Feyenoord heeft een historische prestatie neergezet door in het Etihad Stadium een 3-0 achterstand tegen Manchester City om te buigen naar een 3-3 gelijkspel.De Rotterdamse comeback werd ingeluid door doelpunten van Anis Hadj Moussa, Santiago Gimenez en Dávid Hancko in de laatste vijftien minuten van de wedstrijd. Ook op het gebied van statistieken is het een historisch moment.
Het is de eerste keer in de geschiedenis van de Champions League dat een team na de 70e minuut een 3-0 achterstand weet om te zetten in een resultaat. Manchester City, dat op zoek was naar de eerste overwinning in november, wacht nu al zes duels op drie punten. De ploeg van Pep Guardiola heeft bovendien voor het eerst sinds 1963 in zes opeenvolgende wedstrijden twee of meer tegendoelpunten geïncasseerd.
Daarnaast was het een unieke, negatieve prestatie in de carrière van Pep Guardiola. Voor het eerst in zijn 942 wedstrijden als coach slaagde hij er niet in een overwinning te boeken nadat zijn ploeg een voorsprong van drie doelpunten had. Ook voor Manchester City is het een zeldzame blamage: de laatste keer dat zij een 3-0 voorsprong verspeelden en niet wonnen, was in 1989 tegen Bournemouth, zo meldt statistiekenbureau OptaJoe.
Plaats reactie
Feyenoord4ever1908 +55523
Helden
FR-Jeroen91 +712
Heerlijke foto
Feyenoord4ever1908 +55523
We support the Feyenoord boys
nevergiveup010 +1345
Kameraden net thuis van werk
Vanochtend vroeg uit de veren
Dus nu pas tijd om te reageren
Super trots en Super blij
Wat hebben ze zich in de laatste 15minuten terug in de wedstrijd geknokt
De eerste kwam volledig op naam van Moussa
De 2 e hoefde Santiago Gimenez alleen maar mee te lopen
De 3e voortreffelijk voorbereiding ,maar als Hancko niet vanuit achteren was meegelopen ,waar haalt die man de energie en kracht nog vandaan , was het geen 3-3 geworden
Hij is echt al 2 jaar de beste met afstand
Nu zie je maar weer, hoe zuur die nederlaag in de Kuip tegen RBS eigenlijk is ,nummer 8 heeft 10.punten ,wij nu 7
Zaterdagavond tegen Fortuna, laten die bankzitters het maar eens bewijzen dat ook zij kunnen voetballen
Geef enkele spelers rust ,je kan ze altijd nog de laatste 20 minuten inzetten
Fijne avond, Kameraden
Chileno13 +5152
Trots op onze mannen van feyenoord
RemcoFR +26612
Je bedoelt trots op ieder die een Feyenoorder is.
Chileno13 +5152
Dat ook
Johnny112 +45
Ik denk dat wij trots mogen zijn op onze hele club, inclusief staf en directie!
Natuurlijk is het nog niet altijd goed, maar de club gaat ervoor en wij als supporters kunnen toch vaak van de inzet van alle spelers en het spel genieten!
Feyenoord4ever1908 +55523
Helden
Jakkie +9001
Uiteindelijk zijn wij met alles de eersten en de besten.
charlaykc +9433
Vet
FrBubba +19270
Zijn we weer de eerste met iets
Frankie62 +1759
Haha nu zijn ze allemaal zo blij hier straks spelen we weer niet goed en word iedereen weer afgemaakt voetballen is vallen en op staan kijk naar City echt gewoon een top ploeg zit in een diep dal...Maar komen er zeker weer uit das voetbal balletje kan raar rollen.
dieguymetlanghaaropz4 +1498
interpunctie
onno +15940
Goed punt. Helaas vergeet je 'm zelf.
Otis82 +1144
In een reactie van één woord zijn hoofdletters en interpunctie niet nodig, want het is geen zin. Onnodeponno.
RicoFR36 +26338
onzin
RemcoFR +26612
Een . is deze tijd niet meer nodig. Vroeger zetten we wel een . als de zin klaar was.
Was laatst op tv over het gebruik van de .?!
N-schutfr +1493
Bal rolt nooit raar
graafje +179
TROTS!!!!!
Eddepeddy +2261
Net bij dokter geweest. Kippenvel moet operatief verwijderd worden....
FANtasticFR12 +2230
Ja, lekker he :)
Eddepeddy +2261
Pijnlijk maar heb het er voor over :)
foreverfey +26504
Voor altijd de 1ste
ringostar1 +2626
Trots op onze club geweldig!!!
-Feyenoord1908- +6093
Ik kan me een potje herinneren van Dortmund die in de laatste paar minuten vier keer scoorde en de CL finale haalde. Was dat ook niet van 0-3 naar 4-3?
SuperIceCube +1050
blijkbaar niet anders zou dat er wel staan lijkt me
-Feyenoord1908- +6093
Niks mis met een beetje fact checken kameraad :)
JoopdeGraaf +816
Was 0-2. 1-2. 1-3 4-3 tegen Liverpool
-Feyenoord1908- +6093
Ongekend, dat was ‘m volgens mij
Dordtse-Feyenoorder +2091
Was EL
RoodWitMaastricht +9948
Humor bestaat zelfs hier in het diepe zuiden…. Buurman zei zojuist ‘Nu weet MVV in ieder geval dat ze zich niet te vroeg rijk moeten rekenen als het met 3-0 voorkomt’ 😂
fl0epert +552
Ongelofelijk, en dat bij City uit🙌🏻
Raydh +1882
Nou precies, wie had dat verwacht
feyenoordertje00 +2290
Heerlijk dat Lotomba ook weer terug is. Wat een beer is dat zeg. Alhoewel Nieuwkoop ook de hele wedstrijd fel op mooiboy Grealish zat, tot irritatie aan toe.
DeNeefvanKorneev +22947
Genoten van die scheve bek van Grealish. Hij vond t maar niks
medtown +5944
Oeh, deze man vind Grealish een lekkertje.
Ieder z'n smaak maat!
jonaathn +14674
Vooral fijn dat Lotombo en Moussa van ons zijn. Ipv zoals Bueno en Osman
deltachore +3076
Het is dus toch echt
Peterk +34672
Guardiola heeft letterlijk een tik op zijn neus gehad......
Johan.S68 +592
Wat een top prestatie, eerst Benfica nu City👊🏼👊🏼
Twan.V52 +7775
Hwang speelde ook als een ninja
medtown +5944
Geom-gaek*
BennieOpstekers +2476
Gangnam style
Evanola +4661
Veel spelers met een goede prestatie gisteren, de 3-0 tussenstand was echt wel geflatteerd in mijn optiek. Zag zelfs Bart Nieuwkoop wonderboy Grealisch in zijn zak hebben en tot op het bot irriteren. En wat te denken van het duel Smal - Foden? Gijs had het moeilijk maar is uiteindelijk overeind gebleven. Alleen bij de 3-0 werd de verdediging even goed te kijk gezet, verder prima.
MaartenTT +19621
"even goed te kijk gezet" komt vooral omdat het gewoon een heel goede aanval was. Niet omdat Feyenoord zo schutterde.
medtown +5944
Dus werden ze.. jawel.. Even goed te kijk gezet.
RicoFR36 +26338
Nou, daar werden toch wel grote verdedigende fouten gemaakt hoor...
MaartenTT +19621
Ontken ik toch niet?
heiden6 +1981
Die Haaland is echt een beest man, niet normaal
Liser +19817
En dat met nog steeds zoveel geblesseerden. Wereld prestatie
AvL +8952
Manchester Shitty
SteffieFR +6713
Hadj Moussa speelde erg goed hoor. Paar weken geleden riep ik nog dat het een onzinaankoop was, maar hij maakt wel stappen in het volwassen worden. De bal op het juiste moment bij zich houden, geen paniek, overzicht, en de longinhoud en mentaliteit om ook zijn verdedigende en aanvallende meters in de diepte te maken.
themaniac +2732
Idd, die andere rechtsbuiten is alweer helemaal vergeten. Het kan verkeren.
RicoFR36 +26338
Wie?
Henk Schouten +8050
Z’n balcontrole is ook ongekend hè
onverzettelijke +1232
Dit is echt een ongekende prestatie, en het mooiste van alles is dat ze niet opgaven.
Dit Feyenoord wordt beter en beter en als we de Strijd ,Courage en Focus vasthouden dan gaan er nog hele mooie dingen gebeuren dit seizoen.
Ik heb nu al zin om naar de Kuip te gaan as zaterdag!
heiden6 +1981
Wat denk je als straks Gimenez, Lotomba en Bueno gewoon kunnen starten? Laat staan als je ook Osman en Ueda nog terugkrijgt, en na de winterstop ook nog Hartman.
RicoFR36 +26338
En Stengs en Bijlow.
geenavatar +526
En dan ook nog eens tegen Manchester City
geenavatar +526
Ava!!
waterman +2099
-g
jack98 +46501
Feyenoord voor altijd nummer 1, dat blijkt ook maar weer uit deze statistiek!
zutphen +14643
Voor altijd de eerste
fr-vako +6263
Zo trots!
Huppelend naar werk zo
FRalways +3803
Hand in hand ?
RuudHeus +488
Ik kom maar niet van mn kippenvel af
Evanola +4661
Jaaa, goedemorgen helden en heldinnen, alweer een beetje geland? Wat een comeback
Robin.K +175
Mogguh gasten... Lekker wakker worden na een heerlijk avondje voetbal. Respect voor de supporters die er bij waren. Jullie zijn helden! Wat een sfeer!
Danny 91 +61186
Nu moeten ze het afmaken inde CL..dit mag je niet meer weggeven. Als.je 3 keer zou winnen kun je zo maar top 8 staan. Wat een prestatie zou dat zijn. Als iedereen fit blijft kan dat zo maar.
tdetank +11709
Wat een onvergetelijke pot. En zo gaaf om te zien hoe het team groeit en hoe steeds andere spelers opstaan. Dit jeer vooral ook Hadj Moussa.
heiden6 +1981
Dat vond ik onder Slot ook altijd zo mooi, en je ziet het nu weer. Credits ook aan Priske die het toch maar aandurft om met Hadj Moussa te starten.
Degekstuh +5222
Wij zijn overal het eerst mee💪💪💪💪
Vink852 +11506
Ongekende prestatie dit zeg
Robertin68 +63
Ik heb genoten van onze mentaliteit
Maar eerlijk is eerlijk we werden wel in het zadel geholpen door een aantal persoonlijke fouten van MC
Desalniettemin de aanhouder wint 😊👍🏽💪
kattukker +2208
Ja en MC werd in het zadel geholpen door een onterechte penalty
Yorampaar +4064
Heb geen onterechte penalty gezien
Henk Schouten +8050
Serieus man, beetje contact in de zestien.
Die lange ging leggen als Goliath
Boss63 +1408
Was domme penalty , niet onterecht. Timber even herstellen kan hij tegen Praag er weer in.
Boss63 +1408
Zou ik ook doen, vroege was het bikkelen , nu is het ligge.
Mensini +14504
Zij waren niet in het zadel geholpen?
Ropperdepop +469
Is het niet dat je altijd scoort door een fout van de tegenstander?
Boss63 +1408
Bijna altijd, hoewel 3e goal MC was wel mooie zonder echte fout.
Ropperdepop +469
Je zou ook kunnen redeneren: als elke verdediger foutloos en dus perfect zijn werk doet, kan er nooit gescoord worden. In het algemeen bedoel ik
heiden6 +1981
Niets mis met een beetje mazzel, dat heb je soms ook gewoon nodig om een resultaat te halen tegen een veel betere ploeg.
N2daB +8451
Feyenoord, altijd de EERSTE !!
Strandje +1668
Potver wat is dit lekker naar werk gaan zeg
Gregor +5250
Met Zerrukki 3-3 spelen tegen city. Het bestaat gewoon niet!
Handenhoogvoorroodenwit +19
Als je z'n naam gewoon had getypt had je een like gekregen...
Flo93 +3405
Voor deze reactie krijg je van mij een like
FR-Alkmaar +6799
En u dan weer van mij eentje, hierrrr..
Mensini +14504
Hij zal hem wel 'ruk' vinden...
Boss63 +1408
Hij speelt nu al 3 wedstrijden keurige voldoendes , soms zelfs goed. Net als Smal gaan zij (eindelijk) vooruit
MaartenTT +19621
Gewoon blijven haten...
FRlegend +16845
Dit zijn de statistieken die je wil pakken. Niet die van minste punten in CL of minste schoten op doel oid wat we een paar jaar geleden nog weleens konden hebben. Klasse jongens, strijdbaar gebleven en beloond. Groeit wel iets moois in het team. Zeker als iedereen fit is kan je (bijna) iedereen hebben.
PatrickTerstege1 +657
Altijd gedacht (vast een verre verkeerde herinnering) dat Liverpool - Milan ook na de 70 min werd recht getrokken die finale
A010 +767
Goal 54' Gerrard
Goal 56' Šmicer
Goal 60' Alonso
mib2001 +4738
"Het is de eerste keer in de geschiedenis van de Champions League dat een team na de 70e minuut een 3-0 achterstand weet om te zetten in een resultaat".
3-0 achter blijven staan is ook een resultaat...
Mensini +14504
Niet in het voetbal, het is een uitslag...
mib2001 +4738
Ook in het voetbal zouden Nederlandse woorden moeten betekenen wat ze buiten het voetbal betekenen.
Dionus_ +2381
Oke, dan gaan we 'buitenspel' nu ook gebruiken zoals het is, in plaats van de regel die we er in de sport aan gegeven hebben.
mib2001 +4738
Buitenspel, je neemt niet deel aan het spel. Niks mis mee.
themaniac +2732
0 punten is alleen een resultaat voor ambitieloze
mib2001 +4738
Ambitielozen.
MaartenTT +19621
ambitielozen.
BlikHeinie +12666
Lekker zeg en wat is die pep een clown
FRlegend +16845
Rode neus van al dat krabben zag ik. Z’n schedel zag er ook uit alsof hij gekrabd was door een kat.
aw_vakj +5594
Geef hem een scheermesje, kan die heel die grafkop open krabbe
N2daB +8451
Begint op Ten Hag te lijken!
heiden6 +1981
Die man heeft volgens mij al een maand niet geslapen.
Remcola22 +369
Wat een transformatie hebben we gemaakt de afgelopen jaren. Exact 8 jaar geleden verloor je nog dik bij Man united en nu speel je een wereldpot tegen City
FRlegend +16845
Kan me De Bruyne in de Kuip ook nog herinneren paar jaar geleden. Werden we echt volledig scheel getikt.
heiden6 +1981
Wat een deceptie was dat zeg
Obiku-in-de-spits +16736
In alle euforie hoor ik niemand dat we zelfs een megakans op 3-4 lieten liggen. Kijk maar even na: Santi krijgt in blessuretijd op eigen helft de bal en ook voor zijn goede linker. Igor start en staat moederziel alleen en kan zo door naar de keeper, maar Santi ziet m niet en kapt de andere kant op. Het was niet eens een moeilijke bal geweest....
FRlegend +16845
Ik zag het ook. Santi ging voor zekerheid, durfde niet meer voor die winst te gaan. Zo leek het althans. Wat een idiote sensatie was dat geweest.
Danny 91 +61186
In de extra tijd kon Moussa ook nog een bal geven op Paixao die stond helemaal vrij. Maar snapte wel dat ze voor de punt gingen.
QQ69 +672
En weer zijn we de 1e
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties