Mats Wieffer heeft van Feyenoord toestemming gekregen om te gaan onderhandelen met Brighton & Hove Albion. Dit betekent dat de verwachtingen zijn dat de Engelsen en de Rotterdammers er gaan uitkomen wat betreft een transfersom. Dit meldt Voetbal International.
Wanneer Brighton & Hove Albion en Wieffer een persoonlijk akkoord weten te bereiken, dan meldt de club uit de Premier League zich definitief bij Feyenoord. De verwachtingen zijn dat beide clubs snel tot een akkoord gaan komen. Wieffer heeft bij de Rotterdammers al aangegeven open te staan voor een vertrek uit De Kuip.
Afgelopen winter blokkeerde Feyenoord nog een uitgaande transfer van Wieffer. Atlético Madrid was geïnteresseerd en wilde werk maken van de international van Oranje. Algemeen directeur Dennis te Kloese zag een vertrek in de winterstop niet zitten. Inmiddels staat Feyenoord wel open om te onderhandelen over de 24-jarige middenvelder.
'' Zijn vertrek naar Brighton & Hove Albion is nog slechts een kwestie van tijd. Dan rinkelt de kassa in De Kuip harder dan ooit'', schrijft journalist Martijn Krabbendam. ''Feyenoord hoopt en verwacht het transferrecord te gaan breken. Dat staat met 25 miljoen euro nog steeds op naam van Orkun Kökcü, die de club vorig jaar verruilde voor Benfica.''
Wieffer past in het voetbal dat Fabian Hürzeler wil spelen. De nieuwe trainer van Brighton heeft dan ook recent groen licht gegeven om de middenvelder binnen te halen. Wieffer werd voor iets meer dan een half miljoen euro gekocht door Feyenoord en gaat de geschiedenisboeken in als de speler waar het hoogste rendement is uitgehaald door de stadionclub
Plaats reactie
Ruubje +3026
Kokcu kan het helaas mentaal zelf niet fixen zonder Arne. 25 miljoen was niet veel maar als je kijkt hoe hij het nu doet prima
Ruud.D +389
Echt te weinig, succes Mats..
jack98 +46429
Mooie tussenstap voor Wieffer op zijn weg naar de absolute top!
Arnout Bijl +2235
Jammer maar middenvelders vallen wel op te pikken..Mss die Nadjé al d'r in..wie weet...;)
FR-1993 +5623
Zijn die bonussen van Kokcu al unlocked?
Jurk +7024
25% bij doorverkopen… maar er staat een clausule in het contract dat als je Kokcu wilt kopen kost ie €125 miljoen… dat gaat nooit iemand voor hem betalen… die loopt uit zijn contract daar, let maar op… kan hij fors tekengeld eisen…
FR-1993 +5623
Slechte deal dus...
bahbah +3140
Dat is alleen wanneer Benfica hem echt wilt houden die 125m. Daar is echt nog wel onderhandeling mogelijk.
Pelleboog1908 +42636
Krankzinnig dat ons transferrecord zoasg staat eigenlijk.
Maar mooi dat het verbroken gaat worden.
Succes Mats.
RuudFeyenoord +1501
Als Feyenoord voor Wieffer 30m ontvangt wordt er helemaal geen transferrecord verbrokent want van die 30m ontvangt Excelsior nog 15%... kunnen ze mooi gebruiken in de KKD
Ruud.D +389
Klopt :(
Tedje +827
€4,5 mio, dat is €2mio meer dan de hoogste uitgaande transfer bij Excelsior ooit, naast de €600k die ze al eerder van ons voor Wieffer hebben gehad.
.:Feyenoord1908!:. +3590
Gaat er ongeveer 4,4 miljoen vanaf, zit je nog steeds boven de 25 miljoen.
RuudFeyenoord +1501
Twente krijgt ook nog wat hé
jacques_troosteloos +2942
Opleidingsvergoeding, is ongeveer 150.000 euro.
olaf +1494
Iemand nog een vervanger voor Wiefer gespot?
Jamcarterrr +3584
Zerrouki gewoon het vertrouwen geven. Liet tegen Atletico zien dat hij kan voetballen. Timber moest ook 1 jaar wennen.
.:Feyenoord1908!:. +3590
Timber werd een jaar lang op de verkeerde positie gezet, Zerrouki niet. Maar hoop dat je gelijk hebt.
Doemaar3bier +1659
Prima bedrag wat mooi op kan lopen
Arnout Bijl +2235
Anderhalf jaar geleden vroeg iedereen zich af of deze gast 't zou halen bij ons..En zie nu dan...
Ken raar lopen..🤑🤑🤑 (!)
Waakvlam1989 +17369
Inclusief van der Vaart, die zei dat Wieffer de top niet aan kon.
Twan.V52 +7745
Niemand heeft geld meer tegenwoordig
Ratecaver010 +2642
Nooit geen geld*
Jurk +7024
Behalve de banken dan…
marrecos +17046
https://www.fcupdate.nl/voetbalnieuws/2024/07/feyenoord-en-brighton-bereiken-mondeling-akkoord-over-mats-wieffer-transfersom-bekend
MarcoG +11296
30 miljoen exclusief bonussen is redelijk goed (als het waar is).
StaTactics +3258
De vraag is alleen of het 30M euro of pond (€35M euro) is. Scheelt nogal
MarcoG +11296
Feyenoord kennende zal het wel Euros zijn.
marrecos +17046
Redelijk ja , meer ook niet . Beetje de ondergrens
Peperbus12 +955
Denk 35 miljoen en 15 procent bij verkoop naar een andere club
Benjiracoon +2358
Feyenoord is veel beter dan Brighton toch?
Atl.madrid ook wel beter
aw_vakj +5573
Mwah Brighton heeft wel naam gemaakt als club waar spelers zich prima doorontwikkeld hebben. Is best een prima stap richting subtop Engeland
Bittergarnituur +363
Wat een kutbedrag
Suri +8840
Met die centjes kinnen we weer heel veel doen.Plus inkomsten Europees voetbal. Er staat straks weer een goede ploeg.
StaTactics +3258
We doen geen gekke dingen. Er komt een goede ploeg, maar een aanzienlijk deel van de inkomsten zal naar aankoop van de kuip en aflossen van schulden gaan.
DtK focust zich op herstel en verbetering van de infrastructuur die nodig is om op lange termijn succesvol te zijn
RicoLA +10144
Guys, als je nou lekkere koffie wil in Rotterdam, doe dat dan even in dat oude politiebureau bij Eendrachtsplein. Het helpt nog eens die jongeren, die daar een nieuw leven opbouwen. Iedereen die daar werkt heeft een strafblad, maar door ze vastigheid hebben, floreren ze helemaal. Lekkere ruige sfeer. #heiligeboontjes
wirie010 +1814
Nou die automatenkoffie van hun is niet te zuipen hoor
marrecos +17046
Heb je wel eens lekkere koffie op uit een vending-machine. ? Valt die van hun nog mee
RicoLA +10144
Hangt echt af van de afstelling van de machine. Thuis smaakt Heilige boontjes uit mijn automaat ook veel beter dan op kantoor.
gezondekoolmees +24754
Dubbele verhuizing
RicoLA +10144
Er gaan deze zomer wel meer transferrecords worden gesneuveld.
marrecos +17046
Niet nerveus voor de aanstaande verkopen als ze maar aftikken .
Sinisterra , Aursnes, Senesi , malacia verkocht , Toornstra ,Dessers en Til weg en zag daar ..
Hancko , Wieffer,Gimenez, Timber,Paixao en ,Szymanski kwamen en we werden kampioen.
Alle vertrouwen in dat we weer pareltjes binnen halen en hebben de verkopen nou eenmaal nodig om onze nog altijd wankele financiele positie te versterken om niet weer aan de HCS-tijden te hoeven worden herinnerd.
avondrood +40131
Wankele financiele positie hebben we echt niet meer.
marrecos +17046
Positief eigen vermogen maar niet veel . Geloof 6M .
En zitten nog steeds met de “vrienden” van Feyenoord.
Wat meer reserves zou ook fijn zijn voor de continuïteit
Peperbus12 +955
Maar vorig jaar paar spelers verkocht, champignons Ligue inkomsten waarvan Feyenoord nog niets heeft uitgegeven,en dit seizoen weer champignons Ligue en spelers verkopen,dan komt er heel veel geld binnen
landje +3844
Dennis Te Kloese .... Straks weer in onderhandeling en met een resultaat waar Feyenoord beter van wordt. Alle vertrouwen in onze algemeen directeur.
ankona +13391
Eerst Hancko verpatsen, kijken of het dan nog steeds lukt het record met Wieffer scherper te zetten
marrecos +17046
Als dat niet lukt heeft Brighton teveel betaald voor Wieffer of DtK te weinig gekregen voor Hancko .
Sosss +146297
40Mio!
fr_1993 +78112
Gun Mats zijn transfer aan de hoogste bieder en accepteer at het zo is. Hij is van de winter gebleven. Liever door de voordeur en met succes, dan kunnen spelers die na hem gaan ook mooie bedragen opbrengen.
fr_1993 +78112
35-40 miljoen is een aardig leuke bandbreedte,
AvL +8946
Matsie!
stamplust +24585
Feyenoord heeft een mondeling akkoord met Brighton voor 30 miljoen plus forse bonussen voor de transfer van Mats Wieffer.
fr_1993 +78112
Bron?
RicoLA +10144
Ja wat is je bron?
gwmd1 +4076
Dus 35 miljoen...
Mitchel.H +13848
Hak tua
IJzerenKees +127067
hoog rendement cv
gezondekoolmees +24754
U
Liser +19817
Priske heeft al gezien dat Nadje een waardig vervanger is
onbekend +88658
Is volgens mij veel meer een 8 dan een 6
avondrood +40131
Lekker...........PL club.........die betalen wel
kuipkuipkuipkuip +7200
Even Matseflatse met die flappen
Breakdown +10758
Ik heb ChatGPT een gedicht over Martijn Krabbendam laten maken:
Martijn Krabbendam, altijd paraat,
Schrijft over Feyenoord, elke keer op straat.
Altijd dezelfde, weinig nieuws,
Open deuren, geen primeurs.
Zijn stukken bekend, als een ouwe plaat,
Weinig verrassend, nooit op de maat.
Maar ja, Martijn blijft, met zijn vaste toon,
In de voetbalkantine, altijd gewoon.
gezondekoolmees +24754
Echte jongen van de road
ankona +13391
dat kun je zelf beter
Cees.R82 +9711
Jij zit veel dichter bij de waarheid dan die mafketel hierboven. Wel mooi bedacht en gedaan maar het is een groot lulverhaal.
svds +33176
Pedersen door zaakwaarnemer aangeboden bij Lecce trainer, alleen 1 foutje hij deed het bij het fan account van de Lecce trainer. Lekker professioneel ook. In ieder geval duidelijk Pedersen heeft geen toekomst bij Feyenoord
gezondekoolmees +24754
https://www.fr12.nl/transfernieuws/zaakwaarnemer-biedt-pedersen-actief-aan-op-transfermarkt
Eef1908 +217436
Ja dat stond in een artikel hieronder
taco_mundo +50553
Heeft het net pas gelezen op 1908, denk ik
fr_1993 +78112
Transferrecord is momenteel 25+5 miljoen voor Orrie.
Dirksfluyt +5143
Wieffer moet je minimaal 50 voor vragen. Dat zou een mooi record zijn
yosmell +4146
Ik berust bij transfer Wieffer. Iets in mij zegt dat hij met veel blessures te kampen gaat krijgen. Maak er een mooie deal van DtK!
sykoofox +85612
Godverdomme drievliet is ook niet meer wat het geweest is laatst 20 jaar geleden geweest nu weer met de kids! Maar wat een verouderde boel!
Jammer had Wieffer graag nog een seizoen in fifa 25 gehad 🙋🏼♂️
Eef1908 +217436
Met Brighton spelen
sykoofox +85612
Nee speel altijd met Feyenoord! Soms verplaats ik Feyenoord uit de ere naar PL ook lachen
AvL +8946
U bent anders ook niet meer wat het 20 jaar geleden geweest is.
sykoofox +85612
Beter juist AvL 😂
Christian +1057
Ik lees net dat dat clubje uit a’dam met 120 km/u op het ravijn afgaat en het voortbestaan in gevaar komt als ze niet uitkijken
Kabaal +4467
Lekker doorrijden!
grenzeloos +13921
Mooi kut dit, want er zullen er nog veel meer vokgen deze maand...
dierenhulp +88860
Al een club zich gemeld voor Zerouki?
grenzeloos +13921
Zerrouki is niveau winkeldochter...wie maakt me los 😢
ToffeTony +46178
18 mil + bonussen en een pakkie marlboro
ToffeTony +46178
DUUUUUUUUUURT LAAAAAAAAAAAAAAAAAANG ALLEMAAAAAAAAAAAAAAAAAL
dierenhulp +88860
Dat wordt dus uit wieffen
Melvin785 +2977
Wieffer, Hancko.... Begin wel een klein beetje zenuwachtig te worden zo
onbekend +88658
Hoeft niet, ze gaan weg. En nog meer ook
Melvin785 +2977
Dat zal wel ja en voor knap geld ook. Maar er gaat ook wel kwaliteit weg.
Vervang ze maar even. Gelukkig zal Te Kloese wel voorbereid zijn
ferdi30 +5092
En bij psv blijft iedereen ...
Melvin785 +2977
Komt er ook geen geld binnen
GentlemanGio +1761
Nervositeit is essentieel voor de Feyenoord-beleving, niks geks
Animism +5993
Zal wel 30- 32 (exclusief bonussen) worden
Linkshandig +164931
Bizarre uitslag
Eef1908 +217436
Hahahaha
Animism +5993
Miljoen* bleek uiteindelijk te kloppen 🤣
taco_mundo +50553
But if you Wief me now..... you'll take away the biggest part of me.....
Linkshandig +164931
Zijn toch geen aldi
onbekend +88658
Lidl of action
dierenhulp +88860
Dat gaat 30 miljoen worden
DonJahlTomasson +1872
Ik pak nu bij het UWV 35.000 bruto, maar kan in Brighton 250.000 bruto pakken.
Moet ik dit doen?
FRSebbie +37247
Daar moet je wel werken voor je geld.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties