij doen zelf niet anders met Hancko 😉
Michiel.D +3379
Doorschakelen nog 15,5 uur dus tijd zat
Arjuanito +9210
Ik vraag me nog steeds af waarom we Shilo niet gewoon erbij gehouden hebben... ik zie hem constant mooie dingen doen. Jongen heeft techniek, inzicht... creativiteit. Hadden we nu wel kunnen gebruiken.
FR-LEGEND17 +20221
Hopelijk gaat Skov Olsen wel door…
GOATDIEMERS +581
Schandalig dat ueda onze duurste aankoop is
Zenn +11355
Onder Slot sowieso veel geld weggegooid .
Ueda, van de Belt, Zerrouki , Ivanusec
flip12 +991
Wat heeft Slot hier mee te maken eigenlijk?...
Mxx2 +1108
Klopt maar op dat moment stond iedereen te springen voor Ueda, Ivanusec en (iets mindere mate) Zerrouki. Vd belt tel ik niet mee. Dus ook wel echt pech gehad
Zenn +11355
Onder Slot . lezen
Ellinas +59
Op basis waarvan? Zerrouki is de enige echte miskoop. Van de Belt een klein gokje en dikke pech. Ueda hoeveel min heeft ie gehad? Zelfs toen gimenez een slechte periode had speelde hij amper en aanvoer was ook niet best. Ivanusec is een creatieve speler. Top gepresteerd bij zijn vorige club maar door pech niet veel aan spelen toegekomen. En als ie speelde dan niet op dezelfde plek als waar hij speelde. Als je zo iemand koopt moet je hem wel in zijn kracht laten spelen anders niet halen.
jozef72 +2468
Hij wilde die spelers hebben neem ik aan.
Zenn +11355
Ivanusec staat nu weer niet in de basis . Dat zegt mij genoeg
Bolpuntcom +11366
Ivanusec wilde iedereen wel hebben volgens mij
FFL +10735
Van de Belt en Zerrouki zijn totale niskopen
Ivanusec begon goed, na zijn essure nooit meer op niveau gekomen,maar ook niet gied gebruikt heb ik get idee.
Ueda snap ik niets van lijkt erop dat 'ie 'bevriest' als 'ie speelt.
wieg +761
Eens, de eerste wedstrijden, voor zijn blessure , waren echt wel goed
wieg +761
Dat valt mee toch? Op basis van 33 goals in dat seizoen. Super jammer dan hij het in onze kleuren niet laat zien.
SteffieFR +6720
Ik sta zeker achter het halen van echte kwaliteitsimpulsen.
Maar hieruit concludeer ik nu al dat Moussa en Osman niet goed genoeg zijn. Er is een buitenspeler weg, Minteh, en er zijn er 2 bijgekomen, Hadj-Moussa en Osman. Als je dan nog meer haalt, doe je dat alleen maar als je niet tevreden bent.
Dat viel van te voren natuurlijk te voorspellen, maar waarom haal je ze dan in godsnaam... Met name Moussa...
En waarom houd je Sauer dan niet gewoon ipv zo'n gozer als Osman te huren.
Zenn +11355
Alireza is ook weg
SteffieFR +6720
O ja goed punt, was ik serieus even vergeten.
Eigenlijk is mijn punt vooral dat je Moussa voor 3.5 miljoen haalt die eigenlijk niets toegevoegt en je je eigen talenten verhuurt om andermans talenten op te leiden.
Dat staat dan eigenlijk los van deze Olsen, want kwaliteit moet er gewoon bij.
Zenn +11355
Klopt
FactaNonVerbaX +373
sauer is linksbuiten en osman is rechtsbuiten.
Sauer moet dit seizoen echt aan spelen toekomen maar heeft Paixao en Ivanusec voor zich, waarvan de technische staf waarschijnlijk verwacht dat die dit seizoen boven sauer gekozen gaan worden.
Gers +12844
Mogguh Ik heb vraagtekens bij vraagtekens rondom de mentaliteit ? Toch geen gevalletje kuipvrees?
Mxx2 +1108
Schijnt bij ieder ongemakje dat hij voelt zich geblesseerd te melden. Soort hyperchondrie
Gers +12844
Als tie maar geen last krijgt van zn teen dan
Animism +6253
https://www.transfermarkt.nl/morten-frendrup/profil/spieler/503871
Enorm gestegen in waarde onderhand, maar zit bij Genoa...
loetjeh +329
Ik zie veel reacties hier van de trainer wil dit en de trainer wil dat. In mijn ogen moet de trainer het doen met het materiaal wat gekozen is door de technische beleid wat is gekozen door de club. En niet door een voorbijganger(trainer)
Menno78 +91
Arne slot kreeg ook spelers die bij zijn speelstijl en het beleid van de club patste. Dus niet meer dan logisch dat je kijkt welke spelers een trainer nodig de kt te hebben.
Gers +12844
Ach is natuurlijk vaak een wisselwerking
Parasol12 +7609
Zou nog een hengeltje werpen naar Clasie of naar de Roon voor een jaartje. Alles beter dan Ramiz
FRfan67 +6792
Eebs
Tim.V +1634
Of Steijn
Genius +7049
Steijn, een echte controleur op het middenveld
Zenn +11355
😂😂😂
WSNBM +2128
Gisteren een beetje op Steijn gelet aangezien die naam hier veel wordt geroepen.
Conclusie: Doe maar niet! Wat een egoïstisch ventje zonder overzicht is dat eigenlijk...
Snoek1974 +1826
Maar hebben we nu wel nog een alternatief voor de nr 6 positie op het oog en wie zijn dan nog in beeld . Nog veel werk voor DTk op de laatste dag
Bati +39452
Ja hebben nog alle tijd
Michael.D +2618
Die nr 6 had er al lang moeten zijn
mruigrok +2946
Zechiël
Bati +39452
En inmiddels is onze selectie een paar klasse minder dan afgelopen jaar
FRfan67 +6792
Beetje overdreven
Bati +39452
Wil je zeggen van niet?
Michael.D +2618
Nee! Wieffer minteh en geertruida weg. Geen waardige vervangers tot nu toe. Dus ja
Zenn +11355
Volgens mij vergeet jij Minteh
TomQm +2583
Balletje opgooien bij Modric die zit alleen maar op de bank. ;)
dmnq1992 +3176
Dus eigenlijk de enige speler waar de trainer zich hard voor maaktte.. die kunnen we niet halen.
Geitekaas +43065
Moeten we ook niet willen. Zie Zerrouki.
MaartenTT +19901
Leg die vergelijking eens uit?
FR-17 +1252
Arne moest en zou Zerrouki hebben, waardeloze aankoop gebleken
RicoLA +10212
Zelfs Arne gebruikte Zerrouki nauwelijks.
FRfan67 +6792
Wieffer
WSNBM +2128
Besef dat als Zerrouki halen bij de eerste poging was gelukt, Wieffer nooit was doorgebroken...
Demolic +3363
Kom maar met een plan b dan want met alleen Zerrouki op 6 worden we geen kampioen
Pas +6938
Worden we sowieso niet maat. Hebben we alweer vergooit doordat we de selectie een paar weken terug niet op orde hadden.
MaartenTT +19901
Was is het kampioensjaar ook zo.
Napoleonfr +908
Worden we toch niet pikkebaas.
Woeke +8624
Dit is al plan C ofzo hoor. Onder andere die Traoré van Wolves hadden ze liever gehad.
Harry.V82 +1011
Had sirieus gaan onderhandelen en eiste dat hij geen risico zou nemen.
FRKKW +1794
Had allang allemaal geregeld moeten zijn, niemand laat een sterkhouder meer gaan als er geen vervanger voor gehaald kan worden.
Dikke onzin dat die nu goedkoper zouden zijn dan in het begin van de transferwindow. Je hebt ook tijd om door te schakelen als het stuk loopt.
Het duurde even voordat Aursnes speelde, daarna ging het 100 keer beter, dit zelfde gold voor Wieffer die er per toeval in kwam door blessures bij andere maar ik zie nu niet iemand die de kwaliteiten heeft om bij ons op 6 te spelen wat een beetje in de buurt komt van het niveau van Aursnes en Wieffer
ringostar1 +2653
Komt weer niet pfffff
FCriticaster1908 +3739
Goed besluit. Bidstrup is een energieke nummer 6 met pit en best wat voetballend vermogen. Maar hiervoor moet je niet naar de 15 miljoen gaan.
En laat Olsen maar komen! Deed het een stuk beter dan Lang bij Brugge en kan aanvallend het verschil maken.
Jurk +7082
Hopen doe je op het toilet… als de mentaliteit niet goed is… lijkt het mij geen speler voor ons…had je met zo goed Alireza kunnen houden… die heeft wel een goede instelling… een stuk goedkoper en dan maar hopen dat ie onder Priske s nog stappen kan gaan maken…
Sebastiaan.F +461
Dat is ook het enige dat Alireza had. Voor de rest had je er niks aan, kwam nog geen lantaarnpaal voorbij.
Jurk +7082
Daar ben ik dus bang voor dat je iemand aanschaft voor zoveel geld die uiteindelijk niet levert…
Rumble +6762
Charisteas incoming. Dat was nog eens een deadline moment.
WSNBM +2128
Pelle was ook een deadline moment. Zegt dus helemaal niks...
Rumble +6762
Was meer een verwijzing naar een historisch dieptepunt.
johanj34 +4003
Teringclub salsburg....
Bolpuntcom +11366
Ze gaan eraan
Harry.V82 +1011
En hij was onze belangrijkste target. Een stofzuiger die altijd ervoor gaat.
In de laatste dagen nog zoeken naar spelers, het is toch ongelofelijk dat we een reserve van Nice als vervanger van Geertruida halen.
Weer geen sterker Feyenoord, en dat in Chpl tegen grote tegenstanders.
Ons beleid is geen professioneel beleid.
We leveren alleen in.
RicoFR36 +26522
Er is wel goed geïnvesteerd in de toekomst.
Nu nog in het heden. Hopelijk komt Olsen nog.
Wisselspeler +7762
Hier wordt ik wel een beetje moe van. Je praat het gewoon naar beneden.
Bijlow/ Arneev
Lotomba/ Nieuwkoop/ Read, Beelen /mitchell, Hancko/Gonsalez, Bueno/Smal en dan Hartman
Zerrouki/ Zechiel/Nadje, Timber/ Kwang/Zechiel, Stengs, Kwang/Milambo
Olsen/Moussa/Stengs/ Paixao, Gimenez/Ueda/ Caranza, Osman/ Paixao/Ivanusec..
Als je hier de landstitel niet mee haalt dan ligt het toch echt aan de trainer.
De selectie is echt sterker dan de afgelopen jaren en dan komen er ook nog echte jeugdspelers aan: Ouarghi, EL Harmouz, SLiti, Kraaijenveld, Nijenhuis en wellicht meer..
tinuskiprich +3200
Als ze niet geblesseerd zijn wel.
Alex1908 +4661
Vind jij voetbal wel leuk....
Rumble +6762
Wat een onzin. Zo sterk is deze selectie niet
MSDK +3129
Haha 'arneev, kwang, caranza en gonsalez'. En dan vervolgens Trauner vergeten.
Sunshine +1611
En Wellenreuther..
AntonioSanting +16599
Ruilen tegen Ueda dan?
blacknight +152
Die willen ze bij de kringloop niet eens hebben.
Nabbie +4059
Ook toppers, voetballende,, maar met een zwakke mentaliteit niet halen.
YNWA
patrick_gloudie +2763
Ik denk dat zechiel op termijn een hele goede 6 wordt. Tot die tijd zou ik clasie lekker terug halen . Is een feyenoord jongen, Nederlander wat niet onhandig is in dit vreemdelingen legioen en is op een leefdtijd dat hij minder kan spelen wat zechiel de kans geeft de rol echt over te nemen.
AntonioSanting +16599
Eens ga je niet de mist mee in
wirie010 +1814
Zou die priske niks zien in lasse schone
FRoer +3645
Putdek
FRoer +3645
Sel
PutdekselGooier +10928
Zo is het
mellie +7535
Laten we vooral hopen dat ze olsen binnen halen. Wat een geweldenaar is dat!!
Snelterugnaardetop +36180
Als wieffert minteh allebei al 3 maanden weg zijn.. en je al 2 jaar weet dat geertruida uit zijn contract loopt..
Waarom wacht je dan tot 24 uur voor de deadline voordat je iets doet???
Zouden wij in de laatste 24 uur hancko nog willen verkopen? Of eisen we dan iig de JACKPOT??
waar is kloese in godsnaam mee bezig!
mellie +7535
Ik heb een liefde voor het merk versace. Maar zo tering duur allemaal. Ik hoop dat in de uitverkoop mijn maat ernog bij zit en als ik mazzel heb heb ik een koopje voor topkwaliteit. Zo werkt dat
Snelterugnaardetop +36180
Zo werkt t niet.. de spelers waar hij nu op biedt zijn sterkhouders bij hun club..
Geen sale spelers uit de PL
Wisselspeler +7762
Maar toch goedkoper dan eerder, want nu wil de club soms van toch nog overbodige spelers af en de spelers willen wellicht toch de overstap maken: denk aan Bergwijn, Brobbey etc die zouden best graag vertrekken als er iets beters langs komt.
Het is echt een FR12 argumentatie. De werekelijkheid van de afgelopen seizoenen is dat spelers de laatste dagen een stuk goedkoper zijn. EN met onze smalle beurs is dat een prima plan. Ik had meer huurspelers verwacht, maar die DtK is echt een grootmeester. Super schaker en onderhandelaar. Hoopte dat de meeste toetsenbord ridders hier dat eens konden begrijpen.
Alex1908 +4661
Zo werkt het dus wel....kijk naar Geertruida....wel opletten.
sickick +27299
https://x.com/Davolaar/status/1830292653734527474?t=dyzfTNetsbeVE-SgauIJ-Q&s=19
RicoFR36 +26522
🤣
Brommerpech +68573
bidstrup heeft wel een beetje een psv hoofd
Arjan.P +555
Hoezo? Lijkt hij op Karsdorp??
Hancko +8168
Ho verhuizen
Nico.P +472
Maak er nu naar wat leuks van Prutske
MaartenTT +19901
Pritske heet deze man.
Nico.P +472
Hij verprutst het nog. Daarom
MaartenTT +19901
Popie-jopie beledigende namen geven aan eigen mensen is infantiel.
Ruud.D +420
Nog 24 uur DTK!!
FrNiels2017 +156267
Free Koos, Generaal, Mies, Tim, Sykoo, Broodjeaap en P13t
Arcor +178052
En uitleg wat de oorzaak van al die ban’s is.
FrNiels2017 +156267
🤝
Zuidbewonert +409526
We zijn een item verder.
Zuidbewonert +409526
Ik onderschrijf dit.
Prattologie +2615
Bijna het hele cellenblok genoemd
FrNiels2017 +156267
Is mijn afdeling idd
FrNiels2017 +156267
Bram zat er ook, maar die is ontsnapt
Prattologie +2615
Bram hoeft niet meer te brommen
Wisselspeler +7762
Brommerpech?
Zuit +438
Ik verlang naar Martin van Geel. Die kocht tenminste nog wat
FrNiels2017 +156267
Held dat
slam +2479
...en meestal Nederlanders
knarf +3299
SPANNING STIJGT:
DEADLINE DAY!!!!!
MarkRotterdam1983 +1083
Its another manic monday !!!!
KasKrakers +7837
Verhuizen
Ruud.D +420
Tik, tik, jammer......shit !
euwick +545
Hehe eindelijk die transfermartk dicht!
FrNiels2017 +156267
Bram!
Fakkelbrigade +89305
Is gay
Zuidbewonert +409526
*een held en een fenomeen hier
FrNiels2017 +156267
😳
Zuidbewonert +409526
Niels!
FrNiels2017 +156267
Hoe maakt u het?
Zuidbewonert +409526
Rustig aan. Indian summer hierzo op zuid.
Zuidbewonert +409526
Jij?
FrNiels2017 +156267
Oei
FrNiels2017 +156267
Hard aan het werk helaas
Zuidbewonert +409526
Goed centjes verdienen. Dat is goed voor je.
Maijt015 +29651
Alweer een paar weken geleden. Nachtploeg! https://youtu.be/FrkEDe6Ljqs?si=6nYu6BFx-gnucnet
Hancko +8168
Lekker hoor
Zuidbewonert +409526
Marvin!
Fakkelbrigade +89305
Jaaa monday
Hancko +8168
Ja deadlineday
JVRFR +10078
Deadline Day! Laat ons verrassen met directe versterkingen!
Zuit +438
Jullie kennen Dennis nog niet, maar hij is een fervent schaker. Hij is zo goed dat tie voor de lol op meerdere borden schaakt. Doet tie nu ook met transfers
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties