De droom van overwinteren in de Champions League is voorbij. Na de nederlaag tegen Atlético Madrid is Feyenoord definitief derde geworden in groep E van het miljardenbal, iets wat ook zeker geen prestatie is om voor te schamen. Op dertien december wordt de uitwedstrijd tegen Celtic FC nog gespeeld en daarna kunnen de Rotterdammers gaan kijken naar de tussenronde van de Europa League.
"Ik vond hen nu ook aan de bal beter spelen", reageert Mats Wieffer tegenover RTL 7 op het verschil tussen Atlético deze wedstrijd en het duel in Madrid. "Zij krijgen een paar kansen, als je dan ziet wat wij tegen krijgen: twee eigen goals en één wereldgoal. Als je ook ziet hoe wij de goals afgelopen wedstrijden tegen hebben gekregen, zijn het vaak wel onnodige goals. Dat moeten wij meenemen en dan kunnen we verder kijken."
"We probeerden veel één-tegen-één te komen", vervolgt de middenvelder van Feyenoord als hij het strijdplan probeert uit te leggen. "Maar Griezmann bleef zwerven en dat was moeilijk te verdedigen. Met Ueda gingen we nog meer één-tegen-één spelen en ik denk dat we het redelijk dicht hielden, maar ja."
Zelf was Wieffer ook trefzeker uit een corner, iets wat de middenvelder onlangs ook lukte bij het Nederlands Elftal. "We zijn bezig met verschillende standaardsituaties. Ik moet zeggen dat dit niet één van de getrainde standaardsituaties was, en toch gaat die erin. Dan denk je dat er wat gaat gebeuren, en dan krijgen we weer zo'n vervelend doelpunt tegen, dan wordt het vrij lastig."
Plaats reactie
Maluka01 +1793
Het moment van leren is voorbij. Het wordt tijd om te domineren.
Alvorens +7339
verkeerde wissels spelers die er spiegels voor hun kop hebben hangen in de verkeerde doel scoort en geen Europeense conditie hebben. Verkeerde inzet om in een CL niveau waar je laaste kans is om te overleven te gaan experimenteren met de middenveld zonder flanken spelers teveel bal verlies.
Sinds Pusic Puding weg is is het gewoon dramatisch geworden in de Kuip want op neer komt dat Slot toch in alles op slot hebt. Celtic die ondanks alle verlies partijen er toch beter uit de bus komt bij de tegenstanders dan Feynoord. is gewoon een afgang.
Tegen Psv is het zondag een verloren zaak.
hetmannetje +18567
Mats speelde een hele goede wedstrijd, met als beloning een mooie goal.
Op naar zondag, dan gaan de lampen eraan.
Maluka01 +1793
Wij gaan gewoon verliezen. Hun zijn veel stabiler en maken de kansen wel af.
Rainier +1264
Feyenoord komt aanvallend te kort. De buitenspelers Niet op niveau.
Ruimtes worden niet gezien tijdens de trage opbouw....
Leer ervan!
dehelvandeurne +4238
Minteh krijgt de bal 25 meter van de achterlijn, ipv dat hij er direct op snelheid langs wil/gaat gaat hij dreigen en pas 10 meter voor de achterlijn probeert hij er, met zijn verkeerde been langs te komen. Mislukt keer op keer!! Ziet Slot toch ook. Kijk naar actie tegen Excelsior, daar isie goed in.
horus +319
dat is het precies niet handelen vanuit stilstand maar vanuit constante beweging
SteffieFR +6787
Wieffer was de enige die ik gisteren ijzersterk vond spelen. Hij won veel duels en speelde vrijwel alle ballen naar de goede kleur.
Goed om te zien dat hij wel echt aanhaakt op dit niveau. Hij had namelijk ook een paar mindere potjes gezien dit seizoen
jack98 +48076
Goede goal van Wieffer die prima speelde!
De tegendoelpunten waren tweemaal weggegeven en dat is zó zonde….
Sombra1 +1081
Wieffer, de beste feyenoorder vandaag, de rest haalde helaas niet een hoger niveau..
switzer +11022
Trauner.
jonathan_van_der_krogt +2325
Wieffer, je bent een held!!
Reinaldo16 +21283
Ik denk dat zerrouki boos is geworden en daarom ook niet mocht invallen
C1908 +8285
Januari afkoelen Afrika cup
vrknrd010 +3251
Ivanusec - Santi(of ueda) - Minteh
Timber - Stengs
Zerrouki
Als je hiermee was begonnen in de voorhoede had je wel meer kansen gehad in eerste helft en niet zo tactisch verslagen geweest uiteindelijk. Zerrouki enige middenvelder van Feyenoord met echt gif en die dat ook uitstraalt. Ik speel liever tegen wieffer als tegenstander dan tegen Zerrouki die op elk random moment een tackle op je kan gooien en tevens veel agressiever druk zet
C1908 +8285
Ivanusec overtuigd nog niet
vrknrd010 +3251
Ten alle tijden opstellen boven paixao
C1908 +8285
Niet eefs
vrknrd010 +3251
Ivanusec veel slimmere speler dan paixao
Ivanusec kan in een linie snijden met een pass
Minteh doet dat met een actie
Paixao kan dat op geen enkele wijze…
FRRMS +26457
Ik vind Sauer het best leuk doen steeds
Als je met minteh kan beginnen kan dat ook met Sauer
C1908 +8285
Moet het nog zien
taco_mundo +55475
Sauer is nog lang niet klaar om tegen Atletico te spelen. Ze zijn gehavend en Sauer heeft nog niet de ervaring om daar mee om te gaan. De overtreding was een goed voorbeeld daarvan.
SteffieFR +6787
Wieffer was de beste man aan Feyenoordkant, maar jij denkt dat een opstelling zonder hem beter was... Rare figuren hier...
FeyRot010 +23371
Sinds vertrek van Pusic gaat het kut
FeyRot010 +23371
Arne Slot = Peter Bosz
Geen plan B en tactisch zwak in belangrijke duels
Ik durf zelfs te stellen dat bosz tactisch beter is (Ajax uit afgelopen jaar, geslaagde omzetting met rust.
Wanneer heeft Arne wedstrijd tactisch omgezet?
FRlegend +17197
Ongeveer alle potten vorig jaar waar het voor rust niet liep?
FRRMS +26457
Vandaag wel
Gewoon geen restverdediging
SteffieFR +6787
Onzin. Vorig jaar won je idd vaak in de laatste minuten.
En vandaag vond ik de omzetting met Ueda en zonder linksbuiten ook redelijk uitpakken. Ueda was meteen de gevaarlijkste man. Maar goed, Atletico was gisteren een maatje te groot, dus dan valt dat minder op.
C1908 +8285
Maar als je die tussen ronde verliest hebbie niks ?
-Feyenoord1908- +6451
Maar gelukkig heeft de FIFA wel weer een extra ronde aan wedstrijden en inkomsten...
taco_mundo +55475
Het zal allemaal wel hoor... als je de goals zo weggeeft dan ga je er ook af in de EL
FRRMS +26457
Ik ben bang voor zondags alle domme fouten die wij maken
19 goals tegen CL en competitie dat is echt veel te veel
C1908 +8285
Zerrouki had niet misstaan
Wixi21 +8415
Eebs
C1908 +8285
Verdedigend stond Atletico 4-5-1 catenaccio weer en omschakeling dodelijk
Wixi21 +8415
Zoals altijd aleen tiki taka clubs zoals real, barca, man city winnen van hun.
C1908 +8285
Blok is wel heftig man
Pelleboog1908 +45092
Ik zie die clubs eerlijk gezegd niet zo 1-2-3 van hun winnen.
Wixi21 +8415
Klopt, maar barca en real tikken ze wel van kastje naar de muur als dan ontstaat er van zelf ruimten en kansen voor een goal. Als wij zo spelen tegen Barca of Real kan het 6 of 7 null worden voor hun.
Wixi21 +8415
Eebs maar hun wel meer kans omt winnen dan wij zeker als barca of real echt zin hebben om tikki taka te doen
FRRMS +26457
En vandaar zerrouki en wieder als blok om die counter eruit te halen
FeyRot010 +23371
Slot wordt tactisch afgetroefd om potjea due erom gaan
taco_mundo +55475
Maar Sipke is er altijd nog toch? 💻
FRRMS +26457
Sipke die het Nederlands elftal zo flitsend laat spelen
ZeeuwFR +6376
Hebben onszelf in de voet geschoten door jaren lang trommels en capo’s belachelijk te maken en te doen alsof het iets heel raars is.
frankyboy +6857
50.000 man die zwijgen als het graf is ook best raar.
C1908 +8285
Ik hoop dat read dit leest
BV1908 +37344
Niet geleerd van de wedstrijd tegen Excelsior.
FeyRot010 +23371
As roma 2x
BV1908 +37344
Eefs
MeneerLarsson +11083
Kijk, ik zie veel gillende keuken meiden weer schreeuwen “slecht, schandalig!”, “we zijn het lachertje” en “na zondag is het klaar.”
Dan denk ik bij mezelf: zijn jullie wel lekker? Zullen we de balans opmaken?
1) Feyenoord heeft nu vijf wedstrijden gespeeld in de CL; ja, er is drie keer verloren. Echter, kijk je naar het vertoonde spel is er maar één partij niet goed gespeeld en dat was tegen een ouderwets prima spelend Atletico. Dat is geen schande. Voor de rest heb je vier keer goed gespeeld, maar ben je door onervarenheid nu niet door.
2) Dat herkenbare voetbal, dat is een enorme vooruitgang ten opzichte van het voetbal dat er jaren werd gespeeld voordat Slot kwam. Heeft het CL overwintering opgeleverd? Nee. Maar het bied wel aanknopingspunten.
3) Glas is halfvol; derde jaar achter elkaar dat je overwintert in Europa. Wederom vooruitgang. Nu hopen dat je geen vervelend tegenstander treft. (Als het weer AS Roma is, dan weet ik het niet meer)
Neemt niet weg dat er ook verbeterpunten zijn; ik denk dat de belangrijkste voor Slot is. Ik weet dat hij een carrière ambieert in het buitenland, maar ik denk dat hij zich wel moet realiseren dat er groei nodig is in potjes tegen Italiaanse en Spaanse tegenstanders. Dit soort wedstrijden worden ook gezien in het buitenland:
“Slot, goede trainer, herkenbaar voetbal, laat een ploeg voor elkaar werken; maar hij bijt zich wel stuk op specifieke tegenstanders”. Al denk ik dat Slot dit ook weet.
En het is ook een goede les voor de selectie; Santi komt er achter dat hij nog veel werk heeft te verzetten; Timber zet de juiste stappen, maar heeft nog meer werk nodig daarin. Geertruida zal toch moeten werken om de juiste keuzes te maken. Etc etc.
Overigens gratis tip Arne; gewoon met Minteh starten tegen PSV. Die draait een Ramalho hè-le-maal gek.
ZeeuwFR +6376
Soweee zieke gek hiero!
MeneerLarsson +11083
Graag gedaan
C1908 +8285
Kenner
Pelleboog1908 +45092
Afgezien daarvan: Atletico is gewoon buitencategorie.. Dat is een machine van wereldspelers waar al 14 jaar aan gesleuteld wordt.
ZeeuwFR +6376
VOOR FEYENOORD ROTTERDAM JAAALAJAAALJAALAAAA OOO EEHHH VOOR FEYENOORD ROTTERDAM OLE OLE OOO EEEE VOOOR FEYENOORD ROTTERDAMMMM VOOR FEYENOORD ROTTERDAM OLE OLE OOOHEEEEEEEEEE VOOR FEYENOORD ROTTERDAM
C1908 +8285
Morgen ziek melden
Wietse +24475
Die wereldgoal was volgens mij bedoeld als voorzet.. bij beide eigen doelpunten ging iets volledig fout. Feyenoord blijft verdedigend en op zoek naar een kans tegen een stugge tegenstander zo onzeker
C1908 +8285
Bijlow aan de grond genageld
FRRMS +26457
19 goals tegen in de eredivisie en CL veel te veel
Maar noem nou 1 goal waarin we echt zijn weggespeeld
Volgens mij zijn 9/10 tegen goals domme fouten geweest
Jimbojet1990 +3382
We hebben weer ff genoten… van de CL
Volgend jaar beter
BullaudeKaas +18986
Oh de allerslechtste was trouwens het Legioen. Kunnen we haten op de trommels, klappers en megafoons. Maar dit was zeker Legioen onwaardig en zeer zeker op dit niveau als de coach er nog specifiek om vroeg.
Notendop +2032
Waar was jij dan internetheld?
ZeeuwFR +6376
ULTRAS ROTTERDAM
ECH WEL!!
frankyboy +6857
Legioen een 1 voor de moeite van het komen opdagen.
Misschien kunnen ze eens kijken bij Excelsior hoe je sfeer maakt
hamilton +1101
Helemaal eens
4cf76yh729 +13137
Tactiek vs. Excelsior op Atleti plakken.. Slot is een held maar ik snapte hem vandaag niet. Tegen zo’n Griezmann heb je toch een stofzuiger als Zerrouki nodig.
FRRMS +26457
Eens
OmeChris +4104
Wieffer doet Ufsnus wel meer en meer vergeten
Notendop +2032
Niet meer gewend deze ellende na weken en jaren van succes
ZeeuwFR +6376
Ik neem zondag me Tamboerijn mee, wat nemen jullie mee?
40jaarfrustratie +42005
Vuvuzela
frankyboy +6857
Blijkbaar een verplichte muilkorf
Notendop +2032
Uw Zeeuwse mossel
Marcel.v37 +2769
Pijporgel
Wixi21 +8415
Jammer, maar kijk eens waar wij verdaan komen , een paar geleden had niemand verwacht dat we 9/6 punten zouden halen in champions league. We moeten gewoon een paar jaar daar inzitten om echt om de prijs mee te doen. Ik ben heel trots op onze club.!!
C1908 +8285
Jorien je maakt je club verrot !!!
Notendop +2032
Zondag niet winnen en heel het seizoen naar de klote in 1 week
40jaarfrustratie +42005
2e worden is ook CL + 70M
C1908 +8285
Bruto
C1908 +8285
Ben er bang voor
scritor +13706
slot is delusional in zijn interview. ´atletico was minimaal gelijkwaardig´ ze speelden geweldig en waren heer en meester.
ik maak me ernstig zorgen over zerrouki. slot was onlangs in een interview al wat cynisch over hem, en vanavond niet eens speeltijd terwijl hij geweldig was in de uitwedstrijd? er broeit iets, en we kunnen hopen dat intern geruzie ons niet deze wedstrijd en cl-overwintering gekost heeft.
C1908 +8285
Hoogmoed komt voor de…
SimonStokvis +10321
Teleurgesteld met @Aadvandernaad op de terug weg in de file. Atletico klasse beter. Morgen 06:15 wekker. Catastrofe
FeyenoordNr.1 +21917
Wie neemt zijn trommeltje mee komende zondag?
C1908 +8285
Ik heb een megafoon
FeyenoordNr.1 +21917
Capoooo
Notendop +2032
Witte zakdoekjes
brockie +113046
Vuvuzela
BV1908 +37344
Gelukkig overwinteren we nog, maar dit was wel echt onnodig.
C1908 +8285
Tussen ronde maat
michiel2424 +29510
Dat is overwinteren he
BV1908 +37344
Ja dat weet ik.
brockie +113046
Precies. Met een beetje pech een zware tegenstander.
ZeeuwFR +6376
Tijd voor Ultras
Als dat de prestaties beter maken van het team, moeten we ermaar aan gaan geloven. Als Arend Martijn het zelfs al zegt!
Notendop +2032
Gimenez met z’n grote muil had gewoon die kans moeten maken. Dat is precies het verschil.
40jaarfrustratie +42005
In een notendop als het ware?
FRRMS +26457
8 goals tegen in 5
11 in 13
19 goals tegen in de 18 wedstrijden
Is met onze verdediging toch veel te veel?
BullaudeKaas +18986
Kansloze wedstrijd, zat geen moment in de wedstrijd en Griezmann....de tering wat een voetballer. Moeten trouwens ook echt niet doen of we in een poule des doods zaten, je komt gewoon kwaliteit tekort. Vind de aankopen van afgelopen zomer ontzettend tegenvallen tot op heden.
FRRMS +26457
Had je met zerrouki gespeeld had ik het wel willen zien met die griezman
Ons middenveld was echt zoek in de omschakeling
Wisselspeler +7970
Stengs, Zerrouki en Ueda en verder dan ook Minteh ( huur), Ivanusec ( de wedstrijden die hij voor zijn blessure speelde.. Ow ja en Beelen.. doet het ook meer dan prima..
Dus schoppen tegen om het schoppen is ook wat..
40jaarfrustratie +42005
Ik snap de irritatie, maar hey, dit was écht niveau CL. En een begroting van 400M. Tis niet dat we 1-3 van een Sturm Graz ofzo hebben gekregen.
FightingTillTheEnd +2868
De tering was de coke op in Rotterdam, was eng stil de hele wedstrijd
Geitekaas +45716
Omdat je jezelf de das om doet...vandaar.
FightingTillTheEnd +2868
Ook bij de 1-2 gingen we er niet echt lekker achterstaan
C1908 +8285
Ueda basis tegen pisveeeee
4cf76yh729 +13137
Ivanusec 1x geblesseerd en hij kan er geen klote meer van, hebben wij weer.
Geitekaas +45716
Komt goed. Maar ja...heb je nu ook geen fuck aan...
brockie +113046
Ook voorspelbaar als de neten. Dreigen en naar binnen toe. Dat werkt alleen als Hartman er steeds overheen komt maar dat kan niet tegen elke tegenstander.
MansoryFR +3366
Hij was vandaag in de minuten die hij had iets meer aanwezig. Maar het is wel balen dat hij nog niet laat zien wat hij in het begin wel deed. Maar hou vertrouwen kameraad. Het leven van een Feyenoorder is complex.
Nunspeet87 +62356
Griesman show ofwaa
FR Ridderkerk +83159
Zeer jammer. Volgend jaar beter
petertje73 +261833
Zekers
Brambino +20772
Wieffer, de enige die zich vandaag liet gelden. Hartman enigzins. De rest heeft vandaag niet laten zien CL waardig te zijn. Jammer, de transferwaardes hadden hier omhoog kunnen knallen. Dit was een dure avond op alle vlakken.
MansoryFR +3366
Hartman was goed ja. Zou wel mooi passen bij AC Milan als vervanger van Hernandez. Maar nog liever dat hij blijft en captain wordt en Feyenoord weer kampioen maakt.
FeyRot010 +23371
Slot mag wel wat kritischer zijn met zn gelach
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties