Feyenoord is elf miljoen euro rijker na het overleven van de tussenronde tegen AC Milan. Niet alleen sportief is het gelijkspel in San Siro dus een enorme opsteker, maar ook financieel is het voor de club een enorme boost. Dennis te Kloese zal blij zijn dat Julián Carranza, de vervanger van Santiago Gimenez zich heeft bewezen op het perfecte moment.
In totaal houdt Feyenoord nu al ruim zestig miljoen euro over aan het Europese seizoen, en dan komt er mogelijk nog meer aan. Vanaf de knock-outfase deelt de UEFA geen winstpremies meer uit per wedstrijd, maar gaan de bedragen per ronde. De meest serieuze prestatiebonus van dit seizoen volgt direct met het overleven van de tussenronde, waardoor de Rotterdammers elf miljoen euro kunnen optellen bovenop de al ontvangen vijftig miljoen euro.
Zoals eerder dit seizoen geschreven ontving Feyenoord voorafgaand aan het toernooi al een bedrag van meer dan dertig miljoen euro. Dit bestaat uit de startpremie van 18,62 miljoen euro en de value pillar van minimaal zestien miljoen euro. De value pillar is wat clubs voorheen van de UEFA kregen via uitzendrechten en prestaties uit het verleden.
Uiteraard zal het er voor Feyenoord tegen Inter Milan of Arsenal FC niet veel makkelijker op worden, maar duidelijk is dat de ploeg van Pascal Bosschaart dit seizoen tot veel in staat is. Mocht er over twee wedstrijden gewonnen worden, dan levert het bereiken van de kwartfinale nog eens 12,5 miljoen euro op. Een plek in de halve finale is goed voor een bonus van vijftien miljoen euro en de finalisten ontvangen sowieso 18,5 miljoen euro voor het bereiken van de eindstrijd.
Plaats reactie
fan-realist +3930
Mooie foto, trouwens.
De laatste drie die nog fit zijn.
Micha01020212022 +9302
Als we 3e worden moet de selectie in de zomer in de eerste weken al in orde zijn. Niet de laatste week pas.
fan-realist +3930
Spits kopen nu.
fan-realist +3930
Wie las er sprits?
Stevenf010 +540
Gewoon de Champion League winnen dit jaar, dan maakt plek 3 of 4 in de competitie niet meer uit. Simpel toch 😊
Robin.B17 +441
Idd gewoon winnen de grote oren cup
Bassie666 +4856
Ja man nog even 4 wedstrijden vlammen dan kan die hele Eredivisie de tering krijgen 😉
Rickkert420FR +696
Mwa.. volgend jaar CL zou wel lekker zijn als plaatsen alleen al 30 mil incl values pilar is.
Liser +19876
Kunnen we een goede buitenspeler voor halen
Jakkie +9269
Duizelingwekkende bedragen. Hopelijk gaan we er verstandig mee om.
rob57 +3041
Dat is ook wel belangrijk, anders is het zo weer op.
Jackyan +3695
Daarom is het zo ontzettend zonde als we volgend jaar geen CL halen.
Rickkert420FR +696
Dat dus..
Rotterdammeruitdenhaag +68
Laten we ook niet vergeten dat er ook bonussen uitbetaald moeten worden. Maar ik zou denken aan een nieuwe ervaren centrale verdediger. Trauner kan alle wedstrijden niet meer aan en Hancko gaat verkassen. En er moet weer een spits van niveau komen.
Geert-Jan.v +2587
Kunnen we mooi een goede speler halen die leiding kan geven op het middenveld misschien sem steun van Twente
Gerdekaleklets +10969
sem steunzool
chassie +84
Ja dat zal leuk zijn en een goede optie om het middenveld te versterken.
jaapb +18097
Of een ava
MarcSLD +3
En dan straks allemaal zeuren als Sem niet scoort. Als Sem niet scoort heb je er niks aan.
radikale +6861
Vergeet de resetten niet! 5 x 3,5 miljoen
Liser +19876
Zes keer
Pritstift +1158
En de winst?
ROTTERDAMWEST +1360
Dit keer AUB goed investeren
Mark.V95 +62
Ruim 70 bedoelen jullie, 54 aanvang 1.2 elke gewonnen potjes 7 ton gelijkspel en 11 miljoen ronde voorkomen.
Totaal 54 + 6 + 1.4 +11 = 75 miljoen
rob62 +8
Volgens mij is een overwinning 2,4 miljoen
Rickkert420FR +696
Klopt, per punt was 7 ton dus winnen 2 4 mil.
Rickkert420FR +696
Welkom trouwens!!
Feyenoord4ever1908 +61841
Trots op ons cluppie
j0eyv +948
Daar komen nog de inkomsten bij van 1 extra thuiswedstrijd maar dan is het ook wel klaar. Geen illusies wekken dat we van Inter of Arsenal winnen over 2 wedstrijden.
Het is mooi zo! Ongekend resultaat voor Feyenoord!
Suri +8993
Dat zei ik gister precies zo voor de wedstrijd
Mark.V95 +62
Zei ik ook over Bayern, Manchester City en AC Milaan. Als dit kan waarom de volgende ronde niet. De jeugdige onbevangenheid
Bal-Bal +5065
Italianen en de Kuip vinden ze niet fijn. San siro is van ons. Tel uit je kansen tegen Inter.
slam +2481
Rome en Feyenoord liggen elkaar niet zo....gelukkig was het gisteren Milaan
ted.w +0
De trots is niet weg geweest. Het legioen loopt altijd warm en dat warme lontje steekt de selectie een warm hart onder de riem. Het zijn tóch zo weer hele mooie tijden. Vooral genieten dat de jonkies de kans grijpen en Feyenoord over de streep weten te trekken . Over de blessures hebben we het maar even niet.
Iedereen trots en gefeliciteerd!
stephanfr +255
Waarom zouden wij dit jaar niet de CL kunnen winnen? Ik bedoel kijk welke ploegen we al verslagen hebben
WvH +15460
DtK op 1-7-2025: er is geen geld
ThomB +293
60 miljoen en als we eerste waren in de competitie weee 50 miljoen startpremie als ik het goed heb?
Mark.V95 +62
54 aanvang Competitie + 1.2 per gewonnen potjes+ 7 ton elke gelijkspel + 11 volgende ronde totaal 75 in kastje
FRNelom +3647
Zaterdag eerst winnen van Almere
GeneraalGernot +96
Meteen sterallures
jonaathn +14783
Las ff forse boete
bigpoppa +208
Verkoop van Santi komt erbij(35mio)
Hancko gaat 100% weg. Daar verwacht ik ook een bedrag tussen de 25 a 35 MiO.
Met een beetje pech (of geluk) is een club zo gek genoeg om geld te leggen voor Paixiao.
Feyenoord gaat records verbreken dit jaar. Maar moet helemaal opnieuw bouwen aan een elftal.
Timber is onze volgende cashcow maar die blessures houden hem gegarandeerd in de kuip volgend seizoen.
Onze verdediging en voorste linie is prio nr 1.
jonaathn +14783
Timber kan het jaar erop gratis de deur uit vrind
Lebowski +5877
Dan kan er wel een bosje bloemen vanaf voor de hele selectie.
FRalways +3830
en een doosje Merci
Lebowski +5877
Oja, doet het ook altijd goed
ThomB +293
Sleutelhanger net als bij 020 😂
ClydeBest +1850
Maar we hebben geen geld om te investeren .............
En o ja, voor volgend seizoen moeten we nog eerst de CONFERENCE league veiligstellen want de tweede plaats zit er al niet meer in en de derde plaats is nog uiterst onzeker.
Gladdeharry +9175
Lekker zuur begin van de dag. Succes
1970hetjaarvan +7464
en nog een hele dag te gaan..... ge maakt het mee
Codigo +592
Je lijkt zlatan wel, huilebalk
Boris_FR12 +2148
Winnen van Almere en je staat 3e
KrommeZandweg +3356
Je vergeet dat er ook Europa league is?
DK187 +2
3e redden we wel, 2e wordt erg lastig.
Tim9212 +1074
And poef its gone
Feyenoord4ever80 +872
What do you mean it's gone?? I just gave you a hundred dollars!
Qwerty-1908 +187
1 seizoen meer dan 100 miljoen op de bank.
Wow. Mijn kinderen kennen niet eens een Feyenoord hart met 100 euro op de bank......
DtKforever +21
Nu Troost eruit flikkeren ajb!
harryvos +1534
1 zerrouki en wat wisselgeld dus.
RoodWitMaastricht +10030
Goed sparen, de kans is aanzienlijk dat we dat volgend jaar nog hard nodig hebben
jostie +7633
Ik zou beginnen met een mooi bosje bloemen voor Theo
Lebowski +5877
Of haarverf. Vind ie vast leuk
tdetank +11811
Nou, dan hebben we de kosten voor het ontslaan van team Priske er in elk geval mee gedekt. En nu zorgen dat het geld goed wordt geïnvesteerd in directe versterkingen. En vooral ruim op tijd!
regenandersom +666
Kunnen ze mooi hun schulden weer afbetalen, waar blijft dat geld anders?
RonFeyy +12518
Despo’s voor Dennis
fc487xrcm8 +395
vraag me af wat ze met al dat geld gaan doen misschien een paar goede aankopen
misterv +1387
Op de rekening van misterv, mogghe!
Gladdeharry +9175
Zoiets als Moder bedoel je?
slopertje1908 +4015
Van deze wedstrijd kreeg ik een stijve lul dus de vrouw was ook blij
snoroor +351
zo trots op me club.dit flikke echt bizar.
heel de dag hoorde ik gisteren dat we werden afgemaakt. en na die 1-0 van santi dacht ik ook we gaan eraan. tot die mongool rood pakte. en misschien nog mooier als je dan samen met me zoon van 10 zit te kijken die helemaal uit zijn dak gaat na de wedstrijd. heerlijk dit nu gvd doorpakken en zorgen dat het in de competitie ook beter gaat. maar het kan een gek jaar worden kameraden. werkse allemaal
FR-LEGEND17 +20855
We making good Cash… 🤑🤑🤑
Reinbo +17658
Wat het mooie is, is dat anders dan met transfers dit bedrag netto is. Er zullen wel wat bonussen naar de spelers moeten, maar je houd er aanzienlijk meer van over dan bij een transfer van 11 mjn. Kunnen nu echt vroeg toeslaan bij volgende transfer window.
Degekstuh +5323
Doen we toch niks mee
marc1 +2493
Niet zeiken maar trots zijn op je club
Tim9212 +1074
We hebben geen geld
charlaykc +9551
Ff kijken welke middelmaat we gaan aanschaffen
Cinimini1908 +4724
Kennen ze aardig wat boetes van betalen
progress +2338
Waarom nou elke keer gelijk over die boetes.
Obiku-in-de-spits +16962
of ueda zijn broer kopen voor 10 mln
winston.A30 +2
Waar gaat al het geld naartoe ?
Spelen nu met 0-19 O-20 spelers
Losblancos7 +68
Dat tegenover de uitgaven van feyenoord in een jaar.
Zouden dit jaar betaald moeten worden naar wedstrijden. Zoveel mensen in de ziektewet man man.
Jrob +2650
Al die miljoenen en nog geen behoorlijke versterking kunnen kopen .......of gaan ze het gebruiken om het stadion te kopen ....of toch een nieuw een nieuwe kuip...?
HyperBart +49
Stadion overnemen van de stichting is overduidelijk het doel.
progress +2338
Lijkt er wel op ja
Jrob +2650
Wordt tijd....
sterski010 +5078
Ken je toch mooi de 3-jarige contracten van de ontslagen staf mee af kopen.
Jaeger +1667
Je zou toch zeggen dat we met deze bedragen een top selectie neer kunnen zetten voor volgend seizoen......mits alles op gaat aan bonussen voor directie etc. wat er toch een beetje op begint te lijken
f3cuk +721
Mwah, begroting van de neuzen is nog steeds een stuk groter en ook de lampjes doen het financieel beter. Dan is dit lekker en een fijne meevaller, maar meer niet. Slot heeft het goed gedaan met beperkte middelen, helaas Priske wat minder. Hopen dat de volgende het weer wat beter doet.
lexiooo +9285
Had je in Nederland een competent scheidsrechters/VAR-korps gehad, had je minimaal 12 punten meer gehad in de eredivisie en had Priske het ook gewoon uitstekend gedaan, zeker ook gezien de resultaten in Europa.
broodjespeklap91 +6253
Slot had te maken met een continue een fitte groep. Dus misschien waren de prestaties onder Priske daarom wel knapper.
FFL +10835
Wartaal uitslaan is ook een kunst.
1) De ontvangen bedragen zijn bruto. Gaat een flinke hap belasting af
2) 'Bonussen,'(premies)gaan grotendeels naar de selectie en misschien ook de staf. Of, hoeveel en wie vande directie een bonus krijgt weet hier niemand. Overigens is Feyenoord een bedrijf, dus zou dat helemaal niet gek zijn
rob62 +8
Wat dacht je van de reis en verblijfs kosten, er is veel geld verdient
Maar alleen bruto zoals je zegt . Toch mooie prestatie tegen het grote geld spelen en winnen .
Tjerzz +858
Leuk dat je dat zegt maar een rafael leao is bijv al 90 miljoen waard 🤷♂️
VanKlotelenBurg +3911
Na vanavond nog steeds?
Obiku-in-de-spits +16962
ja
14mei17 +3460
Je bedoelt tenzij ipv mits
f3cuk +721
Alles inzetten op bitcoin en over 10 jaar uitcashen. Kun je er nog 20 jaar lang op teren en de eredivisie domineren. Lange termijn visie.
@don kloesoe: wanneer kan ik je baan overnemen?
Coriovallum +573
Geweldig, groot deel van die 60 miljoen aan CL gelden en de 35 van Santi op zij zetten voor de start voor ‘n grote renovatie van de Kuip.
fr1985 +6338
Liever een grote renovatie van de selectie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties